Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.08.2016, 08:27 #2647614   #5161
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Не можете стриматися?
А Ви чому не стримуєтесь ? Як Ви можете від когось вимагати те, чого самі не робите ? Це не лицемірство ???
Чому ви проти того що хтось має особисті стосунки з Єговою, це погано і вам це не подобається? Бачите як показується ваше справжнє лице? Бо мета Ваша не та щоб люди зберегли і розвинули добрі відносини з Єговою. Пам'ятаєте як допомагала одна особа мати "добрі" відносини Єві з Єговою ???
Практика показали які у Вас плоди:
1) Ви ненавидите тих хто має добрі стосунки з Єговою;
2) Ви тішитесь, хоч визнаєте що це недоречно, коли в особи погіршились відносини з Єговою.
То як Ви використовуєте Слово Єгови, як противники Єгови, які багато цитували Біблію, чи як друг Єгови ???
До речі комуністи, які спеціалізувались на боротьбі з християнськими релігіями, вивчали Біблію і не раз її цитували. Тому Ваше вихваляння тут нічого не означає, бо по плодах ваших стає зрозуміло хто ви.

Додано через 3 хвилини
Цитата Справа в тому, що так звані "свідки Єгови" відкинули новий Завіт і не прийняли Ісуса Христа,
Доведіть це, бо це наклепництво, а по єврейськи: наклепник (диявол).

Додано через 6 хвилин
Цитата І це є Новий Завіт і відповідні книги Біблії
Завіт або Угода- це юридичний документ, а не ціла книга, чи група книг. Тому Біблія має назву збірника книг, а не збірника угод.
Перша Угода була написана за Мойсея письмово і укладена з євреями (Свідками Єгови), друга угода написана на серцях тих, з ким вона укладена (з справжніми Свідками Єгови- хрИстиянами, а не хрЕстеянами).

Востаннє редагував Ychen: 09.08.2016 о 08:28. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 08:29 #2647617   #5162
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А Ви чому не стримуєтесь ? Як Ви можете від когось вимагати те, чого самі не робите ? Це не лицемірство ???
То це я хвалю сам себе, і розказую всім, що "дуже люблю Єгову" чи це Ви робите?
Учень, подивіться на себе уважніше, проаналізуйте що Ви говорите про себе і про інших і як ставитеся до людей.

От, просте запитання: як Ви вважаєте чи є люди окрім вас (так званих свідків Єгови) які теж люблять Єгову?
Дайте просту і чітку відповідь, будь-ласка.
Я думаю, що такої відповіді ви не дасте, бо вона вимагатиме від вас заперечити те, на чому стоїть ваша організація.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Практика показали які у Вас плоди:
1) Ви ненавидите тих хто має добрі стосунки з Єговою;
Це Ваші плоди, Учню, бо я не називаю ваших співвіруючих дітьми антихриста, а ви так називаєте християн і не тільки християн. Це Ви очорнюєте інших, бо такою є політика вашої організації, щоб стверджувати себе, як єдиноправильну.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
2) Ви тішитесь, хоч визнаєте що це недоречно, коли в особи погіршились відносини з Єговою.
Я тішусь, коли ще одна людина виривається із тенет вашої секти, яка закриває людям доступ до Бога і концентрує їх на вашому керівництву і заповідях ваших керівників.
Лео звільнився із цих тенет, тому я радий цьому, хоча і розумію, що йому ще належить віднайти особисті стосунки із Єговою через нове народження від Духа Божого.

І Вам також нагадую: ваша організація не рятує людей і не може врятувати. Потрібно Вам народитися згори - пам"ятайте про ці слова Ісуса.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 08:32 #2647618   #5163
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата "дуже люблю Єгову" чи це Ви робите?
То Ви проти того щоб любити Єгову ???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 08:34 #2647619   #5164
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Доведіть це, бо це наклепництво
Це дуже просто доводиться: ви відкинули нове народження, ради якого і приходив Ісус Христос, щоб привести таким чином людей до Бога.
Норадження від Духа Святого - оце є і входження у новий Завіт з Богом.
Ви народилися від Бога?
Так чи ні?

Додано через 31 секунду
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То Ви проти того щоб любити Єгову ???
Ще раз запитую Вас:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
От, просте запитання: як Ви вважаєте чи є люди окрім вас (так званих свідків Єгови) які теж люблять Єгову?
Дайте просту і чітку відповідь, будь-ласка.
Те, що Ви хвалитеся публічно тим, що "дуже любите Єгову" - очевидна річ і саме про це я говорив.
Питання в тому чи ви взяли собі монополію на "любов до Єгови".
То як?

