Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Розміри штрафів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.01.2018, 19:29 #2717241   #81
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Блін, що сталося зі свічом? Був же нормальний чоловік.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 05.01.2018, 20:59 #2717255   #82
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Блін, що сталося зі свічом? Був же нормальний чоловік.
Приєднуюсь до запитання.
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Не нада ляля - я в ваші порохоботівські ігри ніколи не бавився. Цьому мудаку і компанії сраку лижіть самі
На твоє запитання відповідаю - так, після мобілізації продовжив службу за контрактом. Знайшов себе там де ніколи б не подумав би шукати. В цілому ситуацією в країні задоволений, є моменти які викликають питання але і вони, на мою думку, відсотків на 90 відповідають чинному законодавству.
Я мабуть слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник. Як думаєш?
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2018, 20:59 #2717250   #83
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Круто, купа зусиль щоб клаптик заасфальтували. Ну такі досягнення є і в нас.
Ти скажи, яку регіональну дорогу привели в порядок по твоїй скарзі трампу чи папі )) ну чи хоч кілометр який.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Блін, що сталося зі свічом?
Не нада ляля - я в ваші порохоботівські ігри ніколи не бавився. Цьому мудаку і компанії сраку лижіть самі

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Мені влом заради тебе лінтяє тратити свій час і шукати інші кейси але вони 100% існують навіть за минулий рік
Мені теж влом займатись тим, за що платять конкретним людям. Але як скажеш дійові канали - ок, я візьму фот і не полінуюсь проїхати пару десятків км і познімати місця, де розмітки нема і де вона намальована з бодуна.
Але лінь то лінь, я розумію, мені ж тож лінь

Додано через 13 хвилин
Між іншим про нові штрафи - на днях моєму колєзі відвалили дзеркало в буса. Порушник навіть не спинився і не оглянувся. Колєга його догнав кілометрів за 10 від місця дтп, викликав копів, склали протокол... І на колєгу теж. За покинення місця дтп. Хоч при цьому самі копи чесно сказали, що якби не догнав ту машину і не був повний бус свідків - то запив би водою те дзеркало.
Как би я розумію, що покинення місця дтп - це грубе порушення і штраф відповідний, но якось не справедливо по відношенню до постраждалого.
Такі от наші закони. Але нормуль, головне реформи повним ходом ідуть

Востаннє редагував switch: 05.01.2018 о 21:00. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2018, 21:08 #2717256   #84
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Круто, купа зусиль щоб клаптик заасфальтували. Ну такі досягнення є і в нас.
Ти скажи, яку регіональну дорогу привели в порядок по твоїй скарзі трампу чи папі )) ну чи хоч кілометр який.
Ми ж говорили про знак не там стоїть чи розмітка не така. АААА зрозумів, в тебе закінчились аргументи і ти рішив зїхати. Ну ладно, слів зашітан, слабак.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Мені теж влом займатись тим, за що платять конкретним людям. Але як скажеш дійові канали - ок, я візьму фот і не полінуюсь проїхати пару десятків км і познімати місця, де розмітки нема і де вона намальована з бодуна.
Але лінь то лінь, я розумію, мені ж тож лінь
Я живу по своїй конституції і вважаю що правильно (хоча я далеко не святий) але в мої погляди не входить тебе впрошувати, шукати "дійові каналиі" в попу хухати і інші речі. В мене була проблема яка мені іпала мозг кожен день по кілька разів. Я знайшов як її вирішити і вирішив. Якщо тебе все влаштовує як є - живи в гімні і радуйся життю. За тебе її ніхто не буде рішати. Не влаштовує - шукай "дієві канали", однодумців і тп. Все просто.
Ти то певно думав що всі як і ти - тільки песдіти на форумі можуть. А оказалось показалось.

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Між іншим про нові штрафи - на днях моєму колєзі відвалили дзеркало в буса. Порушник навіть не спинився і не оглянувся. Колєга його догнав кілометрів за 10 від місця дтп, викликав копів, склали протокол... І на колєгу теж. За покинення місця дтп. Хоч при цьому самі копи чесно сказали, що якби не догнав ту машину і не був повний бус свідків - то запив би водою те дзеркало.
Как би я розумію, що покинення місця дтп - це грубе порушення і штраф відповідний, но якось не справедливо по відношенню до постраждалого.
Такі от наші закони. Але нормуль, головне реформи повним ходом ідуть
Точняк! всьо гамно! давай бухати і їздити по місту 80! Верність старі штрафи!

