Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація > Серіали


Хороші телесеріали

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.02.2015, 11:21 #2507566   #721
julchonochka
Учасник
 
Аватар для julchonochka
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Гляньте серіал "Сотня" хоч шось нове і оригінальне)))
julchonochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2015, 18:13 #2508949   #722
randolph
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

повним ходом йде 3-й сезон "Банші"...
просто жесть!..
с кожним сезоном м"яса і крові все більшає і більшає...
randolph зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2015, 09:41 #2517370   #723
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата Гляньте серіал "Сотня" хоч шось нове і оригінальне)))
глянув ще раніше, точніше пробував. Щось таке підліткове... не пішло.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2015, 20:49 #2519807   #724
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Blacklist


Почав дивитись перший сезон . Простий і ненапряжний серіал. До "шедеврів" його не віднесу,але під пиво піде на ура
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2015, 21:06 #2519812   #725
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Хороші телесеріали



Подивився 18 серій, мені сподобався. Можна розглядати як приквел до Бетмена. Фанатам рекомендую. Дуже динамічний серіал з суперською стилістикою і грою акторів.

Цитата «Готэм» — криминальный экшен-триллер, открывающий новую главу развития вселенной DC Comics. Сериал расскажет историю становления таких известных преступников коррумпированного мегаполиса, как Женщина-кошка, Пингвин, Загадочник, Мистер Фриз, Пугало и Джокер. Также поклонники комиксов увидят трансформацию маленького напуганного Брюса Уэйна в одного из самых популярных супергероев нашего времени — Бэтмена.
ColdMineR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
regman (11.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2015, 23:03 #2519840   #726
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

House of Cards/Картковий будинок
3 сезон крутіший за перші два, і я тільки 6 серій глянув
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Подякували 2:
forum.te.ua (13.03.2015), Джалка (11.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2015, 10:04 #2519912   #727
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
House of Cards/Картковий будинок
3 сезон крутіший за перші два, і я тільки 6 серій глянув
така сама думка - не чекала, що третій сезон буде настільки крутим, дивиться на одному диханні
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
Adriano_Chelentano (11.03.2015), Пантера (11.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2015, 10:13 #2519917   #728
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
така сама думка - не чекала, що третій сезон буде настільки крутим, дивиться на одному диханні
Значить треба мені знову з почачатку глянути. Подивилася колись пару серій і щось не пішло.
Подивилася "Скандал" на одному диханні, щось схоже, але менше політики.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2015, 14:20 #2520466   #729
Dreamland
 
Аватар для Dreamland
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Я вже давно не отримував задоволення від знайденого серіалу, тому цей виділю особливо:

Утопія/Utopia

Опис такий собі, як і обкладинка, тому просто скажу, що досить динамічний, жорстокий, триллер, з купою теорій змов і цікавими персонажами.

Дуже цікава зйомка, красиві пейзажі на фоні купі крові і матюків, ну і звісно англійська вимова вносить свій шарм
Дуже атмосферний серіал - переглянув за 2 дні на одному диханні. Раджу дивитися мовою оригіналу з субтитрами.

https

https

Востаннє редагував Dreamland: 12.03.2015 о 14:32.
Dreamland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 12:50 #2520845   #730
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

NETFLIX випускає 20 березня новий серіал "BLOODLINE", зразу всі епізоди першого сезону,як в них водиться.



Рецензія "GQ" :

Размеренная жизнь достопочтенного флоридского клана из четырех братьев нарушена появлением пятого, единогласно считающегося семейным позором. После неожиданного прибытия начинают вскрываться такие скелеты в шкафу, что на кон ставятся жизни каждого из братьев. Трейлер обещает не только красивые пейзажи с пальмами и Хлое Севиньи в одной из ролей, но и крепкую семейную драму, в которой брат готов пойти на брата ради достижения корыстных целей. Потенциально главный хит весны.

Джалка зараз поза форумом  
Подякували 4:
DezDemon (14.03.2015), Sensation2102 (27.03.2015), Sten1 (29.03.2015), zaharys (15.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2015, 20:05 #2521772   #731
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
така сама думка - не чекала, що третій сезон буде настільки крутим, дивиться на одному диханні
Через тебе, Джалка, всі вихідні пішли на серіал. (Мені можна пробачити, бо лежу з грипом). Перші серії трошки з натяжкою, але потім вже не могла відірватися.
Якщо в них таке, то в нас взагалі Содом і Гомора.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (15.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2015, 09:50 #2521925   #732
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

І мене Джалка з серіалом "Mad Men" (Безумци) підставила. Вже 5 днів як підсів. Головне не хватає часу на будь-що інше... Ще й дружину підсадив. Тепер постійно "сваримось" про вчинки головних героїв )))
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (16.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2015, 11:54 #2521976   #733
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
І мене Джалка з серіалом "Mad Men" (Безумци) підставила. Вже 5 днів як підсів. Головне не хватає часу на будь-що інше... Ще й дружину підсадив. Тепер постійно "сваримось" про вчинки головних героїв )))
ооооо, я вам щиро заздрю - МедМени для мене як наркотик були два місяці, щодня. Унікальна атмосфера в серіалі. З нетерпінням чекаю в квітні продовження.
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (16.03.2015)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 13:14 #2525265   #734
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Телеканал Фокс продовжує серію "Секретних матеріалів".

