Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Верховна Рада 28.10.2012


Результати опитування: За кого Ви голосуватимете на виборах по 163 мажоритарному виборчому окрузі (м.Тернопіль)
Вадзюк Степан (партія Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна") 1 0.94%
Григорій Микола (Самовисування) 0 0%
Давидович Ярослав (Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!") 2 1.89%
Кайда Олексій (політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода") 37 34.91%
Копак Мирослав (Самовисування) 1 0.94%
Кухар Володимир (Самовисування) 2 1.89%
Максимов Віталій (Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка") 13 12.26%
Олійник Юрій (Самовисування) 4 3.77%
Паразінський Василь (Комуністична партія України) 0 0%
Пастух Тарас (Українська Народна Партія) 9 8.49%
Ратушняк Михайло (Самовисування) 9 8.49%
Стецюк Володимир (Самовисування) 0 0%
Федик Павло (Партія регіонів) 1 0.94%
Не визначився 16 15.09%
Не піду на вибори 11 10.38%
Голосували: 106. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибори ВР-2012: округ №163 (м.Тернопіль)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.09.2012, 19:18 #2032561   #21
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата:
Допис від PzKpfw Переглянути допис
А хто у нас кандидат від Радикальної партії?
Якщо хтось порядний то я би проголосував навіть безкоштовно. Вони там в тій радикальній партії такі прикольні то хоч би було в Верховній Раді веселіше бо нецікаво трасляції слухати. Ті всі теперішні тушки дуже унилі.
А ти знаєш ще когось в Радикальній партії крім Ляшка?
pberit зараз поза форумом  
Старий 12.09.2012, 19:41 #2032574   #22
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Наприклад я. Переконай мене у зворотньому бо я слабо знаю що це за кандидат, але він принаймні не виглядає імбецилом як більшість інших і крім того кращий від тих про яких я щось знаю.

P.S. якщо вже фукаєте то хоч обгрунтовуйте чому... Типу він непотріб тому що....
я не фукав,але поясню. Олійник ще на мерських виборах очолював міську організацію ХДПУ,а ХДПУ-це політична сила,котра на всіх виборах постійно підтримувала владу-спочатку Кучму,потім Януковича в 2004-му.Крім того є ймовірність,що саме його неофіційно підтримують Регіони,ібо він дуже до них близький і працювати на такій посаді та бути нелояльним до влади-нереально
nacho one зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ascii (13.09.2012)
Старий 12.09.2012, 20:23 #2032615   #23
PzKpfw
Banned
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А ти знаєш ще когось в Радикальній партії крім Ляшка?
По імені не знаю, але двох чоловік на Дружбі бачив років 35-40. Вони були, м"яко кажучи , випивші і постійно наголошували, що вони з радикальної партії. Я би за них проголосував. Туди би в парламент таких пару штук, і ще таких як Фаріон з Свободи і засідання ВР не було би скучно слухати.
PzKpfw зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (05.10.2012)
Старий 12.09.2012, 21:10 #2032662   #24
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата:
Допис від PzKpfw Переглянути допис
По імені не знаю, але двох чоловік на Дружбі бачив років 35-40. Вони були, м"яко кажучи , випивші і постійно наголошували, що вони з радикальної партії. Я би за них проголосував. Туди би в парламент таких пару штук, і ще таких як Фаріон з Свободи і засідання ВР не було би скучно слухати.
Ти за всіх бухаріків готовий голосувати чи лише за "радикальних" бухаріків?
pberit зараз поза форумом  
Старий 12.09.2012, 21:29 #2032684   #25
PzKpfw
Banned
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ти за всіх бухаріків готовий голосувати чи лише за "радикальних" бухаріків?
Ти такий наївний. Ти думаєш, що ті всі багаті, успішні і "порядні" не бухають? Там серед них навіть голубі і педофіли попадаються, як показала історія. Понятно, що на бігМорді він тобі з фляшкою чи з коханкою не сфоткається, а сфоткається у вишиванці весь такий позитивний патріот, хоч до рани прикладай.
Свіженький приклад, що трапився з борцем за Україну і інтереси народу Васєю Волгою http://news.zn.ua/ECONOMICS/gpu_zade...lgu-84703.html

