Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.09.2014, 14:11 #2441364   #201
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Проповідь свідків Єгови базується саме на проповіді Христа. Ім я Єгови має пряме відношення до спасіння, адже спасіння людства, це план Єгови, а не Ісуса - Ісус лише сумлінний виконавець плану, а не його автор.
---- то чому називаєтесь не свідками Ісуса, а Єгови в супереч Його волі моїми свідками названі будете?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2014, 14:15 #2441366   #202
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Правильно - Ісус казав про наближення Божого Царства - тобто влади Єгови та його сина.
Кожний свідок Єгови знає про прощення гріхів на основі викупної жертви Христа, так о вин навряд чи сказали йому ось нове.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- то чому називаєтесь не свідками Ісуса, а Єгови в супереч Його волі моїми свідками названі будете?
Назва свідки Єгови охоплює усіх праведних поклонників Єгови, в тім числі і тих хто жили до Христа. Ісус також названий свідком вірним і правдивим. Зауважте, що якщо про народ Єгови говритьсяк про свідків в юридичному значенні - тих хто стоїть на стороні Єгови, належать йому, то про свідків Ісуса сказано в значенні - очевидці його діл і спав. Зауважте послідовники Ісуса називали себе християнами, а не свідками Ісуса.

Востаннє редагував badach: 03.09.2014 о 14:15. Причина: Пізніше додано
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2014, 14:30 #2441381   #203
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Учень
І обов'язково нехай замете сліди і вирве сторінку з Біблії про вірного і розсудливого раба!!
Учень, ваш "вірний і мудрий раб" є вашим Паном?
Так чи ні?
Якщо так, то я вам співчуваю.
Якщо ні, то для чого свідки проповідують оцього "раба", замість Ісуса Христа?
Усуньте цього посередника між вами і Христом і вам відкриється вхід до спасіння.
До прийняття повного прощення ваших гріхів, до прийняття праведності Христової, до усиновлення Богом, через віру в Ісуса Христа.
Усе це не через вашого "раба", а через віру в Ісуса Христа ви сьогодні можете прийняти.
А поки що - відкидаєте. Бо житете за заповідями "вірного і мудрого раба", свого Пана.



Цитата
Допис від Бадач
Вам це вже пояснювали свідки Єгови на цьому форумі, я не бачу сенсу проводити дискуссію за 5 чи яким там колом.
Ви давно читаєте форум?
Де саме свідки мені пояснювали Євангелію Ісуса Христа, ту Добру Новину, яку проповідували апостоли?



Цитата
Допис від Бадач
Ви ж проповідуете лише про частину доброї звістки, викривляючи її.
В чому саме я викривлюю Добру Новину?
Ви просто голослівно звинувачуєте, чи судите правдиво?
Можете навести приклади?


Цитата
Допис від Бадач
Для вас спасіння - це завершенний акт
Неправду кажете від мого імені.
Так чинити вчать у ваших книгах ваші керівники?


Цитата
Допис від Бадач
Люди цілком правильно у вас перепитали, що ви маете на увазі, бо розуміння евангелії у різних конфессій різне.
Можливо ви не читаєте моїх слів і просто відповідаєте у повітря, але можу повторити: для тих свідків, з ким ми перейшли до предметного розбору суті Євангелії Божої ставалися відкриття: вони НЕ знали, їм НЕ проповідували очевидні, з точки зору Біблії, з точки зору християн речі. Ім не проповідували про те, що Ісус ВЧИНИВ для нас, і що ми можемо прийняти від Бога завдяки вірі в Ісуса Христа і в чому ходити (жити).

А якщо людина не прийняла, то і не живе отими подарунками, які Бог дарував ВСІМ, хто повірили в Ім"я Однородженого Сина і, відповідно, стали дітьми Божими.
Чи ви вірите в це?
Цитата 1 Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога.
(1Iван.5:1)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2014, 14:30 #2441384   #204
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від badach Переглянути допис
Правильно - Ісус казав про наближення Божого Царства - тобто влади Єгови та його сина.
Кожний свідок Єгови знає про прощення гріхів на основі викупної жертви Христа, так о вин навряд чи сказали йому ось нове.
---- знати і практикувати різні речі, чому пересічний свідок відмовляється від євхаристії - участі у святому причасті?