Востаннє редагував Новак: 09.08.2016 о 08:36. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 08:38 #2647621   #5165
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата От, просте запитання: як Ви вважаєте чи є люди окрім вас (так званих свідків Єгови) які теж люблять Єгову?
Даю Вам особисто відповідь- я полюбив Єгову ще до того як взнав що це Єгова. Я належав до православія і знав що його контролює КГБ, тому сповідатись було небезпечно. Тому я звернувся до Правдивого Бога в молитві, хоч не знав що це Єгова і Єгова дав відповідь на мою молитву. Тепер я розумію чому таке відбувається в релігії, чому відбуваються події на сході нашої Держави, ще до того як це розпочалось.

Додано через 1 хвилину
Цитата Питання в тому чи ви взяли собі монополію на "любов до Єгови".
То як?
Будь-ласка, я буду тільки за Вас радий.

Востаннє редагував Ychen: 09.08.2016 о 08:45. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 08:39 #2647624   #5166
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Даю Вам особисто відповідь- я полюбив Єгову ще до того як взнав що це Єгова. Я належав до православія...
То Ви взнали правдивого Бога, будучи православним?
Так?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 08:48 #2647625   #5167
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви народилися від Бога?
Добре Ви народились від Бога, а від котрого ?
Чому поведінка доказує протилежне ???

Додано через 35 секунд
Цитата То Ви взнали правдивого Бога, будучи православним?
Так?
Взнав що там його немає, там є бог, але не Єгова.

Додано через 4 хвилини
Цитата Я тішусь, коли ще одна людина виривається із тенет вашої секти
А Сатана теж тішиться, як гадаєте ?

Додано через 1 хвилину
Цитата Потрібно Вам народитися згори - пам"ятайте про ці слова Ісуса.
Пам'ятаємо, можемо і Вам нагадати хто справді народжується згори, від Кого це залежить; чи всі хрИстияни мають народитись згори, чи хрИстиянин може бути не народженим згори ???http://wol.jw.org/uk/wol/s/r15/lp-k?...BE%D1%80%D0%B8

Востаннє редагував Ychen: 09.08.2016 о 08:57. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 09:01 #2647630   #5168
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Добре Ви народились від Бога, а від котрого ?
Повторю Вам ще раз (повторення іноді не завадить):
1. Біблія чітко стверджує, що "кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, народився від Бога".
2. Отець Небесний, Єгова, віднайшов мене, загинулого і дарував слово про Свого Сина, Ісуса Христа, Який помер заради мене, щоб я спасся і мав життя.
3. Коли я прийняв це слово Єгови і вхопився за нього та увірував, то Бог прийняв мене і дарував прощення гріхів, повне виправдання і нове народження.
Він прийняв мене без жодних заслуг з мого боку чи достоїнств, брудного і мертвого, і очистив і оживив Своїм Святим Духом.
Спасіння - це робота Бога в житті людини і в моєму житті, дяка Богу, це почалося і стається і зараз.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Взнав що там його немає, там є бог, але не Єгова.
Ви не написали взнав, а написали що "полюбили Єгову".
Тому я і спитав чи Ви взнали Єгову будучи православним, бо як можна полюбити Того, Кого не знаєш?
Я Вам більше скажу, людина НЕ може полюбити Бога, поки Бог особисто не торкнеться її, бо людина неспроможна на це, будучи мертвою у гріхах. А Ви кажете, що полюбили.
То Бог таки відкрився Вам у православ"ї?

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Пам'ятаємо, можемо Вам нагадати хто справді народжується згори
Ваші посилання я не читаю, бо маю Слово Боже, якому Ви не вірите.
Читайте уважно, речення коротке:
Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога. (1Iван.5:1)
Значення слова "кожен" Вам потрібно пояснювати?

12 А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
13 що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.

(Iван.1:12-14)

Значення слова "всім" Вам потрібно пояснювати?

Вся суть в тому, чи насправді людина прийняла Ісуса Христа. Чи перебуває в полоні людських вчень, які суперечать Біблії.
Роздвоїтися не вдасться, доступний тільки один варіант для віри.
Лео вирвався із вашої організації (*полону людського вчення), але йому ще належить прийняти Ісуса Христа.
Вам, учень, також. Якщо, звичайно, Слово Боже для Вас є єдиним правильним вибором.

Востаннє редагував Новак: 09.08.2016 о 09:01. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 09:20 #2647633   #5169
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата 1. Біблія чітко стверджує, що "кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, народився від Бога"
Звісно, що кожен отримує духовне народження для нового життя відродженої особистості, бо без зміни самої особи (старої особистості) прийти до Єгови неможливо, але це не є народження згори. Дивно що особа, яка заявляє що має царську славу Сина Божого не розуміє що значить бути Сином Божим.

Додано через 4 хвилини
Цитата Тому я і спитав чи Ви взнали Єгову будучи православним, бо як можна полюбити Того, Кого не знаєш?
Я Вам більше скажу, людина НЕ може полюбити Бога, поки Бог особисто не торкнеться її, бо людина неспроможна на це, будучи мертвою у гріхах. А Ви кажете, що полюбили.
То Бог таки відкрився Вам у православ"ї?
Бо я людина і тягнувся до Правдивого Бога і ніхто мені цьому не міг завадити,а там, де я був, я Його не знаходив, хоч дуже були недовольні, навіть камінням кидали, коли я пізніше прийшов і показав у їхніх же книгах про Єгову.

