Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Поборимо "свідків Єгови" разом!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.07.2013, 19:57 #2242025   #121
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ні звісно. Але для вас він практично ідол. Ви знаете значення імені Ісус? Якщо так , то напишіть його тут.
Ім'я Ісус походить з грецької мови Ιησούς, що в свою чергу є транслітерацією з єврейської ישוע (Єшуа) і означає «Яхве є спасінням», «Сущий є спасінням», «Життя є спасінням».
Ім'я Єшуа давалося в основному в пам'ять про учня Мойсея і завойовника Землі Ізраїльської Єшуа бін Нун (бл. XV-XIV ст. до н.е.).

Цитата Не змінюйте тему. Ви писали про ставлення до сестри, тож давайте її і притримуватись.
До якої сестри?????????
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 19:59 #2242029   #122
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
риватне, це коли єбануті звонять в двері поділитись новиною. І мене не замахує кожен раз посилати їх куди подалі.
Дзвонять два рази в рік. Ви вправі відмовити в розмові. Крім того - подзвонитиу дверіцене втручанняв приватне життя.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 20:00 #2242031   #123
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Покажіть мені хоч один підручник з релігіезнавства. де свідків Єгови нащвано сектою. Навітть в радянські часи, паважаючі себе, релігіезнавці не називали свідків Єгови сектою.

Фанати́зм (Φ слепое, безоговорочное следование убеждениям, особенно в области религиозно-философской, национальной или политической сферах; доведённая до крайности приверженность каким-либо идеям, верованиям или воззрениям, обычно сочетающаяся с нетерпимостью к чужим взглядам и убеждениям.
Бінго )) Якраз в яблучко - це 100% відповідає СЕКТІ СЄ. Саме тому всі її так називають.
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Це абсолютно не властиве свідкам Єгови.
Я так і не почув відповіді. Ти є з секти СЄ?
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 20:04 #2242032   #124
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ім'я Ісус походить з грецької мови Ιησούς, що в свою чергу є транслітерацією з єврейської ישוע (Єшуа) і означає «Яхве є спасінням», «Сущий є спасінням», «Життя є спасінням».
Ім'я Єшуа давалося в основному в пам'ять про учня Мойсея і завойовника Землі Ізраїльської Єшуа бін Нун (бл. XV-XIV ст. до н.е.).
Відповіли правильно. Більшість же християн це питанняставить в незручне становище.
Щодо Ягве - то ви правильно помітили що імя на арамейській звкчить як Єшуа, а не Яшуа-))), томуваріант Єгова більш доречний.
Шодо сущого і жииття, то це ви трохи додумали. СЛова сущий взагалі немає в Біблії,це фішк тільки дуже застарілих перекладів.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Бінго )) Якраз в яблучко - це 100% відповідає СЕКТІ СЄ. Саме тому всі її так називають.
Ви бачили, що б свідки Єгови будли нетерпмими до поглядів інших? Напркилад розганяли геїв. чи вимагали заборонити якісь церкви.

Так я свідок Єгови.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Бінго )) Якраз в яблучко - це 100% відповідає СЕКТІ СЄ. Саме тому всі її так називають.
Кожнй свідок Єгови примае особисте рішення ставати йомусвідком Єгови чи ні, прицьому він зане усівимоги .яківисуватимуться до нього і е до хрещення повинен їх дотримуватись. Тобто мова не йде про слоіпе підкорення. а про свідомий вибір.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 16.07.2013 о 20:04. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 20:09 #2242037   #125
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Тобто мова не йде про слоіпе підкорення. а про свідомий вибір.
коли при цьому руйнуються сімї це Секта. Я за релігію ка спасає людейй. Один кинув пити другий почав бачити зміст в житті, а не петлю.
А в вас батенька все хіровасто виглядає.
Я не навязую дітям віру ні в кого. Захочуть самі дойдуть , своїм розумом. А побачу ваших поряд, поламаю ноги.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BBV (16.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 20:15 #2242042   #126
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
коли при цьому руйнуються сімї це Секта. Я за релігію ка спасає людейй. Один кинув пити другий почав бачити зміст в житті, а не петлю.
А в вас батенька все хіровасто виглядає.
Я не навязую дітям віру ні в кого. Захочуть самі дойдуть , своїм розумом. А побачу ваших поряд, поламаю ноги.
І хто ж тоді руйнуе сім ї? Не такі люди як ви. які настроені вкрай упереджено?
Проблема тут не у свідках Єгови , а у вашолму сталенні до них. В зрунуванін сімей в переважній більшости винін люди які не пвоажають погляди своїх рідних.
Зрештою ,проблема руйнування сімей супроводжуе хрстиянство від початку.

