Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


"Неадекватні" дорожні ситуації

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.02.2012, 17:01 #1884293   #81
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Аварія сталась практично на моїх очах, чувак на 8, здається, хотів повернути на ліво, де закінчується тіпа той островок, а інший в нього втаскався
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2012, 17:05 #1884295   #82
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Давно замітив що більшість неадекватних ситуацій стає коли на дорогу виїзжають гаїшніки....

Востаннє редагував ОРДА: 05.05.2012 о 09:29.
ОРДА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2012, 12:00 #1918515   #83
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякували 5:
andrey_ko (22.04.2012), Master (18.04.2012), Minato (12.04.2012), Сомбра (22.04.2012), vitugan (22.04.2012)
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 22.04.2012, 21:37 #1925654   #84
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Я таки буду купляти відеорегістратор...
Сьогодні їздив на Бучач. Виїджаю із дому із файним настроєм, проїджаю "Пролісок" у правому ряді, трохи впереді мене "Славута" і "Део" їдуть. Дивлюся, ДАІшників не видно на постійному місці, включаю лівий поворот, перестроююсь у лівий ряд і газ у полік і такк доганяю ту пару, ну і обганяю спокійно їх (десь було у мене 90км/год). І тільки випередив їх - дивлюся "Део" перестроїлося і за мною .
Ну я газ у полік Дивлюся, помалу доганяє. А біля м"ясокомбінату знаю люблять стояти ДАІшники, тому спокійно перестроююсь у праву полосу (і там ще знак - "Рух по смугах"!) - плюс правило 3 "Д" - "Дай дурню дорогу". Той валянок доганяє мене, рівняється зі мною і тут видно замічає знак і... зразу у мою полосу перестроюється! А там я їду... Ну я ж не дурак на швидкості 90км різко руль у право брати, щоб не кинуло мене! Сигнал затис і тисну на гальма! Сволоч остання!!! Ледь не обдер мені весь бік! Буквально пару см залишалося! Коли то чудо зачуло мій сигнал - валянок бере різко вліво! І ледь не влітає в троси, що на роздільній! Це все буквально за долі секунди! І так порушуючи усі правила (у лівій полосі, яка там тільки для повороту на м"ясокомбінат!) полетів далі. Ну а я по гальмах і на обочину... Почекав я пару хв, успокоївся трохи і поїхав далі...
п.с. притому, за рульом був мужик, років 35! Може його заділо, що його Москаль обігнав???
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2012, 22:22 #1925684   #85
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Я таки буду купляти відеорегістратор...
Сьогодні їздив на Бучач. Виїджаю із дому із файним настроєм, проїджаю "Пролісок" у правому ряді, трохи впереді мене "Славута" і "Део" їдуть. Дивлюся, ДАІшників не видно на постійному місці, включаю лівий поворот, перестроююсь у лівий ряд і газ у полік і такк доганяю ту пару, ну і обганяю спокійно їх (десь було у мене 90км/год). І тільки випередив їх - дивлюся "Део" перестроїлося і за мною .
Ну я газ у полік Дивлюся, помалу доганяє. А біля м"ясокомбінату знаю люблять стояти ДАІшники, тому спокійно перестроююсь у праву полосу (і там ще знак - "Рух по смугах"!) - плюс правило 3 "Д" - "Дай дурню дорогу". Той валянок доганяє мене, рівняється зі мною і тут видно замічає знак і... зразу у мою полосу перестроюється! А там я їду... Ну я ж не дурак на швидкості 90км різко руль у право брати, щоб не кинуло мене! Сигнал затис і тисну на гальма! Сволоч остання!!! Ледь не обдер мені весь бік! Буквально пару см залишалося! Коли то чудо зачуло мій сигнал - валянок бере різко вліво! І ледь не влітає в троси, що на роздільній! Це все буквально за долі секунди! І так порушуючи усі правила (у лівій полосі, яка там тільки для повороту на м"ясокомбінат!) полетів далі. Ну а я по гальмах і на обочину... Почекав я пару хв, успокоївся трохи і поїхав далі...
п.с. притому, за рульом був мужик, років 35! Може його заділо, що його Москаль обігнав???
Загалом-скажу тобі там часто буває подібне. Дозволена швидкість на тому участку-80. Даїшніки там вже не пасуться давно. Їх улюблене місце було біля зїзду на "Будіндустрію". Судячи з опису мені здається що чувака не Део просто заїло що ти його обігнав і тому він вдався до такого маневру. Рік тому прямо на повороті на мясокомбінат було серйозне ДТП. Винуватець-водій авто що рухався від "Проліску" до даного перехрестя у лівій полосі (що у нашому випадку призначена лише для лівого повороту) і продовжував рух далі прямо без зниження швидкості.
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2012, 22:24 #1925685   #86
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Не зовсім неадекватна, але вчора як в анекдоті: що може бути гірше попереду машини зі знаком "У" ?
Так в мене на об'їзній-Біла-Івачів не 2 , а три "У" попереду було (одна з них ще й учбова). Поки всіх обігнав (страшенно поспішав) запарився трохи
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
BBV (22.04.2012), seadog (22.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2012, 22:31 #1925695   #87
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від seadog Переглянути допис
Загалом-скажу тобі там часто буває подібне. Дозволена швидкість на тому участку-80. Даїшніки там вже не пасуться давно. Їх улюблене місце було біля зїзду на "Будіндустрію". Судячи з опису мені здається що чувака не Део просто заїло що ти його обігнав і тому він вдався до такого маневру. Рік тому прямо на повороті на мясокомбінат було серйозне ДТП. Винуватець-водій авто що рухався від "Проліску" до даного перехрестя у лівій полосі (що у нашому випадку призначена лише для лівого повороту) і продовжував рух далі прямо без зниження швидкості.
Ну обігнав і що? Ну на Москвичі обігнав, і що? Нафіга творити такі чудеса на дорозі? Хоча.. дибіл він і в Африці дибіл...
п.с. на то пішло - якби там не було улюблене місце ДАІ - я б точно швидкість не скидав і фіг би він мене догнав! Хіба якби він тиснув уже за 160
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2012, 22:39 #1925697   #88
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
якби він тиснув уже за 160
Бодя-вибач мені, а на..рена?.. Для чого влаштовувати гонки на дорозі? Комусь обідно що його обігнали "Москвичом"-він додає швидкість-та пропусти придурка... Про себе думай не менше і не більше ніж про других учасників руху
seadog зараз поза форумом  
Подякували 2:
BBV (22.04.2012), RUDI (22.04.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.04.2012, 22:41 #1925701   #89
BaRnee
 
