Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Сергій Надал - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.07.2010, 08:56 #1415867   #1
ket
Типово Сергій Надал - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Долучені зображення
Тип файлу: jpg Надал-Тягнибок.jpg (80.5 КБ, 792 переглядів)

Востаннє редагував nacho one: 28.09.2010 о 21:00.
ket зараз поза форумом  
Подякували 2:
Armatura (05.08.2010), Nirvana (02.08.2010)
Сказали Фууу!: 5
Max Jr. (30.07.2010), muTs (03.08.2010), necromant (13.10.2010), songo (02.08.2010), Sten1 (11.08.2010)
Старий 30.07.2010, 09:40 #1415908   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

Торопижка був голодний - проковтнув утюг холодний!

 
Подякували 22:
Згорнути/розгорнути список подяк

Старий 30.07.2010, 10:32 #1415963   #3
AlexSun
 
Аватар для AlexSun
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

Цитата
Допис від ket Переглянути допис
Мне стало противно, и я ушел. Вернее, остался.
Довлатов.
AlexSun зараз поза форумом  
Старий 30.07.2010, 10:36 #1415967   #4
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

кет, ми дуже вдячні тобі за ці змістовні агітаційні повідомлення.
вони нас проагітували по саме нехочу.
і тепер я точно знаю, що буду голосувати за надала.
дякую, кет
riznyk зараз поза форумом  
Старий 30.07.2010, 10:40 #1415972   #5
saymon
Guest
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

А Кет це ж скороченя від імені Катя, нє?
 
Старий 30.07.2010, 15:13 #1416182   #6
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

gsv зараз поза форумом  
Подякували 7:
Dinara (30.07.2010), nacho one (30.07.2010), necromant (13.10.2010), olexiy (30.07.2010), scorpik (02.08.2010), Stanislav (30.07.2010), ternolex (01.08.2010)
Старий 01.08.2010, 19:18 #1417758   #7
Alex333
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

За 5 років нічого не зробив Ваш Тягнибок, тіки вміє критикувати те що політики роблять, або хоть пробують зробити. Лад Надал наведе, та нічого він не наведе...
Alex333 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Андрій! (20.08.2010)
Старий 01.08.2010, 19:26 #1417768   #8
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

Чекаю на свіжі фотожаби
TheGame зараз поза форумом  
Старий 02.08.2010, 10:27 #1418157   #9
Viaa
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

Цитата
Допис від Alex333 Переглянути допис
За 5 років нічого не зробив Ваш Тягнибок, тіки вміє критикувати те що політики роблять, або хоть пробують зробити. Лад Надал наведе, та нічого він не наведе...
А що, Тягнибок вже 5 років як мєр Тернополя?
Viaa зараз поза форумом  
Старий 02.08.2010, 13:05 #1418320   #10
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

як вмэр да
Stanislav зараз поза форумом  
Старий 02.08.2010, 13:17 #1418328   #11
Alex333
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

Цитата
Допис від Viaa Переглянути допис
А що, Тягнибок вже 5 років як мєр Тернополя?
Та мер чи не мер, але його дипутати вже в місцквій раді були, і він там нічого не робив. ЗОВСІМ.
Alex333 зараз поза форумом  
Старий 02.08.2010, 17:24 #1418527   #12
ket
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

Нічого не зробив - це не обґрунтована критика, тобто наклеп. Alex ти хоч трохи розбираєшся у місцевому самоврядуванні? Щоб робити якісь оцінки треба бути компетентним у питанні, а не просто язиком таляпати? А то ж заплатили гроші тобі твої шефи за роботу (коментування на форумах та блогах) і тепер відробляєш їх. А насправді усі твоїх коментарі безглузді та повторюся не обґрунтовані!!!
ket зараз поза форумом  
Старий 02.08.2010, 19:46 #1418662   #13
Тритуз
 
Аватар для Тритуз
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

Цитата
Допис від Alex333 Переглянути допис
Та мер чи не мер, але його дипутати вже в місцквій раді були, і він там нічого не робив. ЗОВСІМ.
Депутати, а не дипутати. Він там точно нічого не зробив, бо його там не було. Хто Вас вчив речення так будувати? В Тернопільській міській раді 4-ри депутати від ВО "Свобода", а Ваша не проінформованість не є фактом їх бездіяльності.

