Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Купівля автомобіля

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.06.2011, 18:32 #1665892   #21
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Народ каже що машини старше 10 років то хлам, незалежно від наворотів
Точніше навороти в таких машинах більше мінус, дорожче ремонт
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 18:52 #1665903   #22
NNN
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Народ каже що машини старше 10 років то хлам, незалежно від наворотів
Точніше навороти в таких машинах більше мінус, дорожче ремонт
У новішій машині теж навороти новіші і це не в плюс. Відповідна ціна ремонту і обслуговування. У мене на менулій машині пробіг за два роки був біля 16000 км. Окрім ходової нічого нечіпав і маленький тюнінг бампера, решітка, тонування і лобове скло. Єдине мене що невлаштовувало у попередньому авто це тип купе і місця на задньому сидінні недостатньо.
Єдине що колись робилось на якість а тепер на кількість.

Востаннє редагував NNN: 02.06.2011 о 18:54. Причина: шуми
NNN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 19:37 #1665957   #23
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Той скорпак мотор буде мати більше 2 літрів.а відповідно і пити буде багато.Певно краще Мондео (по ціні купиш новіший і по начинці буде точно не гірший).Також досить комфортна машина.
Я коли купляв свою.то був перед вибором Скорпіо 2.3 (1996 р.в.) чи Лансер 1.3 (1995 р.в.).
Вгадай.що вибрав
Хоча якщо пробіг 16 тис. за 2 роки.то пофіг об'єм і розхід.В мене пробіг менше.ніж за рік більший.ніж в тебе за два.то більше думаю про економію.ніж про комфорт.
NEMIROFF зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vlodko (02.06.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 19:47 #1665966   #24
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

за 11.5 можна взяти Астру Н, 1.6 на автоматі, і майже фулі, при тому шо їй буде 4 +/- роки......
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 20:52 #1666040   #25
xxxx
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від NNN Переглянути допис
У мене небуло такого гемору при купівлі першого автомобіля а пошук другого триває уже третій тиждень.брат шукав пів року. Я теж хочу із ГБО але боюсь щоб небула мертвою або присмерті бензинова система живлення. Пропонували звернути увагу на М-124 (250) але розглянувши і дав собі спокій нарахунок такого авто для мене таке авто асоціюється із телефонами NOKIA. Вартує мерс самошедші гроші а функцій як у ГАЗ 24.
Тобі правильно радили...теж мав ланцера 3ох річного продав...купив мерса 3ох кубового турбодизеля..бо раніше їздив з знайомим на подібному....таке враження що пересів з табуретки на мягке крісло (ДУЖЕ МЯГЕНЬКА, ВАЖКА, НАДІЙНА, ПРОСТОРА + РІВЕНЬ КОМФОРТУ ТА НАДІЙНОСТІ ХОДОВОЇ НАБАГАТО ВИЩИЙ, ТОВЩИНА ЕЛЕМЕНТІВ КУЗОВА, ПРОХІДНІСТЬ, ЗАПЧАСТИН БІЛЬШЕ, ВОНИ ДЕШЕВШІ, МОРЕ ШРОТУ, )
Колись так не економили на усіх агрегатах авто його начинкою та на металі кузова....
а на рахунок функцій - те що ти кажеш як в газ 24....то функцій - у будь якому авто до 30тис у.е - це зайве (ну принаймні для мене) ---ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЯКІСТЬ ЗБОРКИ ТА НАДІЙНІСТЬ...

ЄДИНИЙ МІНУС---- КОРОЗІЮ КУЗОВА - від неї не втечеш, роки беруть своє....
Просто треба не попасти на трупа який проїхав 800 тис км на таксі у німцях а скрутили до 200 тис....

