Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Чи може системник працювати в "лежачому" положенні?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.11.2017, 14:47 #2713970   #1
Vyjko
Учасник
 
Аватар для Vyjko
Типово Чи може системник працювати в "лежачому" положенні?

Виникло питання, якщо системний блок буде працювати в положенні лежачи, можуть виникнути якісь неполадки в роботі?
Системник такий:
Vyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2017, 14:57 #2713972   #2
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Чи може системник працювати в "лежачому" положенні?

буде все ок, навіть диски можна вставляти)
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vyjko (30.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2017, 15:23 #2713974   #3
Vyjko
Учасник
 
Аватар для Vyjko
Типово Відповідь: Чи може системник працювати в "лежачому" положенні?

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
буде все ок, навіть диски можна вставляти)
Та диски мене не цікавлять. Я ними вже років мабуть з 5 не користувався. Просто чув що це не дуже корисно для жорсткого диска.
Vyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2017, 18:01 #2713983   #4
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Чи може системник працювати в "лежачому" положенні?

Цитата Та диски мене не цікавлять. Я ними вже років мабуть з 5 не користувався. Просто чув що це не дуже корисно для жорсткого диска
та хоч верхногами головне не грати ним у футбол
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2017, 20:04 #2713994   #5
Abecedarium
 
Аватар для Abecedarium
Типово Відповідь: Чи може системник працювати в "лежачому" положенні?

Цитата:
Допис від Erleke Переглянути допис
та хоч верхногами головне не грати ним у футбол
Не спокушайте долю! Робочим положенням вінчестера є платою до низу. Перелопатив сотні компів, і у жодньому не було нестандартного положення вінчестера в нежалежності від типу корпусу(за винятком серверів та деяких мультимедійних ПК від HP). Хочете попсувати внчестер - переверніть його. Так певний час він буде працювати, але краще вчіться на чужих помилках, а не на своїх...
Якщо руки ростуть з того місця що мають рости, то вінт можна і у лежачому корпусі компа закріпити у потрібному положенні.

Востаннє редагував Abecedarium: 30.11.2017 о 20:15.
Abecedarium зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (01.12.2017)
Сказали Фууу!: 2
pc_user (01.12.2017), S.H.A.D.E (01.12.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 30.11.2017, 20:47 #2713996   #6
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Чи може системник працювати в "лежачому" положенні?

Цитата Не спокушайте долю! Робочим положенням вінчестера є платою до низу.
Може тоді коли вінчестери важили багато і містили мало, так воно і було но в мене, наприклад, вінт стоїть в системнику боком вертикальним кріпленням і вмирати чось не спішить, вже довший час.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2017, 19:57 #2714105   #7
Abecedarium
 
Аватар для Abecedarium
Типово Відповідь: Чи може системник працювати в "лежачому" положенні?

Мав у роботі вінчестер який при стандартному розміщенні мав певну кількість бедів, а при перевернутому - жодного. Чисто випадково то виявилось. І не кажіть що я чудотворець. Характер шуму того вінчестера в звичайному стані та перевернетому відрізнявся суттєво. Так і закріпили його догори дригом. За певний час він різко посипався.. Парадокс?! Так що не судіть строго.
Abecedarium зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
S.H.A.D.E (02.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2017, 10:26 #2714148   #8
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи може системник працювати в "лежачому" положенні?

Цитата:
Допис від Abecedarium Переглянути допис
Мав у роботі вінчестер який при стандартному розміщенні мав певну кількість бедів, а при перевернутому - жодного. Чисто випадково то виявилось. І не кажіть що я чудотворець. Характер шуму того вінчестера в звичайному стані та перевернетому відрізнявся суттєво. Так і закріпили його догори дригом. За певний час він різко посипався.. Парадокс?! Так що не судіть строго.
Розбирав колись вінти ради цікавості, там бувало що "блін" всього один, а головки зчитуючі з двох сторін. Так що одна сторона завжди була догори дригом. І ще, якби було важливо, як поставити вінт, то виробники обов'язково зазначали б в інструкції до вінта. А за останніх 30 років, я такої вказівки жодного разу не бачив. Зговір виробників?
Poter2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
S.H.A.D.E (02.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2017, 21:08 #2714265   #9
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Чи може системник працювати в "лежачому" положенні?

Що ви тут спорите, може там SSD? ) По факту, то купа системників і лежало, і стояло, і висіло, і в якому тільки положенні не працювали - усе ламається з часом, але якогось зв_язку із орієнтацією в просторі не було.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2017, 21:34 #2714268   #10
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи може системник працювати в "лежачому" положенні?

Відмічусь і я в цій темі. За своє життя бачив лише одну рекомендацію по орієнтації в просторі - монітора NEC FE791SB:
Цитата If possible, position the monitor so that it is facing the east to minimize the effects of the earth’s
magnetic field.
Стосовно вінчестерів - якщо по ним не стукати і не копати, то вони будуть норм працювати під будь-яким кутом до горизонту і сторон світу. В деяких слім корпусах вони, наприклад, стоять вертикально. Ферма з головками і диски на підшипниках, все має бути збалансовано. Головки від поверхні диска утримує ще повітряна подушка, що утворюється від обертання самих дисків.

Варто звернути увагу лиша на те, чи буде норм обмін повітрям. ТС, подивись як в тебе відбувається забір і викид повітря з системника і забезпеч безперешкодне їх функціонування. В мене він стоїть догори дригом і відеокарта нагрівається на градусів 5 менше. Якщо треба, то регулярно чисть. І буде тобі щастя.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:13.