Аватар для BaRnee
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Ну обігнав і що? Ну на Москвичі обігнав, і що? Нафіга творити такі чудеса на дорозі? Хоча.. дибіл він і в Африці дибіл...
п.с. на то пішло - якби там не було улюблене місце ДАІ - я б точно швидкість не скидав і фіг би він мене догнав! Хіба якби він тиснув уже за 160
Самовбивця? Літати на машині без подушок безпеки на таких швидкостях.
BaRnee зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.04.2012, 22:50 #1925706   #90
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від BaRnee Переглянути допис
Самовбивця? Літати на машині без подушок безпеки на таких швидкостях.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 2:
BBV (22.04.2012), seadog (22.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2012, 22:54 #1925707   #91
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Я по-трасі в межах нашої області їжджу 80-рідше 100. По-перше-авто пройшло 65 тис.км-жодного ремонту ходової. По-друге-завжди впевнений у реакції, по-третє-контролюю і відчуваю авто. Тому й отримую від такої їзди задоволення!
seadog зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (22.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2012, 00:37 #1925749   #92
ig0r
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

В мене також нещодавно була подібна ситуація. Їхав в машиною в В. Березовиці, приблизно доходило до обіду. Зібралася чимала пробка в 2 ряди, бо з переду їхав олень двома рядами і не давав себе обігнати, а їхав десь 50 км/год. Я трошки спішив, сигналю, щоб дав дорогу, а він не реагує, ну якось нарешті, він прийняв правіше і я починаю обгін, а він в цей момент різко вискакує на мене, добре що встиг затормозити (ще й цілу ніч не спав, бо був на роботі), але мене чуть ззаду не наздогнали. Я тоді газу, рівняюся з ним, хоч їду по зустрічній, сигналю, щоб він мене помітив, і легенько виляю рулем в його сторону. Напевне штани в нього були повні, бо дальше, дивився в дзеркало, він їхав попри бордюр. А що б ви зробили на моєму місці?
ig0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2012, 01:19 #1925761   #93
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від ig0r Переглянути допис
В мене також нещодавно була подібна ситуація. Їхав в машиною в В. Березовиці, приблизно доходило до обіду. Зібралася чимала пробка в 2 ряди, бо з переду їхав олень двома рядами і не давав себе обігнати, а їхав десь 50 км/год. Я трошки спішив, сигналю, щоб дав дорогу, а він не реагує, ну якось нарешті, він прийняв правіше і я починаю обгін, а він в цей момент різко вискакує на мене, добре що встиг затормозити (ще й цілу ніч не спав, бо був на роботі), але мене чуть ззаду не наздогнали. Я тоді газу, рівняюся з ним, хоч їду по зустрічній, сигналю, щоб він мене помітив, і легенько виляю рулем в його сторону. Напевне штани в нього були повні, бо дальше, дивився в дзеркало, він їхав попри бордюр. А що б ви зробили на моєму місці?
Можлива й така ситуація що у водія проблеми з здоров"ям, засинає, інші ситуації. Буває на дорозі практично все. Неможна нікого "наказувати"-будь-то наглість чи то просте бажання "навчити", відімстити і т.д. Не завжди "олень"-той хто їде не по-правилах, з першого погляду "нагліє" чи є непередбачуваним на дорозі. Краще дати такому автомобілю дорогу бережучи себе, своїх пасажирів та свою автівку. Якщо на то пішло, можна просто зупинитись на кілька хвилин, покурити, перевірити колеса, попити водички.Краще вирушити в дорогу на максимально можливі скоріші 5-10 хв, ніж потім намагатись наздогнати час,хибно вважаючи що цих 5 хв.тебе врятують.
"Спешить надо медленно"