 
Подякували 2:
songo (05.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 14:08 #2525284   #735
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
House of Cards/Картковий будинок
3 сезон крутіший за перші два, і я тільки 6 серій глянув
А я вже шкодую, що третій сезон дивилася. Таке враження ніби в гімно вступила. І вчинки героїв зовсім не логічні. Таке враження, що сценаристи чи режисери в кожній серії інші і кожен героя уявляє по своєму. Не можуть люди кардинально мінятися за пару років.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 19:16 #2525380   #736
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А я вже шкодую, що третій сезон дивилася. Таке враження ніби в гімно вступила. І вчинки героїв зовсім не логічні. Таке враження, що сценаристи чи режисери в кожній серії інші і кожен героя уявляє по своєму. Не можуть люди кардинально мінятися за пару років.
давай теперка розказуй) бо я шось не поняла,хто там так помінявся
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 20:49 #2525412   #737
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
давай теперка розказуй) бо я шось не поняла,хто там так помінявся
Ну, найбільше проколів в Дага (чи як його там). По-перше, після всіх вбивст, найбільший переляк по поводу затримання в пяному вигляді - виглядає смішно. То він признається, що кохає і вона для нього більше ніж любов, як мама чи донька і щиро страждає, думаючи, що вона мертва. А потім докладає неймовірних зусиль, що б найти її і ... що ви думали, нє, не то що ви думали. Він її вбиває і закопує, як собаку. Хоч вона нічим нікому не загрожувала і навіть прізвище змінила.
Другий персонаж це героїня Робін Райт. Вона фактично зліпила і підтримувала всі гнусності свого чоловіка. Вона пробачала йому і зради і вбивства. Вона казала, що ти не маєш ніколи вибачатися, навіть переді мною. І тут різко вона стає клушою, яка ображається через пустяки і почанає вести себе як блондинка з претензіями: то вона обідилася і не поїде, то в неї немає настрою, то вона вже і влади не хоче.
Ну і найбільше фе, це тіпа Путін. Для чого робити таку пародію з усіма кліше: горілка в золотій бутилці за 750 тис, ці всі нюхання хліба і т.д. Якось дуже примітивно і не смішно.
Ну, не сподобався мені третій сезон, дивитися було нібм і цікаво, але постійно відчувала, що щось не то.
Серіал Скандал, може не так зразу затянув, але герої там більш продумані і ведуть себе відповідно образу. Ну і кохання там таке, що подих перехоплює.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (25.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 20:57 #2525416   #738
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ну, найбільше проколів в Дага (чи як його там). По-перше, після всіх вбивст, найбільший переляк по поводу затримання в пяному вигляді - виглядає смішно. То він признається, що кохає і вона для нього більше ніж любов, як мама чи донька і щиро страждає, думаючи, що вона мертва. А потім докладає неймовірних зусиль, що б найти її і ... що ви думали, нє, не то що ви думали. Він її вбиває і закопує, як собаку. Хоч вона нічим нікому не загрожувала і навіть прізвище змінила.
Другий персонаж це героїня Робін Райт. Вона фактично зліпила і підтримувала всі гнусності свого чоловіка. Вона пробачала йому і зради і вбивства. Вона казала, що ти не маєш ніколи вибачатися, навіть переді мною. І тут різко вона стає клушою, яка ображається через пустяки і почанає вести себе як блондинка з претензіями: то вона обідилася і не поїде, то в неї немає настрою, то вона вже і влади не хоче.
Ну і найбільше фе, це тіпа Путін. Для чого робити таку пародію з усіма кліше: горілка в золотій бутилці за 750 тис, ці всі нюхання хліба і т.д. Якось дуже примітивно і не смішно.
Ну, не сподобався мені третій сезон, дивитися було нібм і цікаво, але постійно відчувала, що щось не то.
Серіал Скандал, може не так зразу затянув, але герої там більш продумані і ведуть себе відповідно образу. Ну і кохання там таке, що подих перехоплює.
ну, в мене на то всьо інший погляд, але життя тим і прекрасне,що всі ми різні
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2015, 10:08 #2525554   #739
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ну, в мене на то всьо інший погляд, але життя тим і прекрасне,що всі ми різні
Ну, Джалка, так не пойдєт. Я також хочу твого погляду. Поясни мені для чого він вбив дівчину. Мене це пару днів мучило.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2015, 10:15 #2525558   #740
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ну, Джалка, так не пойдєт. Я також хочу твого погляду. Поясни мені для чого він вбив дівчину. Мене це пару днів мучило.
Любі дівчатка, ви такі хороші, але будь-ласка, не спойліріть про третю частину поки її всі не подивились )))
Я ше до Джалки по "Безумцах" розмову по персонажах маю )))
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (26.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:28.