Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Мужчины умнее женщин?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.11.2007, 17:24 #467733   #1
songo
 
Аватар для songo
Типово Мужчины умнее женщин?

Я всігда об єтом догадивался
Состоящая из одних мужчин команда психологов Эдинбургского университета обнаружила, что среди блистательных двух процентов населения мужчин в два раза больше, чем женщин. Так как женщина запрограммирована на продолжение рода, а для этого, по мнению ученых, много ума не надо.

Это же исследование, однако, показывает, что среди наименее интеллектуальных двух процентов населения мужчин в два раза больше, чем женщин. Исследователи говорят, что они исключили такие факторы, как образование и воспитание, сравнивая исключительно членов одной и той же семьи.

Они проверили интеллектуальный уровень у более чем 2500 братьев и сестер, подвергнув их тестам по информатике, математике и английскому, а также оценив их способность к выполнению механических операций.

Мужчины набрали максимальное и минимальное количество очков по всем тестам, они также лучше справились с заданиями по информатике и арифметике. Женщины получили средние оценки и выглядели лучше в языковых тестах.
Одна из теорий, объясняющих полученные результаты, состоит в том, что эволюция мужчин шла по пути "наращивания" интеллекта, позволяющего повысить их привлекательность для противоположного пола. Между тем женщинам необязательно быть умными, чтобы воспроизводить потомство.

Тимоти Бейтс, профессор психологии Эдинбургского университета, который проводил это исследование, сказал: "Программа развития женщин, по-видимому, в большей степени ориентирована на гарантированное выживание и возможность наслаждаться комфортом, располагаясь на среднем уровне".

Есть, впрочем, очевидные исключения из этой закономерности: телеведущая Кэрол Вордерман, как сообщают, набрала в IQ-тестах 150 очков при среднем общенациональном показателе в 100 баллов.

Два года назад президент Гарвардского университета Лоуренс Саммерс был вынужден уйти в отставку после того, как намекнул на то, что женщины от природы не склонны к научным исследованиям.

Тем не менее, самой умной женщиной в мире является жительница Болгарии. Болгарка Даниэла Симидчиева, мать троих детей, за свою жизнь получила пять степеней магистра. Ее IQ достигает 200 баллов. Но, несмотря на такой необычный пункт в резюме, женщина долгое время не могла найти работу.
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2007, 17:32 #467746   #2
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

))) буду знати!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2007, 18:16 #468500   #3
Kulchick
 
Аватар для Kulchick
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Конец феминизма. Чем женщина отличается от человека
Цікава книжка в якій якраз гарно розкрита дана тема з наукової точки зору.
Kulchick зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2007, 18:26 #468511   #4
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

якщо так, то пропоную деяких не зовсім розумних чоловіків відносити до жінок, а шарячіхиш жінок відносити до чоловіків

а ще кажуть, що чоловіки утримують сім'ї... так це правда, але яка статистика по жінках, які є на заробітках?
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2007, 18:42 #468532   #5
cheesy
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Математика та інформатика? Дууже смішно Це тільки доводить, що у чоловіків більше розвинуте логічне мислення. А розум - то шарити у всьому. Якийсь однобокий дослід. З трьох предметів - один гуманітарний, англійська.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2007, 21:02 #471277   #6
Sha
хороША =Р
 
Аватар для Sha
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Ага, точно-точно Не смішіть мої капці! В чому прикол, то шо вони брали братів і сестер? - о так, значить цей тест правдивий?!!! Розумні та не дуже розумні люди є як серед чоловіків так і серед жінок!!! Скільки люди не будуть про це спорити, але факт є фактом!!! andriy.te.ua правильно підмітив до речі!!! =)
Sha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2007, 21:39 #471321   #7
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Цитата:
Допис від Sha Переглянути допис
Ага, точно-точно Не смішіть мої капці! В чому прикол, то шо вони брали братів і сестер? - о так, значить цей тест правдивий?!!! Розумні та не дуже розумні люди є як серед чоловіків так і серед жінок!!! Скільки люди не будуть про це спорити, але факт є фактом!!! andriy.te.ua правильно підмітив до речі!!! =)
Ну чого ти, змирися з тяжкою правдою )))))
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2007, 22:03 #471335   #8
Sun
 
Аватар для Sun
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

жінки як правило мають краще тактичне мислення мають а чоловіки стратегічне
Sun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2007, 17:54 #472593   #9
Sha
хороША =Р
 
Аватар для Sha
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
Ну чого ти, змирися з тяжкою правдою )))))
Ти хочеш поговорити про це? Чи може визвеш мене на розумовий двобій, а?
Sha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2007, 19:34 #472688   #10
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Цитата Я всігда об єтом догадивался
ти поговори-поговори...
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2007, 19:59 #472714   #11
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

були би мудріші - виходили б заміж, а так.. приходиться женитися %)
freeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2007, 20:00 #472715   #12
Johnny-Beer
 
