Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


проблема з струнами !!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.05.2012, 21:45 #1944238   #1
ZGFRID
Активний учасник
 
Аватар для ZGFRID
Типово проблема з струнами !!!

Струни на гітарі дуже м*яко натягнуті. Коли граю то 5 та 6 до порожків дзвинять. Раніше такого не було. Сьогодні на репі настоїв через тюнер і така фігня сталась ( завжди працюю з одним тюнером). Болти на грифі та машинці попідтягував, навіть струни поміняв ( але поставив 008 ), мензура вроді внормі (принаймі флажолети канають). Але струни всерівно м*які. Може хтось знає шо з цим можна зробити ? Буду вдячний за допомогу.
ZGFRID зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 23:55 #1944319   #2
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

хз раз спостерігав чувак поставив струни вони просто були мягші навіть дуже ніж стандартні може струни такі. постав 0.9-0,10 стандарні товщини струн думаю все буде в нормі.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2012, 08:15 #1944365   #3
ZGFRID
Активний учасник
 
Аватар для ZGFRID
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

Попередні стояли 009, я на них довго грав, і все було гуд, але в один прекрасний момент 5 та 6 просто "помякшали"
поставив нові - і такаж фігня.......((((((((((((
може є ше якісь варіанти ???
ZGFRID зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2012, 09:29 #1944399   #4
ReventoN
Guest
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

Юзай 10-ки чи 11-ки, і старайся міняти їх хоча б раз на три місяці
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2012, 09:34 #1944406   #5
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

ZGFRID
Ти ж сам дав відповідь на своє запитання.Якшо в тебе стояла девятка,а ти поставив вісімку то шо хтіти ? чим меньший калібр тим меньша натяжка.
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2012, 18:01 #1944652   #6
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

Цитата
Допис від ReventoN Переглянути допис
Юзай 10-ки чи 11-ки, і старайся міняти їх хоча б раз на три місяці
на 10 і 11 треба ще доставляти пружини ато якщо брідж - тремоло то буде підніматися як розвідний міст коли лише 2 пружини будуть стояти ) тому 0.9-0.10 стандарнт.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2012, 21:30 #1944752   #7
ZGFRID
Активний учасник
 
Аватар для ZGFRID
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

Дякую всім хто відгукнувся. Поміняю струни. Спробую 10 в мене 3 пружини думаю витримають.
ZGFRID зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2012, 22:51 #1944819   #8
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

Цитата:
Допис від ZGFRID Переглянути допис
Дякую всім хто відгукнувся. Поміняю струни. Спробую 10 в мене 3 пружини думаю витримають.
машинка по любому в перед піде,натяжка струн все таки сильніша ніж в попередніх комплектах.Але це дуже просто лічиться.Знімаєш в гітарі задню кришку.Бачиш там пластинку до якої підчіплені пружини.Пластинка тримається на закручених в корпус двох шурупах,як правило вони закручені в на половину.якшо машинка поведе вперед,береш викрутку і закручуєш ці два шурупа глибше в корпус.Натяжка пружин після цього стає жорсткіша,машинка вирівнюється
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2012, 23:40 #1944852   #9
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

Цитата:
Допис від ALM Переглянути допис
машинка по любому в перед піде,натяжка струн все таки сильніша ніж в попередніх комплектах.Але це дуже просто лічиться.Знімаєш в гітарі задню кришку.Бачиш там пластинку до якої підчіплені пружини.Пластинка тримається на закручених в корпус двох шурупах,як правило вони закручені в на половину.якшо машинка поведе вперед,береш викрутку і закручуєш ці два шурупа глибше в корпус.Натяжка пружин після цього стає жорсткіша,машинка вирівнюється
коли терміново треба то і так можна коли як мені давали при покупці з гітарою запасні пружини або якщл не давали то вони продаються в муз.магазинах нашого міста то тупо доставляєш на струнит 0,10 - 3 пружини вистарчє , а на 0,11 треба 4 шт , 0,9 тримають і дві пружини без напрягів
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 08:40 #1944941   #10
ZGFRID
Активний учасник
 
Аватар для ZGFRID
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

І ше таке. В мене найбільше лажає 6 струна. І коли в мене 009 стояли то все було гуд до одного прекрасного моменту, після якого з 6 почалися проблеми. відкрита настроєна на Ми а на 5 ладі Ля не видає. Флажолети на 12 в нормі. Всі решту струни теж внормі. Може знаєте шо з нею робити ???
ZGFRID зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 09:50 #1944987   #11
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

Цитата:
Допис від ZGFRID Переглянути допис
І ше таке. В мене найбільше лажає 6 струна. І коли в мене 009 стояли то все було гуд до одного прекрасного моменту, після якого з 6 почалися проблеми. відкрита настроєна на Ми а на 5 ладі Ля не видає. Флажолети на 12 в нормі. Всі решту струни теж внормі. Може знаєте шо з нею робити ???
підняти висоту - бріджа , або підпиляти ладок якщо гітару не жалко або поставити новий комплект 0.09 . Ерніболи , БЛюстіли , Гіпсон , Дадаріо - вот тобі ряд провірених марок струн ставиш і дивишся як і що буде
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 16:19 #1945280   #12
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
підняти висоту - бріджа , або підпиляти ладок якщо гітару не жалко
атставіть

ZGFRID
в тебе чуть мензура збита,в тому нема нічого страшного,тре її чуть на машинці відстроїти і все буде ок.
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2012, 19:11 #1955731   #13
avarey
Учасник
 
Аватар для avarey
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

Цитата:
Допис від ALM Переглянути допис
атставіть

ZGFRID
в тебе чуть мензура збита,в тому нема нічого страшного,тре її чуть на машинці відстроїти і все буде ок.
Знає що каже! мензуру підстроїти і все. головне робити це з розумом
avarey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2012, 00:15 #1960246   #14
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

Цитата:
Допис від avarey Переглянути допис
Знає що каже! мензуру підстроїти і все. головне робити це з розумом
мензуру без розуму взагалі строїти заборонено!
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2012, 00:28 #1960257   #15
ReventoN
Guest
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
мензуру без розуму взагалі строїти заборонено!
ну, тоді тільки:
Цитата підняти висоту - бріджа , або підпиляти ладок якщо гітару не жалко або поставити новий комплект 0.09 . Ерніболи , БЛюстіли , Гіпсон , Дадаріо - вот тобі ряд провірених марок струн ставиш і дивишся як і що буде
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2012, 10:41 #1960410   #16
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

Цитата
Допис від ReventoN Переглянути допис
ну, тоді тільки:


проблема могла заключатися не в мензурі того і порада була інша тоому стьоб не вдалий ))))
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2012, 11:02 #1960431   #17
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: проблема з струнами !!!

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
проблема могла заключатися не в мензурі того і порада була інша тоому стьоб не вдалий ))))
Судячи по діагнозу - в мензурі.Хоча є нюанс,якщо стоять старі струни,може бути причина в них ...може не строїти через то шо розтягнуті.Тобто можна просто поставити нові дроти і все буде строїти без всякого підстроювання мензури,якшо ні - тоді крутити машинку.Більше причин не бачу
В мене на одній гітарі на якій давненько не грав вбита перша струна, так от вона сама між собою не строїть. Якшо вдарити по ній самій чути десонанс, ніби дві струни в тональності розходяться
ALM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:05.