Востаннє редагував Dao: 05.01.2018 о 21:08. Причина: Пізніше додано
Dao зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (05.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2018, 21:14 #2717258   #85
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
В цілому ситуацією в країні задоволений, є моменти які викликають питання
Може ти давно на "гражданці" вже не був? Бо в мене з точністю до навпаки - дечим задоволений, але в загальному ці "реформатори" просирають час і чим далі тим менше віри, що тут буде та сама Європа за яку Майдан стояв. З законом єдиним для всіх, з справедливою соціалкою, нормальною медициною і т.д.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Ми ж говорили про знак не там стоїть чи розмітка не така. АААА зрозумів, в тебе закінчились аргументи
В смислі? Та все по темі....
Я до того що жеки і міськрада то одне. Ти скажи кого і як заставити привести в порядок трасу М19 наприклад?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Точняк! всьо гамно! давай бухати і їздити по місту 80
Я за міста заміть нічого не писав. Я писав за траси, які ідуть селами. Ну але я розумію - вам що телек сказав те і повторили

Востаннє редагував switch: 05.01.2018 о 21:14. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2018, 21:16 #2717261   #86
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Може ти давно на "гражданці" вже не був? Бо в мене з точністю до навпаки - дечим задоволений, але в загальному ці "реформатори" просирають час і чим далі тим менше віри, що тут буде та сама Європа за яку Майдан стояв. З законом єдиним для всіх, з справедливою соціалкою, нормальною медициною і т.д.
Повір, дуже добре розумію про що ти говориш. На "гражданці" був деякий час після демобілізації. Стикнувся з таким похуїзмом цивільних і "зрадою" що вирішив не мучити себе "реабілітаціями" і повернутися в ЗСУ.
roots зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (05.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2018, 21:18 #2717262   #87
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Розміри штрафів

В мене нема телевізора (а в тебе є).
Щодо сіл інструменти тіж самі, адресати інші.
Я розумію що б ти хотів щоби нова влада все зробила за тебе. НУ або максимум дала тобі червону кнопку яку ти натискаєш і бац! Знаки в Якторові поміняли! Ну або ладно без фантастики, програму на айфон. З пуш нотіфікейшенами щоб і без регістрації і смс. Але між тим що було років 5 тому і тим що я описав вище про програму мусить бути якийсь шлях. Ти не можеш все змінити з "все гамно" на все ідеально. Нерозуміють цього тільки дуже недалекі люди і ті хто нічого не роблять
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2018, 21:28 #2717264   #88
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

А я і не кажу, що хочу вже і зара. Я кажу, що починають не з того, і це коню зрозуміло вже, але чось не нашим "оптимістам".
- приведіть в порядок розмітку і знаки.
- проведіть ревізію доріг, де можливо - доставте огорожі, зробіть кювети і поставте сині знаки населеного пункту, а де є небезпека - знижте швидкість знаком.
- заберіть нахер всі дебільні заборонні знаки, які полишались від кормушок старих дайців.
- можливо введіть норму як в Польщі - днем швидкісні режими одні, вночі - інші. Для наших трас - нормальний вихід.
І тоді валяйте, ставте 50 і жорсткий штраф за перевищення понад 10 навіть.
Але ніхера - у них свій шлях.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2018, 21:34 #2717268   #89
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А я і не кажу, що хочу вже і зара. Я кажу, що починають не з того, і це коню зрозуміло вже, але чось не нашим "оптимістам".
- приведіть в порядок розмітку і знаки.
- проведіть ревізію доріг, де можливо - доставте огорожі, зробіть кювети і поставте сині знаки населеного пункту, а де є небезпека - знижте швидкість знаком.
- заберіть нахер всі дебільні заборонні знаки, які полишались від кормушок старих дайців.
- можливо введіть норму як в Польщі - днем швидкісні режими одні, вночі - інші. Для наших трас - нормальний вихід.
І тоді валяйте, ставте 50 і жорсткий штраф за перевищення понад 10 навіть.
Але ніхера - у них свій шлях.
Зазвичай водії таксістів і перукарі все знають як робити, але в них вже є робота.
От трасу на львів зробили. Я не старий, але це найкращий її ремонт на моїй памяті. Цього ми непомічаємо.