А він свого часу на президента балатувався. http://nr2.com.ua/crimea/6234.html
PzKpfw зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (05.10.2012)
Старий 12.09.2012, 22:43 #2032757   #26
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата:
Допис від PzKpfw Переглянути допис
Ти такий наївний. Ти думаєш, що ті всі багаті, успішні і "порядні" не бухають? Там серед них навіть голубі і педофіли попадаються, як показала історія. Понятно, що на бігМорді він тобі з фляшкою чи з коханкою не сфоткається, а сфоткається у вишиванці весь такий позитивний патріот, хоч до рани прикладай.
Свіженький приклад, що трапився з борцем за Україну і інтереси народу Васєю Волгою http://news.zn.ua/ECONOMICS/gpu_zade...lgu-84703.html

А він свого часу на президента балатувався. http://nr2.com.ua/crimea/6234.html
Ну так і крадуть також всі але на рівні своїх можливостей. Виборцю таки спокійніше коли він цього не бачить
pberit зараз поза форумом  
Старий 13.09.2012, 00:03 #2032838   #27
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Наприклад я. Переконай мене у зворотньому бо я слабо знаю що це за кандидат, але він принаймні не виглядає імбецилом як більшість інших і крім того кращий від тих про яких я щось знаю.

P.S. якщо вже фукаєте то хоч обгрунтовуйте чому... Типу він непотріб тому що....
Тому що виборці Олійника безграмотні.
А сам без аргументації фукаєш. Вмієш фукати, то вмій і в свою сторону фуки сприймати.
ascii зараз поза форумом  
Старий 13.09.2012, 00:19 #2032841   #28
Anatoly
Активний учасник
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
я не фукав,але поясню. Олійник ще на мерських виборах очолював міську організацію ХДПУ,а ХДПУ-це політична сила,котра на всіх виборах постійно підтримувала владу-спочатку Кучму,потім Януковича в 2004-му.Крім того є ймовірність,що саме його неофіційно підтримують Регіони,ібо він дуже до них близький і працювати на такій посаді та бути нелояльним до влади-нереально
Проблема в тому, що мені фіолетово до якої політичної сили він ближчий... Нехай хоч з чортом лисим дружить - головне щоб була людина (принаймні на фоні інших) і професіонал свого діла. Порошенко, наприклад, був і з помаранчевими і зараз гріє непогане крісло при ПР, але я його поважаю і не ставлюсь до нього негативно.
Дивлячись на кандидатів, які опубліковані в цій темі, я бачу декількох які відносяться до більш меньш симпатичних мені політичних сил, але вони бидло ще те і хабарники дай боже. Тому давайте утримаємся від привязки людини то будь-якої політичної сили і просто скажем чим він поганий чи хороший )
Де працював / працює які відгуки від колег, як функціонувала та організація, ставлення людей після особистого звернення з якогось приводу і т.д.
Буду дуже вдячний за інформацію...

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
Тому що виборці Олійника безграмотні.
А сам без аргументації фукаєш. Вмієш фукати, то вмій і в свою сторону фуки сприймати.
Ну що зробиш, що в мене антипатія до партії свобода вцілому (починаючи від виступів їх лідерів на ТВ які навіть толково на питання відповісти не можуть, закінчуючи горе діяльністю на місті) так і до конкретних представників і конкретно даного кандидата, який автобус намагався розхитати в Львові 9-го травня, чим показав який він стриманий, толерантний і розумний
А пост в стилі буду за нього бо він кльовий так це взагалі супер обгрунтованість позиції... так що без образ )

Востаннє редагував Anatoly: 13.09.2012 о 00:24. Причина: Пізніше додано
Anatoly зараз поза форумом  
Старий 13.09.2012, 00:26 #2032849   #29
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Ну що зробиш, що в мене антипатія до партії свобода вцілому (починаючи від виступів їх лідерів на ТВ які навіть толково на питання відповісти не можуть, закінчуючи горе діяльністю на місті) так і до конкретних представників і конкретно даного кандидата, який автобус намагався розхитати в Львові 9-го травня, чим показав який він стриманий, культурний і розумний
А пост в стилі буду за нього бо він кльовий так це взагалі супер обгрунтованість позиції... так що без образ )
Ну а Олійник взагалі що зробив за своє життя щоб за нього голосувати? Виглядає як не імбицил? Це нормальний аргумент? Ні я не пробую тебе відмовити, голосуй звісно! Йому буде приємно що за нього хоч хтось проголосував...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (03.10.2012)
Старий 13.09.2012, 00:27 #2032851   #30
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Ну що зробиш, що в мене антипатія до партії свобода вцілому (починаючи від виступів їх лідерів на ТВ які навіть толково на питання відповісти не можуть, закінчуючи горе діяльністю на місті) так і до конкретних представників і конкретно даного кандидата, який автобус намагався розхитати в Львові 9-го травня, чим показав який він стриманий, толерантний і розумний
А пост в стилі буду за нього бо він кльовий так це взагалі супер обгрунтованість позиції... так що без образ )
Тобі ніхто не зобов'язаних щось обгрунтовувати і писати мемуари про економічке і політичне покращення, яке планує зробити той чи інший депутат.
Ти би був уважний, то б не приплітав мене до свободи. Вони обіжаються, що я їх критикую в кожному пості.

