Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Покажіть мені Бога.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.07.2011, 09:35 #1708390   #81
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Звісно, босмерті не існує і я перейду у другий стан буття.
то за шо ж твої родичі його в тюрму посадили?
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 09:39 #1708396   #82
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
про те,що книжка з біології брехала,я вже зрозумів,а от брехні в біблії я ще не знайшов!
Все ясно.
Общая биология: Учебник для 10-11 кл. общеобразовательных учреждений. На тобі православну біологію.
http://scipeople.com/publication/102455/
Інформація про автора доставляє:
Цитата Сергей Юрьевич Вертьянов (псевдоним; настоящая фамилия Вальшин; род. 1964[1]) — российский публицист-креационист.
Утверждает, что является кандидатом физико-математических наук, выпускником факультета молекулярной и биологической физики МФТИ[2], но в списках выпускников ни Вертьянов, ни Вальшин не значатся.
Неоднократно писал сугубо положительные рецензии на собственные книги (книги подписаны псевдонимом «Вертьянов», рецензии — «Вальшин»)[4][11]
http://ru.wikipedia.org/wiki/Вертьянов,_Сергей_Юрьевич


І одразу рецензія С.Г. МАМОНТОВА, члена Міжнародної академії наук:
http://www.isps.su/rez/vertyanov.html

Востаннє редагував Frenky: 27.07.2011 о 11:00.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 09:47 #1708400   #83
Dream hacker
 
Аватар для Dream hacker
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
то за шо ж твої родичі його в тюрму посадили?
От знаєш е такий у світі закон що подібне іде до подібного, так що возрадуймось. І не возхвелюймось.
Dream hacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 09:49 #1708401   #84
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Нема проблемм, просто хочу побачити Бога.
пора дорослішати. хочу пісю,хочу каку вже закінчилося і то давно!
Бог тоже шось від тебе хоче в замін,ти йому це даєш?
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 10:35 #1708444   #85
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від хомячек Переглянути допис
В тебе якась поблема непонятно на якій почві в якій ти виниш Бога? Чи то проблема в якій Він тобі не допоміг? "Покажіть мені Бога" . Блін, Покажіть мені інопланетянина!!!! Піди до церкви і задай це питання священнику, я думаю він тобі все детально розкаже і покаже. Вибач за такий флуд.
Ну так інопланетянам не поклоняються і не вірять в них, а лише припускають що вони можуть існувати. А тут наоборот сліпа віра яка заперечує логіку і науку, зате міцно вірить у легенду
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 11:42 #1708509   #86
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
У світі багато людей помирало за інших, не тільки Ісус.
Згоден.
Але тільки Ісус помер за всіх людей, заплативши (по Закону) за їх гріхи своєю смертю.
Тільки Ісус відкрив людям шлях до нового духовного народження, щоб стати нам дітьми Бога по духу.
Тільки Ісус воскрес тілом і увійшов, як представник усього людство до Бога, на Небеса. Він є Первісток із мертвих.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
І як той таки Ісус писав що усі ми діти Божі.
Усі ми?
Ісус про всіх-всіх таке говорив?
Можете мені показати де це написано?
Ви теж дитина Божа?
В чому це проявляється?

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Доречі а хіба людина не відноситься до тваринного світу? Може ми відносимося до грибів чи мікробів? Таки ні мій брат єнот теж така сама тварина як і мій брат Новак і така сама тварина як і я.
Тілом людина відноситься до тваринного світу.
А от свідомістю виділяється з решти тварин.
Якщо ж ще згадати, що людина є трискладовою істотою і має дух, то розуміємо, що люди - це щось зовсім особливе.
Втім, через гріх, сталося омертвіння духу людини і від"єднання (духом) від Небесного Отця.
Одночасно людина стала дуже добре розрізняти думки та ідеї з духовного світу, які походять від диявола.
Отже, дух людини не вмер, а переродився, ставши каналом для спілкування із темним духовним світом.