Востаннє редагував Тритуз: 02.08.2010 о 19:57.
Тритуз зараз поза форумом  
Старий 02.08.2010, 21:41 #1418787   #14
Alex333
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

Цитата
Допис від ket Переглянути допис
Нічого не зробив - це не обґрунтована критика, тобто наклеп. Alex ти хоч трохи розбираєшся у місцевому самоврядуванні? Щоб робити якісь оцінки треба бути компетентним у питанні, а не просто язиком таляпати? А то ж заплатили гроші тобі твої шефи за роботу (коментування на форумах та блогах) і тепер відробляєш їх. А насправді усі твоїх коментарі безглузді та повторюся не обґрунтовані!!!
По перше мені ніхто не платив, по друге їх там є хоть 4, зато вони є, вони ідей ніяких не подавали і бульше ніж впевнений подавати не будуть,і по третє, я є житель нашого міста Тернопіль, і маю право оцінювати нашу владу навіть до окремого депутана нашої міської ради.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Тритуз Переглянути допис
Депутати, а не дипутати. Він там точно нічого не зробив, бо його там не було. Хто Вас вчив речення так будувати? В Тернопільській міській раді 4-ри депутати від ВО "Свобода", а Ваша не проінформованість не є фактом їх бездіяльності.
Вот і добре що було 4, тепер сподіваюсь їх там взагалі не буде, так як за ті роки коли вони протирали штани в нашій раді, вони нічого доброго не зробили і не запропунували. Ваш Тягнибок тіки критикує інших, де ж він був тоді коли в Тернополі штучна епідемія, заплатили йому і він не рипався... А як я речення складу це не важно, головне щоб Ви сірі мишки суть вловили. Зумбують Вас і Ви ведетесь. *Бандера прийде - лад наведе* та прийде нормальний економіт та політик і буде старатись змінити наше місто на краще, А Ви суете колишнього податківця, тоді ПДВ не віддавав, а зара буде і повністю валити підприємців.

Востаннє редагував Alex333: 02.08.2010 о 21:41. Причина: Пізніше додано
Alex333 зараз поза форумом  
Старий 02.08.2010, 21:55 #1418817   #15
Ольвія
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

Ну якщо "сильний" президент з бланшем під оком відходив після виборів то і не дивно що свита в нього теж "пальнута")))
Чисто між іншим, заїзд з 15 квітня на Куліша, разом із прибудинковою територією Київська, 9 - одна з останніх справ депутатів міськради від "свободи" - можеш у тамтешніх мешканців попитати. То зараз їх 4 із 60, головне щоб пальнуті із СУ не помагали заважали
Ольвія зараз поза форумом  
Старий 02.08.2010, 23:16 #1418913   #16
Тритуз
 
Аватар для Тритуз
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

Цитата
Допис від Alex333 Переглянути допис
Вот і добре що було 4, тепер сподіваюсь їх там взагалі не буде, так як за ті роки коли вони протирали штани в нашій раді, вони нічого доброго не зробили і не запропунували. Ваш Тягнибок тіки критикує інших, де ж він був тоді коли в Тернополі штучна епідемія, заплатили йому і він не рипався... А як я речення складу це не важно, головне щоб Ви сірі мишки суть вловили. Зумбують Вас і Ви ведетесь. *Бандера прийде - лад наведе* та прийде нормальний економіт та політик і буде старатись змінити наше місто на краще, А Ви суете колишнього податківця, тоді ПДВ не віддавав, а зара буде і повністю валити підприємців.
Пояснюю для таких ідіотів як ти: 1. Ти навіть не знаєш, що в тій раді робиться і як. 2. Я на 100% впевнений, що ти навіть не знаєш, що взагалі в раді робилося, не лише свободівцями. 3. Щодо епідемії, то 5 листопада в тернопільську обласну комунальну клінічну лікарню та міську комунальну лікарню швидкої допомоги ВО "Свобода" завезено першу партію медичного обладнання для проведення реанімаційних заходів. Загальна його вартість понад 300 тисяч гривень. Я цей список можу продовжувати, але не бачу смисл пояснювати такі речі повному тугодуму, який нічогісінько не знає, а просто кричить про те, що ніхто нічого не зробив. 4. Якщо ти і справді маєш якісь факти, що свободівці десь не допрацювали чи пропустили, то можна розраховувати на якусь дискусію, а в іншому випадку не бачу смислу спілкуватися із стіною.
Тритуз зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Rockgorn (04.08.2010)
Старий 03.08.2010, 07:52 #1419030   #17
vavan
 