Проголосую за Кайду, щоб всякі федики і олійники не пройшли.
Дякую.
Надобраніч.
ascii зараз поза форумом  
Старий 13.09.2012, 00:34 #2032854   #31
Anatoly
Активний учасник
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну а Олійник взагалі що зробив за своє життя щоб за нього голосувати? Виглядає як не імбицил? Це нормальний аргумент? Ні я не пробую тебе відмовити, голосуй звісно! Йому буде приємно що за нього хоч хтось проголосував...
А що він мав зробити.. дерево посадити ? Десь то він працював, щось про нього та й можуть сказати вірно ? Чи він попав під програму захисту свідків в США і все його життя тепер під грифом секретно ?
І якщо нічого не знаєш про людину то це не означає, що не треба за неї голосувати... бо знаю тих що щось зробили нехай і через одне місце
На рахунок виглядає, то можливо, я невірно виразився, але вроді писав, що чув його виступи на ТВ з запитаннями в прямому ефірі... відповіді мені подобались - чітко і по суті та й не заїкався думаючи хвилину над кожним словом.
Anatoly зараз поза форумом  
Старий 13.09.2012, 00:35 #2032855   #32
PzKpfw
Banned
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Я не визначився за кого голосувати. Особисто нічого поганого чи хорошого про жодного кандидата не знаю. Партіям, якими вони прикриваються не довіряю, тому якщо буду голосувати то за когось з самовисуванців. Хоча тим теж не довіряю.
В людині, яку я фактично делегую у владу представляти мої інтереси я маю бути впевненим чи занти його принципи і політичні погляди, тому скоріш проголосую проти всіх, чим буду обирати менше зло тільки тому, що за когось треба голосувати.
При системі де неможливе відкликання депутата (Всі ми можемо помилитися при виборі) менше зло проголосувати проти всіх. чим обрати зовсім не того, хто буде захищати мої інтереси.
PzKpfw зараз поза форумом  
Старий 13.09.2012, 00:40 #2032857   #33
Anatoly
Активний учасник
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
Ти би був уважний, то б не приплітав мене до свободи. Вони обіжаються, що я їх критикую в кожному пості.
Проголосую за Кайду, щоб всякі федики і олійники не пройшли.
Я не слідкую за чужими постами. А конкретно Твій нічого так вийшов ))) Я критикую, але проголосую... тепер зрозуміло чому Надал переміг ))) А не пробував людей послухати і що говорять про того чи іншого... особливо тих які десь якось пересікались ?
Anatoly зараз поза форумом  
Старий 13.09.2012, 05:46 #2032870   #34
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
тепер зрозуміло чому Надал переміг )))
ха-ха, мій голос був не за Надала

от за Кайду можна бути впевненим, що за якийсь тупак з мовою не проголосує. а чи можете ручитись за олійника?

Додано через 56 секунд
Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
особливо тих які десь якось пересікались ?
ми з ним пересікались, я себе слухаю

Востаннє редагував ascii: 13.09.2012 о 05:46. Причина: Пізніше додано
ascii зараз поза форумом  
Старий 13.09.2012, 10:51 #2033012   #35
Anatoly
Активний учасник
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
ха-ха, мій голос був не за Надала

от за Кайду можна бути впевненим, що за якийсь тупак з мовою не проголосує. а чи можете ручитись за олійника?