Хто тут пише про тих ланосів та авео---таке враження що Ви порівнюєте туфлі зі шкіри та дармантину...
УСІ ЦІ АВТО ЯК ДАРМАНТИН - пару років поїздив - воно розвалиться і ніякого комфорту ( погодьтесь у нових дармантинових туфлях так не відходиш як у б.у шкіряних)...КОНСЕРВНІ БАНКИ СТВОРЕНІ У КРИЗОВИЙ ЧАС на яких усе в економії....Погодьтесь ніякий двигун у авео та лянчагах не відкатає 1 лімон км....а дизельні мерси накатують- порийте інфу в неті ( є море)
xxxx зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NNN (02.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 21:12 #1666061   #26
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

найкраще авто - нове авто
або хотя би чим по новіше

хто не вірить
почитайте тему чи варто купляии стару іномарку форд
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 21:28 #1666075   #27
NNN
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Правильно було сказано щоце поріняння із взуттям - шкіряне воно чи дермантінове. Тільки одна делема виникає вибирати між молодим дермантіном чи поношеною шкірою.
Тому я і звирнувся до вас щоб ви висказали своє "Фе" або "Гуд" та інші висновки. Забудемся про тих три моделі що я подав у першому пості. Хтось мабуть на порядок більш змінив авто і знає піднагодну тої чи іншої моделі .
NNN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 21:36 #1666081   #28
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

http://auto.ria.ua/auto_opel_4896675.html
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 21:42 #1666087   #29
NNN
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
http://auto.ria.ua/auto_opel_4896675.html
мало місця на задньому сидінні люблю поспати під час подорожі. У мене жінка теж водить авто тому люблю вміститися на заднє сидіння із ноутом і юзати інтернет або переглядати фільми.

http://auto.ria.ua/auto_ford_4844682.html була пропозиція за розумну ціну
поки я вибираю

Востаннє редагував NNN: 02.06.2011 о 21:45. Причина: шуми
NNN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 21:46 #1666089   #30
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від xxxx Переглянути допис
Хто тут пише про тих ланосів та авео---таке враження що Ви порівнюєте туфлі зі шкіри та дармантину...
УСІ ЦІ АВТО ЯК ДАРМАНТИН - пару років поїздив - воно розвалиться і ніякого комфорту ( погодьтесь у нових дармантинових туфлях так не відходиш як у б.у шкіряних)...КОНСЕРВНІ БАНКИ СТВОРЕНІ У КРИЗОВИЙ ЧАС на яких усе в економії....Погодьтесь ніякий двигун у авео та лянчагах не відкатає 1 лімон км....а дизельні мерси накатують- порийте інфу в неті ( є море)
Нє, ланос то шкіра, але бренд недорогий
Дерматин то вази і славути

Мерси вже не ті що були раніше, надійність суттєво впала
Ті що мільйон проїзджали були прості як двері, такого зараз ніхто не буде купувати
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vlodko (02.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 21:57 #1666094   #31
xxxx
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
найкраще авто - нове авто
або хотя би чим по новіше

хто не вірить
почитайте тему чи варто купляии стару іномарку форд
купіть собі завтра новий годинник виробництва китай ноу нейм.....сумніваюся що він пропрацює довше ніж
мій десятирічний Сейко.
Не мішайте кашу з хівном......того нісана купити ...то треба мати родичів у Хмельницьку.....в моделях авто яких випустилося по 2млн. штук- і вони визнані їхніми власниками та самим концерном- як найбільш вдалі в свій час.....90% любий майстер який себе поважає - відремонтує....+ повторюю...якісного шроту море,
Максіма та Камрі - непогані проте це авто для ОДЕСИ......де їх нерозмитнених з порту везуть на шрот..відповідно майстрів по них - більше.в нас шроту - мало ....Так в них електроніки напорядок більше...проте що кому треба ...кайф від тої електроніки різко пропаде після того як в ній не зможуть розібратися в нашій області...(Бажанов трохи знає але не господь Бог...не раз розводив руками і відправляв знайомих шукати щось в іншій області)
по опелях, мерсах, бмв в нас чогось більше майстрів.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Нє, ланос то шкіра, але бренд недорогий
Дерматин то вази і славути

