Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Тільки но забуваєш про колишню(колишнього) і тут вона(він) знову зявляється в твоєму житті. Як ви з цим боритесь?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.09.2017, 14:31 #2706738   #1
BogdanNBB
Учасник
Типово Тільки но забуваєш про колишню(колишнього) і тут вона(він) знову зявляється в твоєму житті. Як ви з цим боритесь?

Ну ось чому так?
Тільки но забуваєш про колишню(колишнього) і тут вона(він) знову зявляється в твоєму житті..!

Недавно її бачив,з новим хлопцем(красавчик,здоровий,високий) звісно я радий за неї але щож я таке зробив?...за що це мені,я сидів собі нормально,нікого нечіпаю і тут на тобі...вернулося в серце всьо старе і так ретельно забуте!

Тепер спати норм неможу!
BogdanNBB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2017, 16:10 #2706755   #2
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Як ви з цим боритесь?

То треба було її або з'їсти, або відвести в монастир чи щось в тому роді. А то ходить, муляє, нє?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2017, 19:22 #2706780   #3
BogdanNBB
Учасник
Типово Відповідь: Тільки но забуваєш про колишню(колишнього) і тут вона(він) знову зявляється в твоєму житті. Як ви з цим боритесь?

Ну може і так)
Але просто я вісіма силами,старався уникати цю людину і тут на тобі..
BogdanNBB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2017, 21:36 #2706802   #4
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Тільки но забуваєш про колишню(колишнього) і тут вона(він) знову зявляється в твоєму житті. Як ви з цим боритесь?

Еех, ця юнацька любов... Категорична і єдина до скону. Постарайся вижити, далі буде легше
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2017, 07:39 #2706821   #5
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Тільки но забуваєш про колишню(колишнього) і тут вона(він) знову зявляється в твоєму житті. Як ви з цим боритесь?

В даному випадку річ вже не про любов. А самокопання в чому я гірший. Тут головне дійти до розуміння, що найкращим все одно не бути, все одно знайдеться азіат, який робить це краще.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MadPiksel (20.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2017, 10:38 #2706843   #6
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Тільки но забуваєш про колишню(колишнього) і тут вона(він) знову зявляється в твоєму житті. Як ви з цим боритесь?

"Ну ось чому так?"

Чому ти ходиш по колу?
Вже 3-10-20 тема на цю ТЕМУ.
Не бачу нічого страшного в думанні по колу, чи в самокопанні.
Не люблю коли "мільйон міняють по рублю"...
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2017, 14:02 #2706860   #7
Maryna777
Учасник
Типово Відповідь: Тільки но забуваєш про колишню(колишнього) і тут вона(він) знову зявляється в твоєму житті. Як ви з цим боритесь?

Все проходить і це пройде. Може в тебе ще є до неї почуття, раз так все всередині перевернулось. Треба бути сильним і впевненим в собі. Попереду лише краще. Доля забирає в нас те, що є, щоб дати взамін щось краще. Це як в грі перехід на новий левел) Все буде класно! Більше позитиву і віри в хороше
Maryna777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2017, 21:03 #2706904   #8
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Тільки но забуваєш про колишню(колишнього) і тут вона(він) знову зявляється в твоєму житті. Як ви з цим боритесь?

Цитата
Допис від BogdanNBB Переглянути допис
Недавно її бачив,з новим хлопцем(красавчик,здоровий,високий) звісно я радий за неї але щож я таке зробив?
мабуть спалила тебе за переглядом порнухи,в сусідній темі сам признався.
http://forum.te.ua/showpost.php?p=2706899&postcount=8
роби висновки.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2017, 22:10 #2706909   #9
BogdanNBB
Учасник
Типово Відповідь: Тільки но забуваєш про колишню(колишнього) і тут вона(він) знову зявляється в твоєму житті. Як ви з цим боритесь?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
мабуть спалила тебе за переглядом порнухи,в сусідній темі сам признався.
http://forum.te.ua/showpost.php?p=2706899&postcount=8
роби висновки.
Це ніякого відношиння немає про колишню і взагалі про стосунки
BogdanNBB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2017, 13:44 #2708019   #10
Manka
Banned
Типово Відповідь: Тільки но забуваєш про колишню(колишнього) і тут вона(він) знову зявляється в твоєму житті. Як ви з цим боритесь?

Цитата
Допис від BogdanNBB Переглянути допис
Ну може і так)
Але просто я вісіма силами,старався уникати цю людину і тут на тобі..
Не прикладай так багато розумових зусиль) Просто дій! Займайся тим, чим завжди (працюй чи що там), а після - займайся саморозвитком (спортом, розумовим розвитком). Сходи на курси якісь, семінари! І все буде добре!
Manka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:49.