Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.12.2016, 04:05 #2669710   #1821
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Думка іксперта ЛОЛ.
Твій комент дуже важливий для мене Особливи якщо він вирваний з контексту. Тіпа отак:

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Думка
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
ЛОЛ
Саймон возрадувався шо до нього в голову прийшла думка!

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від into Переглянути допис
З цього місця поподробніше . Скільки ти заробляв нормально? Хоч будемо знати скільки треба заробляти щоб було нормально і щоб любити владу і в результаты втікти з рідної держави до Гамерики.
Я дуже люблю порахувати чужі горші, та й решті читачів буде цікаво взнати кілько ти такий трудолюбимий заробляв , хоча вони і не признаються що їм цікаво. )))
Хто тобі сказав що я любив владу тоді? Ти крім того шо чмо то ше й тупе чмо, бо звідки ще можна зробити такий висновок крім як не висмоктати з пальця?

Так, всі чмошники дуже цікавляться хто скільки заробляє, і потім заздрять і бурмочуть під носа собі шось тіпа "з вовками жить по вовче вить", стараючись когось наї--ти. А все через то шо в білшості випадків вони просто не здатні ніхера толкового зробити.

Востаннє редагував vanco2: 23.12.2016 о 04:08. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.12.2016, 19:52 #2669878   #1822
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Топ 5 невиконаних обіцянок президента
Nick. зараз поза форумом  
Подякували 2:
rktern (23.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 18:34 #2670864   #1823
rktern
Учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Президент України Петро Порошенко заявив про імовірність терактів і диверсій на об'єктах критичної інфраструктури країни.

http://nv.ua/ukr/ukraine/events/poro...ri-383362.html

Цікаво що то за такі критичні об'єкти? Саймон ти не в курсі?
rktern зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 15:10 #2670988   #1824
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

saymon зараз поза форумом  
Подякували 2:
rktern (30.12.2016), Sergyjko (31.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 15:43 #2670991   #1825
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Пост від 30 травня 14 року. Все про що я писав тоді, в точності сталося:

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ех які ви наївні Повір, він ним скористається сповна. Виведе на якісно новий рівень свою оліго-імперію. Підімне все що можливо під себе. А ви будете в черговий раз розчаровані, який же вам нездалий президент попався. Тільки особисто ви будете за нього відповідати, і не будете мати морального права потім тут розказувати що ми дали шанс, а він ним не скористався, а повів себе кардинально інакше ніж ми від нього очікували. Свою чашу вип'єте сповна, а ми (ті хто за нього не голосували) будемо пити її разом з вами, як це не прискорбно.

І Порошенко все рівно в підручник історії попаде, так само як попав Янукович, і байдуже в якій іпостасі. Ці люди живуть сьогоднішнім днем. В них такий тип мислення, що запрограмовані на особисте збагачення, при цьому не перебираючи способами та методами.

Все що сьогодні випливає, це те що тріумф майдану, це не перемога простих людей, це новий тріумф олігархії над народом. Всі хто так хотів зміни системи на майдані, їх можна привітати. Системи не тільки не зміниться, а ще й укріпиться Якщо заради цього і стояв майдан, (і я так само, в т.ч і на Грушевського), то думаю не варта було.

Наприклад та ж сама партія УДАР яка з тотальним відривом виграла Київські вибори, і є шанс що виграють наступні парламентські, прямо чи опосередковано керується Фірташем, який зараз сидить в Австрії. При чому якби Порошенко і справді хотів якихось реформ то можливо б не підтягував до своєї команди лудей з всім ненависної партії регіонів, чи наприклад, можливо б він шукав спеціалістів які могли якісно почати проводити реформи, а не людей Льоні Черновецького, які насправді є першокласними спеціалістами дерибану державного майна. Також наївно сподіватися що олігархи самі ж розвалять кланово-олігархічну модель держави, яка в нас розбудована, і викормиші якої вони є, почнуть боротися проти самих себе любимих, і почнуть думати про людей. Якщо ви і справді в це вірите, то ви по дурнуватому наївні. І досвід майдану вас абсолютно нічого не навчив.

