Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


«Pick up» в Тернополі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.04.2011, 14:49 #1619898   #1
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цій темі не місце тут, хто цікавиться заходіть на спец пікап форуми. Ато зайшло тут пару людей, висловили своє відношення до того що ніколи не практикували і на тому все закінчилось. А навчитися можна не тільки легко знайомитись а й правильно вистроювати довготривалі стосунки з тим кого ви вибрали для цього.

А что такое секс?
- Секс - это любимое хобби всякого нормального человека.


Додано через 39 хвилин
Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
як на мене то пікап то сьом дівок для траху, бо реально під час пікапу ти граеєш роль, а такі стосунки довго не можуть тривати, но саме веселе тоді коли попадається толкова дівчина і починає гнати з горе "пікапера" ... ой був я свідком такого цирку........пацани будьте собою .....
Так, ти граєш роль, але цю роль продумуєш собі сам.

Если хочешь быть веселым стань себе сам режиссером

Востаннє редагував Powergood: 06.04.2011 о 14:50. Причина: Пізніше додано
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2011, 15:22 #1619947   #2
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Після того як появилося слово пікап, від тоді будь-яке цікаве знайомство з дівчино, підпадає під слово пікап.

Якщо при знайомстві з дівчиною говорити бред, то звичайно що зацікавити її важко.

Якщо так щоб взяти телефон - потрібно зацікавити, і більшість скажуть що це пікап.

Називайте це як хочете, але це нормальна поведінка нормальних пацанів.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Rostik Переглянути допис
Чтобы записаться – звоните сюда 8098000000000 (Ростик).
[MOD="saymon"]Morfius, харош матюкатися через кожних 2 слова. По перше ти не вмієш грамотно матюкатися, по друге ти вже не дизайнер, а займаєшся сіріослі бізнесом. Будь серйозним. [/MOD]

Востаннє редагував saymon: 06.04.2011 о 15:31. Причина: Пізніше додано
Socio зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (22.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 12:55 #1638310   #3
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Якщо пікап це круто, і ти такий крутий, то чому ти стільки часу проводиш в інтернеті, а не на вулиці, знайомлячись з дівчатами?

Цитата якби мені була важлива репутація яб не придумав такий тупий нік)) ахахха
Ти спеціально придумував тупий нік щоб показати наскіьлки тобі пофіг на репутацію? Довго думав?
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 13:25 #1638338   #4
titomir
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Якщо пікап це круто, і ти такий крутий, то чому ти стільки часу проводиш в інтернеті, а не на вулиці, знайомлячись з дівчатами?

Я на форумі заходжу тільки подивитися на дописи) а на рахунок дівчат то в годині 4 найкраще йти гуляти)

Ти спеціально придумував тупий нік щоб показати наскіьлки тобі пофіг на репутацію? Довго думав?
трохи думав))))

Додано через 56 секунд
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Щойно двоє дівчат тебе відшили, бо ти не вмієш нормально спілкуватися.

Пікапер такий пікапер.
ахха) саме ті дівчата які мені потрібні проводять весь час на форумах)

Востаннє редагував titomir: 29.04.2011 о 13:25. Причина: Пізніше додано
titomir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 14:14 #1638374   #5
Kastorka
 
Аватар для Kastorka
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата
Допис від titomir Переглянути допис
трохи думав))))

Додано через 56 секунд


ахха) саме ті дівчата які мені потрібні проводять весь час на форумах)

риба,це вже цікавіше)))то ти віртуальний пікапер?Поки слабо виходить,але ти не засмучуйся-це не в останнє тебе турнули.Чомусь так хочеться сказати-мамина птаааашечкааа))
Kastorka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 16:37 #1638464   #6
titomir
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від Kastorka Переглянути допис
риба,це вже цікавіше)))то ти віртуальний пікапер?Поки слабо виходить,але ти не засмучуйся-це не в останнє тебе турнули.Чомусь так хочеться сказати-мамина птаааашечкааа))
1. я не казав що я пікапер
2. віртуальний це придумано з чого?.. з того що я сказав що мене не цікавлять дівчата які просиджують цілими днями на форумах) і мають 1000+ дописів))
3. турнули це як?))
titomir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 17:22 #1638495   #7
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата
Допис від titomir Переглянути допис
1. я не казав що я пікапер
2. віртуальний це придумано з чого?.. з того що я сказав що мене не цікавлять дівчата які просиджують цілими днями на форумах) і мають 1000+ дописів))
3. турнули це як?))
1. нарешті відкрили анонімний фан клуб пікапу.
2. віртуальний з того, що в п'ятницю ти не трьох дівок за дупу лапаєш, а на форумі розказуєш, який пікап хороший, і як на тебе ведуться всі кльові тьолки. а хто не ведеться - той не кльовий. А, сорі, ти ж не казав, що на тебе ведуться
3. відшили. прокрутили на середньому пальці. бортонули. позбавили свого товариства. understand?
Цитата Пікап це круто) Я можу створювати образи кожен день) мені це дуже подобається))
Клоуни подобаються дівчатам до 12 років.

nadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 17:40 #1638507   #8
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Не штрадайте=) фігньою, все може початися і через інтернет. От до мого знайомого дівчина їхала через пів україни, і звичайно все було.. А по спілкуванню він тупив конкретно. Повелася на його фотки. Фотки були гарні - хлопець займався спортом і виглядав ефектно.
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 9  Офтоп  
Старий 01.05.2011, 16:19 #1639586   #9
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

titomir саме краще - не виправдовуватись ні перед ким! Люди виносять свої проекції на тебе, а ти маєш виправдовуватись... Ігноруй. Дівчина яка заставляє виправдовутись погана дівчина.
Powergood зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (01.05.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.05.2011, 12:48 #1656867   #10
titomir
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
titomir саме краще - не виправдовуватись ні перед ким! Люди виносять свої проекції на тебе, а ти маєш виправдовуватись... Ігноруй. Дівчина яка заставляє виправдовутись погана дівчина.
Ну ти праівий) але тільки помилка в тому що я не виправдовуюся а просто спілкуюся) і підношу собі настірй цим) коли почитав тільки що попередні пости то ппц позітів)
Пікап - це дуже добре) просто розвиває класно)
А ті хто до дівчини нічого сказати не можуть тому що так переживають, говорять заучені фрази щоб познайомитися, ті з ким дівчатам нудно. Просто обсирають тих хто це робить краще за них в декіка разів).
titomir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2011, 13:29 #1656883   #11
saymon
Guest
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата
Допис від titomir Переглянути допис
Пікап - це дуже добре) просто розвиває класно)
Що саме розвиває пікап?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2011, 15:20 #1656928   #12
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Що саме розвиває пікап?
Особистість

Додано через 6 хвилин
Щось пробуєш, получається-не получається, робиш висновки. Це дуже цікаво.

Востаннє редагував Powergood: 22.05.2011 о 15:20. Причина: Пізніше додано
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2011, 00:11 #1657225   #13
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
Особистість
невелика ціна особистості, розвинутої пікапом)

по темі - найдревнішим пікапером був поручік Ржевський з анекдотів
- поручік, який у вас підхід до жінок?
- підходиш і питаєш - мадам, чи можна вас впердо..ти?
- так можна і по мордє схлопотать!!
-так. а можна і впердо...ти))
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nadan (23.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2011, 22:10 #1661521   #14
titomir
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Що саме розвиває пікап?
По перше пікап розвиває рівень IQ. По друге пікап розвиває всебічно. Пікапер ніколи не стане підкаблучником. Хотя багато людей які обсирають з них точно пару підкаблучників знайдеться. Пікап розвиває в тому що пікапер знає що потрібно дівчині коли як поступити, коли куди піти і коли найкращий спосіб запросити дівчину до себе. Пікап розвиває погляд на дівчат. Пікапери розуміються яка дівчина гарна і наскільки балів вона тягне). Тому що у них багато подруг і дівчат тому не їх вибирають а вони вибирають!
titomir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 27.05.2011, 22:46 #1661554   #15
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата
Допис від titomir Переглянути допис
По перше пікап розвиває рівень IQ.
Судячи з твоїх дописів - досить сумнівне твердження.
Цитата По друге пікап розвиває всебічно.
Мушу тебе розчарувати. Всебічно розвиває спілкування з людьми, спорт, навчання, хоббі, читання цікавої літератури. Такшо ти в прольоті.
Цитата Пікапер ніколи не стане підкаблучником
Дивне твердження. Нічим окрім твоєї сліпої віри в всемогутній пікап воно не підтверджене.
Цитата Хотя багато людей які обсирають з них точно пару підкаблучників знайдеться.
В будь-якому випадку вони дивляться на тебе як на говно.
Цитата Пікап розвиває в тому що пікапер знає що потрібно дівчині коли як поступити, коли куди піти і коли найкращий спосіб запросити дівчину до себе
Ми це знаємо і без пікапу. А ти розвивайся далі.
Цитата Пікап розвиває погляд на дівчат. Пікапери розуміються яка дівчина гарна і наскільки балів вона тягне).
В твоєму віці вже пізно таке розвивати. Якщо до сих пір не помічав гарних дівчат, то швидше за все просто не судьба.
Цитата Тому що у них багато подруг і дівчат тому не їх вибирають а вони вибирають!
zumnuj зараз поза форумом  
Подякували 5:
AndriyV (03.06.2011), euphero (04.06.2011), nadan (28.05.2011), NEO[VENOM] (28.05.2011), Джалка (03.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2011, 03:23 #1661627   #16
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата
Допис від titomir Переглянути допис
По перше пікап розвиває ....
Спочатку він розвиває вміння гнати словесну пургу. Ну а далі вже по твоєму списку зрозуміло що це він доволі вдало розвиває.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2011, 23:22 #1639829   #17
Nofelet
 