Додано через 2 хвилини
Цитата ані з пожадливости мужа,
Тому від Вашого бажання і пожадливості це не залежить.

Додано через 4 хвилини
Цитата То Бог таки відкрився Вам у православ"ї?
Ні, Бог мене почув і мені допоміг, бо бачив мої благання. То чому я маю ненавидіти Єгову ??? За те що він мені допоміг і відізвався? Я Вам скажу чому, бо я вперше в житі помолився до Правдивого Бога, щоб почув мене, після цього я більше не молився до ікон, тоді я ще не зустрічав жодного Свідка Єгови, я навіть не знав що такі існують. Пам'ятаю як я вперше в житті побачив проповідників і своїм духом я відчув що це саме ті люди, я навіть з ними не говорив, а стояв з боку і спостерігав за ними, бо я шукав Єгову, хоч ще не знав що Правдивий Бог- це Єгова.

Додано через 2 хвилини
Цитата Лео вирвався із вашої організації (*полону людського вчення)
Мене ні Лео, ні Ви, ні православні, зовсім не цікавлять- це моє минуле. Мене цікавить майбутнє.

Додано через 4 хвилини
Цитата Вам, учень, також. Якщо, звичайно, Слово Боже для Вас є єдиним правильним вибором.
Мене цікавить Слово мого Батька Єгови, а не Ваше цитування. Нагадую ще раз- це доведений факт, що противники Бога і сам Сатана коли спокушав Ісуса ХрИста, теж цитував Писання (Біблію).

Востаннє редагував Ychen: 09.08.2016 о 09:44. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 09:43 #2647642   #5170
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Звісно, що кожен отримує духовне народження для нового життя відродженої особистості, бо без зміни самої особи (старої особистості) прийти до Єгови неможливо, але це не є народження згори.
Ну... почалися вихиляси словесні...
Так чи ні? Все решта від лукавого.
Ісус сказав так - вам необхідно народитися від Духа.
Кого Ви будете слухатися: слів Ісуса чи слів ваших керівників?
Отут увесь секрет: слухаєтеся Ісуса і вірите Йому - маєте нагороду від Єгови, а якщо слухаєтеся ваших керівників - маєте нагороду від них.
Все просто і ясно.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Бо я людина і тягнувся до Правдивого Бога і ніхто мені цьому не міг завадити,а там, де я був, я Його не знаходив,
Тобто Ви не знайшли таки Бога, але таки полюбили Його ще будучи у православ"ї і не знаючи Його?
Не бачите тут суперечностей?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То чому я маю ненавидіти Єгову ???
Звідки таке запитання? Хто Вам каже ненавидіти Єгову?
Мова про те, що людина не може сидіти на двох стільцях: вірити одночасно Слову Єгови і людським вченням.
Ви вибрали вірити людям, які самі себе назвали чи то православними чи то свідками Єгови.
А людині потрібен Бог, Який мертвих робить живими (через нове народження від Святого Духа), потрібно особисто прийняти від Нього у подарунок прощення гріхів і нове народження, прийняти Ісуса Христа.
У подарунок, розумієте це?
А Ви служите людям, керівникам вашої організації, виконуєте їхні приписи і сподіваєтеся що це врятує Вас?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Мене ні Лео, ні Ви, ні православні, зовсім не цікавлять- це моє минуле.
Бачте в чому різниця мід Вами і Богом?
Бога цікавить кожна людина, бо Він хоче щоб всі люди спаслися: і Ви і Лео і православні і католики протестанти і атеїсти і т.д. Бо оті назви-ярлички нічого не значать. Значення має тільки нове народження від Духа Святого, нове створіння. Через віру в Ісуса Христа і прийняття Його.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Мене цікавить Слово мого Батька Єгови, а не Ваше цитування.
Я Вам нагадую слова Ісуса Христа і Його учнів. Ви не вважаєте це словами Єгови? Вам важливіші слова ваших керівників?
Тоді, повторю:
Хто приймає слово Ісуса Христа і вірить Йому, той отримує нагороду від Бога, а хто приймає слова людських вчень - той отримає нагороду від людей. Будете вірні вашим керівникам і виконавцями їх слова - отримаєте нагороду від них (і вже отримуєте).
Будете спрагнені по Богу, отримаєте живу воду, живе слово від Бога.
Бажаю Вам увірувати в Ісуса Христа, прийняти Його і прийняти від Бога у подарунок прощення гріхів і нове народження. У подарунок Його милості до Вас, не за Ваші заслуги, розумієте це?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 09:59 #2647643   #5171
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Не бачите тут суперечностей?
Ні, не бачу.