Ісус сказав, що кожній людині потрібно ЗНОВУ народитися від Духа Святого, оновивши свій дух до нового життя з Богом.
Хто пройде через це - той і є дитиною Бога по духу.
А хто залишиться із старим мертвим духом - той побачить Бога лише на Суді.
Там не буде радості.
Так буде страшно.
Суд є для Сатани і тих, хто служив йому і зневажав Бога.
Жодній людині не побажаю прийти на цей Суд.
Новак зараз поза форумом  
Подякували 2:
frost (07.08.2011), Leon+ (27.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 13:06 #1708572   #87
Dream hacker
 
Аватар для Dream hacker
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Згоден.
Але тільки Ісус помер за всіх людей, заплативши (по Закону) за їх гріхи своєю смертю.
Тільки Ісус відкрив людям шлях до нового духовного народження, щоб стати нам дітьми Бога по духу.
Тільки Ісус воскрес тілом і увійшов, як представник усього людство до Бога, на Небеса. Він є Первісток із мертвих.
Доказати надіюсь зможеш?
Печально але факт. Ні я звісно ж вірю,але я і сам воскрес з того світу під час операції на серце у 1990 р. то виходить Ісус не Єдиний хто воскрес із мертвих?
А що як солдат який своїм тілом впав на дзот теж платив за гріхи фашистів своєю смертю?
Ну про те чого я дитина божа ти прочитай у біблії.
Dream hacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 13:13 #1708579   #88
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата
Допис від Новак;1707640[B
Крупнейшие ученые о Боге[/B]
Альберт Эйнштейн - “Я верю в Бога, как в Личность и по совести могу сказать, что ни одной минуты моей жизни я не был атеистом”. Он не раз подчеркивал: “Основой всей научной работы служит убеждение, что мир представляет собой упорядоченную и познаваемую сущность. Это убеждение зиждется на религиозном чувстве”.

Эйнштейну принадлежит и следующее высказывание: “Я смотрю на картину, но мое воображение не может воссоздать внешность ее творца. Я смотрю на часы, но не могу представить себе, как выглядит создавший их часовой мастер. Человеческий разум не способен воспринимать четыре измерения. Как же он может постичь Бога, для Которого тысяча лет и тысяча измерений предстают как одно”.

Луи Пастер, основоположник современной микробиологии и иммунологии, говорил: “чем более я занимаюсь изучением природы, тем более останавливаюсь в благоговейном изумлении перед делами Творца. Я молюсь во время работ своих в лаборатории”.

Физик Анри Беккерель - первооткрыватель радиоактивности - засвидетельствовал: “Именно мои работы привели меня к Богу, к вере”.

Великий физик Томсон, открывший электрон, говорил: “Не бойтесь быть независимыми мыслителями! Если вы мыслите достаточно сильно, то вы неизбежно будете приведены наукой к вере в Бога, которая есть основание религии. Вы увидите, что наука не враг, а помощница религии”.
Новак, я повныстю погоджуюсь з усыма цими цитатами. І з Вами, коли ви говорили що треба Бога шукати в собі.
Я його якраз там і найшла. Я відчула що Бог є. Він в моїх думках, переживаннях, відчуттях, я до нього дуже часто звертаюся (по вашому - молюся). Але коли я звернулася до Біблії і інших "першоджерел", то мені здалося, що я попала в первіснообщинний лад - настільки все примітивно, порівнянно з тим, що я відчуваю.
Ось це, наприклад:
"Але тільки Ісус помер за всіх людей, заплативши (по Закону) за їх гріхи своєю смертю.
Тільки Ісус відкрив людям шлях до нового духовного народження, щоб стати нам дітьми Бога по духу.
Тільки Ісус воскрес тілом і увійшов, як представник усього людство до Бога, на Небеса. Він є Первісток із мертвих."
Навіть не знаю, як вам пояснити, що для БОГА - це все як для нас танці з бубеном навколо вогнища. І Небеса і Первісток з великої букви для Бога не має ніякого значення. І для чого ви постійно повторюєте, що Ісус помер за всіх людей.
Якщо ви вірите, що він воскрес, то він таки не помер і ніякої жертви немає. А якщо він реальна людина і він помер, то його дуже шкода, але таких як він тисячі і їм ще прикріше, бо про них навіть не згадують.
Dream hacker, я так думаю, що ти сам розумієш, що є Бог. Те що ти задаєш такі питання, що тебе мучить, вся каша, що є в твоїй голові - це і є Бог. Ми його частина. Побачити його в цьому стані, що ми є зараз, ми не зможемо, ми не бачимо навіть четвертого виміру, а їх, напевно, набагато більше.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Кара Божа (27.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 13:27 #1708589   #89
Leon+
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
1) ви говорили що треба Бога шукати в собі.
Я його якраз там і найшла. Я відчула що Бог є. Він в моїх думках, переживаннях, відчуттях, я до нього дуже часто звертаюся (по вашому - молюся).

