Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


гарний салон для епіляції!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.03.2009, 15:12 #858787   #1
Сюзі
 
Аватар для Сюзі
Exclamation гарний салон для епіляції!

Де в Тернополі гарно роблять воскову епіляцію?? Може хтось робив і може порадити гарний салон.
Якщо ще й знаєте порядок цін-то пишіть.
Наперед вдячна!
Сюзі зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2009, 16:08 #858862   #2
Comix
asd
 
Аватар для Comix
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

після мінєту волося починає різко рости?
Comix зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dotch (12.03.2009), Sjava (23.03.2009), [RCT].(*P@vuk****) (24.03.2009)
Сказали Фууу!: 3
Крапелька (05.08.2011), Mishanya1 (26.10.2012), timka.org (31.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2009, 16:39 #858939   #3
Candy
 
Аватар для Candy
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

думаю краще купити епілятор-завжди під рукою, і ефект триваліший. Правда в інтимних зонах не раджу ним користуватися.
Candy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2009, 14:37 #873419   #4
шукаю істину
 
Аватар для шукаю істину
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Епiлятори не всiм пiдходять.у багатьох пiсля електроепiляцii дуже сильне вростання волосинок в шкiру.воскова епiляцiя , звичайно, набагато кращий засiб, але в Тернополi ii як слiд робити ще не вмiють.Чи вiск не такий використовують , чи досвiду немаэ, не можу сказати. Але , особисто я , не була задоволена.
шукаю істину зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2009, 14:42 #873425   #5
Candy
 
Аватар для Candy
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

самому віск купувати і робити. Хоча думаю якщо не можна епілятора то і воском не можна. А особливо в кого вени на ногах проступають-тоді лише черезденна праця з бритвою
Candy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2009, 15:47 #873535   #6
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

А я от не можу терпіти ті всі знущання над собою в вигляді епіляторів і восків, воно ж болить дико (в кожного звичайно різна чутливість, але біль заради такого недовготривалого ефекту я якось не можу терпіти) та й волоски дійсно вростають потім. Краще буду бритись хоч кожен день і підзбирувати гроші на лазерну епіляцію
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2009, 16:11 #873572   #7
Candy
 
Аватар для Candy
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

теж подумувала про лазерну, але начиталася всякого про неї....добре хоч епілятор мені не шкодить, а до болі звикла, та й вона щоразу менша і менша
Candy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2009, 16:51 #873617   #8
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Цитата:
Допис від Candy Переглянути допис
теж подумувала про лазерну, але начиталася всякого про неї....добре хоч епілятор мені не шкодить, а до болі звикла, та й вона щоразу менша і менша
Все шкодить в якійсь мірі. Тому треба не піддаватись на всі страшилки що пишуть, а адекватно реагувати на подану інформацію. А ще краще - самому розібратись в питанні, яке цікавить у відповідних спеців.
Про лазерну епіляцію моя думка - що треба робити в хорошому салоні з хорошим спеціалістом(сумніваюсь, що у нас таке є, тому робила б в іншому місці).
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2009, 18:49 #873794   #9
sunshine_ok
 
Аватар для sunshine_ok
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Хороша косметолог є в "Раяні".
sunshine_ok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2009, 18:52 #873797   #10
kadeem
 
Аватар для kadeem
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

кєрасін+сірники.
kadeem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2009, 07:52 #874313   #11
шукаю істину
 
Аватар для шукаю істину
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Цитата:
Допис від Candy Переглянути допис
самому віск купувати і робити. Хоча думаю якщо не можна епілятора то і воском не можна. А особливо в кого вени на ногах проступають-тоді лише черезденна праця з бритвою
Вiск однозначно краще. Першi 2-3 процедури трiшки болючi , а далi все як по маслу.Та й пiсля неi волосинки не так швидко вiдростають , як вiд епiлятора. Пiсля 3 тижня тiльки починають.Колись електроепiлятор придбала , так на 2-ому тижнi такi страхiття починалися, ноги прямо до кровi здирала. А от вiд воску нiчого подiбного.Тiльки почала я ii робити не в Украiнi , а коли повернулася , то була дуже розчарована тим , що в Тернополi навiть близько ще не тi технологii.Багато залежить вiд воску.Для рiзних частин тiла використовуэться вiск рiзноi консистенцii, а у нас на всi частини один i той же.Тому процедури болючiшi i не завжди ефективнi.Багато волосинок замiсть того , щоб вириватися з цибулинкою, просто обриваються.Тому i вiдростаэ швидше.А самому робити , то ефективнiсть ще знижуэться.
шукаю істину зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2009, 10:43 #874530   #12
Candy
 
