Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Xiaomi

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.12.2017, 14:01 #2715348   #221
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата колега
Цитата купила
Цитата За те модна
дівчатам пофіг, на залізо і на все
я свою тоже пробував переконати шо Хіаомі мі5 чи мі6 краще за в 2 рази дорожчий самсунг
не реальна задача
є тільки 2 телефони
1. айфон
2. на крайняк самсунг
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 2:
paravozz (30.01.2018), S.H.A.D.E (14.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 14:08 #2715349   #222
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата дівчатам пофіг, на залізо і на все
Йде мова не тільки про дівчат, знаю таких і хлопців.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 14:13 #2715350   #223
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від ---ANDRE--- Переглянути допис
Не розумію тих людей, які ведуться на слово самсунг або айфон. Ну розкручені марки, а толку давати таке бабло (в більшості майже половина смарту) за назву.
ну от я тобі приклад наводжу - 2 проблеми за пів року в дешевого ксяомі.
ти кажеш такі проблеми є і в брендів - може бути, але я не стикався. глючність, тормознутість - може бути, но щоб розєми окислялись після перших же холодів і конденсату - це мають бути дуже дешевенькі комплектуючі.
В тому ж мабуть проблема і перегріву жпс-ки.
як мінімум коли ти береш бренд - в тебе є шанс, що попри програш в продуктивності апарат можливо вцілому буде надійнішим. принаймі мій досвід такий.
хотя знову ж таки он у поттера перший редмі служить вже давно і безпроблемно. ну видно на 4-му редмі зекономили там де не треба було. але де гарантія що в 5-му чи 6-му щось інше не вилізе знову ж таки через бажання виграти в ціні?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
є тільки 2 телефони
1. айфон
2. на крайняк самсунг
ну це як в кого.
я наприклад шанувальник Соні. наступний смарт буде або Соні, або буду шукати якийсь в захищеному виконанні, бажано перевірену модель. Ксяомі - навря.

Востаннє редагував switch: 14.12.2017 о 14:14. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
S.H.A.D.E (15.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 14:18 #2715352   #224
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата но щось розєми окислялись після перших же холодів і конденсату - це мають бути дуже дешевенькі комплектуючі.
Не знаю як на рахунок твого смарту, але про свій скажу, що перечитав на 4pda про нього багато і жодного разу не зустрічав такої проблеми, як ти описав. Проблеми на програмному рівні - описані, хоча б багатьох вони виникали із-за "кривих рук".
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 14:47 #2715353   #225
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Хотів брати замість Редмі 1ЕС, але кажуть камера там має характерну для ксяомі проблему - шуми при поганому освітленні.
Камера не супер, але через ПЗ. Оптика там хороша. Після оновлення до 8-го андроїда буду її програмно вдосконалювати та ставити гкам.
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 16:04 #2715355   #226
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
Камера не супер, але через ПЗ. Оптика там хороша. Після оновлення до 8-го андроїда буду її програмно вдосконалювати та ставити гкам.
За прошивку гкам я в курсі, дивився на xda-developers, але ця прога не вміє вроді працювати з подвійною камерою А1. Відповідно пропадає одна з головних фішок телефону - ефект боке. Чи вже доробили?
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 19:19 #2715378   #227
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
За прошивку гкам я в курсі, дивився на xda-developers, але ця прога не вміє вроді працювати з подвійною камерою А1. Відповідно пропадає одна з головних фішок телефону - ефект боке. Чи вже доробили?
Ні, для боке буду і надалі користуватися стоком. А гка для хдру буду використовувати.
[Romanio] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Poter2 (14.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 19:29 #2715380   #228
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від ---ANDRE--- Переглянути допис
Не розумію тих людей, які ведуться на слово самсунг або айфон. Ну розкручені марки, а толку давати таке бабло (в більшості майже половина смарту) за назву. На роботі колега купила самсунг (вроді J5 2017), так відвалила за нього десь 7 штук (брала в Польші) та ше й прошивала тут його, а функціонал практично на половину менший за, наприклад, ноте 4х. То тепер ця людина має не бюджетний смарт))..крутий)) А толку? За те модна)
Андрію, повір.. лише за нормальний амолед не жалко тих грошей. Я покристувався - 4х , після мого S5 neo, залізо практично те саме, але вирвіглазниій ІПС, і все, практично все мені не сподобалось. Камера гірша, тормозів більше, про екран вже казав, GPS тупий.
Якщо ти особисто не розумієш чи не стикаєшся - це не означає, що проблем нема, проблем вагон. І твій любимий 4пда тому яскраве підтвердженя. І хлопчина, якому носять на ремонт телефони, що сидить зі мною в кабінеті
Платять не за марку, я на жодному Самсі не чув такого - купив і зразу проблеми. А на колега купив мі 5 - і відвалилась камера. просто і банально. Тому ще поки це лотерея - я за самси.
П.С. Хоча і вони не ідеальні, но на порядок менш проблемні
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 20:01 #2715387   #229
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Xiaomi