Додано через 2 хвилини
Цитата А Ви служите людям, керівникам вашої організації, виконуєте їхні приписи і сподіваєтеся що це врятує Вас?
У нас є "розсудливий раб", який нам скоріше служить, а не ми йому.

Додано через 1 хвилину
Цитата Бажаю Вам увірувати в Ісуса Христа, прийняти Його і прийняти від Бога у подарунок прощення гріхів і нове народження. У подарунок Його милості до Вас, не за Ваші заслуги, розумієте це?
Розумію і Вам кажу що не заслужите, бо таке право мають тільки ті, яких вибрав і народив сам Бог, маючи з ними Угоду. Це не залежить від людини і її бажань, а тільки тим усім, кого Бог вибрав для особливої мети. Дуже ганебне майбутнє для тих, хто не є включеним у цю Угоду і є фальшивим (заявляє що є включеним в цю Угоду фальшиво). Той хто народжений згори від Батька Єгови знає про це і його не треба тероризувати і над ним шаманити, бо це не стосується більш нікого, а тільки двох: Бога Єгови і особи особисто, навіть ХрИстос цього не вирішує, а тільки Батько Єгова.


А собі чому цього не бажаєте ??? Дуже шкода, бо могли б.http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...B0%201%3A12-14

Додано через 6 хвилин
Цитата нове народження від Духа Святого, нове створіння.
Оце нове твориво (створіння) для чого воно народжене ???

Додано через 2 хвилини
Цитата Бога цікавить кожна людина, бо Він хоче щоб всі люди спаслися:
А коли вони не спасуться цікавість Бога до них продовжуватиметься, чи припиниться ??? Це питання для того щоб Ви зрозуміли, що заставити когось ні я, ні Бог не має таких спонук- людина має шукати примирення з Богом. Для того ми шукаємо достойних людей в проповідуванні, не обов'язково з ними говорити, багато є таких що самі шукають Правдивого Бога, є такі які про це не думають, але можуть задуматись, якщо їм допомогти. Є що не бажають, то нащо ними перейматись, якщо це їх вибір і позиція ???

Востаннє редагував Ychen: 09.08.2016 о 12:06. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 12:03 #2647671   #5172
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ні, не бачу.
Тоді Ви неуважно читали Слово Боже. Ніяка людина не має в собі любові до Бога сама по собі. Бо вона мертва у гріху. Максимум людської любові - це материнська (батьківська) до дітей і то вона замішана на інстинктах збереження роду.
А Ви, будучи мертвим у гріху, перебуваючи у логові антихриста (бо саме так Ви зараз називаєте православ"я) не тільки пізнали Бога, але і полюбили Його. Чи це не унікальний феномен?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
У нас є "розсудливий раб", який нам скоріше служить, а не ми йому.
О, Вам видніше. Це ж Ви йому встановлюєте що є правильним, а що ні і слідкуєте, щоб ваше керівництво дотримувалося Ваших вказівок?
Одного часу кажее керівництву, що здавати кров для переливання хворим - це добра річ і керівництво так і робить, потім, раптом, Ви змінюєте думку на протилежну і кажете, що донорство - це мерзота і хто робить так, той чинить гидоту перед Єговою і керівництво починає думати по-новому і вже не тільки не здає кров, але і не дає собі перелити і своїм дітям, навіть, якщо вони помирають.
Так, ваші керівники вам служать, не допускаючи вас до Ісуса Христа і до нового народження від Бога. Тільки чи такою є воля Божа, щоб ви залишалися у смерті, залишалися без Христа, без нового народження?
Чи для цього прийшов і помер за вас Ісус Христос, щоб ви не отримали нового духа і не спаслися?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А собі чому цього не бажаєте ???
По милості Бога зі мною це сталося і я вже у сім"ї дітей Божих.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Оце нове твориво (створіння) для чого воно народжене ???
Правильне запитання, бо в цьому суть християнства.
Нова людина, яку Бог народив Своїм Духом є для життя з Ним, для набагато більш тісних взаємин із Богом, які починаються ще тут, на землі, поки ми ще живемо у земних тілах і продовжаться та розквітнуть далі, у вічності з Богом.
Пізнання Бога-Отця тільки починаєтьмя з нового народження. Поки ми ще духовгні немовлята, то це тільки почяаток, а далі є шлях духовного зростання у взаєминах із Небесним Отцем. Вічний і прекрасний шлях. Це є спадок Божих дітей, в цьому є Його воля і Його бажання.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 12:14 #2647675   #5173
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Чи це не унікальний феномен?
Бачите який феномен, бо він походить від Батька Єгови.

Додано через 2 хвилини
Цитата Поки ми ще духовгні немовлята, то це тільки почяаток
Скільки років Ви залишаєтесь цим немовлям ? Чому немає росту ???

