Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Покажіть мені Бога.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.07.2011, 19:32 #1707158   #21
Dream hacker
 
Аватар для Dream hacker
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Бог все таки тебе ще любить, не дивлячись на твоє безумство, тому і не показується, бо якби показався ти б зразу помер. Напевно дає час набратись розуму і покаятись.
Якби він показався тим людям і вони би зразу би померли то ніхто би й невзнав що то був Бог. Тобто Бог це такий різновид смертельного випромінювання чи якась болячка? Я вас правильно зрозумів?
Тепер про набратися розуму і покаятися. Якщо я іду до Бога і хочу пізнати його краще без посередників то у чому мій гріх? Ти ж порушуєш заповідь не осуди. З чого ти взяв що я безумний якщо хочу побачити бога? Якщо він всемогутній значить може зьявитися до мене і не вбити мене. Чи може ти сумніваєшся у його всемогутньості?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від by Vit'OK Переглянути допис
що ти визнаєш вищим за себе?
ну наприклад гору Еверест, а що?

Востаннє редагував Dream hacker: 25.07.2011 о 19:32. Причина: Пізніше додано
Dream hacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 19:55 #1707187   #22
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Благаю та прошу тебе із усім смиренням покажи мені Бога. Господи явись мені. Прошу. Дивно. Ніц нема.
Ти фізичними очима, отими колбочками і паличками хочеш побачити Бога?!!!
Так Бог же безмежний і неосяжний, крім того Він є Дух, а не фізичне тіло.
Як ти хочеш Його побачити очима?
Бог створив людину такою, що здатна сприймати Бога своїм духом, або ще кажуть "серцем" (мова не про анатомічний орган).

Побачити Бога фізичними очима - нереально, бо це не той інструмент, щоб ним сприймати Бога безпосередньо.
Духовне сприймається духовно.

Проте, опосередковано, через творіння, яке Бог створив, через певні прояви, Бог дає знати про себе.
Тому, казати, що Бога нема - це певного роду сліпота.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 21:03 #1707277   #23
tarasskeptic
 
Аватар для tarasskeptic
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ти фізичними очима, отими колбочками і паличками хочеш побачити Бога?!!!
Так Бог же безмежний і неосяжний, крім того Він є Дух, а не фізичне тіло.
Як ти хочеш Його побачити очима?
Бог створив людину такою, що здатна сприймати Бога своїм духом, або ще кажуть "серцем" (мова не про анатомічний орган).
Побачити Бога фізичними очима - нереально, бо це не той інструмент, щоб ним сприймати Бога безпосередньо.
Духовне сприймається духовно.
Проте, опосередковано, через творіння, яке Бог створив, через певні прояви, Бог дає знати про себе.
Тому, казати, що Бога нема - це певного роду сліпота.
Якщо цілий натовп різних пророків та інших персонажів Біблії бачили його "обличчям до обличчя", спілкувались з ним, і Бог простягав над ними свою руку, то чому б і форумчанину Dream hacker не поспілкуватись з ним?
tarasskeptic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 21:29 #1707306   #24
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від tarasskeptic Переглянути допис
Якщо цілий натовп різних пророків та інших персонажів Біблії бачили його "обличчям до обличчя"
Запитання до вас, як дослідника Старого Завіту:
хто бачив обличчя Бога?
Про Новий Завіт і про Ісуса не питаю.

Цитата:
Допис від tarasskeptic Переглянути допис
спілкувались з ним
спілкуватися і бачити обличчя - це не є одне і те ж, погодьтеся.
В кожної людини зараз, в наш час, може відбуватися певного роду спілкування з Богом, коли Він "промовляє" певні думки через сумління.

Цитата:
Допис від tarasskeptic Переглянути допис
і Бог простягав над ними свою руку
значення цього виразу вам зрозуміле?