Аватар для vavan
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

Цитата:
Допис від Тритуз Переглянути допис
Пояснюю для таких ідіотів як ти: 1. Ти навіть не знаєш, що в тій раді робиться і як. 2. Я на 100% впевнений, що ти навіть не знаєш, що взагалі в раді робилося, не лише свободівцями. 3. Щодо епідемії, то 5 листопада в тернопільську обласну комунальну клінічну лікарню та міську комунальну лікарню швидкої допомоги ВО "Свобода" завезено першу партію медичного обладнання для проведення реанімаційних заходів. Загальна його вартість понад 300 тисяч гривень. Я цей список можу продовжувати, але не бачу смисл пояснювати такі речі повному тугодуму, який нічогісінько не знає, а просто кричить про те, що ніхто нічого не зробив. 4. Якщо ти і справді маєш якісь факти, що свободівці десь не допрацювали чи пропустили, то можна розраховувати на якусь дискусію, а в іншому випадку не бачу смислу спілкуватися із стіною.
А для таких ідіотів як ти хочу сказати наступне:
1. Знаємо, не ти один такий розумний!
2. Пересічному громадянину не цікаво що в тій раді робиться, а цікаво бачити результати цієї роботи, відповідно якщо результат = 0, то і роботи шановними депутатами було зроблено не дуже багато...
і кричати на форумах і де інде не допоможе.
3. Дуже гарні хлопці, велике вам дякую, проте ВО "Свобода" позиціонує себе не як доброчинна організація, а як політична партія, то, може слід щось робити в цій площині, це трішки важче, ніж
швирятись баблом а потім казати що ми такі хороші, проте це і є робота політиків та депутатів.
4 Дискутувати з такими як теж не дуже цікаво, простіше головою об стіну битись...
vavan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rockgorn (04.08.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
Yankee (05.08.2010)
Старий 03.08.2010, 10:44 #1419156   #18
Alex333
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

Цитата
Допис від Ольвія Переглянути допис
Ну якщо "сильний" президент з бланшем під оком відходив після виборів то і не дивно що свита в нього теж "пальнута")))
Чисто між іншим, заїзд з 15 квітня на Куліша, разом із прибудинковою територією Київська, 9 - одна з останніх справ депутатів міськради від "свободи" - можеш у тамтешніх мешканців попитати. То зараз їх 4 із 60, головне щоб пальнуті із СУ не помагали заважали
Одна з їх справи, ти розкажи що там було і що вони зробили....справа то їхня...може була і їхня, але результат 0. Ну а так як ти говориш *пальнутих* з СУ щоб не мішали, то тобі ще зарано про них таке говорити так як їх в владі ще не було, і вони нічого поганого не зробили, і тим більше коли вони прийдуть, вони будуть думаєти як підняти місто, а не кричати Героям Слава. І по третє, мені чомусь здається що ваша Свобода може і не пройти, так як людям вже надоїли ті хто тіки може кричати і критикувати інших.

Додано через 22 хвилини
Цитата:
Допис від Тритуз Переглянути допис
Пояснюю для таких ідіотів як ти: 1. Ти навіть не знаєш, що в тій раді робиться і як. 2. Я на 100% впевнений, що ти навіть не знаєш, що взагалі в раді робилося, не лише свободівцями. 3. Щодо епідемії, то 5 листопада в тернопільську обласну комунальну клінічну лікарню та міську комунальну лікарню швидкої допомоги ВО "Свобода" завезено першу партію медичного обладнання для проведення реанімаційних заходів. Загальна його вартість понад 300 тисяч гривень. Я цей список можу продовжувати, але не бачу смисл пояснювати такі речі повному тугодуму, який нічогісінько не знає, а просто кричить про те, що ніхто нічого не зробив. 4. Якщо ти і справді маєш якісь факти, що свободівці десь не допрацювали чи пропустили, то можна розраховувати на якусь дискусію, а в іншому випадку не бачу смислу спілкуватися із стіною.
1. Тобі це не відомо.
2. Можиш рахувати що ти впевнений на 0%.
3.Завезла першу партію, а була ще друга? Доказано що епідемія штучна, і доказано що в минулому році вмерло людей більше ніж під час епідемії. І продовжи список, не рахуючи того що зв*язано з епідемією, оскільки під час епідемії всі добре піарились, і нібито допомагали людям. Деж важ критик Тягнибок був коли штучно манополювали кризою? - Він спокійно косив собі бабки і нікого не критикував, так як йому це було вигідно. Де ж він був коли штучно ввели апідемію, він тихо косив бабки на медикаментах і нікого не критикував. а на виручині гроші з кризи і епідеміє він купив обладнання на 300 тис. грн, це ж навіть не 50.тис. доларів, а на той момент це було на рахунок доларів було взагалі, десь тис. 30.
4. Факт є один. Підчас кризи і епідеміє ваш Тягнибок навіть не рипався, а коли вже оголосолили дату виборів, він почав критикувати тих людей, яких які вивили Україну з кризи, які навели нашій країні стабільність, і тих людей які хочуть щось зробити в країні краще. Вот який Ваш Тягнибок і Ваша Свобода. І ще один факт, робив би він хоть щось для людей за ті часи, він би на виборах президента мав би більше ніж 0,1% голосів. Це ж треба, 2 людини за виборчу компанію набрали більше голосів ніж Ваш Тягнибок, і з цих даних потрібно робити якісь висновки.
5. Але що ж я буду говорити зі стіною, так як вона бачить що політики роблять, але вона настільки тупа що не може зрозуміти для чого вона це робить, і яка їй користь з того що вона робить їй самій. Ганьба тоді і Вашій Свободі.