Додано через 2 хвилини
Цитата По милості Бога зі мною це сталося і я вже у сім"ї дітей Божих.
Про це заявляє маса людей, навіть ті які убивають побратимів своєї ж віри і кажуть що йдуть на Небо. Уявляєте собі на Небо йде вбивця і його жертва, а я читаю що такі Царства Небесного не вспадкують і всі хто говорить неправду також не вспадкують.
То як Ви туди потрапите, коли Ви говорите неправду про Свідків Єгови, невже Єгова зробить для Вас виняток, а як Ви будете перебувати з тими там, кого оббріхували і ненавиділи ???

Востаннє редагував Ychen: 09.08.2016 о 12:19. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 12:20 #2647679   #5174
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А коли вони не спасуться цікавість Бога до них продовжуватиметься, чи припиниться ??? Це питання для того щоб Ви зрозуміли, що заставити когось ні я, ні Бог не має таких спонук- людина має шукати примирення з Богом.
Жодна людина не шукає Бога сама по собі.
Ви переоцінюєте мертвяків.
Але, коли Бог торкається людини (чи через думки, які приносить сумління і роздумування над Божим творінням, чи через слова проповіді дітей Божих і дію Духа Святого), тоді людина починає задумуватися і зважувати всередині себе оті нові (для духовно мертвої людини) думки. І, стається так, що хтось притягується Божим Словом, а хтось, в кінцевому випадку, відштовхує Його, відштовхує Бога.
І, кого торкається Дух Життя, той спасається.
Де тут зусилля людини? Де тут якісь її пошуки? Якби спасіння було платою за пошуки Бога, то воно не було б по благодаті. А це просто результат того, що Бог Сам притягує людей до Себе. Просто одні не хочуть щоб Він притягував їх, противляться, тікають від Світла, а інші не противляться і йдуть до Світла.
І хто приходить до Бога той отримує від Нього дарунок вічного життя з Ним, через нове народження.


frhfnthy, я прошу вибачення за цю дискусію, яка розгорнулася тут перед Вами.
Хочу лише вказати на дві речі, які з неї випливають і які можуть допомогти Вам відрізняти де є Бог, а де людська релігія.
Послідовники людської релігії постійно хваляться собою, своїми досягненнями і достоїнствами перед іншими людьми. Тільки вони, ніби-то, насправді люблять Бога (а інші ні), вони насправді служать Богу (а інші ні), вони кращі за інших людей завдяки власним справам і заслугам. Одним словом: "біліші і пухнастіші" за інших і постійно цим пишаються.
Друге: такі люди себе називають єдиноправильними перед Богом, а інших - безбожниками, дітьми антихриста і т.д.

Якщо бачите (чуєте) таких - краще обійдіть їх стороною.
Такими були фарисеї в часи Ісуса, такими є і немало теперішніх сект (ті ж "свідки Єгови").
Християнство ж унікальне тим, що Бог виявляє Себе у Своєму милосерді і Любові коли Він Сам спасає людину і вводить її в це спасіння. Без жодних заслуг на це самої людини. Він дарує людині вічне життя, хоч і Сам мусив заплатити за це смертю Однородженого Сина. Але так було необхідно, інакше б всі люди померли і втратили б можливість бути з Богом у вічності.
Тому християнин - це той, хто приймає оце незавлужене виправдання та спасіння і тішиться Богом, а не собою і своєю релігією/сектою.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 12:27 #2647681   #5175
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви переоцінюєте мертвяків.
Я цілком реально дивлюсь на Вас і Ваші заявочки, чи живий Ви, чи живете для боротьби з Правдою.

Додано через 5 хвилин
Цитата Якби спасіння було платою за пошуки Бога, то воно не було б по благодаті.
Тоді Ви не знаєте що благодать не пов'язується з вчинками людини попередніми, чи теперішніми,бо це незаслужений дар, а от любов вимірюється вчинками. Тому любов і благодать Бог проявляє і виявляє спраглим, шукаючим Правди, бо хто полюбив неправду Царства Божого невспадкують вони і ніякої благодаті вони не побачать.

Востаннє редагував Ychen: 09.08.2016 о 12:32. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 12:28 #2647683   #5176
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То як Ви туди потрапите, коли Ви говорите неправду про Свідків Єгови
Учень, заспокойтеся, вгамуйте ображене самолюбство і скажіть:
чому Ви відкидаєте дарунок нового народження, за яке Ісус заплатив таку неймовірну ціну?
Чому Ви і далі слухаєтеся тих, хто не пускає вас до живих взаємин із Богом, кажучи що нове народження не для вас?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Скільки років Ви залишаєтесь цим немовлям ? Чому немає росту ???
Ви зможете задати мені це запитання потім. Коли самі приймете від Бога народження згори і станете дитиною Бога. Коли відкинете рабство людей, керівників вашої секти.
Наразі Вам необхідно народитися згори, перейти від смерті до життя. З цього для Вас все тільки розпочнеться.
Якщо (як Ви кажете) Ви дійсно прагнете Бога (а Він є Життя), то дивно чому задовільняєтеся бути у рабстві людей і не йдете до Нього, заперечуєте і відштовхуєте слова Ісуса та апостолів, які я Вам тут наводжу.