Цитата:
Допис від tarasskeptic Переглянути допис
то чому б і форумчанину Dream hacker не поспілкуватись з ним?
Запросто.
Нехай бере в руки Новий Завіт і пробує спілкуватися з Богом, читаючи про Ісуса та Його учнів.
Задає Богу (в думках чи вголос) запитання і продовжує читати чи просто жити і очікувати відповіді.
Відповідь прийде. Через думки, яких раніше не було.
Втім, ще раніше будуть приходити думки від ворога.
Ці думки ми всі чуємо.
Духовний світ хоча і невидимий, проте дає про себе знати.
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Leon+ (25.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 21:42 #1707317   #25
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Якби він показався тим людям і вони би зразу би померли то ніхто би й невзнав що то був Бог.
Бог показувався опосередковано, прямо, обличчям в обличчя Бога ніхто не бачив, хіба частково Мойсей.
Цитата Тобто Бог це такий різновид смертельного випромінювання чи якась болячка? Я вас правильно зрозумів?
Ні не правильно. Бог це досконала і безмежна краса, від споглядання якої людина переживає теке відчуття радості і щастя, що жодне тіло не витримає. Тому причина смерті - щастя яке ми не можемо пережити, але одночасно це і найбільша нагорода в раю, можливість бачити Бога лицем в лице.
Цитата Тепер про набратися розуму і покаятися. Якщо я іду до Бога і хочу пізнати його краще без посередників то у чому мій гріх? Ти ж порушуєш заповідь не осуди. З чого ти взяв що я безумний якщо хочу побачити бога? Якщо він всемогутній значить може зьявитися до мене і не вбити мене. Чи може ти сумніваєшся у його всемогутньості?
В твоєму дописі я побачив насмішку над Богом, своєрідний виклик Йому, а це є безумство. Хоча прямо Бог не обявляється, бо не хоче рано припинити життя людства, та все ж таки тому хто дійсно, всією душею хоче Його побачити, Він покажеться в свій спосіб.
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 21:44 #1707319   #26
tarasskeptic
 
Аватар для tarasskeptic
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Запитання до вас, як дослідника Старого Завіту:
хто бачив обличчя Бога?
Про Новий Завіт і про Ісуса не питаю.

спілкуватися і бачити обличчя - це не є одне і те ж, погодьтеся.
В кожної людини зараз, в наш час, може відбуватися певного роду спілкування з Богом, коли Він "промовляє" певні думки через сумління.

значення цього виразу вам зрозуміле?

Запросто.
Нехай бере в руки Новий Завіт і пробує спілкуватися з Богом, читаючи про Ісуса та Його учнів.
Задає Богу (в думках чи вголос) запитання і продовжує читати чи просто жити і очікувати відповіді.
Відповідь прийде. Через думки, яких раніше не було.
Втім, ще раніше будуть приходити думки від ворога.
Ці думки ми всі чуємо.
Духовний світ хоча і невидимий, проте дає про себе знати.
Бога в обличчя точно бачили Авраам, Яків, Мойсей.
З контексту можна зрозуміти, що його також бачила й велика кількість інших біблійних персонажів, які з ним спілкувались.

Деякі місця Старого Заповіту можуть трактуватись так, ніби люди, спілкуючись з Богом, лише чули його або бачили сни чи видіння.

В деяких місцях Бог має явні антропоморфні риси.

Вважаєте, що всі єретичні думки від диявола?
Коли я познайомився із біблійною критикою, то із здивуванням виявив, що практично всі автори критичних праць є не агресивними безбожниками, а священниками, богословами і т.п. Ці люди досліджували священні писання, в них виникали різноманітні питання, вони шукали відповідей, вивчали тексти, видавали свої праці, які більшість вважала єретичними. Ці праці забороняли, спалювали, авторів ув'язнювали. Лише за те, що вони просто шукали відповіді на свої питання.
tarasskeptic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Phil (27.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 21:54 #1707338   #27
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від tarasskeptic Переглянути допис
Бога в обличчя точно бачили Авраам, Яків, Мойсей.
бачили Єгову?
чи спілкувалися так, ніби "обличчям до обличчя" (що означає "без посередників")?

Для вас є зрозумілим та думка, що фізичні очі не є тим інструментом, яким можна осягнути безмежного і досконалого Бога, Який є Дух?

Цитата:
Допис від tarasskeptic Переглянути допис
З контексту можна зрозуміти, що його також бачила й велика кількість інших біблійних персонажів, які з ним спілкувались.
отож: спілкувалися. бачили сни, видіння, чули думки.

Цитата:
Допис від tarasskeptic Переглянути допис
Вважаєте, що всі єретичні думки від диявола?
Не знаю, що ви вваажаєте єретичними думками.
Якщо мова про думки, які заперечують існування Бога - то вони від диявола.
Якщо про думки, які применшують, спотворюють Бога, принижують Його - однозначно, також від ворога.
Якщо про думки, які заперечують божественість Ісуса Христа і всіляко протистають проти Христа - такі теж від ворога.

