Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Де в Тернополі найдешевші шини?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.01.2017, 11:10 #2673043   #181
mhl
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Після прочитання цієї теми і ще 100500 тестів та оглядів зупинив свій вибір на Goodyear UltraGrip Ice 2 185/65 R14 - 1400 з доставкою в Тернопіль, Польща, 2016 рік. Взяв на http://rezina.biz.ua.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2017, 07:13 #2673162   #182
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Тут в темі згадувалась гумка Блізак Рево, от хто на такій їздив - поділіться враженням, як вона себе веде на різній дорозі.
Чого питаю - у мене зараз така, брав не нову, 3-й рік їй, по ідеї свіжа досить, знос є, але до зимових маркерів запас ще наявний.
Чото з цими періодичними снігопадами і закатаними після них перехрестями і світлофорами- я себе не відчуваю на ній впевнено. На свіжому сніжку, на заполірованих відрізках - якась дуже безпорадна, хоча вона ж ніби якраз на таке і проектована. Як змінюється її поведінка зі зносом і до якого зносу експлуатували?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2017, 10:54 #2673191   #183
mhl
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Напевно знос тут ні до чого. Спочатку теж намірився був її брати, але передумав, почитавши результати тестів:
Мнение экспертов таково, покрышка обладает отличными тормозными свойствами на сухом асфальте, поэтому идеально подойдет для расчищенных городских дорог. А вот управляемость на льду и снегу не порадовала экспертов, также они отметили невысокий уровень комфорта. Источник: https://prokoleso.ua/tests/testy-zim...-za-rulem-2015

+ Хорошие тормозные свойства на снегу, льду, курсовая устойчивость на любой зимней дороге, понятная управляемость, скромный расход топлива на высокой скорости.
— Невысокие поперечное сцепление на льду, проходимость и уровень комфорта, слабое торможение на мокром асфальте.
Для укатанных зимних дорог. В поля — ни-ни. https://www.zr.ru/content/articles/3...hin_175_65r14/

Імхо, резина скоріше крєпкий середнячок, до найкращих трохи не дотягує.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2017, 11:59 #2673204   #184
ig0r
Активний учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Не знаю як на рахунок Blizak Revo GZ, але Blizak VRX мені сподобалися, до того їздив на Hankook winter i'pike i Fulda Cristal Montero. Набагато краще тримають дорогу. Вже декілька разів влітав в такі ями, що думав, що колесо відлетить, але все миналося. Біля села часто перекурює дорогу, але ще поки не відкопувався, попри те що обїжджав буса який застряг, снігом до колін. Колеса свіжі 22 тиждень 2016 року, пробіг на них 8 тис. км.
ig0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2017, 18:57 #2673258   #185
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Тут в темі згадувалась гумка Блізак Рево, от хто на такій їздив - поділіться враженням, як вона себе веде на різній дорозі.
Чого питаю - у мене зараз така, брав не нову, 3-й рік їй, по ідеї свіжа досить, знос є, але до зимових маркерів запас ще наявний.
Чото з цими періодичними снігопадами і закатаними після них перехрестями і світлофорами- я себе не відчуваю на ній впевнено. На свіжому сніжку, на заполірованих відрізках - якась дуже безпорадна, хоча вона ж ніби якраз на таке і проектована. Як змінюється її поведінка зі зносом і до якого зносу експлуатували?
Я їздив. Дуже хороша резина. Зараз ханкук стоїть - набагато гірша
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2017, 14:22 #2673783   #186
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Я їздив. Дуже хороша резина. Зараз ханкук стоїть - набагато гірша
не їздив вчора-сьогодні на 5-й кілометр?
Я от був сьогодні - при тій ситуації, яка там зараз, для мене досить проблематично рушити з місця без пробуксовок. На верхній рівній площадці (не на тій великій похилій) набрати 40 до середини площадки - проблемно, пробуксовує. При входженні в поворот більше 30 - зносить перед.
Це в мене на бріджстоуні.
Твій хенкук себе там як почуває?
Може і ще хтось відписатись, хто там був - як його гума себе почуває на тому сракопаді.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2017, 15:28 #2673787   #187
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
не їздив вчора-сьогодні на 5-й кілометр?
Я от був сьогодні - при тій ситуації, яка там зараз, для мене досить проблематично рушити з місця без пробуксовок. На верхній рівній площадці (не на тій великій похилій) набрати 40 до середини площадки - проблемно, пробуксовує. При входженні в поворот більше 30 - зносить перед.
Це в мене на бріджстоуні.
Твій хенкук себе там як почуває?
Може і ще хтось відписатись, хто там був - як його гума себе почуває на тому сракопаді.
Ні, не получилось.
З місця рушаю з пробуксовками. Розганяється добре, перед не зносить. Тормозить погано. Дуже скоро АБС включається. В мене немає ніяких електронних систем допомоги, типу есп чи лаунч контролю, тому приходиться працювати правою ногою
Впринципі, якихось таких сильних претензій до хенкуків немає. За зиму ні разу не забуксував ніде. Хіба під горку на льоді не зміг виїхати. Але думаю там ніхто не виїхав би. Но чисто суб'єктивно, порівгюючи скажімо з Hankook winter icept evo які на минулій машині стояли та бріджами, теперішні гірші
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 10:51 #2675428   #188
Subarut
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Хтось може порадить які шини взяти на літо? машина рено кенгу, грузів не возиться тому шини з позначкою 'с' - не потрібні. Стояли як приганяли бріджстони. Розраховую до 1100 за колесо.
Subarut зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 11:48 #2675434   #189
mhl
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Якраз взяв собі Hankook Optimo K425 Kinergy Eco 185/65 R14 (Угорщина) по 1065 з доставкою, ще навіть не забрав від перевізника. Колись давно мав досить непогані літні ханкуки, вроді К415-ті. Якщо ці не гірші, то за таку ціну досить непоганий вибір.
mhl зараз поза форумом  
Подякували 2:
paravozz (29.01.2017), Subarut (29.01.2017)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 14:44 #2675464   #190
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата Хтось може порадить які шини взяти на літо? машина рено кенгу,
Росава, або Белшина. Ліпших на таку машину не треба.
Poradnuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 14:52 #2675467   #191
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата Росава, або Белшина. Ліпших на таку машину не треба.
ото собі такі і поставите.