Я вже це питання задавав і задам ще раз: чому погано вводити автофіксацію зараз і підвищувати штрафи? Як це залежить від того що ти описав вище? Висітиме камера на вїзді в село. будеш вїжджати 50 а не 110 як зараз. Навіть якщо якесь пяне тіло і возьмеш на капот, то він залишиться живим, а ти не сядеш. Чим це зле? Нічим.

А знаки/розмітку і тп треба робити, питань нема, але я небачу жодної залежності щоб це було обовязково зроблено "перед". Просто якесь невдоволення "от якби зробили як Я сказав то було би файно"
Dao зараз поза форумом  
Подякували 3:
Don Kihot (08.01.2018), pberit (05.01.2018), vanco2 (05.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2018, 21:47 #2717269   #90
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Я розумію що б ти хотів щоби нова влада все зробила за тебе.
Слухай, а ти не ця "нова влада" часом? Яка вона нахер нова??! Коаліція наполовину з перефарбованих ригів і опозиція в ролі Воної... ))
Ну та то таке. Давай про роботу - моя робота - розробка софта для енергетики, я її роблю, отримую за неї зарплату і нікого її робити за себе не прошу. При тому з мене податків загалом списують десь стільки, скільки я на руки отримую, і це зокрема, на оплату роботи "нової влади". А ти ще хочеш, щоб я витрачав свій час і робив їхню роботу? Сильно вдарився?
Як наслідок своїх зауважень на адреси які ти мені дасиш - я хочу бачити звільнених нероб, які то мали зробити без сторонньої "допомоги". І не менше )))

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
чому погано
Ну ти що прості речення переварити не можеш?
Ще раз кажу всі наші траси на 80% ідуть селами на білому фоні. Україна не мала країна. Мені і при старих швидкостях по 6-8 годин іде на дорогу в Ужгород чи Кропивницький. Я що тепер 12 годин маю в сраному доблі трястись, бо ти тільки до Львова їздиш і тобі норм????

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
але я небачу жодної залежності щоб це було обовязково зроблено "перед".
Ну от ти не бачиш, а я бачу.

Додано через 5 хвилин
Дауну, який мені матюки анонімно в репутацію шле : закінчились аргументи - пе**уй спати.

Востаннє редагував switch: 05.01.2018 о 21:47. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2018, 22:01 #2717278   #91
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Круто, купа зусиль щоб клаптик заасфальтували.
та ніяких зусиль-от сьогодні по Бродівській їхав бортовий грузовичок з 4 тєлами.
як бачили ямку то ставали-один сипав асфальт з кузова в неї а двоє шуфельками
підрівнювали троха та й годі,помаленьку їхали далі.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2018, 22:23 #2717279   #92
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата Може ти давно на "гражданці" вже не був?
Так він давно не був на гражданці, Дао погруз в недієвих каналах, я давно не був в Україні і всі ми через то дружно лижем страку порошенку (в твоїх фаназіях). І тільки ти один пазнал жизьнь і дзен, прошарив правду буття і через то такі буденні речі як вирішення власних проблем там де ти їх дійсно можеш вирішити тебе не їбуть, зато, тебе дуже їбе шо там аваков і порошенко, не мінімум рівент якогось депутата, не нижче, ти знаєш хто на чому їздить, які в кого хати, хто скільки накрав, чим їх сини прославились і тд, хоча ти ніяк не можеш змінити їх рішень і їх життя буття, но ти активно тратиш свій час на то - як пазнавший жиснь індивід!

Додано через 16 хвилин
Цитата Давай про роботу - моя робота - розробка софта для енергетики, я її роблю, отримую за неї зарплату і нікого її робити за себе не прошу. При тому з мене податків загалом списують десь стільки, скільки я на руки отримую, і це зокрема, на оплату роботи "нової влади". А ти ще хочеш, щоб я витрачав свій час і робив їхню роботу? Сильно вдарився?
Це і є яскравий пориклад "мої хати скраю" - нє чувак, якщо ти чимось не задоволений - ти маєш то комусь сказати, бажано не на форумі а відповідному адресату. Якщо адресат продовжує байтики бити - треба приймати до нього міри А вважати шо кругом тобі всі винні бо ти заплатив пару тис податків в місяць - це глупо. Тим чувакм шо кричать в Україні шо вони заплатили дохера податків я завжди пропоную такий тест, береш суму своїх податків множиш на 100, і прикидуєш скільки за ту суму з твоїх вимог готовий зробити ти сам. Після того більшість зрадойобів і знавців як краще чухає чубок і не пездить більше.