2) Але коли я звернулася до Біблії і інших "першоджерел", то мені здалося, що я попала в первіснообщинний лад - настільки все примітивно, порівнянно з тим, що я відчуваю.

3) І Небеса і Первісток з великої букви для Бога не має ніякого значення.

4) Якщо ви вірите, що він воскрес, то він таки не помер і ніякої жертви немає.

5) вся каша, що є в твоїй голові - це і є Бог. Ми його частина.
Можна я вам відповім?
1) Того Бога, якого ви знайшли в собі, ви ототожнюєте з власним "Я" чи ви думаєте про нього як про щось окреме від вас?

2) Ви ж прекрасно знаєте, що навіть найкращі відчуття неможливо адекватно передати на папері, бо між відчуттями і папером - суттєва різниця: у них різна природа. Відчуття - нематеріальні (я не про фізіологічні відчуття, а про щастя, справедливість, любов, красу, добро), а папір - матеріальний. Тому критикувати Біблію чи інші книги за те, що вони не передають ваших відчуттів - це трохи не той варіант аргументації.

3) Маєте якесь підтвердження цього твердження, окрім власних відчуттів (себто уявлень)?

4) А як би міг Він воскреснути, якби не помирав?

5) Якщо ми - частина Бога, то чому знаходяться люди, які заперечують Його існування? Як частина може заперечувати існування цілого?

P.S. Прошу вибачення у Новака і Пантери: більше не буду втручатися у вашу дискусію
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 14:46 #1708657   #90
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Можна я вам відповім?
1) Того Бога, якого ви знайшли в собі, ви ототожнюєте з власним "Я" чи ви думаєте про нього як про щось окреме від вас?

2) Ви ж прекрасно знаєте, що навіть найкращі відчуття неможливо адекватно передати на папері, бо між відчуттями і папером - суттєва різниця: у них різна природа. Відчуття - нематеріальні (я не про фізіологічні відчуття, а про щастя, справедливість, любов, красу, добро), а папір - матеріальний. Тому критикувати Біблію чи інші книги за те, що вони не передають ваших відчуттів - це трохи не той варіант аргументації.

3) Маєте якесь підтвердження цього твердження, окрім власних відчуттів (себто уявлень)?

4) А як би міг Він воскреснути, якби не помирав?

5) Якщо ми - частина Бога, то чому знаходяться люди, які заперечують Його існування? Як частина може заперечувати існування цілого?