Тому я не розділяю вашого інтузіазму по відношенню до Порошенка і Ко. Набирайтеся терпіння (воно вам пригодиться), і пийте свою чашу сповна, ви це заслужили.
До тих хто голосував за Порошенка. Ну як там п'ється чаша, не дуже гірковато?
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 2:
Granchak (30.12.2016), promouter (01.01.2017)
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 20:19 #2671017   #1826
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

Так, всі чмошники дуже цікавляться хто скільки заробляє, і потім заздрять і бурмочуть під носа собі шось тіпа "з вовками жить по вовче вить"
Оленю (новорічний) .
Дуже цікавляться хто скільки заробляє виробники ювелірних виробів і автовиробники, виробники брендового одягу, гаджетів, пральних машин і взагалі будь яка поважаюча себе компанія.
Бо свою продукцію там з самого початку розробляють під певний прошарок людей з певним достатком, та ще й не один раз дуже цікавляться хто скільки заробляє і аналізують чи витратить ця людина зароблені нею кошти на той чи інший їхній товар.
Також дуже цікавляться хто скільки заробляє уряди НОРМАЛЬНИХ держав при розробці бюджету, податкового законодавства і багато чого іншого.
Це лише при Пєті і Гройсмані вваєажться дурним тоном цікавитися хто скільки заробляє і вважається що народ надурить державу по максимуму, а ми цінами і податками надуримо народ скільки б він не заробив.
Також дурним тоном вважається цікавляться хто скільки заробляє в банді бо мовляв чого цікавитися і так ясно що вкрав. А якщо не буде знати то і мєнтам менше розкаже коли впіймають
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2016, 22:49 #2671122   #1827
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Порохоботи з ольгінськими тролями часто сидять в одному кабінеті. Разом розробляли фейковий план "Шатун" .

А тим часом ....
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 09:34 #2671138   #1828
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Пост від 30 травня 14 року. Все про що я писав тоді, в точності сталося:



До тих хто голосував за Порошенка. Ну як там п'ється чаша, не дуже гірковато?
Особливо погоджуюсь з тим, що не варто було.
Це було очевидно ще до травня 14 року.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 10:01 #2671141   #1829
rktern
Учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

https

Кількість лайків вражає )
rktern зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 10:06 #2671142   #1830
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Кількість лайків вражає )
Ну так, кгм.

Хунта.
Вбивця дитячих трусіків
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 10:10 #2671144   #1831
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Новорічне привітання на тлі танка, чи бтера, чи як та зараза називається, вже, як має бути і кінця краю не видно.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 12:12 #2671161   #1832
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Новорічне привітання на тлі танка, чи бтера, чи як та зараза називається, вже, як має бути і кінця краю не видно.
Вже згадувалось:

Цитата Зрозумійте послідовність надходження проблем: дурна голова - проблема кацапів, а вже кацапи з дурною головою - проблема для нас. Якщо кацапи голову лікувати не будуть - так ми теж її не вилікуємо.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 13:07 #2671166   #1833
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Люди його обрали за обіцянку припинити війну, про москалів та інші умовні перешкоди в тій обіцянці не було жодного слова.
Нехай зараз дасть можливість переголосувати з запитанням чи хочуть все повернути, як було- 85 відсотків ( в гіршому випадку)скажуть так.
До речі, всі це прекрасно знають, як сам президент, так і американці з росіянами.
Тому останнім навіть завойовувати Україну не треба, просто сидять і чекають, коли сама голодна попроситься знову бути їхнім васалом.
Вірніше коли її відпустять ті, що сьогодні використовують і за ниточки смикають.

Востаннє редагував Ingenue: 01.01.2017 о 13:26.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 16:45 #2671181   #1834
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Новорічне привітання на тлі танка, чи бтера, чи як та зараза називається, вже, як має бути і кінця краю не видно.
Ти знаєш, для нас тут - це нормально.
Це там на твоїй планеті то дико.
А тут війна іде. напередодні в новинах повідомляли про чергових загиблих - так що ти права - кінця краю не видно.
І не в БТРі на фоні справа.
Просто жалюгідна спроба підняти дух - ну тай хрін з ним. На комусь та й спрацює. Інші просто постебуться на зразок "ну давай, розкажи нам нову казочку".
З Новим Роком і наступаючим нашим Різдвом.
І давай не псуй нікому перед святами настрій - всі вже і так помітили, що чим гірше - тим більше задоволене твоє его - "я ж казала!"

