Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.05.2012, 17:29 #1941839   #1
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Долі не існуї!!!)))) Все в руках людини)))
Якщо долі не існує значить майбутнє неможливо точно передбачити бо точних наслідків подій які ще не відбулися наперед не існує.
Тоді як на рахунок наприклад цього?
Цитата два года Борис Васильевич провел под следствием. Вначале в психушку упрятали. Но адвокат настоял на экспертизе — направили в Москву, в Институт им. Сербского. На признание вменяемости ушло семь месяцев.

Все это время избивали до полусмерти, кололи транквилизаторы. Организм отреагировал на воздействия неожиданно: обнаружилась способность к проскопии — предвидению будущего.

— После уколов все вокруг казалось стеклянным. Даже если не хочу, вижу все скрытое, замаскированное, мысли людей легко считываю.

Однажды ночью проснулся, сообщил сокамерникам; сей час дежурный врач придет — начнется экзекуция. Так все и произошло. Болотов обрел славу ясновидящего, которая шла за ним из одной зоны в другую.

В следующую зону, в Кривой Рог, Борис Васильевич приехал такой знаменитостью, что охранники сразу же его пивом угостили.

Как Болотов двух генсеков сменил

Летом 83-го Борис Васильевич вдруг почувствовал: через полгода, а именно 9 февраля 1984 года, умрет Генеральный секретарь ЦК партии Юрий Владимирович Андропов.

Поделился догадкой с кем-то из сокамерников — вскоре вся зона принялась отсчитывать дни до знаменательного события. Некоторые посмеивались, крутили пальцем у виска: не разобрались, мол, «сербские», Васильич, точно, того.

Наступило долгожданное 9 февраля. Болотову прохода не дают: «Ну?» — «Уже умер», — рапортовал ясновидец. А радиоточка, как назло, молчит. Когда, наконец, из репродуктора полилась классическая музыка — без всяких слов, зэки давай качать Васильича.

Впрочем, один охранник чуда не признал: вон некоторые в «Спортлото» 6 чисел из 49 точно отгадывают — теория вероятностей! Так и ты, Васильич, просто дату угадал. А если это не случайность, скажи, когда следующий помрет?

Через один год, один месяц и один день, ответил Болотов. Речь шла о новом генсеке, имени которого еще никто не знал.

Пролетел год и месяц и один день. Мастера ОТК Болотова 9 марта освободили от ночной смены, «Иди отдыхай, мотивировало начальство, а то потом скажешь: устал, дескать, вот и не получилось”.

Когда радиоточка внезапно отключилась, Болотова разбудили: перед ним, сняв шапки, стоял весь лагерный люд. Хотя официальное сообщение еще не прозвучало, зона убедилась — среди них пророк.
http://companera.ru/tesla/bolotov
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2012, 18:04 #1941867   #2
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Якщо долі не існує значить майбутнє неможливо точно передбачити бо точних наслідків подій які ще не відбулися наперед не існує.
Тоді як на рахунок наприклад цього?
можно передбачити ену кількість подій залежно від початкових даних
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2012, 18:16 #1941872   #3
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
можно передбачити ену кількість подій залежно від початкових даних
Не сміши про початкові дані. Людина двічі точно передбачила смерть генеральних секретарів (звідки вона в тюрмі могла взяти будь які початкові дані?)
Вольф Месніг без початкових даних передбачив початок і кінець другої світової війни, а Никола Тесла за кілька років передбачив закінчення Першої світової війни помилившись на 4 чи 5 днів і при цьому добавив що через 20 років може початися Друга світова війна..
 
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.05.2012, 20:28 #1942012   #4
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Не сміши про початкові дані. Людина двічі точно передбачила смерть генеральних секретарів (звідки вона в тюрмі могла взяти будь які початкові дані?)
Вольф Месніг без початкових даних передбачив початок і кінець другої світової війни, а Никола Тесла за кілька років передбачив закінчення Першої світової війни помилившись на 4 чи 5 днів і при цьому добавив що через 20 років може початися Друга світова війна..
Два варіанта:
1. Магія.
2. Дидуктивний метот. Відповідно взали вхідні дані і на виході получили вихідні
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 10:01 #1943855   #5
Malinka
Активний учасник
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Думаю, є такі події, які людина змінити в своєму житті не може, своєю енергетикою, способом життя - вони обов'язково притягнуться.
Слово співпадіння для мене краще інтерпретується, як інтуіція. Наприклад вчора, в мене було передчуття, що вийшовши на вулицю я зустріну знайому людину, принаймні я чомусь цього хотіла. Навіть на форумі писала. Мої передчуття мене не підвели - я зустрілася з другом якого не бачила більше 2-ох років,- сама була здивована. Ми стільки разів планували зустрітися і ніяк не получалося...
Знаю одне, якщо у вас є якісь здогадки чи надія на щось приємне, що обов'язково має відбутися - не розказуйте про це нікому поки це не станеться.... Від людей може йти заздрість, різний негатив, який перекриє ваше очікування позитиву....
Malinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 19:21 #1944144   #6
Imp
Учасник
 
Аватар для Imp
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата
Допис від Malinka Переглянути допис
Знаю одне, якщо у вас є якісь здогадки чи надія на щось приємне, що обов'язково має відбутися - не розказуйте про це нікому поки це не станеться.... Від людей може йти заздрість, різний негатив, який перекриє ваше очікування позитиву....
Не знаю, який механізм того всього,
але те що СПРАВДІ, коли чогось хочеш/плануєш зробити - краще нікому наперед не розказувати!
Imp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:36.