Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Мій похід та "Знайомство з бджолами"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.04.2017, 22:29 #2689821   #1
mandrivvnuk
Учасник
Thumbs up Мій похід та "Знайомство з бджолами"

Всім привіт, дуже хотів поділитись враженнями своїми!!!
Їздив недавно на велисопеді з друзями в Карпати зі Львові з палтками і все таке, в село Плавя,може хтось чув?) там відпочинковий-гірськолижний комплекс Плай знаходиться. Дуже прекрасний доїзд на велосипеді туда, завжди по трасі їхали.

Ось саме село, доречі виявилося дуже довгим, кілометрів 15
А потім по дорозі до Львова ще заскочили на пасіку Медовий блюз, неподалік від Львова в с. Лубяне,(там такий зробили цікавий відпочинковий комплекс) в результаті чого залишились там на пару днів, розклавши ті же намети прямо на території закладу.(хоча там був і свій хостел і еко будиночки) Я так зрозумів що це туристично-оздоровчо відпочинкова база ціла)
Кому цікаво там є альтанки, мангали, та інше, можна організувати якусь масовку тощо))
Також на території бачили футбольне та волейбольне поле, дитячий та спорт майданчики, ферму тварин, і пасіка там своя є, на яку можна навіть екскурсію заказати, і що саме класно, де нігде не бачив ще, хіба в телевізорі на Януковича резеденції))) то вулик лежанка, що дуже для здоровя добре)

Ось територія) дуже гарно там!Можна на території палатки розкласти, також кемпери стояли там коли я був.
Ось хостел всередині)) нам директор закладу все показати запропонував.

наша палатка)

Так що всім рекомендую їхати відпочивати туда на вихідні ну або в будні!
Може ще хтось був, або був на схожому відпочинковому комплексі діліться враженнями. Бо таке дуже зараз рідко найти можна!

mandrivvnuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Master (24.04.2017)
Старий 24.04.2017, 22:33 #2689822   #2
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Мій похід та "Знайомство з бджолами"

Нє, не реклама ні разу))
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (25.04.2017)
Старий 25.04.2017, 00:25 #2689831   #3
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Мій похід та "Знайомство з бджолами"

коли нарешті ті бляді навчаться писати без помилок у кожному слові і називати намет наметом, а не "палаткою".
то гівно шо представлено на фото менш за все схоже на намет для велоподорожей, його хіба шо джипом возити і вдень переховуватися у ньому від сонця...

Востаннє редагував Стечкин: 25.04.2017 о 00:39.
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 25.04.2017, 13:27 #2689869   #4
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Мій похід та "Знайомство з бджолами"

Автомобільний акумулятор, що на фото під лавкою стоїть, теж на велосипеді привезли з собою? Чи взяли напрокат на місці у вулику з бджолами?
Hurricane зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:10.