Аватар для Candy
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Згідна, але це мабуть особиста непероносимість шкірою епілятора. Я користуюся ним вже 2 роки-волоски виростають на 3-4 тиждень не раніше, вростають 1-2 шт і то не завжди-то я їх пінцитиком вириваю. Просто перед тим гарно готую шкіру, і мачалкою потру-щоб всі волоски піднялися і пілінг варто зробити за день до процедури. А те що волоски виростають за тиждень після кількох перших процедур то не того, що це ерілятор чи віск, а того, що ріст волосинок різний. Наприклад ти сьогодні робиш епіляція чи депіляцію а багато волосків при цьому ще в цибулинці, ти ті повитягувала які були на поверхні, а інші лиш пробються через кілька днів. Но доведено практикою, що через пів року цього наслідку майже не буде. Тобто до місяця гарантовано чисті ніжки. І головне дешево-раз купив і на кілька років. Воском теж користувалася і ще купувала пластинки медові-чогось не вириваються всі в мене. А наклеювати їх кілька раз-противно-бррр.
Єдине що не скажу так про ніжіші зони напр.під пашками. Там боляче. Томму шукаю альтернативу. Думаю про лазер. Так шо якщо хтось має гарного майстра з лазерки, діліться.

Ой, скільки я понаписувала. Капец. )
Candy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2011, 15:35 #1564312   #13
Vikusik
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Раніше я робила собі електроепіляцію, витрималм тільки невелику частину в зоні бікіні...а волосся все одно росло.Тому я почала шукати інші методи... Щодо лазера, то мій гінеколог не рекомендує, оскільки цей метод недосліджений, і його побічні дії жахливі. Почала робити воскову епіляцію...По салонах дорого і не вміють. Я знайшла на дому досить приємного майстра (дівчину) і за дешевими цінами. Для різних зон використовує різний віск (дорогий, якісний, професійний). Дає корисні поради по догляду за тілом індивідуально для кожного. Правда до неї важко записатися, треба дзвонити тиждень наперед, бо має багато клієнтів - це теж про щось свідчить. Усе стерильно, що особисто для мене дуже важливо (кожен клієнт має свою особисту простиньку), бікіні робить в спеціальних одноразових рукавичках. Робить швидко і неболяче (ось, наприклад, глибоке бікіні мені робили в салоні до 2 годин, а вона за 20 хвилин), вкінці наносить спеціальну маску, і за 15 хвилин можна забути про усі неприємні відчуття. Я ходжу вже майже рік. Результати досить замітні, волосся в два рази тонше, і взагалі є галавинки, де воно не росте. А ще вона робить прикольні малюнки на лобку, які тримаються майже тиждень...Так що для мене ця проблема уже вирішена!
Vikusik зараз поза форумом  
Подякували 8:
1987 (01.02.2011), Mimi (01.02.2012), Natali (13.02.2012), Promo (03.12.2013), xrustya (17.11.2012), zakohana09 (28.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2011, 09:06 #1564882   #14
timka.org
 
Аватар для timka.org
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Цитата
Допис від Vikusik Переглянути допис
Раніше я робила собі електроепіляцію, витрималм тільки невелику частину в зоні бікіні...а волосся все одно росло.Тому я почала шукати інші методи... Щодо лазера, то мій гінеколог не рекомендує, оскільки цей метод недосліджений, і його побічні дії жахливі. Почала робити воскову епіляцію...По салонах дорого і не вміють. Я знайшла на дому досить приємного майстра (дівчину) і за дешевими цінами. Для різних зон використовує різний віск (дорогий, якісний, професійний). Дає корисні поради по догляду за тілом індивідуально для кожного. Правда до неї важко записатися, треба дзвонити тиждень наперед, бо має багато клієнтів - це теж про щось свідчить. Усе стерильно, що особисто для мене дуже важливо (кожен клієнт має свою особисту простиньку), бікіні робить в спеціальних одноразових рукавичках. Робить швидко і неболяче (ось, наприклад, глибоке бікіні мені робили в салоні до 2 годин, а вона за 20 хвилин), вкінці наносить спеціальну маску, і за 15 хвилин можна забути про усі неприємні відчуття. Я ходжу вже майже рік. Результати досить замітні, волосся в два рази тонше, і взагалі є галавинки, де воно не росте. А ще вона робить прикольні малюнки на лобку, які тримаються майже тиждень...Так що для мене ця проблема уже вирішена!
а де можна подивитися портфоліо?
timka.org зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Крапелька (05.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2011, 09:28 #1564908   #15
contras552
Banned
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Фотки в студію!
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yge0607 (31.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2011, 14:19 #1566022   #16
1987
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