Матфея 10:32—39: ...С каждым, кто признаёт единство со мной перед людьми, призна́ю единство и я перед Отцом, который на небесах, 33 но от того, кто отрекается от меня перед людьми, отрекусь и я перед Отцом, который на небесах. 34 Не думайте, что я пришёл принести на землю мир. Я пришёл принести не мир, а меч. 35 Ведь я пришёл, чтобы разделить сына с его отцом, дочь с её матерью и невестку с её свекровью. 36 И домашние человека станут его врагами. 37 Тот, кто дорожит отцом или матерью больше, чем мной, недостоин меня. Тот, кто дорожит сыном или дочерью больше, чем мной, недостоин меня. 38 И тот, кто не несёт своего столба мучений и не следует за мной, недостоин меня. 39 Кто спасёт свою душу, тот потеряет её, а кто потеряет свою душу ради меня, тот спасёт её.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
А побачу ваших поряд, поламаю ноги.
І цей допис стане доказом вашої вини.
До речі кого будете тоді винити. знову свідків?

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 16.07.2013 о 20:15. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 20:16 #2242047   #127
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
І хто ж тоді руйнуе сім ї?
почитай пости ББВ.
І не ліпи тат нам горбатого. З цитатами в розділ релігія. Читай назву теми. Тут пишуть ті шо проти вас. Без обід!
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 20:19 #2242050   #128
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ви бачили, що б свідки Єгови будли нетерпмими до поглядів інших? Напркилад розганяли геїв. чи вимагали заборонити якісь церкви.
Це ніякого відношення до фанатизму не має. Навчись розрізняти дії, вислови і терміни. Мабуть того в секті не вчать.

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис

Кожнй свідок Єгови примае особисте рішення ставати йомусвідком Єгови чи ні, прицьому він зане усівимоги .яківисуватимуться до нього і е до хрещення повинен їх дотримуватись. Тобто мова не йде про слоіпе підкорення. а про свідомий вибір.
А ось тут я категорично не згоден. Бо свідомості у ваших зомбованих діях рівно стільки, скільки в мене нерухомості.

П.С. Наполегливо прошу писати пости без граматичних помилок і не спіши так швидко відповідати, ми нікуда не втечемо. Інакше буду терти той брєд з букв.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 20:25 #2242055   #129
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Це ніякого відношення до фанатизму не має. Навчись розрізняти дії, вислови і терміни. Мабуть того в секті не вчать.
Це маэ пряме выдношення до нетерпимості, а отже і фанатизму.


Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Бо свідомості у ваших зомбованих діях рівно стільки, скільки в мене нерухомості.
Довести це можете?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
очитай пости ББВ.
І не ліпи тат нам горбатого. З цитатами в розділ релігія. Читай назву теми. Тут пишуть ті шо проти вас. Без обід
Ви перевіряли особисто,чи прише він правду? Це проблема окремих людей. що немає нічого спільного із поглядами свідків Єгови. Своїїми діями син суттево ускладнюює стсоунки з батьком і винуватить саме його.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 16.07.2013 о 20:25. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 20:39 #2242061   #130
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ви перевіряли особисто,чи прише він правду? Це проблема окремих людей. що немає нічого спільного із поглядами свідків Єгови. Своїїми діями син суттево ускладнюює стсоунки з батьком і винуватить саме його.
Бл..ь, ну ти точно дибіл!!! Нє, знаєш, з пальця висмоктав і історію з батьком і історію із бабусею!!! Тобі мабуть у секті повністю мозги промили, що ти міг подумати, щоб я про своїх рідних таке вигадав!! Воно мені треба? Ну точно промили мозги людині...
Мої дії? Які дії ускладнюєть стосунки із батьком: те, що я виступаю проти вас? не пішов за батьком у секту? не смирився із його поступком (трошки не так - я дав собі спокій, щоб його переконати, але і надалі відкрито говорю йому і виступаю проти свідків!!!)? описав свою ситуацію(це для того, щоб інші вчасно змогли врятувати рідних!!!)? Просто п....ць!!! І я ще винний, що свідки зруйнували наші сім"ю і батько практично перестав спілкуватися із син??!!! Ну так, я згідний - якби я підтримав батька, пішов слідом за ним у секту - то у мене були б ідеальні стосунки АЛЕ я не хочу вступати у свідки і підтримувати вас!!!!
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 20:39 #2242062   #131
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ви перевіряли особисто,чи прише він правду?
ТИ перевіряв чи біблія правду пише? Я людям вірю, а ти бачу ні. Ваші і до моєї бабусі ходили. Їй подобалось поки не почались, про плани спадщини питати. А алогічна ситуація була на бувшій Набережній 11. Знаю зараз напишете шо такого нема. БРЕХНЯ!!
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Це проблема окремих людей
Ні це ознаки секти і ознаки того шо людина стала залежною як наркоман чи алкоголік.
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Своїїми діями син суттево ускладнюює стосунки з батьком і винуватить саме його.
Та ні, в них прекрасні стосунки я їх бачив разом.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 20:47 #2242068   #132
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Та ні в них прекрасні стосунки я їх бачив разом.
Андрій... нажаль зараз ситуація змінилася...
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 20:54 #2242070   #133
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Нє, знаєш, з пальця висмоктав і історію з батьком і історію із бабусею
Я немою можливості вислухати другу сторону, атобі не можу цілком довіряти .як упередженому.
Чим занрожувало твоїй бабусі спілкування із свідками Єгови?