Запускали черговий Mi Store(фірмовий від Xiaomi). На обговоренні робочих питань з персоналом, між іншим виплило питання переносу телефонної книги клієнту з IPhone на Xiaomi і тут менеджер видає: "цікаво кому прийде в голову міняти нормальний IPhone на ніщебродський Xiaomi?" Пауза, всі дивляться на стойку, де лежать Айфони усіх працівників і дикий ржач )
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
S.H.A.D.E (15.12.2017)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 21:18 #2715394   #230
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Андрію, повір.. лише за нормальний амолед не жалко тих грошей. Я покристувався - 4х , після мого S5 neo, залізо практично те саме, але вирвіглазниій ІПС, і все, практично все мені не сподобалось. Камера гірша, тормозів більше, про екран вже казав, GPS тупий.
Якщо ти особисто не розумієш чи не стикаєшся - це не означає, що проблем нема, проблем вагон. І твій любимий 4пда тому яскраве підтвердженя. І хлопчина, якому носять на ремонт телефони, що сидить зі мною в кабінеті
Платять не за марку, я на жодному Самсі не чув такого - купив і зразу проблеми. А на колега купив мі 5 - і відвалилась камера. просто і банально. Тому ще поки це лотерея - я за самси.
П.С. Хоча і вони не ідеальні, но на порядок менш проблемні
Чесно кажучи, я знав, що ти відповісиш, так як в тебе самсунг))
Особисто я все розумію, але ще не стикався з купою проблем на своєму смарті, які тут описували. Є різні версії мого смарту і перед тим як купляти, варто ознайомися, що тобі краще підходить.
Камера не ідеал, але дньом знімає на ура - мене задовільняє цілком, тормозів ще не бачив, про жпс теж нічого поганого сказати не можу (користувався ним як в машині, так і пішки чи на велосипеді).
На рахунок 4пда, якщо ти ще не знаєш, це найбільш популярний форум обговорення всякого заліза, прог і т.д. та й найбільш відвідуваний, а не мій любимий.
Так, можливо попередні версії смартів від сіомі і програють по якості запчастин, але зараз в них тенденція йде на порядок кращої зборки і т.д. Так, що тут є дві сторони медалі.
Кожному своє, кожен буде хвалити своє болото.
П. С. В знайомого є самс (не памятаю моделі, трохи давніша, але це не важливо), то вже і екран міняв (не падав) і плату від донора))
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 15.12.2017, 07:35 #2715423   #231
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Xiaomi

ПРо яке болото?) Господи, вродилось нове плем"я. Були фанати айфонів, тепер свідки ксяомі.
Мені насрати на марку. Я бачу, що і з чим приходить в ремонт) І цього мені достатньо.
Айфони - биті екрани,здуті батареї
Самси - 95% екрани, з батареями не бачив, хз мо просто не доживають.
І китайські б-бренди з мільйонами глюків і проблем, де прекрасно все. Відвалені камери, злетівші від удара під захисними екранами проци, жовті плями і відсутності реакції тачів, перегріви, глюки GSM-модулів і т.д. і т.п. А ти далі суди марки по формумам і 2-3 своїм знайомим.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2017, 08:59 #2715429   #232
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
ПРо яке болото?) Господи, вродилось нове плем"я. Були фанати айфонів, тепер свідки ксяомі.
Мені насрати на марку. Я бачу, що і з чим приходить в ремонт) І цього мені достатньо.
Айфони - биті екрани,здуті батареї
Самси - 95% екрани, з батареями не бачив, хз мо просто не доживають.
І китайські б-бренди з мільйонами глюків і проблем, де прекрасно все. Відвалені камери, злетівші від удара під захисними екранами проци, жовті плями і відсутності реакції тачів, перегріви, глюки GSM-модулів і т.д. і т.п. А ти далі суди марки по формумам і 2-3 своїм знайомим.
Знову ж таки, китайфони є різних версій. Для китайського, азіатського та європейського ринків. Якщо купити правильний китайфон, то реально проблем немає. В мене 3ох річний досвід використання таких телефонів. Ні одного гарантійного випадку не було. Доречі, беру їх з 2ох та 3ох річною гарантією.
[Romanio] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
---ANDRE--- (15.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2017, 09:04 #2715431   #233
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
Знову ж таки, китайфони є різних версій. Для китайського, азіатського та європейського ринків. Якщо купити правильний китайфон, то реально проблем немає. В мене 3ох річний досвід використання таких телефонів. Ні одного гарантійного випадку не було. Доречі, беру їх з 2ох та 3ох річною гарантією.
Припиніть херню молоти. Різниться прошивка, і все. Ну і проци часом. Запчастини ті самі.
Як то кажуть самі китайці - хочеш купити товар за копійку - отримаєш якість на копійку. Чудес не буває.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2017, 09:10 #2715433   #234
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Припиніть херню молоти. Різниться прошивка, і все. Ну і проци часом. Запчастини ті самі.
І дисплеї і відеочіпи та власне, якість зборки. Херні не мелю.
[Romanio] зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
S.H.A.D.E (15.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2017, 09:15 #2715435   #235
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Xiaomi