Додано через 3 хвилини
Цитата Хтось може порадить які шини взяти на літо? машина рено кенгу, грузів не возиться тому шини з позначкою 'с' - не потрібні. Стояли як приганяли бріджстони. Розраховую до 1100 за колесо.
любий заграничний виробник з хорошими відгуками, але явно не росава і белшина, як том радив порадник))
собі брав в 14 радіусі йокохаму, задоволений. з щвидкістю світла не їжджу ))))

Востаннє редагував leyo: 29.01.2017 о 14:52. Причина: Пізніше додано
leyo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Subarut (29.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 14:55 #2675471   #192
Subarut
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
Росава, або Белшина. Ліпших на таку машину не треба.
ні дякую,таке вже точно не буду брати.
Subarut зараз поза форумом  
Подякував(ла):
leyo (29.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 17:57 #2675481   #193
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата
Допис від Subarut Переглянути допис
Хтось може порадить які шини взяти на літо? машина рено кенгу, грузів не возиться тому шини з позначкою 'с' - не потрібні. Стояли як приганяли бріджстони. Розраховую до 1100 за колесо.
З літа дійсно хороші шини Kumho. Можете ще на Kleber глянути, якщо будуть маде ін франце. Barum теж довго ходять. Більше так нічого нормального в голову не приходить
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 2:
mhl (29.01.2017), Subarut (29.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 19:36 #2675506   #194
Subarut
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Почитав всі відгуки то хвалять Hankook Optimo K425 Kinergy Eco, напевно їх і буду брати. Рівняв ще з Continental ContiPremiumContact 5 судячи з відгуків вони скоро стираються.
Subarut зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 21:09 #2675526   #195
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата рено кенгу
Яке хоч Кенгуру? то з новіших чи старе? Якщо з старих, то прибережи гроші на серйозніші ремонти.
Мова йде про
таке https://auto.ria.com/uk/auto_renault..._19018864.html
і про таке https://auto.ria.com/uk/auto_renault..._19007656.html
Poradnuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 21:57 #2675530   #196
Subarut
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
Яке хоч Кенгуру? то з новіших чи старе? Якщо з старих, то прибережи гроші на серйозніші ремонти.
Мова йде про
таке https://auto.ria.com/uk/auto_renault..._19018864.html
і про таке https://auto.ria.com/uk/auto_renault..._19007656.html
Перша силка, які ремонти?
Subarut зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 22:32 #2675539   #197
VARIATOR
Активний учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

на моїх ''уявних'' машинах на яких накатав немало тис км, стояли Бріджстон, Нокіан , Дебіца, досить хороші шини .В даний час зима Белшина 185\75\R14 дешево і сердито , претензій немає.

Для прикладу Дебіца літо перед відходили 80 тис км , а Бріджстон потрібно було міняти на 60 тисячах вже

За Епіцентром є фірма по продажі шин гуртовня . Шини Бріджстон там у великому асортименті і ціни хороші , рекомендую. Не памятаю назви якийсь Техоптпостач чи як .Мають сайт бажаючі думаю найдуть

Востаннє редагував VARIATOR: 29.01.2017 о 23:32.
VARIATOR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Subarut (29.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 22:51 #2675544   #198
Subarut
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Для прикладу зимові шини взяв самі дешеві "преміорі" хороші шини, проблем немав але дуже скоро стираються ця зима 3 сезон, інтенсивно їздилися 2 сезони, щоб не здурити приблизно до 18 тис наїздив не знаю чи то мало чи то багато для зимових. Тому на наступну зиму перекидати зад/ перед, перед/зад або купляти всі 4 нових шин.
Subarut зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2017, 08:47 #2675571   #199
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата які ремонти?
Фередо або Вижимний, генератор, пєчка радіатора, форсунки і ше багато чого. Залежно в якому стані машина. Але то вже інша тема.
Poradnuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2019, 15:42 #2751837   #200
Artur3000
 
Аватар для Artur3000
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Апну тему, літо йде. Де купити хороші шини в тернополі, був на Техноопторзі мають зараз тільки російські бріджстоуни.
Які зараз шини +- за 1000 варті уваги?
Artur3000 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:14.