Завдання ворога просте: щоб ви не повірили і не зробили крок до Бога і не пізнали спасіння і не отримали вічне життя.
Час, виграти час, поки ваше життя закінчиться.
А тоді вже буде пізно...
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Toland (29.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 22:00 #1707342   #28
Ogopogo
 
Аватар для Ogopogo
Smile Відповідь: Покажіть мені Бога.

Я аж присів, як ту тему побачив.
Ідеальна ситуація (за поставленими умовами): дзвінок у двері, заходить Бог і показує посвідчення. Також створює невелике чудо (на вибір користувача). Скептик задоволений. Бог лагідно плескає його по щоці і виходить. Сонце починає світити яскравіше.
Усім приємно та радісно.

Якщо ж серйозно... то для чого?

А, так, мало не забув. Єговістів у студію треба, ось що! ))))) Отоді ця тема перетвориться на щось дійсно феєрично - іскромьотне.

Востаннє редагував Ogopogo: 25.07.2011 о 22:09.
Ogopogo зараз поза форумом  
Подякували 3:
Phil (27.07.2011), Speller (17.02.2012), tarasskeptic (25.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 22:06 #1707353   #29
Leon+
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від tarasskeptic Переглянути допис
Бога в обличчя точно бачили Авраам, Яків, Мойсей.
З контексту можна зрозуміти, що його також бачила й велика кількість інших біблійних персонажів, які з ним спілкувались.
Дивно, що така розумна й освічена людина може писати подібні речі.
Якщо ви не проти, то дозволю собі ще раз скопіювати власний текст, який я уже подавав до однієї з тем цього форуму. Перечитайте його для себе і зробіть висновки ПО-СОВІСТІ.

Отож:
Якщо я вам кажу, що молоко в холодильнику, а ви відкриваєте духовку, то чи це означає, що молока нема? Ні. Це тільки означає, що ви шукаєте не там, де треба.
Отже, перша умова успішного пошуку – те, що ви шукаєте, ви повинні шукати в потрібному місці.
По-друге, ви мусите бути здатним побачити те, що шукаєте, якщо те, що ви шукаєте, дійсно там є. Якщо товариш запитує, чи є на вулиці мурахи, а ви, глянувши у вікно, відповідаєте: «Ні. Не бачу жодної», то ваш висновок нікуди не годиться.
Тому друга умова успішно пошуку – здатність побачити те, що ви шукаєте.

Тепер перейдемо на атеїстичну позицію, порівнявши її з цими двома умовами. ДЕ атеїсти шукають Бога? Вони шукають його в емпіричному досвіді, сподіваючись знайти якісь «фізичні сліди» Його присутності. Чи можуть вони Його тут знайти? Ні. Вони швидше знайдуть тут «чайник Рассела» або «летючого макаронного монстра», ніж Бога Біблії. Чому? Тому що ЗГІДНО З ВИЗНАЧЕННЯМ (а атеїсти повинні рахуватися з тим визначенням Бога, яке дає Біблія, а не з тим, яке вони самі собі придумали, інакше виглядатиме, що вони заперечують існування не Бога Біблії, а бога власної свідомості), Бог Біблії є трансцендентним (тобто таким, що не належить матеріальній природі).
Як знайти трансцендентного Бога? В цьому не допоможуть ніякі досліди, експерименти й інша методологічна база природничих наук, бо такі науки сферою свого зацікавлення мають матеріальну природу. НЕ БІЛЬШЕ. То який же вихід? У першому розділі Послання до Римлян апостол Павло, користуючись розмовною мовою, робить філософський висновок, у якому виражена глибока істина: спостереження створених речей «ОЧИМА РОЗУМУ» може привести до пізнання Бога, бо Він Сам через Свої творіння дозволяє розуму побачити Його «силу» і «божественність» (див. Рим.1:19-20: "Те, що можна відати про Бога, їм явне, бо Бог їм об'явив; невидиме ж Його, після створення світу, роздумуванням над творами, стає видиме: Його вічна сила і божество, так що нема їм оправдання"). Цим виражається визнання того, що людський розум володіє здатністю, яка долає його природну обмеженість: вона не тільки не замкнута у сфері чуттєвого сприйняття (пізнання органами чуття – очима, вухами, дотиком, на смак і т.д.), яке може робити предметом критичної оцінки, але й, аналізуючи чуттєві дані, може відкрити першопричину, яка дає початок усім видимим речам. Мовою філософії можна сказати, що в цьому важливому тексті Павла підтверджується здатність людини до метафізичного мислення.
Але якраз тут і міститься проблема, бо сучасна наука не визнає доцільності в існуванні метафізики (таке невизнання – започатковане «віденським кружком» філософів (Рассел, Вітгенштайн, Карнап - http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%...B6%D0%BE%D0%BA), абсолютно безпідставне, бо ПОВНІСТЮ розходиться з емпіричним досвідом пересічної людини). А це означає, що наука сама собі закриває другу умову успішного пошуку Бога. То як вона може Його знайти, не дотримуючись необхідних умов такого пошуку?
Leon+ зараз поза форумом  
Подякували 6:
Abecedarium (15.03.2012), Андрій Іванович (25.07.2011), Bhagavan (26.07.2011), Ogopogo (25.07.2011), qazwsx321 (29.07.2011), Іра (25.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 22:10 #1707358   #30
tarasskeptic
 
