Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Результати опитування: Як ви вважаєте чи варті собаки такої уваги?
Так. Адже це весело та можна знайти нових друзів 28 87.50%
Ні пес має сидіти на ланцюну. 4 12.50%
Голосували: 32. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Давайте поговоримо про собак...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.03.2015, 15:24 #2523263   #21
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата У меня жена выпрашивает купить ей мини померанского шпица У кого-то есть? За ними тяжело ухаживать?
У мого двоєрідного брата є. То чудо, а не собака. Справжній компаньйон, без господаря - нікуди, легко піддається дресурі. Дуже грайлива і товариська собака.
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2015, 09:48 #2524188   #22
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Права преданности

Если в моем присутствии человек хвастает достоинствами
своей собаки, я обязательно спрашиваю, где она теперь,
по-прежнему ли с ним. И слишком часто получаю ответ в духе: "Нет, мне пришлось от нее отделаться... я
переехал в другой город (или сменил квартиру на меньшую, или перешел на другую работу), и мне стало трудно держать собаку". Или еще что-нибудь в том же роде. Меня поражает, как люди, во всех остальных отношениях вполне добропорядочные, нисколько не смущаются, признаваясь в подобном поступке. Они не сознают, что между их поведением и поведением эгоиста, высмеянного в этой истории, нет принципиальной разницы. Собака лишена каких бы то ни было прав не только согласно законам, но и из-за бесчувственности многих людей. Преданность собаки - это драгоценный дар, накладывающий на того, кто его принимает, не меньшие обязательства, чем человеческая дружба. И это следует иметь в виду всем, кто намеревается обзавестись четвероногим другом...
...Мы оцениваем благородство двух друзей, исходя из того, кто из них способен на большую бескорыстную жертву ради другого.
В XIX веке один философ сказал: "Пусть вашей целью
будет всегда любить больше, чем любят вас; не будьте в
любви вторым". Когда дело касается людей, мне иногда
удается выполнить эту заповедь, но в моих отношениях с
преданной собакой я всегда оказываюсь вторым. Какие это необычные и единственные в своем роде узы! Вы когда-нибудь задумывались над их необычностью? Человек - существо, наделенное разумом и высокоразвитым чувством моральной ответственности, существо, для которого высшей и благороднейшей верой стала вера в братскую любовь, - именно тут вдруг оказывается менее благородным, чем четвероногий
хищник. Говоря так, я вовсе не позволяю себе впасть в
сентиментальный антропоморфизм. Даже самая высокая
человеческая любовь порождается не рассудком, не
специфически человеческим нравственным чувством, а берет начало в гораздо более глубоких и древних чисто
эмоциональных, а значит, инстинктивных слоях. Самое
безупречное и нравственное поведение утрачивает цену в
наших глазах, если оно диктуется только рассудком. Элизабет
Броунинг писала:

Люби меня, люби лишь ради
Любви самой.

Даже в наши дни человеческое сердце все еще остается
таким же, как у высших животных, ведущий групповой образ жизни, как бы безвременно ни превосходил их человек благодаря своему разуму и нравственному чувству. Факт остается фактом: моя собака любит меня больше, чем я ее, и это всегда порождает во мне смутный стыд. Собака в любой момент готова пожертвовать за меня жизнью. Если бы на меня напал лев или тигр, Эди, Булли, Тита, Стаси и все мои остальные собаки без малейшего колебания кинулись бы в неравную схватку ради того, чтобы на несколько секунд продлить мою жизнь. А как поступил бы на их месте я?
К. Лоренц
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2015, 15:08 #2524590   #23
herytan
Учасник
 
Аватар для herytan
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

У меня московская овчарка. Здоровенный пес, но красавец! Дружелюбный, верный. Всё-таки собаки этим никогда не уступают другим животным!
herytan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (24.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2015, 16:42 #2524622   #24
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Вони щиро нас люблять і довіряють нам до останньої краплі...
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2015, 13:26 #2524872   #25
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Человек написал письмо владельцу небольшого отеля:
- Я хотел бы взять с собой собаку. Она хорошо воспитана и не доставит хлопот. Вы не возражаете?
Через пару дней он получил ответ от отельера:
- Я содержу отель в течение многих лет, и никогда ни одна собака не украла мои полотенца, постельные принадлежности или картинку со стены. Я никогда не должен был вызывать полицию из-за того, что собака напилась и начала скандал в середине ночи. И никогда не случалось, что собака не оплатила счет. Поэтому я с радостью приветствую собаку, и если она поручится за Вас - Вы также можете приехать.