Додано через 4 хвилини
Цитата Ну ти що прості речення переварити не можеш?
Ще раз кажу всі наші траси на 80% ідуть селами на білому фоні. Україна не мала країна. Мені і при старих швидкостях по 6-8 годин іде на дорогу в Ужгород чи Кропивницький. Я що тепер 12 годин маю в сраному доблі трястись, бо ти тільки до Львова їздиш і тобі норм????
Так будеш їхати 12, або будеш платити дохера штрафів. А після того як заплатиш - будеш писати в всі інстанції шо тре будувати траси на яких нема пішоходів і нема населених пунктів.
До речі, а ти в курсі чого в нас в країні не будуть поки платних трас і підземних парковок? Бо інвестори порахували шо не вигідно, бо наші рагулі будуть паркуватись всюди, на бардюрах, на дорогах, один на одному - но не на платній парковці + ніякого покарання. По існуючому закону не правильно запарковану машину штрафувати не можна якщо там нема водія. Атлічно, нє?

Востаннє редагував vanco2: 05.01.2018 о 22:30. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (05.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2018, 22:59 #2717283   #93
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так будеш їхати 12, або будеш платити дохера штрафів.
Ну да, я знаю що буду, тому і пишу своє фе.
Не греблі б мене ці ліміти - то чого б писав )))

На рахунок суми 100 кратної - ну за мільйон в місяць я навіть сам би ту розмітку намалював, не то, що вже розпорядження би дав своїм баранам зробити то вірно

Додано через 49 секунд
Ти просто певно податки в Україні не платиш, то й не дуже розумієш про що пишеш ,

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
До речі, а ти в курсі чого в нас в країні не будуть поки платних трас і підземних парковок? Бо інвестори порахували шо не вигідно, бо наші рагулі будуть паркуватись всюди, на бардюрах, на дорогах, один на одному - но не на платній парковці + ніякого покарання.
У нас парковок не будують, бо на їх місці завжди вигідніше побудувати чергову багатоповерхівку.
Я про це писав ще років 5 тому. Ніхто не хоче купувати гараж по ціні квадратного метра житла, а дешевше паркінг ніхто будувати не схоче

Додано через 2 хвилини
А так - валяйте, штрафуйте. Мені пох - я паркуюсь в 90% по правилах, навіть якщо треба від пошти до цума перейтись пішки.

Востаннє редагував switch: 05.01.2018 о 22:59. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2018, 00:08 #2717290   #94
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата Ти просто певно податки в Україні не платиш, то й не дуже розумієш про що пишеш ,
Я податки в Україні плачу навіть зараз Звичайно не з доходу бр не є податковим резидентом.

На рахунок мільйону - це ти так кажеш по причині того що дупля не ріжеж на скільки це тяжко чи легко. Ти не знаєш нічого, на рахунок того яка там фарба має бути (а вона не проста, бо проста злазить відразу), яку тобі для того портібно техніку, так, розмітка не в ручну малюється, а техніка коштує нааабагато більше мільйона і тд. Тому оці твої "я намалюю сам", тільки через то шо ти сам рельно того не робив і навіть не задумався як це

Додано через 24 секунды
Цитата А так - валяйте, штрафуйте. Мені пох - я паркуюсь в 90% по правилах, навіть якщо треба від пошти до цума перейтись пішки.
Оце викликає повагу, я теж так роблю

