Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Оздоровлення під час посту…

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.03.2017, 10:47 #2682531   #1
Nek
Типово Оздоровлення під час посту…

Оздоровлення під час посту…

Слава Ісусу Христу!
Кажуть священики, що від хвороби душі хворіє тіло.
Отже, частіше відвідуймо церковні служби, святі місця, дивімося та читаймо духовні твори, належно проводьмо Великий піст та інші пости, молімося щиро і часто до Тройці, Богородиці, ангелів та святих, каймося частіше у гріхах у тайні сповіді священику та отримуймо дозвіл від нього до найбільшого ліку- причастя Тіла та Крові Ісуса Христа, допомагаймо ближнім добрими справам і у добрих справах, можемо також звернутися до священнослужителів, які мають благословіння на оздоровлення людей.
Православна церква в цей час Великого посту проводить у певні дні спеціальний оздоровлювальний молебень, який називається СОБОРУВАННЯ. Поспішіться, можливо ще встигнете цього року на це дивне та дуже корисне таїнство (дозволяється християнину соборуватися тільки один раз на рік).
Велику користь приносять для оздоровлення душі та тіла водосвятні молебени...
Людина- безсмертна. Перший відрізок життя вона проводить в утробі матері, другий у цьому видимому світі (скажемо близько 100 років), третій- решту вічності, у іншому світі (подивіться, наприлад, свідчення Клавдії Устюжаніної) в якому є для кожної душі (кожного з нас) приготовані або небесні оселі у ГОСПОДА (коли наші ДУШІ очистимо до моменту смерті тіла) або потрапимо в пекельні оселі друга грішників,- що категорично не хочуть каятися,- ворога людини- диявола на вічні муки.
Рятуймо наші душі, але памятаймо, що і тіло тримаймо в чистоті (не забруднюймо його наркотиками, курінням, алкоголем,...),так як воно має бути Храмом Духа Святого.
Любові, миру, здоров’я ДУШІ та тіла, ...
Nek зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2017, 14:26 #2682584   #2
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Оздоровлення під час посту…

Цитата
Допис від Nek Переглянути допис
Оздоровлення під час посту…

Слава Ісусу Христу!
Кажуть священики, що від хвороби душі хворіє тіло.
Отже, частіше відвідуймо церковні служби, святі місця, дивімося та читаймо духовні твори, належно проводьмо Великий піст та інші пости, молімося щиро і часто до Тройці, Богородиці, ангелів та святих, каймося частіше у гріхах у тайні сповіді священику та отримуймо дозвіл від нього до найбільшого ліку- причастя Тіла та Крові Ісуса Христа, допомагаймо ближнім добрими справам і у добрих справах, можемо також звернутися до священнослужителів, які мають благословіння на оздоровлення людей.
Православна церква в цей час Великого посту проводить у певні дні спеціальний оздоровлювальний молебень, який називається СОБОРУВАННЯ. Поспішіться, можливо ще встигнете цього року на це дивне та дуже корисне таїнство (дозволяється християнину соборуватися тільки один раз на рік).
Велику користь приносять для оздоровлення душі та тіла водосвятні молебени...
Людина- безсмертна. Перший відрізок життя вона проводить в утробі матері, другий у цьому видимому світі (скажемо близько 100 років), третій- решту вічності, у іншому світі (подивіться, наприлад, свідчення Клавдії Устюжаніної) в якому є для кожної душі (кожного з нас) приготовані або небесні оселі у ГОСПОДА (коли наші ДУШІ очистимо до моменту смерті тіла) або потрапимо в пекельні оселі друга грішників,- що категорично не хочуть каятися,- ворога людини- диявола на вічні муки.
Рятуймо наші душі, але памятаймо, що і тіло тримаймо в чистоті (не забруднюймо його наркотиками, курінням, алкоголем,...),так як воно має бути Храмом Духа Святого.
Любові, миру, здоров’я ДУШІ та тіла, ...

Прочитав.
Виникла пару запитань.
1. З яких пір християни моляться до людей та анголів? Молитви ж мають одного конкретного адресата, Бога (згідно Слова Божого, Біблії).
2. Чому такий дієвий і помічний (за Вашими словами) ритуал, як соборування дозволяється християнам тільки раз на рік? Бог заборонив більше разів це робити чи люди?
Чим викликана ця заборона?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2017, 15:45 #2682602   #3
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Оздоровлення під час посту…

Цитата
Допис від Nek Переглянути допис
Рятуймо наші душі, але памятаймо, що і тіло тримаймо в чистоті (не забруднюймо його наркотиками, курінням, алкоголем,...),так як воно має бути Храмом Духа Святого.
Любові, миру, здоров’я ДУШІ та тіла, ...
Ще від соцмереж треба відмовитися. І від сексу, само собою. Бо це забруднює душу.

Але обгрунтування питань, які тобі поставили шановні сектанти, я теж хотів би побачити, не буду приховувати цікавість.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2017, 18:16 #2686330   #4
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Оздоровлення під час посту…

Цитата
Допис від Nek Переглянути допис
Оздоровлення під час посту…

Слава Ісусу Христу!.
Наважився зайти в цю тему.
Нек, якщо тобі не важко, прочитай Івана 5:41
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2017, 16:42 #2686444   #5
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Оздоровлення під час посту…

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
прочитай Івана 5:41
Читаю.
Цитата 41 Я не приймаю слави від людей
А тепер ти прочитай 42-44
Цитата 42 Але знаю вас: ви не маєте в собі любови до Бога.
43 Я прийшов в ім‘я Батька Мого, і не приймаєте Мене; а якщо інший прийде в ім‘я своє, його приймете.
44 Як ви можете вірити, коли один від одного приймаєте славу, а слави, котра від єдиного Бога, не шукаєте?
і обгрунтуй чим відрізняєшся від Свідків Єгови.

Тим часом, девіз "Слава Ісусу Христу" є девізом радіо Ватикану. Ясно що Папа Римський, а першим Папою, нагадаю, був апостол Петро, не є якимось показником для сектантів, але все ж.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2017, 18:55 #2686899   #6
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Оздоровлення під час посту…

Поспішайте бачити! Сектанти злилися!
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:02.