Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


IOS vs Android

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.10.2015, 11:11 #2580592   #1
wisper
Banned
Типово IOS vs Android

Задумав розпочати одвічний срач між прибічниками.

Незнаю чим мастять ті айфони,але після того,як знайомі користуються ним 2-3 години в один голос заявляють,що нічим більше користуватись вони не можуть. Іос то круто. Мене це бентежило поки не купив айпед і не прочухав всі "прєлєсті" яблока.

Чи може я шось не доганяю?! Але мені це нагадує " чатєльно обработать напільніком". Ну ок,але ж "напільнік" то платний.

Зазвичай в оправдання іос я чую щось типу, ти гоніш! ти не шариш! це круто! ну і т.д

Особисто для мене іделаьний гаджет виглядає,як андроїд запакований в металевий корпус яблока.


Доречі,тему може кудась інакше треба,то перенесіть.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 11:18 #2580594   #2
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: IOS vs Android

Унило, срачу не буде. Требую включити ВінФон.
Про напильник, то скоріше про Андроїд.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 11:30 #2580596   #3
Poter
Guest
Типово Відповідь: IOS vs Android

Вся фішка хороших речей в тому, що ти просто не помічаєш відмінностей, переваг чи якоїсь іншої різниці, поки не візьмеш до рук чогось гіршого.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 11:57 #2580603   #4
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: IOS vs Android

Штука в тому, що на сьогоднішній день, щоб прочухати всю крутість іОс потрібно придбати найновішу версію телефона з найновішою версією іОс.
Я не купую тільки тому, що нема фінансової можливості.

Чому андроїд крутіший - він не крутіший, він просто дешевший.
В кожної оськи є свої плюси і мінуси.

п.с. користуюсь бюджетною моторолою і древнім айпадом щодня.
zaharys зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wenux (04.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 12:44 #2580630   #5
wisper
Banned
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата Про напильник, то скоріше про Андроїд.
Давай конкретніше.


Цитата Вся фішка хороших речей в тому, що ти просто не помічаєш відмінностей, переваг чи якоїсь іншої різниці, поки не візьмеш до рук чогось гіршого.
Це так,все пізнаєш в порівнянні.
Питання тільки в тому,що більшість знайомих користувались до іос дешевими андроїд телефонами по 200баксів,потім купили 5s. Ну звичайно,це в ніякі ворота,такі порівняння.


Цитата іОс потрібно придбати найновішу версію телефона з найновішою версією іОс.
)))) і це дасть мені можливість слухати музику в ВК ? Може я зможу завантажити собі свічвіджети і не заходити кожен раз в налаштування,коли хочу вимкнути 3g ? Може там можна вимкнути екран розблокування?

Про ціну я взагалі мовчу. 6s це дорого,а 5s з малесеньким екраном ,взагалі,став для лохів. А самий прикол в тому,що його вже і нема сенсу купувати,бо це прошлий вєк,хоть і навіть на нього грошей нема ще досі в більшості))))

От за що можна поставити 5 балів яблоку,то це за зомбування))))
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 12:59 #2580640   #6
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: IOS vs Android

тобто ти нічого конкретного не написав, а я тобі маю розжувати?
Смисл?
Вважаю IPhone простими як двері і звичайній людині там складно щось накосячити.
Про бред "Штука в тому, що на сьогоднішній день, щоб прочухати всю крутість іОс потрібно придбати найновішу версію телефона з найновішою версією іОс." навіть нема що говорити. 4ес чудово показує всі переваги системи.
І найголовніше. Ви розглядаєте айфон як девайс. Це тупікова логіка. Ще тупіковіше розгялдати його у порівнянні з андроїдом - скільки ядер чи ОЗу. IPhone без своєї екосистеми, переваги якої можна відчути лише в США чи Канаді, неможливо зрозуміти. IPhone - це скоріше послуга, що і довели купертінівці, запропонувавши 6S в аренду , через рік береш наступний і так далі.
Зніміть шори, хлопці. Ви точно так само зазомбовані тим, що думаєте, що власники IPhone зазомбовані.
П.С. Не власник IPhone, маю WinPhone, що сповідує подібну стратегію - чим мене в користувача свободи - тим краще для нього ж.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 13:11 #2580642   #7
wisper
Banned
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата 4ес чудово показує всі переваги системи.
)))) конкретно які?