Аватар для Johnny-Beer
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Питання спірне.... Якщо не очевидне.. Який мужчина буде вибирати собі туфлі 3 години?? (Пришел, увидел, победил). А жінки кожні поміряють, гарно придивляться, подумають добре чи варто, після того роблять вибір. А потім: "Блін, треба було чорні брати." ))))
Можливо вони і розумніші, але логіки немають!
Ну і на рахунок тактики і стратегії я б посперечався)
З.І. Кумедна тема)))
З.І.І. О Петька!)) - може правильно роблять, що не виходять заміж! Зараз не кожна жінка змириться з розумним чоловіком))))))
Johnny-Beer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2007, 20:14 #472725   #13
Johnny-Beer
 
Аватар для Johnny-Beer
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Математика та інформатика? Дууже смішно Це тільки доводить, що у чоловіків більше розвинуте логічне мислення. А розум - то шарити у всьому. Якийсь однобокий дослід. З трьох предметів - один гуманітарний, англійська.
Розумний - це той, хто не попаде в скрутну ситуацію, а мудрий - це той, хто найде з такої ситуації вихід (с) -непам*ятаю хто сказав(((
Шарити у всьому, але потрішки і знати все по чомусь одному. Шарити у всьому повністю неможливо..
А які предмети по-твоєму треба було?)
Johnny-Beer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2007, 20:58 #472779   #14
Sha
хороША =Р
 
Аватар для Sha
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Цитата:
Допис від Johnny-Beer Переглянути допис
Питання спірне.... Якщо не очевидне.. Який мужчина буде вибирати собі туфлі 3 години?? (Пришел, увидел, победил). А жінки кожні поміряють, гарно придивляться, подумають добре чи варто, після того роблять вибір. А потім: "Блін, треба було чорні брати." ))))
Можливо вони і розумніші, але логіки немають!
Ну і на рахунок тактики і стратегії я б посперечався)
З.І. Кумедна тема)))
З.І.І. О Петька!)) - може правильно роблять, що не виходять заміж! Зараз не кожна жінка змириться з розумним чоловіком))))))
Ну так чому ж тоді, коли ви ходите по магазинам, вам завжди потрібна допомога дівчини чи жінки, або коли вибираєте подарок???

Хіба не краще добре придивитися до товару, ніж купити перше ліпше!!! В чому ж тут логіка? Не раз чула збоку, як підходить чоловік до прилавку, та й не знає як підійти до того продавця, шо спитати, в нього такий вигляд типу "за чим я сюда прийшов, шо я тут роблю?" через то й бере шо-небуть!!! У вас шановний незрозуміле уявлення про логіку...
Sha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2007, 21:01 #472785   #15
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Johnny-Beer
шановний, запрошую вас пройтися зі мною по взуттєвих магазинах.
якщо знайдете ті які мені підійдуть з мене пиво
зазвичай, щоб знайти такі щоб не широкі були приходиться тиждень облазити тернопіль
і не перебираю бо вибір постає такий: купити, щоб злітали чи купити ті єдині шо підійшли )
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2007, 21:03 #472790   #16
Johnny-Beer
 
Аватар для Johnny-Beer
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Цитата:
Допис від Sha Переглянути допис
Ну так чому ж тоді, коли ви ходите по магазинам, вам завжди потрібна допомога дівчини чи жінки, або коли вибираєте подарок???
Тому, що ви будете ображатись коли ми самі підемо :-Р, а той чолов*яга мабуть хтів познайомитись з продавщицею)
Johnny-Beer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2007, 21:06 #472795   #17
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Цитата:
Допис від Sha Переглянути допис
Ти хочеш поговорити про це? Чи може визвеш мене на розумовий двобій, а?
Так заходь в гості, будем бесідувати )
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2007, 21:06 #472796   #18
Johnny-Beer
 
Аватар для Johnny-Beer
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
Johnny-Beer
шановний, запрошую вас пройтися зі мною по взуттєвих магазинах.
якщо знайдете ті які мені підійдуть з мене пиво
зазвичай, щоб знайти такі щоб не широкі були приходиться тиждень облазити тернопіль
і не перебираю бо вибір постає такий: купити, щоб злітали чи купити ті єдині шо підійшли )
Дякую за запрошення))) Хоча за 1 пиво 1 годину максимум буду помагати вибирати)))) але які б не купила - через 2-3 місяця тре буде нові :-Р))
Johnny-Beer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2007, 21:14 #472807   #19
Sha
хороША =Р
 
Аватар для Sha
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Цитата:
Допис від Johnny-Beer Переглянути допис
Тому, що ви будете ображатись коли ми самі підемо :-Р, а той чолов*яга мабуть хтів познайомитись з продавщицею)
о так, мені немає де вбити час крім як ходити допомагати вибирати, я буду дуже ображатися в інакшому випадку!!! Там продавець був (він)!!!


Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
Так заходь в гості, будем бесідувати )
Та ну, так не цікаво, має бути нейтральна територія!!!
Sha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2007, 21:24 #472821   #20
Johnny-Beer
 
Аватар для Johnny-Beer
Типово Відповідь: Мужчины умнее женщин?

Цитата:
Допис від Sha Переглянути допис
о так, мені немає де вбити час крім як ходити допомагати вибирати, я буду дуже ображатися в інакшому випадку!!! Там продавець був (він)!!!
Упс.. Може неправильний дядько був))))))

соррі за оффтоп
Johnny-Beer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:37.