Востаннє редагував Alex333: 03.08.2010 о 10:44. Причина: Пізніше додано
Alex333 зараз поза форумом  
Старий 03.08.2010, 17:30 #1419434   #19
Тритуз
 
Аватар для Тритуз
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

Цитата:
Допис від vavan Переглянути допис
4 Дискутувати з такими як теж не дуже цікаво, простіше головою об стіну битись...
Аха, коли б тобі пояснювали, що 2+2=4, то простіше було би битися головою об стіну ніж доказувати протилежне.

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від Alex333 Переглянути допис
1. Тобі це не відомо.
2. Можиш рахувати що ти впевнений на 0%.
3.Завезла першу партію, а була ще друга? Доказано що епідемія штучна, і доказано що в минулому році вмерло людей більше ніж під час епідемії. І продовжи список, не рахуючи того що зв*язано з епідемією, оскільки під час епідемії всі добре піарились, і нібито допомагали людям. Деж важ критик Тягнибок був коли штучно манополювали кризою? - Він спокійно косив собі бабки і нікого не критикував, так як йому це було вигідно. Де ж він був коли штучно ввели апідемію, він тихо косив бабки на медикаментах і нікого не критикував. а на виручині гроші з кризи і епідеміє він купив обладнання на 300 тис. грн, це ж навіть не 50.тис. доларів, а на той момент це було на рахунок доларів було взагалі, десь тис. 30.
4. Факт є один. Підчас кризи і епідеміє ваш Тягнибок навіть не рипався, а коли вже оголосолили дату виборів, він почав критикувати тих людей, яких які вивили Україну з кризи, які навели нашій країні стабільність, і тих людей які хочуть щось зробити в країні краще. Вот який Ваш Тягнибок і Ваша Свобода. І ще один факт, робив би він хоть щось для людей за ті часи, він би на виборах президента мав би більше ніж 0,1% голосів. Це ж треба, 2 людини за виборчу компанію набрали більше голосів ніж Ваш Тягнибок, і з цих даних потрібно робити якісь висновки.
5. Але що ж я буду говорити зі стіною, так як вона бачить що політики роблять, але вона настільки тупа що не може зрозуміти для чого вона це робить, і яка їй користь з того що вона робить їй самій. Ганьба тоді і Вашій Свободі.
1. Маєш якісь докази на рахунок висловленого?
2. Не бачу ні одної підстави для цього.
3. Ким доказано, що епідемія штучна? Може і грипом когось штучно заразили? З такою логікою не дивно, якщо в тебі дівка штучно родить. Що таке "манОполяція" і "Ападемія" не можу знати, звиняйте.
Майте час поговорити про відсотки на виборах, то скажіть, скільки грошей на передвиборчі компанії викинули інші, а скільки Тягнибок? Та й хочу нагадати, що він отримав більше ніж 0.1%, але враховуючи твою граматику не важко догадатис, що з математикою така ж ситуація.
4. Де факти крім пустого скавчання? Навіть Юля переконлівіше скавчить.

ПіСі. За чим дивляться модери? Тема про Надала і місцеві вибори, а невгамоний примітивний критик чогось Тягнибока вчипився.

Востаннє редагував Тритуз: 03.08.2010 о 17:30. Причина: Пізніше додано
Тритуз зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 03.08.2010, 21:11 #1419545   #20
Alex333
Типово Відповідь: Сергій Надал прийде - в Тернополі лад наведе!

Цитата:
Допис від Тритуз Переглянути допис
Аха, коли б тобі пояснювали, що 2+2=4, то простіше було би битися головою об стіну ніж доказувати протилежне.

Додано через 9 хвилин


1. Маєш якісь докази на рахунок висловленого?
2. Не бачу ні одної підстави для цього.
3. Ким доказано, що епідемія штучна? Може і грипом когось штучно заразили? З такою логікою не дивно, якщо в тебі дівка штучно родить. Що таке "манОполяція" і "Ападемія" не можу знати, звиняйте.
Майте час поговорити про відсотки на виборах, то скажіть, скільки грошей на передвиборчі компанії викинули інші, а скільки Тягнибок? Та й хочу нагадати, що він отримав більше ніж 0.1%, але враховуючи твою граматику не важко догадатис, що з математикою така ж ситуація.
4. Де факти крім пустого скавчання? Навіть Юля переконлівіше скавчить.

ПіСі. За чим дивляться модери? Тема про Надала і місцеві вибори, а невгамоний примітивний критик чогось Тягнибока вчипився.

Як нормальна людина, я не знаю що тобі відписати, як на мене я тобі все чітко описав.
Alex333 зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
вибори, во "свобода", сергій надал, тернопіль



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:38.