P.S. Прошу вибачення у Новака і Пантери: більше не буду втручатися у вашу дискусію
Дякую за відповідь: чим більше думок, тим цікавіше.
1. Окреме від мене. Але я усвідомлюю, що чим краще буде моє Я, тим потужніше буде "воно".
2. Знаю. Тому навіть приблизно не можу передати те, що я відчуваю. Я не за це критикую Біблію і всі інші "катехизми", а за те, що там дуже багато "танців біля вогнища". Тобто для того, що б бог тебе почув треба поклонятися тому, вірити в те, ходити туди, говорити таке, там присісти, там встати, тут на коліна впасти, тому руку поцілувати, кусок хліба зїсти і вином запити. Думаю ви зрозуміли про що я.
3. Підтвердження, що богу всерівно з якої букви написано слово Небеса і Первісток? Так. Тому що є багато мов, де інші орфографічні правила.
4. Ну це смерть, як наркоз. Заснув і проснувся. Заснув людиною, проснувся богом. Де жертва?
5.Тому що є різні люди. Кожна людина стоїть на свому щаблі розвитку. Деяким просто не дано відчути. Ви думаєте кожна риба відчуває, що вона частина косяка? Я думаю, що ні, просто пливе куди всі. А тільки ми здалеку бачимо цей коск.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (27.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 15:36 #1708683   #91
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Доказати надіюсь зможеш?
Печально але факт. Ні я звісно ж вірю,але я і сам воскрес з того світу під час операції на серце у 1990 р. то виходить Ісус не Єдиний хто воскрес із мертвих?
Єдиний, Хто воскрес і живий повік, має в Собі життя вічне (зое) і знаходиться на престолі Отця.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
А що як солдат який своїм тілом впав на дзот теж платив за гріхи фашистів своєю смертю?
Він заплатив своїм життям за життя друзів своїх, за життя рідних своїх.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Ну про те чого я дитина божа ти прочитай у біблії.
Втікаєте від відповіді?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Новак, я повныстю погоджуюсь з усыма цими цитатами. І з Вами, коли ви говорили що треба Бога шукати в собі.
Я його якраз там і найшла. Я відчула що Бог є. Він в моїх думках, переживаннях, відчуттях, я до нього дуже часто звертаюся (по вашому - молюся). Але коли я звернулася до Біблії і інших "першоджерел", то мені здалося, що я попала в первіснообщинний лад - настільки все примітивно, порівнянно з тим, що я відчуваю.
Ісус Христос, якого ви бачите в Біблії, його життя, слова, його смерть і воскресіння - це теж здається примітивним для вас?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ось це, наприклад:
"Але тільки Ісус помер за всіх людей, заплативши (по Закону) за їх гріхи своєю смертю.
Тільки Ісус відкрив людям шлях до нового духовного народження, щоб стати нам дітьми Бога по духу.
Тільки Ісус воскрес тілом і увійшов, як представник усього людство до Бога, на Небеса. Він є Первісток із мертвих."
Навіть не знаю, як вам пояснити, що для БОГА - це все як для нас танці з бубеном навколо вогнища.
Що саме є "танцями з бубном"?
Те, що вчинив для нас Ісус по волі Отця, чи наші уявлення про це?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
І Небеса і Первісток з великої букви для Бога не має ніякого значення.
Для вас, можливо і так.
Мені хотілось би бачити, як ви вимовляєте те, що ви написали.
Ви не проти зустрітися і поговорити про Бога і те, яким кожен із нас Його уявляє?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
І для чого ви постійно повторюєте, що Ісус помер за всіх людей.
Бо це надзвичайно важливо.
В цьому я бачу любов Ісуса до нас.
В цьому я бачу кінець Закону, за яким я був приречений на смерть.
Ісус Своєю смертю подолав мою смерть і дав мені життя, відкрив шлях до Отця.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Якщо ви вірите, що він воскрес, то він таки не помер і ніякої жертви немає.
Жертва була вже в тому, що Ісус став подібним до нас.
Терпів лихословлення і зневагу, бувши невинним.
Терпів біль і наругу, бачив зраду.
Витерпів страждання на хресті і...

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А якщо він реальна людина і він помер, то його дуже шкода...
Зійшов у смерть, але потім воскрес.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
але таких як він тисячі і їм ще прикріше, бо про них навіть не згадують.
Написано, що Він був мучений і зневажений більше усякої іншої людини. І поніс тягар гріхів усього людства.

Говорити про страждання іншого легко. Страждати - тяжко.

Ісус помер, що ми жили, постраждав, щоб нам не понести покарання вічне.

Для мене це серйозно, а не якісь іграшки.
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (27.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 16:17 #1708732   #92
UCreature
Учасник
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Тоді і в тебе нема Бога. І твій Бог то взагалі брехня? Нєєєє... Бог є але ти теж його не бачив, приєднуйся будемо його шукати разом.
реально круто. я просто собі поставив замість слова "Бог" - "розум". можна взяти будь яке повідомлення, навіть ту саму цитату:
Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Тоді і в тебе нема розуму. І твій розум то взагалі брехня? Нєєєє... розум є але ти теж його не бачив, приєднуйся будемо його шукати разом.
UCreature зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 17:48 #1708823   #93
Dream hacker
 
Аватар для Dream hacker
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Новак, ти оперуєш різними фактами які десь прочитав. Але навідь не знаєш чи то є насправді. Доречі якщо у Бога є пристол, тобто тронна якому він сидить, значить є якшо судити логіці місце яким він сидить. Чи я не правий? Якщо є трон значить десь він є. А тому треба туді піти і побачити Бога. Не знаєш як пройти до трону? Скажи мені о мудрійший, я благаю тебе зі смиренням. І не тільки Христос був на тому світі та повернувася з нього. А й багато людей. Доречі якщо когось цитуєш наводь докази, будь-ласка.
Dream hacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 18:56 #1708879   #94
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Новак, ти оперуєш різними фактами які десь прочитав.
В Біблії, яку ти теж згадував. Пам"ятаєш?