Розумієте різницю: Ви мені тикаєте посилання на сайт вашої секти, де містяться слова ваших керівників, а я Вам пропоную слова Божі, слова Ісуса Христа.
Я не приймаю слова ваших керівників, бо прийняв слова Ісуса Христа.
Ви не приймаєте слова Ісуса Христа, бо прийняли слова ваших керівників.
Ви отримали (і отримуєте) нагороду від ваших керівників, а я, дякую Богу, бо отримав (і продовжую) отримувати дарунки від Нього.
Ви задоволені своїм станом? Так? Ну то це Ваш вибір, ніхто не заставляє Вас приймати слова Божі, живіть собі словами ваших керівників.
Але, коли і якщо станеться так, що слова ваших керівників Вам обриднуть і Ви забажаєте кращого, то знайте, що є живе Боже Слово і живі взаємини з Богом. То буде час переходити від мертвості до життя.
Саме цього я Вам і бажаю!

Востаннє редагував Новак: 09.08.2016 о 12:37.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 12:59 #2647685   #5177
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Якщо бачите (чуєте) таких - краще обійдіть їх стороною.
Тому таких самозванців, як Ви і треба обходити, бо Ви нічого не можете запропонувати конкретно, а лиш приписувати комусь те що у вас всередині гниє. Дух святий так не гниє. Хочете побачити як діє святий дух то покажіть свою любов до Правди і до повної Правди.

Додано через 56 секунд
Цитата Такими були фарисеї в часи Ісуса, такими є і немало теперішніх сект
Новак, як називається ваша домашня секта ???

Додано через 1 хвилину
Цитата Тому християнин - це той, хто приймає оце незавлужене виправдання та спасіння і тішиться Богом, а не собою і своєю релігією/сектою.
І це повинно бути на ділі Новак, а не тільки на словах. Чого я чомусь від вас не можу дочекатись.

Додано через 2 хвилини
Цитата Якщо (як Ви кажете) Ви дійсно прагнете Бога (а Він є Життя), то дивно чому задовільняєтеся бути у рабстві людей і не йдете до Нього, заперечуєте і відштовхуєте слова Ісуса та апостолів, які я Вам тут наводжу.
Бо я визволений від таких як Ви Єговою.

Додано через 1 хвилину
Цитата Розумієте різницю: Ви мені тикаєте посилання на сайт вашої секти, де містяться слова ваших керівників, а я Вам пропоную слова Божі, слова Ісуса Христа.
Вибачте, але Ви Біблію не писали і не знаєте що наші брати по вірі мали на увазі, будучи такими ж Свідками Єгови , як ми, коли писали Писання.

Додано через 2 хвилини
Цитата Але, коли і якщо станеться так, що слова ваших керівників Вам обриднуть і Ви забажаєте кращого, то знайте, що є живе Боже Слово і живі взаємини з Богом. То буде час переходити від мертвості до життя.
Ні Новаку, моїм керівником Ви не станете, і дійсно Ви мені і іншим тут вже добре набридли.

Додано через 1 хвилину
Цитата бо прийняв слова Ісуса Христа.
То це Головний Свідок Єгови, а чому Ви воюєте з ним ??? Мало того що Ви говорите, а от діла показують, що Ви насправді розкидаєте проти ХрИста. В теперішній час Єгова зробив так що одурачити когось вже не так просто Новак, бо люди заходять на наш сайт, чують про Правду і експерименти над людьми вже Вам не так легко робити.

Додано через 9 хвилин
Цитата Ви зможете задати мені це запитання потім.
Нащо потім, коли Вас видно вже?

Додано через 3 хвилини
Цитата чому Ви відкидаєте дарунок нового народження, за яке Ісус заплатив таку неймовірну ціну?
Чому Ви і далі слухаєтеся тих, хто не пускає вас до живих взаємин із Богом, кажучи що нове народження не для вас?
Я ще не зустрічав жодного Свідка Єгови, який би це відкидав. Але йому це має пропонувати Правдивий Бог, а не він має заставити Бога, думаючи що цим отримає синівство. Я не говорю про імітацію народження згори, якою Ви тут хвалитесь.Чули, читали в Біблії про неправдивих христів і їхнє неправдиве народження згори ??? В який раз показати слова нашого Головного Свідка Єгови (Пана нашого)- Ісуса ХрИста ???
Думаю що не варто Вам ще раз це говорити.