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
кі дії ускладнюєть стосунки із батьком: те, що я виступаю проти вас?
Відверта неповага до плглядів батька.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Їй подобалось поки не почались, про плани спадщини питати. А алогічна ситуація була на бувшій Набережній 11. Знаю зараз напишете шо такого нема. БРЕХНЯ!!
Так брехня, чим доведет , що це правда?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Ні це ознаки секти і ознаки того шо людина стала залежною як наркоман чи алкоголік.
В чому виявляеться.ця залежність?

Додано через 33 секунды
Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
ЛЕ я не хочу вступати у свідки і підтримувати вас!!!!
Так від тебе. цього ж ніхто не вимагає.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
аші і до моєї бабусі ходили. Їй подобалось поки не почались, про плани спадщини питати
Ви прицьому були присутні?

Додано через 26 секунд
Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Андрій... нажаль зараз ситуація змінилася...
І хто ж тобі в цьому винен?

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 16.07.2013 о 20:54. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 20:54 #2242076   #134
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Тема переходить в інше русло - ми тут говоримо як побороти секту СЄ а не які вони хороші чи погані. Тому решта офтоп буду терти і карати.

Serhiy aspirant, я вже попереджав про твою граматику і як незручно і важко читати твої дописи, тому вибачай якшо шо.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 20:58 #2242081   #135
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Покажіть мені хоч один підручник з релігіезнавства. де свідків Єгови нащвано сектою. Навітть в радянські часи, паважаючі себе, релігіезнавці не називали свідків Єгови сектою.

Фанати́зм (Φ слепое, безоговорочное следование убеждениям, особенно в области религиозно-философской, национальной или политической сферах; доведённая до крайности приверженность каким-либо идеям, верованиям или воззрениям, обычно сочетающаяся с нетерпимостью к чужим взглядам и убеждениям.
Цитата Довести це можете?
Розумієш, питання релігії не базуються на доказах. Релігія і, наприклад, фізика - кардинально різні речі. В фізиці можна щось доводити, базуючись на законах і дослідах. А отже, з двох припущень - одне буде хибне, а інше вірне. Релігія не базується на законах, а лиш на вірі людини. Те, що ти читав якісь Євангеліє, відкрив 6-ту чакру, виставляєш цитати з вікіпедії не означає, що ти щось доводиш. Питання в що/кого вірити чи якій релігії надати перевагу стосується конкретної людини і це, я б сказав, дуже інтимна річ. Свідки ж нав"язуються, от ти, наприклад, прийшов в тему і починаєш виставляти цитати з Біблії. Для чого? Хто захоче, той собі відкриє і почитає. Буклетики, журнальчики, пропозиції поговорити про Бога, коли людина стоїть чекає маршрутку і думає, що б то на вечерю приготувати. Я це називаю зомбування. Для чого зомбування? Турбуєтесь про духовний світ людей? Зробіть благодійні акції, збудуйте притулок, нагодуйте бездомних, поїдьте в Африку і навчайте там дітей. Цим ви зробите світ кращим. А про Бога розказувати не потрібно. Кожна людина вибире собі віру по духу, без ваших рекомендацій і псевдодоводів. Але якщо це спосіб заробітку грошей, то, звичайно, продовжуйте
sl@yes зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (21.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 21:06 #2242086   #136
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Питання в що/кого вірити чи якій релігії надати перевагу стосується конкретної людини і це, я б сказав, дуже інтимна річ
От саме це і погано.Релігія замість способу життя стала чимось внутрішнім приховним непомітним. Я то думаю,чого на питання "Чи ви ви довіряете Біблії?". реагують так ніби я спитав "В якій позі ви сьогодні кохались".
Це абсолютно ненормальнй стан речей івказуе він на те що рівень релігійності зменшується,.
У нашому суспільстві низбкий рівень толенатності і розуміння, івтакомусусмпілсьві легко поширюються ксенофобські настрої.