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Доречі якщо у Бога є пристол, тобто тронна якому він сидить, значить є якшо судити логіці місце яким він сидить. Чи я не правий? Якщо є трон значить десь він є. А тому треба туді піти і побачити Бога. Не знаєш як пройти до трону?
І Бог є і трон є, віриш?
Трон - це сила і авторитет, розумієш?
А Бог є всюди, бо Він є всюдиприсутній. Просто для фізичних очей Він є невидимим, як не напружуйся.
І в Царство Боже треба не ногами шлях міряти, а серцем шукати (я не про насос в грудях).
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 20:39 #1708966   #95
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
значить не даром полізли. видно шо тобі це приносить задоволення. доречі,раз вже мова зайшла,я от ставити фу вмію,а як потім дописати комент,шоб людина знала за шо саме я ставлю це фуу....
Це просто! Коли ви ставите фу те що біля дякую то програма сама напише від кого. А коли нажимаете на терези і вибираєте негативне ставлення до допису можете написати пару слів і підписатись. В першому випадку комусь відніме один бал репутації в другому випадку відніме половину вашої у вас 2 /1=2. вкогось наприклад як у мене 7 тоді за перший раз відніме 4 а за другий 3. Кількість таких дарунків в карму обмежено за день.
Культурні люди підписуються під посланням і не пишуть щось образливе.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 21:07 #1708985   #96
Phil
 
Аватар для Phil
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

С помошью зеркала учёным удалось увидеть «лицо Бога». Организация под названием The Mirror of the Sacred Scriptures and Paintings World Foundation (Всемирный фонд «Зеркало священных текстов и картин») опубликовал результаты изучения живописи и графики Леонардо да Винчи.
Они утверждают, что Леонардо да Винчи, пользуясь зеркалами, зашифровал в своих работах изображение старозаветного Яхве и другие сакральные образы.
Авторы The Mirror of the Sacred Scriptures утверждают, что использование да Винчи зеркал объясняет, почему персонажи его картин и рисунков смотрят в пустоту, а не на другие фигуры.
Например, мальчик Иоан Креститель на известном этюде с Марией, Святой Анной и младенцем видит не Исуса, а лицо Бога. Очень похожее изображение удаётся выделить если манипулировать зеркалом на репродукции «Монны Лизы» - удивительное лицо выходит в районе правой руки женщины.
В «Тайной вечере» можно разглядеть перевёрнутую чашу Святого Грааля.
Полотно «Иоан Креститель», на катором Святой изображен в виде мальчика, на самом деле прячет мистическое четырёхногое создание – символ создания человека, а также райское дерево.
Зеркальные исследователи утверждают, что не только Леонардо, но и Микеланджело, Рафаель и другие художники, особенно, восточные, использовали зеркала для сокрытия тайного смысла.
Работа фонда The Mirror of the Sacred Scriptures была направлена в Ватикан. Ответ представителей Святого Престола свидетельствует, что эта работа, без сомнения, станет предметом дискуссий среди искусствоведов, но всё-таки эти идеи требуют «твёрдых доказательств» и поддержки с боку авторитетных учёных.
Phil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 22:09 #1709044   #97
Erecto
Banned
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Я утверждаю Бога нет. Есть божественность - безличностная энергия (с) Ошо (Бхагван Шри Раджниш)
Erecto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 22:29 #1709065   #98
Leon+
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
тут сліпа віра яка заперечує логіку і науку
Спеціально для любителів науки і логіки:

Онтологічний доказ існування Бога:
1.1 Бог – найбільша з мислимих істот.
1.2 Бог існує в розумі.
1.3 Існувати в дійсності – краще, ніж існувати тільки в розумі.
1.4 Відповідно, якщо Бог існує тільки в розумі, то ми можемо помислити щось більше, ніж Бог, – а саме Бога, який існує в дійсності.
1.5 Неможливо, однак, помислити істоту більшу, ніж найбільша із мислимих істот.
1.6 Відповідно, Бог не може існувати тільки в розумі.
1.7 Відповідно, Бог існує як у розумі, так і в дійсності.
1.8 Відповідно, Бог існує.