І такі ситуації в житті бувають....
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякували 4:
Пантера (24.03.2015), lesjok (21.04.2015), Сомбра (24.03.2015), ScottishAngel (14.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 17:22 #2525341   #26
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

А це називається "Дістали маму"!
Заодно можна і витримочку потренуватися.
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2015, 09:31 #2525539   #27
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Из-за пазухи вынув щенка-сироту
Обратился Хозяин со словом к Коту:
"Вот что, серый! На время забудь про мышей:
Позаботиться надобно о малыше.

Будешь дядькой кутенку, пока подрастет?"-
"Мур-мур-мяу!" - согласно ответствовал Кот.
И тотчас озадачился множеством дел -
Обогрел и утешил, и песенку спел.

А потом о науках пошел разговор:
Как из блюдечка пить, как проситься во двор,
Как гонять петуха и сварливых гусей...
Время быстро бежало для новых друзей.

За весною весна, за метелью метель...
Вместо плаксы-щенка стал красавец кобель.
И, всему отведя в этой жизни черед,
Под садовым кустом упокоился Кот...

Долго гладил Хозяин притихшего Пса,
А потом произнес, поглядев в Небеса:
"Все мы смертны, лохматый... Но знай, что душа
Очень скоро в другого войдет малыша!"

Пес послушал, как-будто понять его смог,
И... под вечер котенка домой приволок.
Тоже - серого! С белым пятном на груди!...
Дескать, строго, Хозяин, меня не суди!
Видишь, маленький плачет? Налей молока!
Я же котику дядькой побуду пока...

Мария Семенова, «Волкодав».

Нехай у кожного буде вірний і добрий друг....
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
thebestsobaka (26.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2015, 10:43 #2525851   #28
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Отож особисто від себе давненько не писала. Останнім часом Дописувала статті, віршв, враження людей, які не бачать життя без домашніх Улюбленців.

Согодні зроблю акцент на мандрах і домашніми улюбленцями (ми з чоловіком обрами мандри і собак).

насправлі це не так проблематично все, що потрібно вет паспорт (в нас, ще жодного разу не перевіряли, але є він завжди) і намордник, якщо увас собака середніх та великих розмірів (ми використовуємо пуллєри,

так велесіше).
З своїми собаками ми так побували на Синевірі,

в Мукачево (нас без проблем пустили на експозицію Мукачівського замку), Чернігові (всі діти і дорослі з якими ми зустрічалися швидко бігли фотографуватися), Києві (для цього міста собака це не дивина).

А ви запитаєте як з готелями чи житлом? Насправді без проблем в Карпатахбезліч готелів та гостинних дворів, які з радістю приймуть вас з домашніми Улюбленцями (Знаю точно, в Карпати ми їздимо часто). тобу на сьогоднішній час це не так проблематично.

А що робити якщо Ви хочете поїхати в відпустку без домашніх Тварин, яле залишити їх ні на кого? це в нашому місті досить проблемно, а про перетримку дізнатися важко. Потрібно Шукати друзів знайомих які погодяться доглянути за тваринкою.

Відпочинок за кордоном. Тет виникають деякі проблеми. насправділише через те що вивезти Домашнього Улюбленця за кордон дорого (оформлення домументів). але все можливу.

Тому подорожуйте і відкривайте світ з своїми домашніми Улюбленцями та ділітькя враженнями...

Востаннє редагував Kateryna101: 27.03.2015 о 10:54.
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (27.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2015, 12:56 #2526630   #29
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Ну що ж маю надію що наші врадення посповідді статті принесли комусь користь...

Сьоодні хочу розповісти про одну собаку та його тренера які зустрілися нам на шляху...
Отож Курт, неймовірно красиве кобель робочого розведення (німецька вівчарка). вперше з ним мені довилося в минулому році. Коли я його побачила в душі відгукнувся переляк (він неймовірно великий), апотім здивування..Він добряк і спокійно живе в кімнаті з кішкою граються,сплять їдять разом. Аня (його власник) тендітна жінка, але в Курта навіть думки немає непослухати її. І коли вони завітали до нас в Тернопіль за місяць до виїзду на чемпіонат світу IPO (IPO (Vielseitigkeitsprufung fur Gebrauchshunde nach International Prufungsordnung) — трёхуровневые испытания служебных собак, включающие в себя следовую работу, послушание и защитную службы, утвержденные FCI. По международным правилам племенного разведения, собаки служебных пород допускаются к разведению только после сдачи IPO-1 IPO делится на 3 степени — I, II и III, последовательно усложняясь. Эти степени включают следовую работу (раздел A), послушание (раздел B) и защиту проводника (раздел C). Їм зробитли подарунок ...


Додано через 6 хвилин
вікіпедія прийшла на допомогу.
Коротний опис деяких видів спорту і дресирування собак.


https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92...B1%D0%B0%D0%BA

Востаннє редагував Kateryna101: 30.03.2015 о 12:56. Причина: Пізніше додано
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2015, 08:36 #2526912   #30
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Красномовності мені зараз бракує...
тому висловлюсь словани інших людей...