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2012, 20:28 #1926364   #94
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
проїджаю "Пролісок" у правому ряді, трохи впереді мене "Део".включаю лівий поворот, перестроююсь у лівий ряд і так доганяю ту пару,випередив їх - дивлюся "Део" перестроїлося і за мною.Ну я газ у полік Дивлюся, помалу доганяє. А біля м"ясокомбінату знаю люблять стояти ДАІшники, тому спокійно перестроююсь у праву полосу (і там ще знак - "Рух по смугах"!) - плюс правило 3 "Д" - "Дай дурню дорогу". Той валянок доганяє мене, рівняється зі мною і тут видно замічає знак і... зразу у мою полосу перестроюється!Може його заділо, що його Москаль обігнав???
Нє.ну ніби все правильно.але щось якась падстава.чи то тільки мені так здається?
Вже якщо ти його пропускав.знаючи знаки попереду тебе.то треба було перестроюватись в крайній правий (!) ряд.а не в середній і чекати може попереду будуть ДАІшніки (сьогодні вони до речі якраз трохи дальше стояли на повороті на Мишковичі.інші в самих Мишковичах і ще одні внас на Цукровому заводі.певно шукали в кого вчора свято наблизилось).
Ясно.що він долбєнь певно.раз вже почав тебе різати.замість того.щоб легенько притормозити і вклинитись за тобою.але все ж таки...
Вже сталося як сталося.типова дорожня ситуація.нічого не вдієш.та купивши реєстратор нема гарантії.що все попаде в кадр.бо все-таки в даному випадку удар мав бути зліва.а не спереду...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2012, 20:43 #1926383   #95
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

NEMIROFF там здається права крайня полоса - для повороту на право, на заправку. І потім - якщо у нього клепки немає - чому я маю за нього думати?? От іменно - ладно він не знав/забув про той знак, але якого милого він не затормозив і не поїхав за мною!!?? Що, встидно йому було їхати ззаді Москвича??
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2012, 20:54 #1926399   #96
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
NEMIROFF там здається права крайня полоса - для повороту на право, на заправку. І потім - якщо у нього клепки немає - чому я маю за нього думати?? От іменно - ладно він не знав/забув про той знак, але якого милого він не затормозив і не поїхав за мною!!?? Що, встидно йому було їхати ззаді Москвича??
Правый крайний там для движения прямо и на право (на Остров или что там...). Газовая заправка уже далеко позади...
Trafic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seadog (25.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2012, 21:02 #1926410   #97
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
там здається права крайня полоса - для повороту на право, на заправку.
нє.прямо також можна їхати.а на право.як звернеш.то поїдеш в с.Острів.по дорозі попадеш на виробництво вікон Алькон і фірму.яка займається ГБО.

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
встидно йому було їхати ззаді Москвича??
Ну певно.то основна причина.хоча хз.я там не був...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2012, 15:14 #1948595   #98
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Чувак викладає відео в ютуб і в газету 20 хв. В цьому відео "Міцик" не прав 100%. А чи правильно вчинив водій авто в якому власне знімалось дане відео?
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2012, 15:18 #1948598   #99
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Щось я не зрозумів, чому міцик не правий?
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2012, 15:19 #1948599   #100
mhl
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

поїхав з лівого ряду направо
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:58.