Мерси вже не ті що були раніше, надійність суттєво впала
Ті що мільйон проїзджали були прості як двері, такого зараз ніхто не буде купувати
Згідний може й шкіра - проте вона якась тоненька......
чому ж не буде....ось я взяв...після ланцера....просто щось більше ціню надійність і простоту...чим актуальність і сучасність дизайну в автомобілі....
Мені треба доїхати з пункту А в пункт Б з комфортом та впевнено...для чого мені тут ці різні електронні прибамбаси ( бортовий компютер, камера заднього виду і інший непотріб )
П.С. ВСЕ ГЕНІАЛЬНЕ - ПРОСТЕ.

Востаннє редагував xxxx: 02.06.2011 о 21:57. Причина: Пізніше додано
xxxx зараз поза форумом  
Подякували 2:
NNN (02.06.2011), RUS (03.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 21:59 #1666103   #32
NNN
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

у теперішніх авто бівльше електроніки ніж потреби у ній. зато на електроніці більший заробіток розказати народу що тут вмонтовані новітні нанотехнології. Метал залишається металом ходова ходовою а двигун тим яким його винайшли століття тому +/- декілька років. Я із електронікою у повному контакті тому знаю що із нею жарти погані.
У кожного своє бачення комфорт. Мені достатньо мнягких сидінь, тишини , простору, і клімат.

Востаннє редагував NNN: 02.06.2011 о 22:22. Причина: шуми
NNN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
xxxx (02.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 22:06 #1666107   #33
maxz
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

яб радив брати Audi A6 до 2000 року не черепаху.
їздив батько 5 років ніяких проблем(взяли Шкода Супер Б), а на шод тих ланосоів чи китайців, металолом за ними плаче одним словом.дожилиб вони до тих років то було б велике щастя)))
І ще одне тут відгуки на щод машин ..ОПЕЛЬ І ФОРД ТО НЕ МАШИНА,Є ПИТАННЯ?, КОМУ ТРЕБА ПОЯСНЮ!!!

Востаннє редагував maxz: 02.06.2011 о 22:12.
maxz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
xxxx (02.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 22:19 #1666113   #34
xxxx
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від maxz Переглянути допис
яб радив брати Audi A6 до 2000 року не черепаху.
їздив батько 5 років ніяких проблем(взяли Шкода Супер Б), а на шод тих ланосоів чи китайців, металолом за ними плаче одним словом.дожилиб вони до тих років то було б велике щастя)))
І ще одне тут відгуки на щод машин ..ОПЕЛЬ І ФОРД ТО НЕ МАШИНА,Є ПИТАННЯ?, КОМУ ТРЕБА ПОЯСНЮ!!!
Згідний теж суперовий апарат....думав над ним коли брав свою...З плюсів- краще захищений кузов від корозії чим мерсовський ( передній привід-але це тільки зимою - літом це мінус)....з мінусів - дорожча в обслуговуванні...більш чутлива до нашого надзвичайно якісного топлива....спеціалістів по ній менше, шроту менше.
xxxx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 22:23 #1666116   #35
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від NNN Переглянути допис
у теперішніх авто бівльше електроніки ніж потреби у ній. зато на електроніці більший заробіток розказати народу що тут вмонтовані новітні нанотехнології. Метал залишається металом ходова ходовою а двигун тим яким його винайшли століття тому +/- декілька років. Я із електронікою у повному контакті тому знаю що із нею жарти погані.
якраз в лансері до 2007р мінімум тої електроніки лише все необхідне, ходова простенька і відповідно надійна, мінімум понтів і максимум надійності
як варіант http://auto.ria.ua/auto_mitsubishi_4167100.html
пс, спати на задньому сидінні незручно
Vlodko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 22:35 #1666121   #36
NNN
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від xxxx Переглянути допис
Згідний теж суперовий апарат....думав над ним коли брав свою...З плюсів- краще захищений кузов від корозії чим мерсовський ( передній привід-але це тільки зимою - літом це мінус)....з мінусів - дорожча в обслуговуванні...більш чутлива до нашого надзвичайно якісного топлива....спеціалістів по ній менше, шроту менше.
тепер стоїть питання по чому спеціалісти? По кузовних роботах непитання по ходовій і двигуну теж. залишаються коробка автомат і електроніка перед цими двома пристроями спеціалісти крутять голової і зїзжають на мозги. Залишається проблема не у спеціалістах а у обладнанні яке здатне ці навороти продіагностувати знов делема відсутні спеціалісти із обладнанням. Може я неправий?
Тоді навіщо нам ці навороти за сумашедші гроші про які ми згадуєм коли воно навернеться.

