Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок на яхті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.05.2016, 02:34 #2635499   #1
VT
 
Аватар для VT
Типово Відпочинок на яхті

Давно не був у Греції, і планую на тиждень махнути туди з друзями на яхті кінець серпня початок вересня. Так як працювати не хочеться, а море мені подобається, то можу ще на тиждень там залишитись і ще когось покатати.
Мальовничі острови, недоступні по землі бухти, прекрасне море.
Ви отримаєте базові навики управління яхтою.
Якщо комусь цікаво, пишіть. В ідеалі ви самі зорганізовуєтесь в групу, 6-10 чоловік, обговорювати індивідуальні місця мені лінь, та і менший ризик що будуть якісь конфліктні ситуації коли іде група друзів/родичів.
Також цікава Турція, там я ще не бував
По ціні яхта орієнтовно від 400 євро з чоловіка в тиждень, залежить від яхти, дати, кількості людей
На яхті кухня, холодильник душ. Можна готувати самим чи вечеряти в місцевих ресторанчиках

Востаннє редагував VT: 03.03.2017 о 07:54.
VT зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (12.06.2016), Пантера (17.06.2016)
Старий 20.05.2016, 21:37 #2635654   #2
yakudza
Типово Відповідь: Відпочинок на яхті

Шото мутно-смутно себе рекламуєш таварістч:
1) Ти реальний капітан, чи шкіпер, який пливе в конкретне місце і по конкретному маршруту(а таких в області можна перерахувати на пальцях лівої ноги разом з їх суднами);
2) Або голодний представник невідомої турфірми, який продає невідомо що,де і коли, головне, щоб своїх пару гриців зірвати (твої слова "залежить від яхти, дати, кількості людей"загнали мене в глибокий ступор), бо такий "блаблакар" навіть діти наших олігархів не пропонують.
Трохи чувак "приземлися" і перефразуй своє оголошення, бо бляха жаба давить, що в "области" новий Біл Гейтс об'явився, а надали, люшняки і барни свої жопи і дальше на "крузаках" протирають.
yakudza зараз поза форумом  
Старий 21.05.2016, 01:09 #2635674   #3
castor
Типово Відповідь: Відпочинок на яхті

Цитата
Допис від yakudza Переглянути допис
Шото мутно-смутно себе рекламуєш таварістч:
1) Ти реальний капітан, чи шкіпер, який пливе в конкретне місце і по конкретному маршруту(а таких в області можна перерахувати на пальцях лівої ноги разом з їх суднами);
2) Або голодний представник невідомої турфірми, який продає невідомо що,де і коли, головне, щоб своїх пару гриців зірвати (твої слова "залежить від яхти, дати, кількості людей"загнали мене в глибокий ступор), бо такий "блаблакар" навіть діти наших олігархів не пропонують.
Трохи чувак "приземлися" і перефразуй своє оголошення, бо бляха жаба давить, що в "области" новий Біл Гейтс об'явився, а надали, люшняки і барни свої жопи і дальше на "крузаках" протирають.
це реальний капітан - пройшов навчання і має сертифікат, знає входи і виходи, де і що найняти

яхта наймається в залежності від кількості людей і грошей

ні, він мені не платить, просто вчились разом і дружимо
castor зараз поза форумом  
Старий 21.05.2016, 03:59 #2635675   #4
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Відпочинок на яхті

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
це реальний капітан - пройшов навчання і має сертифікат, знає входи і виходи, де і що найняти

яхта наймається в залежності від кількості людей і грошей

ні, він мені не платить, просто вчились разом і дружимо
О, будеш старпомом
Поїхали, там на сусідній яхті з дітьми будуть, від 3 років ходять

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від yakudza Переглянути допис
Шото мутно-смутно себе рекламуєш таварістч:
1) Ти реальний капітан, чи шкіпер, який пливе в конкретне місце і по конкретному маршруту(а таких в області можна перерахувати на пальцях лівої ноги разом з їх суднами);
2) Або голодний представник невідомої турфірми, який продає невідомо що,де і коли, головне, щоб своїх пару гриців зірвати (твої слова "залежить від яхти, дати, кількості людей"загнали мене в глибокий ступор), бо такий "блаблакар" навіть діти наших олігархів не пропонують.
Трохи чувак "приземлися" і перефразуй своє оголошення, бо бляха жаба давить, що в "области" новий Біл Гейтс об'явився, а надали, люшняки і барни свої жопи і дальше на "крузаках" протирають.
Твою рекламу, жабу, надала, крузаків і тп я також не зрозумів

А у кого будуть нормальні запитання все проясню
Відпочинок на яхтах не обовязково повиннен бути дорогим

Востаннє редагував VT: 21.05.2016 о 03:59. Причина: Пізніше додано
VT зараз поза форумом  
Старий 11.06.2016, 14:25 #2639402   #5
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Відпочинок на яхті

З своїми датами ми визначились, буду на яхті біля Корфу 10-17 вересня
Відповідно можу організувати додаткову поїздку на яхті 3-10 або 17-24 вересня, майже будь де в тому регіоні, Греція, Чорногорія, Хорватія, Італія
VT зараз поза форумом  
Старий 11.06.2016, 15:21 #2639410   #6
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Відпочинок на яхті

В Тернополі зараз 400 євро в тиждень з чоловіка,то скажені гроші.
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 11.06.2016, 18:41 #2639448   #7
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Відпочинок на яхті

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
В Тернополі зараз 400 євро в тиждень з чоловіка,то скажені гроші.
Для більшості дорого, але є і ті хто може при бажанні поміняти стандартну відпустку з проживанням в готелі на щось більш особливе
Вартість оренди яхти вполовинити аргументуючи тим що ми з Тернополя на жаль не получиться
VT зараз поза форумом  
Старий 11.06.2016, 19:26 #2639459   #8
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Відпочинок на яхті

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Для більшості дорого, але є і ті хто може при бажанні поміняти стандартну відпустку з проживанням в готелі на щось більш особливе
Вартість оренди яхти вполовинити аргументуючи тим що ми з Тернополя на жаль не получиться
Не тратять зараз на стандартну відпустку за 7 днів з людини 1 тисячу євро,а з пари 2.
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 17.06.2016, 01:26 #2640577   #9
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Відпочинок на яхті

Всі ми маємо право на мрії, а інколи навіть на їх здійснення
відео не моє

Востаннє редагував VT: 03.03.2017 о 07:41.
VT зараз поза форумом  
Подякували 3:
aleko2007 (17.06.2016), andrey_ko (17.06.2016), Пантера (17.06.2016)
Старий 03.03.2017, 07:39 #2680856   #10
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Відпочинок на яхті

Тут всякі "інтернет маркетологи" нагадали мені що я яхтами бавлюсь. Якщо кому цікаво стукайте
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (10.11.2019)
Старий 09.11.2019, 18:59 #2770189   #11
Bashkir31
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок на яхті

Якщо збираєтеся кудись на відпочинок, на ці зимові канікули, то можу єдине що порекомендувати, це екскурсії в Одесі, це дуже гарне місто і хлопці з Love Odessa https://love-odessa.od.ua/ зможуть зацікавити сам дуже цікавими історіями міста і вражаючими місцями під час прогулянки на яхті.
Bashkir31 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
idcomsomnom (09.11.2019), MoRZE (10.11.2019)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:40.