Аватар для Nofelet
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

дякую розсмішили ! як варіант підходиш питаеш дівчино а ви знаете що таке пікап ну а дальше по темі... а якщо ще купити іж 2715 то успіх гарантовано!

Востаннє редагував Comix: 02.05.2011 о 00:05. Причина: повідомлення в верхньому регістрі(Сaps Lock) заборонені
Nofelet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2011, 23:42 #1662251   #18
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Чого, якщо чувак називає себе пікапером, то зразу така негативна реакція? Мол хоче тебе використати... Можна подумати, що той, хто не називає себе пікапером, ніколи нікого не використовував

Чому дівчата, коли з ними переспали і порвали стосунки, відчувають себе використаними? Хіба вони свою порцію задоволення не отримали? Жаліють, що дешево продали себе? Думали, що сексом привяжуть до себе? Отже для них секс - це робота? Іншого пояснення я не маю. Чому ні один мужик не скаже ніколи, що його використали? Бо він у постільних відносинах бачить постільні відносини. А не думає наперед, яку користь вони йому принесуть. Це вже проституцією попахує, друзі мої. Але ми потихеньку підійшли до наступного парадоксу.

Чому кажуть, що чоловіки помішані на сексі? Хто більш помішаний вболівальник, той, хто десь колись дивиться футбол, бо підвернулась нагода, чи той, хто весь тиждень думає про суботній матч, купляє шарфіки, запасається пивом, постить на всіх футбольних форумах, купляє плазму, щоб краща картинка була..? Я думаю ви погодитесь, що другий. Але ця підготовка до сексу в більшості властива саме жінкам. Чому ж тоді чоловіків вважають помішаними? Може вони і хочуть багато сексу, але ж вони не роблять з нього цілий ритуал.

Дайте мені відповідь на ці питання. А тоді будете кидати каміннями в titomir"а

І взагалі МЮ - лошари. А я за них так болів

Востаннє редагував Nemesis-T: 28.05.2011 о 23:43. Причина: Пізніше додано
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 5:
AndriyV (03.06.2011), Dentist (29.05.2011), Masquerade (05.08.2012), Sergiustror (29.05.2011), Джалка (03.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2012, 10:04 #2007265   #19
kosichkina
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для kosichkina
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Чому дівчата, коли з ними переспали і порвали стосунки, відчувають себе використаними?
тому шо ви наобіцяєте золотих гор, аби дала, потім кидаєте.... шоб дівчата не обіжались... кажіть їм перед тим, що це на одну ніч....
але ж вам так не вигідно, тому шо так хер дасть...
так от, потім не обіжайтесь, шо на вас обіжаються...

Додано через 6 хвилин
по темі: раз дивилась передачу про пікап. І знімали, як пацики снімали дєвок. Якшо чесно.... це так унило... якби до мене гнали таку пургу, я би сразу післала. Надмірна увага до дівчини на перших хвилинах знайомства добряче відштовхує.

Востаннє редагував kosichkina: 05.08.2012 о 10:04. Причина: Пізніше додано
kosichkina зараз поза форумом  
Подякували 2:
The Bluest Eye (03.09.2012), Джалка (06.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2012, 23:37 #2007819   #20
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від kosichkina Переглянути допис
тому шо ви наобіцяєте золотих гор, аби дала, потім кидаєте.... шоб дівчата не обіжались... кажіть їм перед тим, що це на одну ніч....
але ж вам так не вигідно, тому шо так хер дасть...
Ні один мужик не буде вимагати від дівчини за секс, щоб вона йому, наприклад, штани прала цілий рік. Тільки жінки хочуть за секс золотих гір. Чоловік хоче приємно провести час, а жінка хоче не просто приємно провести час, а ще й подорожче себе продати. А не задохуя?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:36.