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
ожна людина вибире собі віру по духу, без ваших рекомендацій і псевдодоводів
Як, якщо воан про ці погляди і не почуе?

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Але якщо це спосіб заробітку грошей, то, звичайно, продовжуйте
Жодний свідок Єгови не отримуе грошей за проповідь.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 21:08 #2242089   #137
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
коли при цьому руйнуються сімї це Секта.
Пригадую немало поламаних сімей коли греко-католики з православними ділили церкви років 15 тому.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 21:08 #2242090   #138
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Я немою можливості вислухати другу сторону, атобі не можу цілком довіряти .як упередженому.
Чим занрожувало твоїй бабусі спілкування із свідками Єгови?
Бабуся була хвора! Останні місяці її життя...
А банальним загрожувало - Свідки ЗАБОРОНЯЛИ!!! (Так, іменно забороняли!!! і свідки цьому - ціла палата інших пацієнтів) вживати ліки, які їй призначали! Їх гнали із палати і медсестри і пацієнти, а вони далі як ті назойливі мухи прилітали, як тільки чи мама чи я чи батько виходили із палати!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Відверта неповага до плглядів батька.
Погляди?! Та які нафіг погляди!

Додано через 33 секунды

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Так від тебе. цього ж ніхто не вимагає.
Не прямим текстом, але все зводилося до того!

Додано через 2 хвилини

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ви прицьому були присутні?
У мене схожа ситуація була із бабусею - хотіла спадщину переписати на них. Живий син, внук, а тут свідки винурнули і за три місяці - уже хату на них! Та пішли ви лісом! Після її смерті ходили і казали, мол хата їхня! А як казали їм "де докази, зараз міліцію визвемо" - починали молоти різну фігню і бігом старалися піти! Спустили зі сходів пару раз - усьо, перестали ходити. Знову за півроку з"явилися. І знову та сама історія!
І в сусідів була схожа історія! І таких історій повно!

Додано через 26 секунд

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
І хто ж тобі в цьому винен?
СВІДКИ!!!
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 21:10 #2242092   #139
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Так брехня, чим доведет , що це правда?
Так був присутній при тому як вона його виганяла
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ви прицьому були присутні?
Своєю присутністю і розповідями бабусі.

По темі. Цей гнойник (Свідків) не можна допускати в хату! Нарив важче лікувати! Старших людей тре берегти від тих ідіотів, провести розяснювальну роботу і при першиих ознаках банити віноком по голові тих гостів.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BBV (16.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 21:27 #2242103   #140
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
От саме це і погано. Релігія замість способу життя стала чимось внутрішнім.
фанатик detected. Ти ж сам виставляв цитату, що таке фанатизм.

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Це абсолютно ненормальнй стан речей івказуе він на те що рівень релігійності зменшується,.
У нашому суспільстві низбкий рівень толенатності і розуміння, івтакомусусмпілсьві легко поширюються ксенофобські настрої.
Ти хоч знаєш, що таке ксенофобія, яким боком це тут до сабжу? Рівень моралі низький, а не рівень релігійності. Знову ж, мораль і релігія - різні речі. А рівень релігійності, якраз високий - біля кожної церкви люди по 3 рази хрестяться

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Як, якщо воан про ці погляди і не почуе?
Якщо людина захоче - вона знайде ці погляди. Як, це питання до конкретної людини.
sl@yes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:49.