Востаннє редагував Ychen: 09.08.2016 о 13:07. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 13:10 #2647705   #5178
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому таких самозванців, як Ви і треба обходити, бо Ви нічого не можете запропонувати конкретно, а лиш приписувати комусь те що у вас всередині гниє. Дух святий так не гниє.
Учень, Ви хоч розумієте яким чином Ви себе зараз виявляєте?
Ви і далі несетеся на іншими, очорнюєте без усякої підстави тих, кого не знаєте, бо Вас спонукує до цього Ваше уражене самолюбство.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Хочете побачити як діє святий дух то покажіть свою любов до Правди і до повної Правди.
Ну, Ви ж самі сказали, що "дуже любите Бога", правда ж? Молодець!
А ще не відповіли чи є хоч десь поза вашою сектою люди, які люблять Бога. Отже їх нема, а це тільки ви (так звані свідки Єгови). Ну як хтось може змагатися із Вами та Вашими словами про вас?
Християни навіть підстав не мають для такого змагання, бо їм нема чим хватлитися окрім Ісуса Христа, Який помер заради люде і воскрес на славу Божу. Все добре, що має християнин - воно подароване Богом, то як я буду казати, що то "я люблю", "я роблю", якщо то не я,а Бог?
Тому: Ви хваліться і далі собою і своєю любов"ю, а я буду хвалитися Богом і Його любов"ю до людей, до нас, хто недостойний і незаслужений.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Новак, як називається ваша домашня секта ???
Звичайні християни, діти Божі, яким небайдуже Слово Боже.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
І це повинно бути на ділі Новак, а не тільки на словах.
Бог діє, не переживайте. Спасіння - це Його робота в людині, в її серці, яка починається із народження згори.
Тут нема моїх заслуг чи зусиль і жодна людина не може прискорити Бога чи витягнути сама себе із болота за волосся, як це намагаються робити люди подібні тодішнім і теперішним фарисеям, які хваляться своєю побожністю перед іншими людьми.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Чого я чомусь від вас не можу дочекатись.
Ваша помилка в тому, що Ви очікуєте від людей, а обминули Бога. Від Нього спасіння, прощення гріхів і нове народження. Зверніть увагу на Нього і Його Слово!


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ні Новаку, моїм керівником Ви не станете
Знову сектантське мислення: про яких керівників Ви знову говорите? Я Вам про Бога, Який дає Життя, а Ви мені про керівників? Невже оте рабство людей так глибоко Вам в"їлося у свідомість, що Ви і не можете себе уявити наодинці з Богом, у безпосередніх взаєминах із Ним?

Почніть із розуміння того, що Бог кличе Вас до Себе, а не в секту, до якихось керівників (православних, неправославних, теперішніх Ваших і т.д.) Без особистого прийняття Ісуса Христа Ви так і залишитеся рабом людей. А це є смерть.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То це Головний Свідок Єгови, а чому Ви воюєте з ним ???
Я прийняв слова Ісуса, повірив Йому, і Бог прийняв мене і оживив, очистив. Зким я воюю? З Ісусом, кажете?
Та ні, Ісус є для мене Спасителем, Істиною, Дорогою і Життям.
А для Вас Він поки заступлений хмарою ваших керівників.
І те, що я показую Вам відмінності між словами ваших керівників і словами Ісуса та Його учнів, оце Вас страшенно дратує.
А коли слова Ісуса почніть Вас притягувати, тоді і почнеться Ваш шлях у спасіння і нове життя, до нового народження.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я ще не зустрічав жодного Свідка Єгови, який би це відкидав.
Я ще не зустрічав жодного свідка Єгови, який би не відкидав нового народження.
Ви прийняли нове народження?
Назвіть хоч ОДНОГО свідка Єгови в Україні, який прийняв нове народження. Можете?

Востаннє редагував Новак: 09.08.2016 о 13:10. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 13:34 #2647708   #5179
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Учень, заспокойтеся, вгамуйте ображене самолюбство і скажіть
Потурбуйтесь краще про своє самовладання і не розказуйте тут своїх дурниць, кидаючи каміння в бік Свідків Єгови. Нагадую ще раз- Головний свідок Єгови- це Ісус ХрИстос, якого Ви тут невгамонно паплюжите.

Додано через 1 хвилину
Цитата Ви і далі несетеся на іншими, очорнюєте без усякої підстави тих, кого не знаєте,
Вас, Новак, тут всі добре знають, який Ви тут особливий, а всі мертвяки.

Додано через 1 хвилину
Цитата Тому: Ви хваліться і далі собою і своєю любов"ю, а я буду хвалитися Богом і Його любов"ю до людей, до нас, хто недостойний і незаслужений.
А коли почнете виявляти особисто любов до інших???

Додано через 49 секунд
Цитата Звичайні християни, діти Божі, яким небайдуже Слово Боже.
А казали що особливі, не мертвяки.

Додано через 1 хвилину
Цитата Знову сектантське мислення
Це відповідь на Ваше запитання, а чому воно сектантське ???

Додано через 1 хвилину
Цитата Ви і не можете себе уявити наодинці з Богом, у безпосередніх взаєминах із Ним?
Ви собі це тільки уявляєте, а я вище про це трішечки писав, бо це моє прожите життя.