Последняя профессия

Постепенная, у одних пород быстрая, у других медленная, утеря породных качеств вовсе не значит, что собаки раньше были хорошими, а теперь стали плохими. У подавляющего большинства пород издавна, вероятно еще с тех времен, когда наши предки охотились на мамонтов, была и осталась еще одна, общая профессия. Эта профессия – любовь к человеку. В наше время она оказалась очень и очень востребованной. Компаньон, спутник, друг, член семьи – это ныне самая распространенная роль собаки. И сейчас в странах европейской культуры количество собак «на душу населения» ничуть не меньше, чем их было 100, 200 или 500 лет назад, когда собака была «при деле». При этом собака осталась другом человека, другом в самом точно и высоком смысле этого слова. Любовь собаки к хозяину не зависит от его личных качеств, богатства, служебного положения, получаемых от него благ. Нет, собака очень ценит эти блага и способна добиваться их от вас весьма изощренными способами. Но её любовь, независимо от её верности, послушания и воспитанности, полностью лишена корыстных мотивов. Когда вы дрессируете собаку, вы вырабатываете у нее определенные навыки при посредстве вкусных кусочков. Но обучается собака, а потом выполняет свою работу, не за эти кусочки, а потому, что она вас любит. И даже если она любит все человечество, лишь слегка выделяя вас из числа прочих, это в сущности дела не меняет. И никаких привходящие соображения не влияют на её отношение к вам. Так любят вас только немногие из людей – только самые близкие. Это не значит, что собака лучше людей. Быть человеком намного труднее, чем собакой. Собака живет в гораздо более простом мире, где что плохо - то плохо, что хорошо – то хорошо. Ей неведомы сложные нравственные конфликты. Но какое кому до этого дело? Это не мешает собаке быть близким вам существом, и сила собачьей любви от этого не становиться меньше.
А. Ю. Целлариус
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2015, 11:02 #2530255   #31
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Зіткнуталяся з такою темою... Яку собаку обрати і чи взагалі варто обирати собаку а може, варто обрати іншого домашнього улюбленця? Питання риторичне

Я щасливий власник маленького звіринця, який таке врадення окремо вже просто не може існувати.

Тому з цього допису можливо і хтось зробить свої висновки. Отож, у нашому будинку є два акваріуми в одному з них рибки. Насправді досить неприхітливі створіння плавають собі, щипають травичку, але ні погладити обняти чи навіть в ліжко не пустити коли холодно. Плюс в тому, що коли сидиш і спостерігаєш за ними розслабляєшля та заспокоюєшся після важкого робочого дня.

В іншому акваріумі прекрасно себе почуває павук птахоїд (мені подарували його люблячі співробітники). Але як не дивно ми з ним прекрасно ладимо... вони не прихітливі ідять не часто навіть якщо забув покормити він не образиться... за ним цікаво спостерігати тільки тоді коли він їсть або линяє.

Киця. відсотків 20% свого дня вона проводить біля акваріумів (це її персональні телевізори). Ніжне миле створіння, але гуляє сама по собі, спить багато, а коли грається то може поцарапати і завдати шкоди. Приходить до господаря тоді коли хоче (абе коли спустіла миска).

Оооооооо.... і собаки в мене їх три... і я не шкодую, відверто кажучи.

Собака це: вірність, розум, віддана дружба. Деякі породи мають особливо високий рівень інтелекту (німецькі вівчарки, ротвейлери, бордер коллі). Виконують не тільки роль домашнього улюбленця, але і охороняють житло господаря.

Вони заставляють вас рухатися (адже гуляти з ними треба) чим покращують ваш стан здововя. Вони випромінюють щиру радість та добро коли вас бачать.

Мінуси (якщо так можна сказати) у період зростання і потім просто від нудьги можуть гризти меблі, домашні речі, взуття (зазвичай через брак виховання та багато вільного часу). Деякі породи собак вибирають собі хазяїна-ватажка.

Це тепер я можу оціними все з обєктивної сторони, а раніше я теж допускала такі помилки (за що і поплатилася парою нових кросівок).

То думайте, вибирайте, доглядайте та навчайте своїх домашніх улюбленців і вони обовязково віддячать вам за це...
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2015, 07:33 #2530574   #32
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

У Вас є бажання завести собаку?
Але ви незнаєте як знею дати раду?

Чи у вас уже є собака, але ви хочете виховати з неї достойного та вихованого компаньйона...

Чи ваша собака проявляє небажану поведінку?

Ми вам з радістю допоможемо.
За більш детальною інформацією звертайтеся в приват.
Зрадістю дам відповіді на ваші запитання...
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2015, 08:43 #2531667   #33
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Днями мандруючи недрами інтернету зіткнулася з жахливою новиною в Києві згорів дотла притулок для тварин де загинуло близько 40 собак.