Аватар для tarasskeptic
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якщо мова про думки, які заперечують існування Бога - то вони від диявола.
Якщо про думки, які применшують, спотворюють Бога, принижують Його - однозначно, також від ворога.
Якщо про думки, які заперечують божественість Ісуса Христа і всіляко протистають проти Христа - такі теж від ворога.
Завдання ворога просте: щоб ви не повірили і не зробили крок до Бога і не пізнали спасіння і не отримали вічне життя.
Час, виграти час, поки ваше життя закінчиться.
А тоді вже буде пізно...
Я не медик, але здається що такі симптоми називаються параноєю...
tarasskeptic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 22:15 #1707365   #31
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Якщо Бог явиться на землю, хіба це не буде кінець світу(судний день), коли будуть судити живих і мертвих ?

Тому шановний Dream hacker ти пишеш таки безумство!
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 22:15 #1707366   #32
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Дивно, що така розумна й освічена людина може писати подібні речі.
Якщо ви не проти, то дозволю собі ще раз скопіювати власний текст, який я уже подавав до однієї з тем цього форуму. Перечитайте його для себе і зробіть висновки ПО-СОВІСТІ.
Ви даремно собі дозволили. Читати вдуге я не раджу нікому. Зацікавлені особи повинні знати і так. Не зацікавленим воно лишне.ПО СОВІСТІ.


А викликати духів це якраз по Дрім Хакеру. Будеш кликати духів чи когось з паралеьних світів позови мене я поучаствую.
Цілого бога не получиться, а от з духом спробуй, одної третьої на перший раз повинно хватити. Я колись довикликався то народ в тій хаті до сих пір не живе і продати не годні. Що нам тоді з астрала вилізло не понятно. Я казав не беріть абсент бо в мене отрижка, от тоді то з імячком духа чота і напуталось.)))
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
OOPS Service (26.07.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 22:16 #1707368   #33
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від tarasskeptic Переглянути допис
Я не медик, але здається що такі симптоми називаються параноєю...
Ні, не поцілили з діагнозом!
Це просто те, про що кажуть "зри в корень".
Треба ж знати звідки приходять деякі думки.
І куди ведуть.

Людина є духовною істотою і для неї саме думки і бажання "серця" є рушіями і чинниками, які змінюють її зсередини.
Ми приймаємо певні думки і змінюємося під їх впливом.
Новак зараз поза форумом  
Подякували 3:
Андрій Іванович (25.07.2011), frost (07.08.2011), Leon+ (25.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 22:20 #1707373   #34
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від tarasskeptic Переглянути допис
Я не медик, але здається що такі симптоми називаються параноєю...
Або сильно віруючій людині. я з таким стикався, це безпечно.
Народ сходіть по підпису tarasskeptic почитайте і вертайтесь обсудим позицію світу з цього боку, а то ви однією книжкою тицяєте вже 2011 років. Є море цікавіших книжок.