P.S. На критику Гауніло і Канта є контраргументи.

Космологічний доказ існування Бога:
2.1 Все, що починає існувати, має причину початку свого існування.
2.2 Всесвіт почав існувати.
2.3 Відповідно, є причина того, що Всесвіт почав існувати.

P.S.На критику Юма є контраргументи.

Телеологічний доказ існування Бога:
3.1 Всесвіт має ознаки «детального налаштування» (Fine-tunedUniverse; антропний принцип), що робить його придатним для життя.
3.2 Існування «детального налаштування» цілком імовірне з позиції теїзму (віри в Бога).
3.3 Існування «детального налаштування» взагалі неможливе з позиції атеїзму (невіри в Бога).
3.4 «Детальне налаштування» переконливо свідчить про перевагу теїзму над атеїзмом.

Ще раз повторю те, що вже говорив раніше:
Є елементарний здоровий глузд, який показує, що сама по собі матерія - нерухома, невизначена і аморфна. Отже до руху і форми її мусить привести щось ЗОВНІШНЄ по відношенню до неї, бо в самій собі вона не має ні цієї здатності, ні цієї сили, ні цього розуму.

А є "інтелектуальне вимахування", яке замість того, щоби шукати істину, намагається самореалізуватися на самому процесі пошуку цієї істини. І для цього "вимахування" не так важлива істина (тобто кінцевий результат), як сам процес її пошуку, коли можна "повикобелюватися" у розумних словечках, які не мають абсолютно ніякого зв'язку ні зі здоровим глуздом, ні з реаліями оточуючого світу.
Leon+ зараз поза форумом  
Подякували 2:
ecosvyat (27.07.2011), Іра (28.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2011, 07:20 #1709214   #99
Dream hacker
 
Аватар для Dream hacker
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Бог то така собі єнергія, з якою ніхто не може поговорити чи навідь побачити, то чи є вона? Може її виміряли науковим шляхом?
Dream hacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2011, 07:47 #1709220   #100
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Онтологічний доказ існування Бога:
1.1 Бог – найбільша з мислимих істот.
По своїй суті це твердження є єресь.
Розмір маса і об"єм притаманні лише матеріальним тілам.
Віруючі постійно наголошують, що Бог не матеріальние, а духвне тіло. Тому ні маси ні об"єму ні розмірів мати не може.
Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
1.2 Бог існує в розумі.
Лише у тих людей, які в нього вірять. В кожному розумі існує свій Бог, з своїми ознаками, зовнішнім виглядом, догмами, вченням, святами і ритуалами, що суттєво суперечать іншим Богам і віруванням.
Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
1.3 Існувати в дійсності – краще, ніж існувати тільки в розумі.
З точки зору кого? Напевно з точки зору матеріальної людини. Ми не можемо знати що краще з точки зору гіпотетичних творінь які панують в нематеріальному духовному світі і в свідомості окремих людей.
.

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Космологічний доказ існування Бога:
2.1 Все, що починає існувати, має причину початку свого існування.
Це не доказ. Це єресь.
Згідно християнського віровчення Бог був завжди і не має ні причини ні початку свого існування. В нього нема дня народження і початок існування Бога християнами навіть не обговорюється.
Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
А є "інтелектуальне вимахування", яке замість того, щоби шукати істину, намагається самореалізуватися на самому процесі пошуку цієї істини. І для цього "вимахування" не так важлива істина (тобто кінцевий результат), як сам процес її пошуку, коли можна "повикобелюватися" у розумних словечках, які не мають абсолютно ніякого зв'язку ні зі здоровим глуздом, ні з реаліями оточуючого світу.
Ось це якраз стосується релігійних першосвященників і релігійних фанатиків.
 
Подякував(ла):
Пантера (28.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:57.