Востаннє редагував vanco2: 06.01.2018 о 00:08. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2018, 00:16 #2717292   #95
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Не звезди.
Робити роботу якісно і робити не якісно - по ціні на одне.
Поставити знак на краю узбіччя чи тротуару або поставити хер зна де під забором - по ціні однаково.
Намалювати розмітку сплошну або 1.11 - теж не сильно велика різниця. Повісити над переходами лампи які дійсно світять замість тих що тільки світяться - це теж не мільйони.
Я якраз таки мав нагоду бачити, чого добиваються люди, коли гроші витрачаються ефективно.
А ти філософтвуй собі далі, ти ж у нас все знаєш і все бачив.
І те, що ти там раз в рік платиш единий податок, щоб тобі ПП не закрили - то є ціла херня, порівняно з тим, що збирається з тих, хто тут заробляє і витрачає. Особливо якщо легально.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2018, 00:30 #2717293   #96
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата У нас парковок не будують, бо на їх місці завжди вигідніше побудувати чергову багатоповерхівку.
Я про це писав ще років 5 тому. Ніхто не хоче купувати гараж по ціні квадратного метра житла, а дешевше паркінг ніхто будувати не схоче
Це ти про гаражі приватні, а я тобі про паркінги в публіних місцях. От наприклад в центрі десь можна зробити паркінг багатоповерховий, можна навіть в земолю, машин на 500-1000. Тоді ж відразу можна заборонити паркуватись на вулиці.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Не звезди.
Робити роботу якісно і робити не якісно - по ціні на одне.
Поставити знак на краю узбіччя чи тротуару або поставити хер зна де під забором - по ціні однаково.
Намалювати розмітку сплошну або 1.11 - теж не сильно велика різниця. Повісити над переходами лампи які дійсно світять замість тих що тільки світяться - це теж не мільйони.
Я якраз таки мав нагоду бачити, чого добиваються люди, коли гроші витрачаються ефективно.
А ти філософтвуй собі далі, ти ж у нас все знаєш і все бачив.
І те, що ти там раз в рік платиш единий податок, щоб тобі ПП не закрили - то є ціла херня, порівняно з тим, що збирається з тих, хто тут заробляє і витрачає. Особливо якщо легально.
Ну по перше ніхто не знає твого надважливого погляду на та яка саме розмітка має бути. Може вона там по якигось параметрах така а не просто так. Але нвіть якщо і просто так - то без заяв, скарг і повідомлень її ніхто чіпати не буде.

По друге ти казав шо за мільйон гривень зробиш сам розмітку (принаймні по маршруту де сам їздиш) - а я тобі кажу що не зробиш, бо ти навіть техніку не закупиш щоб ту розмітку робити, ну максимум це візьмеш в оренду або наймеш підрядників, но і тут думаю мільйона буде замало.
А тепер продовжимо далі, ти ж ще за той мільйон хочеш шоб в тебе блі класна міліція з нормальними зарплатами, хочеш шоб лікарі були, школи, і тд, причому вот всьо і зразу. А інакше ти почнеш сильно на форумі обсират порошенка з аваковим
ну і то тільки розмітка - напевно найдешевша стадія побудови дороги!

Додано через 4 хвилини
Цитата І те, що ти там раз в рік платиш единий податок, щоб тобі ПП не закрили - то є ціла херня, порівняно з тим, що збирається з тих, хто тут заробляє і витрачає. Особливо якщо легально.
Чувак, я не плачу єдиного податку, а ПП закрив. До речі, ПП закрив вже після революції, бо до не міг, тре було на то тратити або пів року часу, яких в мене не було, або наймати рішал і прискорювати процес за N сотень баксів. Але кулявлоб, який як ти кажеш емітував реформи таки одну земітував добре, і після 14 року щоб закрити ПП треба просто прийти і написати заяву, її приймають і в той же момент закривають ПП. А про то шо в тебе нема заборгованості в податкову, в пенсійний, шо рахунки закриті, аудит - все робиться постфактум і навіть не потребувало моєї присутності! Вот так!
А податок я сплачую на нерухомість. Так це рельно херня грошей, але я й не вбиваю дороги, не користуюсь ні медециною ні школами, короче просто плачу безвоздмездно, вот шоб тобі за ті гроші краще жилось

Востаннє редагував vanco2: 06.01.2018 о 00:33. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2018, 00:36 #2717297   #97
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Так ізвіні меня - техніка є. А по мільйону 100 таких як я скидаються щомісяця. Я навіть погоджуюсь, що їм з того пирога не так багато перепадає, бо ще купа інших статей, але і не мало.
На рахунок парковок - ну так порахуй, який термін окупності буде в того паркінга при в середньому половинній загрузці протягом робочого дня. Одне місце умовно десь 25 квадратів, по ціні житлової площі.

