Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.09.2012, 14:40 #2027485   #1
alex1302
Учасник
Типово хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку?

хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку? як здійснити реєестрацію, і яка форма господарювання найкраща для магазину???...
alex1302 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 16:07 #2027531   #2
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку?

Зі школою питання не однозначне,та як зараз розпочалася тенденція по збільшення
"мертвої зони" навколо таких чи рівноцінних закладів.
Тобто можуть не дозволити подавати цигарки-алкоголь,
а й можуть взагалі не погодити розміщення крамниці (((
Так кажуть...
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
alex1302 (07.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 19:39 #2027632   #3
Retroman1
Учасник
Типово Відповідь: хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку?

Для початку ФОП
Не завжди школа це хороше місце.Треба аналізувати всі чинники.
Retroman1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
alex1302 (07.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 15:22 #2028996   #4
alex1302
Учасник
Типово Відповідь: хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку?

біля приміщення для магазину конкурентів немає, біля вікон проходить головна дорога до сусіднього села. раніше по цій вулиці був магазин досить успішний покупцями восновному були школярі і жителі сусідніх вулиць, алкогольні і тютюнові вироби в ньому не продавали, але його закрили тому що вланики виїхали за кордон, а приміщення продали під забудову.

Востаннє редагував alex1302: 07.09.2012 о 15:36.
alex1302 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 17:52 #2029079   #5
Retroman1
Учасник
Типово Відповідь: хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку?

Приміщення своє чи орендоване?

В області є мережа супермаркетів ТЕКО.Зустрінся з дирекцією можливо візьмуть твій магазинчик під своє "крило".Або шукай щось по франчайзингу - це буде вирішенням багатьох твоїх проблем.
Retroman1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
alex1302 (11.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 19:33 #2029127   #6
WakS
Типово Відповідь: хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку?

Які франшизи???? Яке ТЕКО??? Бери приміщення та відкривай. Якщо точка пробита - тобі ж легше. Ти боїшся за алкоголь. З власного досвіду: в селі офіційно торгувати алкоголем не вигідно, в основному купують самогон або спирт "на точках" (тобі менше мороки). Такщо оформляй підприємця на єдиному податку і працюй.
WakS зараз поза форумом  
Подякували 2:
alex1302 (11.09.2012), ОРДА (25.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2012, 19:46 #2029720   #7
Doit
Учасник
 
Аватар для Doit
Типово Відповідь: хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку?

Якщо шукаєш партнера для відкриття звертайся.Готовий взяти участь як матеріально так і морально)
Doit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
alex1302 (11.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2012, 12:03 #2031532   #8
alex1302
Учасник
Типово Відповідь: хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку?

підкажіть будь ласка в скільки приблизно обійдеться облаштування магазину площею 30 метрів квадратних, і скільки потрібно грошей на товар і оформлення документів. Дякую!
alex1302 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2012, 21:00 #2032648   #9
Retroman1
Учасник
Типово Відповідь: хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку?

Ну ти смішний)Як можна шось відповідати без будь якої інформації?
Ремонт є?
Вентиляція, кондиціонер?
Охорона?
Протипожежна система?
Який має бути магазин стандарт чи самообслуговування?
30 м загальна площа чи тільки торгового залу?
І саме головне як ти можеш відкривати магазин без елементарного фін. плану не говорю вже про бізнес план.
Інвестиції від 50 до 400$/м.кв.
Мені здається шо тобі років 16-18 і ти в тому взагалі нічого не розумієшся.Просто побачив гарне місце.
То добре шо ти думаєш як заробити гроші, але без знань і досвіду далеко не зайдеш.
Моя порада шукай того хто поможе тобі все організувати (за гроші або за частку в магазині).

Востаннє редагував Retroman1: 12.09.2012 о 22:14.
Retroman1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2012, 10:39 #2033001   #10
WakS
Типово Відповідь: хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку?

Цитата
Допис від Retroman1 Переглянути допис
Інвестиції від 50 до 400$/м.кв.
Мені здається шо тобі років 16-18 і ти в тому взагалі нічого не розумієшся.
Як пальцем в небо. Звідки такі цифри? Міг би написати від 0 до 1000. Ти багато в свої 22 понавідкривав?

По темі: На таку площу перехідний товарний залишок в межах 20 тис.грн. (без алкоголю і тютюну але з середнім асортиментом пива). В обладнання - скільки ти собі можеш позволити. По мінімуму 2 холодильні вітрини (горозонтальна та вертикальна) б\к в районі 1000 уїв, стелажі десь в ту ж суму. Скриню на морозиво можна взяти в оренду в постачальника. Головне почати.
WakS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
alex1302 (17.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2012, 14:03 #2033139   #11
Retroman1
Учасник
Типово Відповідь: хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку?

від 50 до 400$/м.кв залежно від концепції магазину - вчись читати між рядками "гуру".шо таке концепція думаю в гуглі сам знайдеш,якшо ні звертайся допоможу за окрему плату.стартер не писав шо йому потрібно вкластись в мінімум або в конкретну суму тому то такий діапазон.

Мені вже давно не 22 але хвалю шо зайшов в мій профіль і подивився на вік.в твій я заходити не буду такі вискочки мені не цікаві.
Retroman1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.09.2012, 20:23 #2035949   #12
alex1302
Учасник
Типово Відповідь: хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку?

є 30 кв. метрів площа магазину, ремонт є, стелажі і прилавок є, . алкогольних напоїв в асортименті товару не буде, лише пиво, є 7000 дол. підкажіть будь ласка скільки з цієї суми можна тратити на продукти а скільки на обладнвння і що з обладнання можнва взяти в постачальників????....дякую!!!
alex1302 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2013, 20:10 #2305851   #13
doba
Учасник
Типово Відповідь: хочу відкрити продуктовий магазин, приміщення якого знаходотитметься біля школи підкажіть будь ласка які документи потрібні, і скільки коштів потрібно для початку?

Добрий вечір. Щойно прочитала Ваші питання щодо магазину. Оскільки дати стоять минулорічні, то думаю, що Ви його вже відкрили. Поділіться досвідом. Мене цікавить все:
- реєстрація (особливо санстанція і пожежники),
- обладнання (що мусиш поставити сам і скільки це обійшлося, а що можна взяти в постачальників)
- чи потрібно мати дозвіл на вивіску
- чи вклались Ви в свої 7000
- а крім того, що є ще таке, до чого я навіть не можу додуматись.
Дякую наперед за допомогу.
doba зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:13.