І у мене одразу виниклонаступне питання а звідки береться така кількість бездомних собак?

Я почну з самої глибини даного питання.
Власники собак не контролюють своїх собак і просто відмовляються їх стерилізувати. І в нас виникає не контрольоване розведення та розмноження собак без породних признаків.

Для початку А звідки беруться собаки на вулиці?
Стрічки новин майорять дописами знайдено собаку, а господарі не відгукуються, адже купляють собаку, а потім розуміють, що не дають ради собаці або вона не підходить по характеру чи темпераменту господарям, або вони просто не знають і не розуміють, як правильно її виховувати. Або взяли собаку без документів чекали породну собаку, а вийшло "аби шо" і собака опиняється на вулиці... адже такасобака нікому не потрібна...

І кількість таких собак невпинно зростає...

чому я виступаю за те щоб віддавати перевагу собакам з документами? Навіть тому, що добросовісні заводчики ведуть усіх щенят, яких випустили у світ. І знають долю кожної собаки яку випустили в світ. І якщо сабака не підійшла її можна повернути. Я неодноразово зустрічала такі випадки.

Азвідки зявляються собаки без документів?
на цю тему пропоную наступну статтю:

Досить часто стикаєшся з любителями собак, які хочуть придбати собі друга «без документів». А ви коли-небудь задавали собі питання, звідки беруться цуценята без документів? От мене це дуже цікавило і я розпитував собаководів.

Виявляється, цуценята без документів дуже часто з'являються від «проблемних» батьків: якась вада в собаках або недотримання правил в'язки. Таких цуценят зазвичай не хочуть реєструвати в кінологічних спілках всіх країн тому, що вони «не зовсім відповідають» вимогам породи.


От уявіть собі, з'явився на світ такий «не зовсім породний пес», без документів, він досягає статевої зрілості і господарі починають шукати йому пару, господарі породистих собак в'язатися з таким не хочуть (навіщо псувати породу), собака в'яжеться з ким попало (або кого дожене) і на світ з'являються «зовсім породні пси».

Якщо ви дійсно любите собак, зробіть так, щоб навколо вас були тільки гідні представники породи. Немає грошей на справжню породистого собаку - візьміть дворняжку (часто вони дуже віддані й розумні), у вас не буде проблем з в'язкою, годівлю, немає проблем з виставками та популяризацією вашої дворняжки.

Думайте, читайте, обирайте...
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (21.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2015, 09:55 #2531707   #34
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Доброго дня. Можна десь глянути на родовід вашої німецької вівчарки?
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2015, 10:04 #2531711   #35
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від оксана2009 Переглянути допис
Доброго дня. Можна десь глянути на родовід вашої німецької вівчарки?
Нажаль ні... Чотири роки тому нам її подарували, відмовившись від щенячки привезли в віці 5 тижнів...
Контакти з власниками батьків ми не знайшли, через що дуже шкодуємо, але усі інші наші собаки з хорошими родоводами (робоче розведеня виключно)

Відповідно вона розведеню не підлягає...

І тому на основі свого гіркого досвіду (а в мене його чимало), я і стараюся заохотити людей правильно обирати собак...

Востаннє редагував Kateryna101: 14.04.2015 о 10:20.
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (21.04.2015), Сомбра (29.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2015, 10:52 #2531737   #36
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Не можу вставити цитату з вашого попереднього допису. Цуценята що представлені на фото вище належать до вашого розведення. ?Маю на увазі цуцеят нім.вівчарки що сидять на траві.
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2015, 11:02 #2531742   #37
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Так. Але як вони досягли відповідного віку ті що залишились живими простерилізовані та кастровані. Тому і кажу про гіркий досвід. Не одразу я зустріла людей які могли навчити і виховати з мене достойного собаковода. Нащастя людина вчиться на своїх помилках і робить висновки. Я зробила.

Додано через 1 хвилину
І хочу донести це людям

Востаннє редагував Kateryna101: 14.04.2015 о 11:02. Причина: Пізніше додано
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2015, 08:08 #2533721   #38
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...


Наші красені рятувальники
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Niusa (15.02.2016), thebestsobaka (20.04.2015), Tinochka (26.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2015, 07:56 #2534052   #39
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Готуємося до нових звершень та перемог
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2015, 08:29 #2536281   #40
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Мої модельки






Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякували 9:
ars13 (14.05.2015), Пантера (29.04.2015), MT15 (18.09.2015), NEO[VENOM] (22.09.2015), Сомбра (29.04.2015), Niusa (15.02.2016), ScottishAngel (14.05.2015), thebestsobaka (08.05.2015), Tinochka (26.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:45.