а як можна звязатись з тою дівчиною?
1987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 16:11 #1599236   #17
Olyushka
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Цитата
Допис від Vikusik Переглянути допис
Раніше я робила собі електроепіляцію, витрималм тільки невелику частину в зоні бікіні...а волосся все одно росло.Тому я почала шукати інші методи... Щодо лазера, то мій гінеколог не рекомендує, оскільки цей метод недосліджений, і його побічні дії жахливі. Почала робити воскову епіляцію...По салонах дорого і не вміють. Я знайшла на дому досить приємного майстра (дівчину) і за дешевими цінами. Для різних зон використовує різний віск (дорогий, якісний, професійний). Дає корисні поради по догляду за тілом індивідуально для кожного. Правда до неї важко записатися, треба дзвонити тиждень наперед, бо має багато клієнтів - це теж про щось свідчить. Усе стерильно, що особисто для мене дуже важливо (кожен клієнт має свою особисту простиньку), бікіні робить в спеціальних одноразових рукавичках. Робить швидко і неболяче (ось, наприклад, глибоке бікіні мені робили в салоні до 2 годин, а вона за 20 хвилин), вкінці наносить спеціальну маску, і за 15 хвилин можна забути про усі неприємні відчуття. Я ходжу вже майже рік. Результати досить замітні, волосся в два рази тонше, і взагалі є галавинки, де воно не росте. А ще вона робить прикольні малюнки на лобку, які тримаються майже тиждень...Так що для мене ця проблема уже вирішена!
Добрый день, случайно попала на Ваше сообщение об эпиляции на дому.
Для меня это наболевший вопрос, т.к. год назад переехала из Киева в Тернополь и столкнулась с проблемой нормальной эпиляции бикини, в салонах даже не знают, что бикини уже никто давно не эпилирует РОЛИКОВЫМ воском!!!
Начала делать сама, или ездила в гости в Киев, а сейчас в положении, поэтому не могу ничего самостоятельно.
Если не проблема, подскажите, плз, имя девочки и контакты, по которым можно с ней связаться.
Заранее благодарю.
Olyushka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2011, 14:22 #1713529   #18
irinka 1982
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Підскажіть координати і телефон майстра який робить на дому воскову епіляцію.Дуже терміново треба....

Додано через 49 секунд
Цитата
Допис від irinka 1982 Переглянути допис
Підскажіть координати і телефон майстра який робить на дому воскову епіляцію.Дуже терміново треба....
Додано через 39 секунд
Допис від Vikusik
Раніше я робила собі електроепіляцію, витрималм тільки невелику частину в зоні бікіні...а волосся все одно росло.Тому я почала шукати інші методи... Щодо лазера, то мій гінеколог не рекомендує, оскільки цей метод недосліджений, і його побічні дії жахливі. Почала робити воскову епіляцію...По салонах дорого і не вміють. Я знайшла на дому досить приємного майстра (дівчину) і за дешевими цінами. Для різних зон використовує різний віск (дорогий, якісний, професійний). Дає корисні поради по догляду за тілом індивідуально для кожного. Правда до неї важко записатися, треба дзвонити тиждень наперед, бо має багато клієнтів - це теж про щось свідчить. Усе стерильно, що особисто для мене дуже важливо (кожен клієнт має свою особисту простиньку), бікіні робить в спеціальних одноразових рукавичках. Робить швидко і неболяче (ось, наприклад, глибоке бікіні мені робили в салоні до 2 годин, а вона за 20 хвилин), вкінці наносить спеціальну маску, і за 15 хвилин можна забути про усі неприємні відчуття. Я ходжу вже майже рік. Результати досить замітні, волосся в два рази тонше, і взагалі є галавинки, де воно не росте. А ще вона робить прикольні малюнки на лобку, які тримаються майже тиждень...Так що для мене ця проблема уже вирішена!


]Підскажіть координати і телефон майстра який робить на дому воскову епіляцію.Дуже терміново треба....

Востаннє редагував irinka 1982: 03.08.2011 о 14:22. Причина: Пізніше додано
irinka 1982 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2012, 00:01 #1890838   #19
Jozefina
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Де в Тернополі безпечно роблять епіляцію,а саме - фотоепіляцію,лазерну і квантову. Хтось може порадити салон чи майстра?
Jozefina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2012, 21:09 #1897777   #20
polunychka
Учасник
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Vikusik будь ласка напиши в ПП номер дівчини яка все робить на дому)) вдячна!
polunychka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:29.