Цитата чим мене в користувача свободи - тим краще для нього ж.
100%
файловий менеджер? обійдешся)))) перевага!

Додано через 1 хвилину
Цитата IPhone без своєї екосистеми, переваги якої можна відчути лише в США чи Канаді, неможливо зрозуміти
купив айфон? лишилось виграти грінкарту)))
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 13:14 #2580645   #8
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: IOS vs Android

Таке враження, що говорю з душевнохворим...
Удачі, доказуй сам собі що завгодно. а да, забув смайлики)))) більше смайликів, тоді стаєш більш переконливим
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякували 3:
Masquerade (02.10.2015), OK (02.10.2015), Subarut (02.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 13:22 #2580647   #9
wisper
Banned
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата Таке враження, що говорю з душевнохворим...
Удачі, доказуй сам собі що завгодно. а да, забув смайлики)))) більше смайликів, тоді стаєш більш переконливим
Прикольна техніка. Нема аргументів,переходим на образи)
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 13:37 #2580652   #10
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: IOS vs Android

купив я собі колись 4-го афона, як він тільки вийшов, це була революція, відвалив за нього 850 баксів, дівки пищали, я фапав)))))

через півтора роки продав його за 250 баксів

після того поняв шо пішло воно в дупу, в Україні шоб заробляти на Айфон треба їздити на Крузері....

про що свідчать всі статистики, типу


тому в Україні - Айфон - вищою мірою піськомірялка і понтогонка

після Айфона мав 2 Відроїда, перший був Леново якому постійно бракувало ОЗУ, тепер ЛЖ перший рік літав, але після року почав підтуплювати... хз, може то його хардресетнути чи шо....

скажу так, шоб юзати Айфон треба дофіга бабла на Айфон, і дофіга бабла на його утримування) купування програм які на Андроїд безкоштовні і т.д.... зато він не глючить не підвисає і т.д... але це все через то шо власники Айфонів мають на багато менше лєвого софту, який і тормозить телефон, а на Андроїд все на халяву, качай скільки влізе, а потім воно все і висне.....

наприклад зараз, коли Айфон 6 і Гелексі 6 коштують +/- однаково, я б розумом взяв Гелексі, але душею Айфон ))))
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (02.10.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 13:46 #2580659   #11
wisper
Banned
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата зато він не глючить не підвисає і т.д...
Топові моделі на андроїд,в ціновій категорії рівнозначній айфон не туплять і не підвисають.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 13:51 #2580662   #12
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Топові моделі на андроїд,в ціновій категорії рівнозначній айфон не туплять і не підвисають.
топові моделі Відроїдів мають в 3 рази більше оперативки, в 4-8 разів більше ядер, і т,д....

а мій відроїд який має 1в1 параметри як в 6 айфон - тупить
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 13:59 #2580664   #13
wisper
Banned
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата а мій відроїд який має 1в1 параметри як в 6 айфон - тупить
Згідний. Але мені ,як користувачу,якось по барабану скільки там чого по скільки раз. Питання лише в ціні і в тому,чи робить гаджет те,що мені потрібно.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 14:04 #2580665   #14
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: IOS vs Android

http://forum.te.ua/showthread.php?t=153684
тут є стара тема і там вроді трохи були аргументи
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wisper (02.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 14:07 #2580666   #15
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
тепер ЛЖ перший рік літав, але після року почав підтуплювати... хз, може то його хардресетнути чи шо....
В андрюші є така проблема. Хз чи хардресет допоможе.
За рік вони стають дуже тугі і тупі

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Топові моделі на андроїд,в ціновій категорії рівнозначній айфон не туплять і не підвисають.
Та шо ти кажеш). Особливо леново. Понаписують 8 ядер і т д. В результаті в кращому випадку за рік він стає як 1-2 ядерний. Тугий і тупий
zyxel зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ha3ap (02.10.2015), Subarut (02.10.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 14:14 #2580669   #16
wisper
Banned
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата http://forum.te.ua/showthread.php?t=153684
тут є стара тема і там вроді трохи були аргументи
ооо,то треба шоб перенесли.