Я і за Кайду не ручусь... думаю дали б йому лям зелених і він би теж проголосував. Все залежить від того наскільки цей закон реально потрібен ПР... Я і за себе не ручусь )))

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
ми з ним пересікались, я себе слухаю
Ну так розкажи чому таке негативне відношення тоді. Просвіти )
Anatoly зараз поза форумом  
Старий 14.09.2012, 00:35 #2033533   #36
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
А що він мав зробити.. дерево посадити ? Десь то він працював, щось про нього та й можуть сказати вірно ? Чи він попав під програму захисту свідків в США і все його життя тепер під грифом секретно ?
І якщо нічого не знаєш про людину то це не означає, що не треба за неї голосувати... бо знаю тих що щось зробили нехай і через одне місце
На рахунок виглядає, то можливо, я невірно виразився, але вроді писав, що чув його виступи на ТВ з запитаннями в прямому ефірі... відповіді мені подобались - чітко і по суті та й не заїкався думаючи хвилину над кожним словом.
На ті гроші що він викине на вітер можна було не одне дерево посадити . Ну не пройде він в парламент, змирись! Хочеш зробити людині приємно проголосуй за нього, йому буде приємно буде в нього 2 голоси твій і його власний . А програма тупа як чобіт, типу косить під свободівця але йде самовисуванцем щоб пару голосів відтягнути на себе, вдруг хтось таки тупане і подумає що він таки свободівець...

Цитата:
Допис від PzKpfw Переглянути допис
Я не визначився за кого голосувати. Особисто нічого поганого чи хорошого про жодного кандидата не знаю. Партіям, якими вони прикриваються не довіряю, тому якщо буду голосувати то за когось з самовисуванців. Хоча тим теж не довіряю.
В людині, яку я фактично делегую у владу представляти мої інтереси я маю бути впевненим чи занти його принципи і політичні погляди, тому скоріш проголосую проти всіх, чим буду обирати менше зло тільки тому, що за когось треба голосувати.
При системі де неможливе відкликання депутата (Всі ми можемо помилитися при виборі) менше зло проголосувати проти всіх. чим обрати зовсім не того, хто буде захищати мої інтереси.
Вже 100 раз писалось що не буде пункту проти всіх, ти чого?
pberit зараз поза форумом  
Старий 14.09.2012, 10:10 #2033639   #37
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Проблема в тому, що мені фіолетово до якої політичної сили він ближчий... Нехай хоч з чортом лисим дружить - головне щоб була людина (принаймні на фоні інших) і професіонал свого діла. Порошенко, наприклад, був і з помаранчевими і зараз гріє непогане крісло при ПР, але я його поважаю і не ставлюсь до нього негативно.
Дивлячись на кандидатів, які опубліковані в цій темі, я бачу декількох які відносяться до більш меньш симпатичних мені політичних сил, але вони бидло ще те і хабарники дай боже. Тому давайте утримаємся від привязки людини то будь-якої політичної сили і просто скажем чим він поганий чи хороший )
Де працював / працює які відгуки від колег, як функціонувала та організація, ставлення людей після особистого звернення з якогось приводу і т.д.
Буду дуже вдячний за інформацію...
так хтось ж щойно типу не знав,хто такий Олійник,а тепер вже купу постів іде його нефіговий захист.нестиковочка малость
nacho one зараз поза форумом  
Старий 14.09.2012, 10:27 #2033654   #38
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

це той олійник, котрий в рекламі на останніх виборах міського голови з кровю в очах надала "мочив"?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 14.09.2012, 11:15 #2033688   #39
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

олійник - це той, що прийшов на акцію захисту ТВі в спортивному костюмі
riznyk зараз поза форумом  
Старий 14.09.2012, 11:19 #2033691   #40
Anatoly
Активний учасник
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
так хтось ж щойно типу не знав,хто такий Олійник,а тепер вже купу постів іде його нефіговий захист.нестиковочка малость
З всього вищесказаного я зрозумів, що мої на запитання що за кандидат ніхто тут не відповість. Бачити по телеку людину це одне, а почути щось від тих хто реально пересікався чи працював з людиною зовсім інше і саме не маючи такої інформації я кажу що не знаю про людину нічого фактично... Те що я не бачив його в негативному світлі по телеку з неадекватними висловами чи діями як то Кайду не говорить ще ні про що. Я надіявся на те що на форумі знайдуться якісь знаючі люди... А фрази із розряду, а що він зробив мене взагалі вбивають... А що зробив для міста будь який інший кандидат ? Побували на відкритті якогось бару чи на святі сказали пару поздоровлень завчених ?
Anatoly зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:35.