Додано через 1 хвилину
Цитата Почніть із розуміння того, що Бог кличе Вас до Себе, а не в секту, до якихось керівників (православних, неправославних, теперішніх Ваших і т.д.) Без особистого прийняття Ісуса Христа Ви так і залишитеся рабом людей. А це є смерть.
Тим більше Ви тут ні до чого.

Додано через 1 хвилину
Цитата залишитеся рабом людей
Краще бути рабом для людей, "як розсудливий раб" і служити іншим своїми дарами для збудування їхньої віри, аніж займатися дурницями, якими займаєтесь Ви.

Додано через 2 хвилини
Цитата ваших керівників і словами Ісуса та Його учнів,
Це мої однодумці в поклонінні Єгові, серед них Ісус.

Додано через 2 хвилини
Цитата Я ще не зустрічав жодного свідка Єгови, який би не відкидав нового народження.
Як вони це відкидали ??? Ану розкажіть ???

Додано через 7 хвилин
Цитата який прийняв нове народження.
Якщо людина вже народжена, то вона не може прийняти, або не прийняти те, що вже відбулося. Може дитина сказати коли народилась: я відмовляюсь від свого народження? Думаю що дитина не може ні прийняти свого народження, ні відмовитись від нього. Доросла людина може відмовитись від свого життя, піти наприклад скинутись з мосту. А зачати себе, народити, або відмовитись від народження не може ніхто. Тому якщо когось народжує Бог, то це не залежить від народженого. Пам'ятаєте про день п'ятидесятниці- від них це не залежало взагалі- їх народив Бог Єгова через ХрИста, ХрИстос сам без Батька б цього не міг би вчинити, якщо Батько б Йому не дав такого наказу і спочатку мусів піти до Отця, інакше б цього не сталось.

Востаннє редагував Ychen: 09.08.2016 о 13:41. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 13:44 #2647724   #5180
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Нагадую ще раз- Головний свідок Єгови- це Ісус ХрИстос, якого Ви тут невгамонно паплюжите.
))
Як то кажуть: нема слів. Виявляється, коли хтось доносить іншим людям слова Ісуса Христа, той паплюжить Його. Нічого собі логіку привили Вам там, у організації!


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це відповідь на Ваше запитання, а чому воно сектантське ???
Дивіться про дві ознаки сектантів ще раз. Порівнюєте із тим як Ви тут хвалитеся своєю "дуже любов"ю", вищістю над іншими (ніхто так не любить, як свідки), єдиноправильністю та очорнюєте інших (всі інші, крім свідків, - слуги антихриста) і робіть висновки.

Я можу підказати в чому Ваша помилка у тому шляху, яким Ви йдете, Учень.
Ви прийшли у православ"я, побули там, оцінили і побачили, що Ви кращий за інших і Вам там нема місця.
Почали шукати кращих, достойних Вас. Трапилися свідки і Ви прилинули до них і продовжили свій особисте вдосконалення там, набуваючи все кращих і кращих рис і не звертаючи увагу на те, що "скільки труп не покращуй, він залишається трупом".
Оце і є основна помилка подібних організацій, заснованих на людських вченнях, в т.ч. і навколохристиянських.

Такі люди проходять мимо надто важливого пункту, який ясно висловлений і Ісусом і Його учнями: "Необхідно народитися згори!" Ніякі добрі справи, ніякий "улучшайзінг" трупа не зробить його живим.
Саме по цій причині фарисеї не приходили до Ісуса Христа (навіть до Івана Христителя також), а блудники, митники, люди, які розуміли свою пропащість, ходили за Ним і слухали Його і, за Його словами. випереджали отих релігійників по дорозі у Царство Боже.
Чому випереджали? Бо не сподівали на свої слова і заслуги і їм легше було сприйняти слова Ісуса Христа. Такі люди раніше і легше зрозуміли чому Ісусу довелося померти заради них. Бо вони розуміли свою приреченість у гріху, а фаресеї надіялися на свої справи, на свої достоїнства перед Богом, на служіння Йому.
Не отримується нове життя за служіння.
Не отримується за справи і достоїнства.
Не досягається вдосконаленням.

Потрібно усвідомити і чітко визнати перед Богом і перед людьми свою пропащість і приреченість. Тільки тоді людина може прийняти смерть Ісуса Христа, як замість неї Ним взяту на Себе. От з цього нуля, із цього усвідосмлення і прохання до Бога про нове життя і починається християнство. Це і є момент нового народження.
Коли цей момент був у Вас, Учню?
Я цей момент пам"ятаю і пам"ятаю те, як Бог підводив мене до цього (а я ще тоді не знав цього) і як це сталося. І знаю як змінилося моє життя після зустрічі з Богом і як змінюється і далі.
Людині необхідно пройти через усвідомлення себе мертвим від гріха, нічого не вартим, щоб отримати дарунок нового життя від Бога, народження від Нього.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:21.