ПС: я от теж сиджу на різних всеукраїнских форумах по своїх інтересах, спілкуюсь з різними людьми, і не бачу особливо бажаючих вертатись назад "під крило". Я тобі швидше скажу так - попри все несприйняття порошенка, якщо питання стане руба Порошенко або під Путіна - то Порошенко виграє ще раз. Хоча звичайно так питання ніхто не поставить.

Востаннє редагував switch: 01.01.2017 о 16:51.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 18:04 #2671188   #1835
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я тобі швидше скажу так - попри все несприйняття порошенка, якщо питання стане руба Порошенко або під Путіна - то Порошенко виграє ще раз. Хоча звичайно так питання ніхто не поставить.
Вірно, так питання ніхто ставити не буде.
Поставлять якогось більш-менш адеквата проросійського і повного неадеквата проєвропейського, а перед цим про все нагорі перетруть.
Випадково натикаюсь тут на теми, з яких дізнаюсь, як деякі відверто затяті русофоби і прибічники війни працюють в пітері на ворогів, або торгують виключно російськими комплектуючими і офігіваю.
Люди, ви від такого дрібязка не змогли відмовитись наклавши високі купи на свої ідеали, про яку свободу, гідність та незалежніть одночасно беретесь втирати?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 18:19 #2671190   #1836
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
як деякі відверто затяті русофоби і прибічники війни працюють в пітері на ворогів
Здогадуюсь, що мова йде про мене. Якщо тобі буде від цього легше, то я в останній раз в пітері був і працював весною 14 року, більше мені не дозволила совість туди поїхати, не дивлячись на те що на той момент я там мав гарну та стабільну високооплачувану роботу.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ternopil1 (01.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 18:41 #2671194   #1837
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Тобто до травня 2014 Росія ще була для тебе братньою, або хоча б нейтральною ?
Чи ти ще тоді не розумів що діється і на кого на грушевського палкою махав?

Додано через 4 хвилини
У нас до речі теж є знайомий, який після ато поїхав в росію на заробітки.
Навіщо така війна? І дивно, що вас там ніхто не їсть, а ще й тисячами доларів платять.

Востаннє редагував Ingenue: 01.01.2017 о 18:44. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 18:56 #2671196   #1838
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Тобто до травня 2014 Росія ще була для тебе братньою, або хоча б нейтральною ?
Я завжди прекрасно розумів що собою преаставляє росія, і як державу я її братньою ніколи не рахував. Я і весною не хотів вже туди їхати, але я там вів об'єкт який потрібно було завершити. Після чого мене там вже нічого більше не затримувало, хоча в мене був контракт ще до кінця літа. А працював я там не мало не багато 2,5 роки. Ще якісь питання?
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ternopil1 (01.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 19:28 #2671198   #1839
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Я завжди прекрасно розумів що собою преаставляє росія, і як державу я її братньою ніколи не рахував. Я і весною не хотів вже туди їхати, але я там вів об'єкт який потрібно було завершити. Після чого мене там вже нічого більше не затримувало, хоча в мене був контракт ще до кінця літа. А працював я там не мало не багато 2,5 роки. Ще якісь питання?
Питань нема молодець.
А восени 41-го теж поїхав би до Німеччини завершити обєкт?
До речі, в інтернеті пишуть, не знаю, може знов брешуть, що 4 мільйона громадян України проживають в Росії станом на 2016 рік.

Востаннє редагував Ingenue: 01.01.2017 о 19:34.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 19:37 #2671199   #1840
Freeboy
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я тобі швидше скажу так - попри все несприйняття порошенка, якщо питання стане руба Порошенко або під Путіна - то Порошенко виграє ще раз. Хоча звичайно так питання ніхто не поставить.
Ти впевнений що "так питання ніхто не поставить?" В свій час більшість громадян хотіли бачити президентом Чорновола...але рос. спецлужби так поставили питання, що ми знову були змушені вибирати між комуністом і "демократичним" Кучмою. А якщо взяти до уваги той факт, що ми готові вибирати для себе президента тільки за те що він роздає дешеві примітивні обіцянки...то я не здивуюсь, якщо на наступних виборах буде балотуватись Яник))
Freeboy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
as2 (02.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:20.