Цитата
Допис від badach Переглянути допис
Назва свідки Єгови охоплює усіх праведних поклонників Єгови, в тім числі і тих хто жили до Христа. Ісус також названий свідком вірним і правдивим. Зауважте, що якщо про народ Єгови говритьсяк про свідків в юридичному значенні - тих хто стоїть на стороні Єгови, належать йому, то про свідків Ісуса сказано в значенні - очевидці його діл і спав. Зауважте послідовники Ісуса називали себе християнами, а не свідками Ісуса.
--- те що ваша назва там охоплює це ваша справа, згідно Писання це виключно адресна назва до народів ,що зазначені у 41-му розділі книги Ісаї.
--- так послідовники Ісуса - називались християнами - що і є буквально той хто свідкує і наслідує Ісуса , але жодної згадки про свідків Єгови? то чому апостоли упустили таку важливу назву?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2014, 14:34 #2441388   #205
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Бо житете за заповідями "вірного і мудрого раба", свого Пана.
Там написано раба і тому це раб Бога і ХрИста.
Скажу просто - буксуєте!
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2014, 14:37 #2441391   #206
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Учень
Там написано раба і тому це раб Бога і ХрИста.
Скажу просто - буксуєте!
Учень, не філософствуйте! )))
Просто приберіть посередника між вами і Христом, самозванного "вірного і розсудливого раба".

Ну нащо вам ще якийсь посередник?
Вірте Христу!
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (03.09.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2014, 14:41 #2441397   #207
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Учень, не філософствуйте! )))
Просто приберіть посередника між вами і Христом, самозванного "вірного і розсудливого раба".

Ну нащо вам ще якийсь посередник?
Вірте Христу!
В 1 ст. розсудливим рабом були апостоли. От як мені від них відмовитись і залишити тільки ХрИста???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2014, 15:06 #2441428   #208
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Учень
От як мені від них відмовитись і залишити тільки ХрИста???
Кожен, хто знає волю Божу і виконує з чистого серця, з нового, даного Богом духа - той і є вірний і розсудливий раб.
А той, хто знає і не виконує, хто судить, звинувачує і б"є Божих дітей, хто говорить неправду про Ісуса Христа - той є злим і невірним рабом.
І це стосується всіх, хто прикликає Боже Ім"я.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2014, 15:10 #2441433   #209
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Хіба? Книга Ісаї говрить про майбутні події, і на час написання книги у Єгови був тільки один вибранний народ - Ізраїль, д якого мусли приєднатись інші народи. Проте Ізраїль відкинув усе що Єгова зробив для нього, і спадкоємцями Ізраїлю стали християни.
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2014, 21:02 #2441626   #210
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Хіба? Книга Ісаї говрить про майбутні події, і на час написання книги у Єгови був тільки один вибранний народ - Ізраїль, д якого мусли приєднатись інші народи. Проте Ізраїль відкинув усе що Єгова зробив для нього, і спадкоємцями Ізраїлю стали християни.
---- на час написання книги Ісаї дійсно був один народ Євреїв якого стосувалось це пророцтво, однак жодним способом це пророцтво не стосувалось християн. Однак Старий завіт стосувався преорітетно Ізраїля та народів, що прилучаться до нього у Старозавітній період про умови та обітниці свідчили - пророки та священники старого Завіту. Новий Завіт стосується всіх народів але на інших умовах та обітницях про які мали свідчити - християни.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2014, 07:30 #2441733   #211
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Кожен, хто знає волю Божу і виконує з чистого серця, з нового, даного Богом духа - той і є вірний і розсудливий раб.
Не кожен кому заманеться, а тільки той хто включений в цю Угоду (Новий Заповіт, або Угоду) і відповідає вимогам по Заповіту (Угоди).