Але то таке.
Я веду і вів до одного- оця реформа то суцільна бутафорія. Роботи непочатий край, но почати рішили дуже здалеку. Без порядку в поліції, судах, на дорогах - тільки штрафами ти рівно ніхера не добєшся.
Просто був сильний резонанс після Харкова і треба було показати видимість рішучих дій.
Треба бути зовсім наївним щоб тому тішитися як ви.
Добраніч.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (06.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2018, 00:47 #2717298   #98
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Так ізвіні меня - техніка є. А по мільйону 100 таких як я скидаються щомісяця. Я навіть погоджуюсь, що їм з того пирога не так багато перепадає, бо ще купа інших статей, але і не мало.
Друже, мільйон - це то шо ти заплатиш за майже 10 років. А це всього навсього 40К баксів. То при тому шо кілометр нормальної траси коштує в десятки разів більше.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Але то таке.
Я веду і вів до одного- оця реформа то суцільна бутафорія. Роботи непочатий край, но почати рішили дуже здалеку. Без порядку в поліції, судах, на дорогах - тільки штрафами ти рівно ніхера не добєшся.
Просто був сильний резонанс після Харкова і треба було показати видимість рішучих дій.
Треба бути зовсім наївним щоб тому тішитися як ви.
Добраніч.
А я думаю шо це паралельні процесси, при чому обмеження можна зробити вже, а дороги треба приводити до порядку роки. Камери і поліцію трохи швидше, думаю то буде наступним кроком.

І так, я розумію що в нас дороги абсолютно не європейські, і шо трас немає, і шо одна і та сама дорога йде і через містом з зебрами і тротуарами і є одночасно "трасою міжнародного значення" яка в той самий момент перетинає ще купу сіл. Але це не означає що на ній треба дозволити рухатись на небезпечній швидкості бо так ти швидше доберешся. Є вибір, або тратити час або життя людей.
А траси зявляться тільки тоді - коли за них хтось заплатить, їх марсіани в подарок не побудують, вот коли ти будеш платити по 40К баксів в рік податку, як і переважна більшість населення - от тоді тут набудують трас багаторівневих, і розмітка буде світитись вночі і знаки будуть стояти
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2018, 08:13 #2717307   #99
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Розміри штрафів

vanco2 техніка яка малює розмітку не вартує 1 лям, ця техніка то газелька з двома працівниками, може трьома, відром краски і приблудою вчипленою до газелі яка вартує пару к грн. Це я до того щоб зробити розмітну за 1 лям можливо вистарчило б на Тернопільську область.
Про паркінги і відсутність відповідальності за неналежне паркування то ти відстаєш від законів, тепер за неправильне паркування авто на штрафмайданчик, от не можу сказати чи планують вже прийняли, може хтось уточнить

Щодо камер і нових штрафів думаю скоро появиться тема "Поради в виборі антирадара", буде в нас як в Польщі (Sasha описував) всі знатимуть де камери, буде як в анекдоті 90-60-90
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (06.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2018, 10:11 #2717311   #100
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Особливо місцеві будуть за день-два обмінюватись інфою, на цьому ж форумі, де зняли/поставили камеру і всі під камерами будуть їхати чемно

ну та то таке.
я навів пару (далеко не всі) нюансів, які безпосередньо впливають на безпеку руху для усунення яких не треба ніяких нових законів.
Натомість влада починає з грошей. Значить що? значить її цікавлять саме гроші.
Наразі у нас розмітка і знаки стоять так, що водій хочеш-не-хочеш регулярно здійснює грубі (з точки зору пдр, а не дорожніх умов і обстановки) порушення правил. При цьому законотворця це анітрохи не хвилює, він тупо піднімає ціну порушення.
Я хочу побачити водія, який по Україні проїхав кілька областей по наших дорогах і розмітках - і ніде не порушив. ніде ні разу. тільки будь-ласка Київ-Чоп в приклад не наводити. Я в курсі що то чуть не єдина нормальна траса в Україні. Я по ній теж їздив, і порушують там всі. З розміткою там трохи краще, зате швидкісний режим в населених пунктах не витримує практично ніхто.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (06.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:21.