Востаннє редагував Сомбра: 25.07.2011 о 22:25.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 22:51 #1707389   #35
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А тут тобі приводять приклади сутностей які існують (контраст, спектр) але їх неможливо побачити, лише охарактеризувати, з допомогою інших сутностей
Контраст і спектр це не сутність, це поняття. Всі реально існуючі речі і явича, які вивчає наука, так чи інакше можна побачити/відчути/спостерігати наслідки. Он вже екосвят (екс серафім123) видав колись, що неможливо побачити магнітне поле землі. Я думав кожна людина знає що таке компас, і принципи його роботи. А контраст це поняття, яке характеризує різницю в яскравості двох поверхонь. Поверхні - це сутності. Чорний текст на білому фоні - цього вже достатньо, щоб оцінити макс. контрастність монітора. Спектр - це розподілення значень фізичної величини. Це сутність? Та невже? Якщо взяти до уваги спектр звукових частот, то самі хвилі можна назвати сутністю.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2011, 23:51 #1707430   #36
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Sago Переглянути допис
В нас на першому курсі політєха викладач з фізики Ковалюк давав одному з студентів ПУСТЕ ВІДРО і посилав в іншу аудиторію. Казав :"принеси мені трохи СПЕКТРУ". І той бовдур біжав в іншу аудиторію, де в той час проводив заняття Нікіфоров (професор з фізики) і сорм'язливо і тихенько в нього питався "мене послав Ковалюк, казав принести трохи спектру. Де тут в вас спектр?".
Хлопці з третього курсу, що були тоді на парі лежали під лавками.

Я так думаю, якщо того йолопа тоді було послати за Богом - то він би його привів ))))))
Нам Ковалюк про це розказував на екзамені))
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 08:03 #1707484   #37
tarasskeptic
 
Аватар для tarasskeptic
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Дивно, що така розумна й освічена людина може писати подібні речі.
Якщо ви не проти, то дозволю собі ще раз скопіювати власний текст, який я уже подавав до однієї з тем цього форуму. Перечитайте його для себе і зробіть висновки ПО-СОВІСТІ.
Отож:
Якщо я вам кажу, що молоко в холодильнику, а ви відкриваєте духовку, то чи це означає, що молока нема? Ні. Це тільки означає, що ви шукаєте не там, де треба.
Отже, перша умова успішного пошуку – те, що ви шукаєте, ви повинні шукати в потрібному місці.
По-друге, ви мусите бути здатним побачити те, що шукаєте, якщо те, що ви шукаєте, дійсно там є. Якщо товариш запитує, чи є на вулиці мурахи, а ви, глянувши у вікно, відповідаєте: «Ні. Не бачу жодної», то ваш висновок нікуди не годиться.
Тому друга умова успішно пошуку – здатність побачити те, що ви шукаєте.
Тепер перейдемо на атеїстичну позицію, порівнявши її з цими двома умовами. ДЕ атеїсти шукають Бога? Вони шукають його в емпіричному досвіді, сподіваючись знайти якісь «фізичні сліди» Його присутності. Чи можуть вони Його тут знайти? Ні. Вони швидше знайдуть тут «чайник Рассела» або «летючого макаронного монстра», ніж Бога Біблії. Чому? Тому що ЗГІДНО З ВИЗНАЧЕННЯМ (а атеїсти повинні рахуватися з тим визначенням Бога, яке дає Біблія, а не з тим, яке вони самі собі придумали, інакше виглядатиме, що вони заперечують існування не Бога Біблії, а бога власної свідомості), Бог Біблії є трансцендентним (тобто таким, що не належить матеріальній природі).
Як знайти трансцендентного Бога? В цьому не допоможуть ніякі досліди, експерименти й інша методологічна база природничих наук, бо такі науки сферою свого зацікавлення мають матеріальну природу. НЕ БІЛЬШЕ. То який же вихід? У першому розділі Послання до Римлян апостол Павло, користуючись розмовною мовою, робить філософський висновок, у якому виражена глибока істина: спостереження створених речей «ОЧИМА РОЗУМУ» може привести до пізнання Бога, бо Він Сам через Свої творіння дозволяє розуму побачити Його «силу» і «божественність» (див. Рим.1:19-20: "Те, що можна відати про Бога, їм явне, бо Бог їм об'явив; невидиме ж Його, після створення світу, роздумуванням над творами, стає видиме: Його вічна сила і божество, так що нема їм оправдання"). Цим виражається визнання того, що людський розум володіє здатністю, яка долає його природну обмеженість: вона не тільки не замкнута у сфері чуттєвого сприйняття (пізнання органами чуття – очима, вухами, дотиком, на смак і т.д.), яке може робити предметом критичної оцінки, але й, аналізуючи чуттєві дані, може відкрити першопричину, яка дає початок усім видимим речам. Мовою філософії можна сказати, що в цьому важливому тексті Павла підтверджується здатність людини до метафізичного мислення.
Але якраз тут і міститься проблема, бо сучасна наука не визнає доцільності в існуванні метафізики (таке невизнання – започатковане «віденським кружком» філософів (Рассел, Вітгенштайн, Карнап - http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%...B6%D0%BE%D0%BA), абсолютно безпідставне, бо ПОВНІСТЮ розходиться з емпіричним досвідом пересічної людини). А це означає, що наука сама собі закриває другу умову успішного пошуку Бога. То як вона може Його знайти, не дотримуючись необхідних умов такого пошуку?
Ви аргументуєте свою позицію тим, що ми не можемо виявити Бога, бо він трансцендентним. Припустимо.
Що робити людині, яка хоче дослідити трансцендентного Бога? Працювати з джерелами.
І хоча ви й стверджуєте, що Біблія є не єдиним джерелом, вона все ж таки є головним джерелом.
Тому люди, які хочуть дослідити Бога, змушені досліджувати священні біблійні тексти. І якщо в результаті досліджень виявляється, що священні книги неправдиві чи безглузді, то це так чи інакше впливає на сприйняття самого Бога.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ні, не поцілили з діагнозом!
Це просто те, про що кажуть "зри в корень".
Треба ж знати звідки приходять деякі думки.
І куди ведуть.
Людина є духовною істотою і для неї саме думки і бажання "серця" є рушіями і чинниками, які змінюють її зсередини.
Ми приймаємо певні думки і змінюємося під їх впливом.
Ви не зовсім адекватно оцінюєте довколишній світ або живете в якомусь своєму світі.
Людині завжди було притаманно задавати собі різні питання і шукати відповіді. І диявол тут ні до чого, такий самий вигаданий персонаж. Менше дивіться містичних фільмів Голівуду.