Востаннє редагував Ychen: 04.09.2014 о 07:45.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2014, 07:47 #2441741   #212
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Учень
Не кожен кому заманеться, а тільки той хто включений в цю Угоду (Новий Заповіт, або Угоду) і відповідає вимогам по Заповіту (Угоди).
Як "включений у Угоду"? Яким чином?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2014, 07:52 #2441744   #213
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Як "включений у Угоду"? Яким чином?
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/1200274073

http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/...#h=29:0-29:103
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2014, 08:02 #2441751   #214
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Учень, якщо ваші керівники довільно тлумачать Біблію і перекривають абсолютній більшості вхід до Нового Завіту, до усиновлення Богом через жертву Ісуса Христа, то як я маю до цього ставитися?

І як я маю ставитися до вас, який є обманутий вченням вашого керівництва, яке обманює вас, що тільки мізерна частина (144 тисячі із сотень мільйонів віруючих) може мати участь в Новому Завіті Ісуса Христа з Отцем?

Я просто кажу вам: вірте Ісусу Христу, бо Він відкрив шлях до Бога КОЖНОМУ, хто увірує.
Як і написано:
Цитата 1 Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога.
(1Iван.5:1)
Якщо ви не вірите Божим словам, то покайтеся і вірте!
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2014, 08:08 #2441755   #215
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата І як я маю ставитися до вас, який є обманутий вченням
Аналогічно відносно Ваших вчень (тлумачень).

Додано через 3 хвилини
Цитата Якщо ви не вірите Божим словам, то покайтеся і вірте!
Але не Вашій формі тлумачень- це спрацьовує на не компетентних. Свої експерименти будете проводити з кимсь іншим.

Востаннє редагував Ychen: 04.09.2014 о 08:08. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2014, 08:13 #2441760   #216
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Учень
Аналогічно відносно Ваших вчень (тлумачень).
Згідно того вчення, яке дав мені Ісус Христос я маю проповідувати Його слова усім, хто в неволі. Тому і говорю вам про свободу від рабства, яку має для вас Ісус.

Якщо рабство вашим керівникам вам обридне і ви матимете бажання шукати Бога, то ви вже будете знати куди прямувати. Маю таку про вас надію.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2014, 08:27 #2441766   #217
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Згідно того вчення, яке дав мені Ісус Христос я маю проповідувати Його слова усім, хто в неволі. Тому і говорю вам про свободу від рабства, яку має для вас Ісус.

Якщо рабство вашим керівникам вам обридне і ви матимете бажання шукати Бога, то ви вже будете знати куди прямувати. Маю таку про вас надію.
А Хто є моїм особистим Керівником, Кому я безпосередньо підкоряюсь???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2014, 08:32 #2441771   #218
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Учень
А Хто є моїм особистим Керівником, Кому я безпосередньо підкоряюсь???
Заінтригували, одначе!
Хіба є варіанти?
Ваш невидимий керівник - заокеанський "вірний і мудрий раб", який пише вам книги, журнали та викладає інструкції про те, як вам жити і як вам поводитися.

Ваш видимий керівник - це ваші старійшини, які перевіряють ваш послух ВіМРабу і яким ви звітуєте.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2014, 20:39 #2442061   #219
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата "вірний і мудрий раб", який пише вам книги, журнали та викладає інструкції про те, як вам жити і як вам поводитися.
Я така людина, у сферах не релігійного характеру також дотримуюсь інструкцій. А Адам з Євою не любили інструкцій, так як ви!
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2014, 20:49 #2442068   #220
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Я така людина, у сферах не релігійного характеру також дотримуюсь інструкцій.
---- Гм.... у сферах не релігійного х-теру кажете тільки дотримуєтесь інструкцій? А як на рахунок - тих таємних керівних інструкцій яким на сліпо коритесь через старійшин та керівної ради?

Додано через 3 хвилини
http://anti-jw.livejournal.com/
також цікавий ресурс для "свідків" Єгови

Востаннє редагував engar: 04.09.2014 о 20:49. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:11.