Востаннє редагував NNN: 02.06.2011 о 22:49. Причина: шуми
NNN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 23:21 #1666146   #37
xxxx
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

коробка автомат - як для кого - для мене це зло-лишній розхід топлива...грошей...геморою...
кузовні роботи - для чого купувати авто з значною корозією....а потім ще з ним махатись....варто взяти не фарбоване - ну таких НЕМАЄ....або 1 -2 елементи фарбовані...-типу крило, двері- решта рідні- це захистить від авто яке складене з двох частин....
обладнання в Тернополі - мало- всі розуміють друг S ку возив в Львів..
ну як пояснити --- навороти - це є дойка грошей (приміром дизель CDI який стає банальним хворим від нашої соляри) власник себе почуває суперзабезпеченим на момент купівлі авто і не розуміє що за той весь непотріб прейдеться платити ...причому недешево тим більше в Україні - 3-4 заробітними платами ато і більше ( середньо статистичними по Тернополю...)
xxxx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 23:26 #1666154   #38
NNN
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Тому я і запустив цю тему щоб якось визначитися. Можна дійсно бахнути велику суму за авто а на обслуговування відсутні кошти. Також купити авто із стажем потішитись деякий час і почнеться вилізати всякі неприємні поломки або бочіни які недогледів при покупці.
NNN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 23:28 #1666157   #39
xxxx
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від Vlodko Переглянути допис
якраз в лансері до 2007р мінімум тої електроніки лише все необхідне, ходова простенька і відповідно надійна, мінімум понтів і максимум надійності
як варіант http://auto.ria.ua/auto_mitsubishi_4167100.html
пс, спати на задньому сидінні незручно
Це все відносно чого ? (ВАЗ, ТАВРІЯ, ТАУРЕГ).. але те що вона жорстка а в нас ям море відповідно і ходова набагато швидше сідає думаю спорити не будеш....

Бочіни будуть полюбому...треба хоч 1-2 у.о мати в запасі однозначно....
xxxx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2011, 07:45 #1666223   #40
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від xxxx Переглянути допис
Це все відносно чого ? (ВАЗ, ТАВРІЯ, ТАУРЕГ).. але те що вона жорстка а в нас ям море відповідно і ходова набагато швидше сідає думаю спорити не будеш....

Бочіни будуть полюбому...треба хоч 1-2 у.о мати в запасі однозначно....
наїздив на своїй 120 тис, 4 роки, за весь час міняв 3 рази втулки стабілізаторів 500грн з роботою, рульові тяги і саленблоки 100 грн з роботою, і раз натяжний ролік з ремнями теж десь 1000грн, масло кожних 10 тис і раз гальмівні колодки - все це планові роботи..
знаю людей які їздять на таких значно довше і більше ніж я - всі задоволені
ПС брав авто з салону, довольний на всі 100% - продавати незбираюсь

Востаннє редагував Vlodko: 03.06.2011 о 07:53.
Vlodko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
barvik777 (03.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:51.