Додано через 5 хвилин
Цитата Та шо ти кажеш). Особливо леново. Понаписують 8 ядер і т д. В результаті в кращому випадку за рік він стає як 1-2 ядерний. Тугий і тупий
Можливо,не користувався.
В мене самсунговскому планшету вже роки 4-5. 2Г оперативки,літає по сей день. Батарея тримає. Робить всьо шо треба і не патякає багато.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 15:10 #2580689   #17
Stalk
Активний учасник
 
Аватар для Stalk
Типово Відповідь: IOS vs Android

користувався всіма популярними ОС на сьогодні.
ВіндовсФон хороша не глючна операційка.Користувався різними версіями.З кожним обновленям ставало все краще, але то не моє. Тепер мінуси на момент користування мало було софту і ігор в їхньому магазині(зарас можливо ситуація краща) і не інтуєтивно зроблене меню (субєктивно) я за пів року до кінця не звик до тої ОС.

ІОС користувася іфоном 4 і 5 не довго но для себе визначився шо то не моє, на 4-тому іос7 глюкала а дістався він мені вже обновлений тому як працював до того не знаю, на 5-тому було все більш меньш но вбивала батерейка не знаю чого но заряжати тре було по два рази в день ну і вартість самих Яблуко фонів відверто кажучи не гуманна.За топові апарати сказати нічо не можу.

Андроїд мав на дані системі багато різних апаратів з різними оболочками і різних версій.Можу сказати всьо шо не чистий андроїд в основному глючне вередливе гімно яке як хоче так глюкає.Але якщо говорити про чистий не загаджений андроід в тому вигляді як зробив його гугл то є зовсім друга Ос.Стабільна проста і з великими можливостями для кастомізації.Хоча її можна легко впхекати різними лаунчерами і лєвим софтом.

Для себе вирішив що поки буду користуватися андроїдом виключно в чистому вигляді тому беру собі виключно апарати Моторола або Nexus-и.Зарас користуюся Nexus 5 поки задоволений.

Віндафон не хочу в основному через його стрйомний інтерфейс.

А за нові Іфони морально не готовий віддавати такі великі гроші.

ПС. Телефони купляю останніх років 4 тільки б\у флагмани таким чином меньше влітаю по грошах.

Востаннє редагував Stalk: 02.10.2015 о 15:16.
Stalk зараз поза форумом  
Подякували 4:
mhl (25.10.2015), org100h (06.10.2015), TheGame (06.10.2015), werwolf-eine (03.10.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 15:22 #2580692   #18
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
ооо,то треба шоб перенесли.

Додано через 5 хвилин


Можливо,не користувався.
В мене самсунговскому планшету вже роки 4-5. 2Г оперативки,літає по сей день. Батарея тримає. Робить всьо шо треба і не патякає багато.
Хоча ти правий. В кожного своє поняття літає і тупить.

Додано через 2 хвилини
А що за модель самсунго-планшета яка 5 років тому мала 2 гіга оперативки?

Востаннє редагував zyxel: 02.10.2015 о 15:22. Причина: Пізніше додано
zyxel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ha3ap (02.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 15:24 #2580696   #19
wisper
Banned
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата оча ти правий. В кожного своє поняття літає і тупить.

Додано через 2 хвилини
А що за модель самсунго-планшета яка 5 років тому мала 2 гіга оперативки?
Тупить в мене самсунг с3 з 1г
А планшет galaxy tab n8000
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 15:29 #2580698   #20
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата Зарас користуюся Nexus 5 поки задоволений.
а хіба 5-й нексус це не той самий LG G3s?

його ж для гугла робило LG
різниця хіба шо в оболочці
Sasha зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Ha3ap (02.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:16.