Востаннє редагував tarasskeptic: 26.07.2011 о 08:03. Причина: Пізніше додано
tarasskeptic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 08:08 #1707487   #38
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Собсно можна Бога, Діву Марію, Іісуса. Тільки не зображення чи фігурки, а реального Бога.
Ти їх не побачиш , ні тепер ні пізніше після смерті , такщо можеш бути спокійним Хоча не мені тебе судити ..........
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 08:22 #1707495   #39
Dream hacker
 
Аватар для Dream hacker
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ти фізичними очима, отими колбочками і паличками хочеш побачити Бога?!!!
Так Бог же безмежний і неосяжний, крім того Він є Дух, а не фізичне тіло.
Як ти хочеш Його побачити очима?
Якщо можна що таке оте духовне, мені ж бо цікаво звідкі така інформація і де докази, і якщо бог то дійсно дух то можна навідь заміряти його енергополе та вступити в контакт. Давайте на основі науки нарешті довідаємося правду про Бога, Новак ти не проти?

Додано через 36 секунд
Цитата:
Допис від tarasskeptic Переглянути допис
Якщо цілий натовп різних пророків та інших персонажів Біблії бачили його "обличчям до обличчя", спілкувались з ним, і Бог простягав над ними свою руку, то чому б і форумчанину Dream hacker не поспілкуватись з ним?
Воістину так!

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
В кожної людини зараз, в наш час, може відбуватися певного роду спілкування з Богом, коли Він "промовляє" певні думки через сумління.
Запросто.
Нехай бере в руки Новий Завіт і пробує спілкуватися з Богом, читаючи про Ісуса та Його учнів.
Задає Богу (в думках чи вголос) запитання і продовжує читати чи просто жити і очікувати відповіді.
Відповідь прийде. Через думки, яких раніше не було.
Втім, ще раніше будуть приходити думки від ворога.
Ці думки ми всі чуємо.
Духовний світ хоча і невидимий, проте дає про себе знати.
А може ті думки то плід нашої уяви а не Бог?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Якщо Бог явиться на землю, хіба це не буде кінець світу(судний день), коли будуть судити живих і мертвих ?

Тому шановний Dream hacker ти пишеш таки безумство!
А звідки така інформація? Вам Бог особисто повідомив?

Востаннє редагував Dream hacker: 26.07.2011 о 08:24. Причина: Пізніше додано
Dream hacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 08:35 #1707509   #40
airgunner
Активний учасник
 
Аватар для airgunner
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Покажіть мені що Бога немає....
airgunner зараз поза форумом  
Подякував(ла):
OOPS Service (26.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:31.