Пруфи будуть? Чи просто балаболим про різні марки дисплеїв?
Які відеочіпи? Ти наркоман? Відеочіп в проці.
Те що наші бариги часом везуть відновлені чи браковані - не спорю. Все решта - балабольство чистої води
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
[Romanio] (15.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2017, 10:05 #2715442   #236
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Пруфи будуть? Чи просто балаболим про різні марки дисплеїв?
Які відеочіпи? Ти наркоман? Відеочіп в проці.
Те що наші бариги часом везуть відновлені чи браковані - не спорю. Все решта - балабольство чистої води
Навчіться спілкуватися. Не маю бажання продовжувати бесіду.
[Romanio] зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
S.H.A.D.E (15.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2017, 10:31 #2715444   #237
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Xiaomi

Злився? Я так і думав.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
[Romanio] (15.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2017, 11:03 #2715446   #238
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
ПРо яке болото?) Господи, вродилось нове плем"я. Були фанати айфонів, тепер свідки ксяомі.
Мені насрати на марку. Я бачу, що і з чим приходить в ремонт) І цього мені достатньо.
Айфони - биті екрани,здуті батареї
Самси - 95% екрани, з батареями не бачив, хз мо просто не доживають.
І китайські б-бренди з мільйонами глюків і проблем, де прекрасно все. Відвалені камери, злетівші від удара під захисними екранами проци, жовті плями і відсутності реакції тачів, перегріви, глюки GSM-модулів і т.д. і т.п. А ти далі суди марки по формумам і 2-3 своїм знайомим.
Ти забув про свідків самсунгів))...ну то таке.
Я тут не ропинаюся за ксяомі, а просто відповідаю на питання і констатую факти. А на рахунок судження по форумах і знайомих - мені цього достатньо. Також є знайомий майстер по рем. тел., казав в ремонт йде все, просто до самсів є більше запчастин.
І як вже було нижче сказано - китайфони є різних версій. Різниця є - повір. Перед цим моїм ноте 4х був леново с650 - також 3-ох річний досвід використання, проблем не було. Але кому я кажу.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Подякував(ла):
[Romanio] (15.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2018, 19:29 #2719630   #239
ViSkas-vi
 
Аватар для ViSkas-vi
Типово Відповідь: Xiaomi

Отже,вже в продажі появилися нові бюджетні(якщо ваш бюджет в діапазоні 5-6 тисяч повноекранні моделі від Xiaomi:Redmi 5 і Redmi 5Plus,і всі хто в темі ринулися продавати старі моделі(від Redmi 3 до Redmi Note4x).

Тобто на вторинному ринку,скоріш за все буде падіння цін на хороші моделі ксяомі.

І це при тому,що новинка поки на китайській прошивці(англ. мова),або на вєтнамській глобалці(рус. і укр мова,і часто ця прошивка стабільніша за офіційну,але сама не обновлятиметься,треба буде перепрошивати),а глобалка буде в 10-х числах лютого.
Одне що трохи відлякує,габарити:проста 5-ка як Нот 4х(151.8 х 72.8 х 7.7,батарея 3300мА,енергоефективний 450 проц ) ,а 5+ на 8мм вищий(158,8 х 75,45 х 8мм,батр 4000мА,625проц).
І ще,десь в середині лютого має появитися європейська версія з 20-тим бендом(може в нас колись 4g запустять),або ви подорожуватимете по Європі.Правда дорожче на 20$.

P.S.Що до 20 Бенду можна непереживати,в Україні 4G буде на 7 і 3.Так що любий китаєць буде підтримувати швидкісний інтернет)).

Востаннє редагував ViSkas-vi: 01.02.2018 о 10:18. Причина: Нова інформація.
ViSkas-vi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2018, 21:30 #2719638   #240
Ximik
 
Аватар для Ximik
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата або на вєтнамській глобалці(рус. і укр мова,і часто ця прошивка стабільніша за офіційну,але сама не обновлятиметься,треба буде розблоковувати і перепрошивати самому.
Щось форум pda з Вами не згідний. Я в тому числі оскільки мав кілька партій з вєтнамками - довільні перезагрузки відповідають дійсності, крім того деякі пункти дійсно без перекладу. Варіант для мене тільки один - розблоковував загрузчик і ставив глобалку. Цитую про
Вьетнамки:
Прошивать по инструкции 4.1
Баги: произвольные ребуты (возможно, лечатся), китайская реклама, недоперевод.

Додано через 47 секунд
Джерело:


https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=783286

Додано через 9 хвилин
Цитата а 5+ на 8мм вищий(158,8 х 75,45 х 8мм,батр 4000мА,625проц).
В нот 4х стоїть той же проц 625 і така ж батарея. Получається всі кинулись міняти нот 4х на 5х+ з сирою китайською прошивкою однак такою ж начинкою.

Востаннє редагував Ximik: 30.01.2018 о 21:30. Причина: Пізніше додано
Ximik зараз поза форумом  
Подякували 2:
---ANDRE--- (31.01.2018), Romko_7 (02.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:40.