Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: Чи має безкровна медицина майбутнє?
Ні. 35 49.30%
Так. 25 35.21%
Не знаю 11 15.49%
Голосували: 71. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Переливання крові.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.04.2013, 19:32 #2185836   #41
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Yuliy Переглянути допис
Ти можеш бути впевнена, що при переливанні тобі не переляють якусь хворобу? Особливо спадкову, яка передасться твоїм дітям.
Ти впевнений шо доживеш до завтра? Твій тврець дивлячись на твої плани сміється.)))
ТИ дихаєш повітрям в якому присутні міліони хворобливих бактерій, не боїшся. Кров досліджують , донорів досліджують випадки зараження бувають. Але і від прививок хтось помирає, це при намаганні запобігти хворобі.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 19:56 #2185854   #42
saymon
Guest
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Tamila Переглянути допис
Якщо ми не створені для того щоби їсти м'ясо, то по логіці не створені для переливання чи трансплантацій.
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Сомбра, ти вкурсі, що чужі серце, нирка, кров є інородними тілами в організмі?
Ну так, ліпше здохнути і потрапити в рай де можна говорити з тваринами, якщо ти в 144 тис. обраних.
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Бог створив нас так, що організм не сприймає все інороднє. В тому числі і кров. Він помилився?
Який ще Бог? Єгова! Тільки Єгова, тільки хардкор!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 20:20 #2185883   #43
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Yuliy Переглянути допис
Для початку дай відповідь на моє питання. Ти можеш бути впевнена, що при переливанні тобі не переляють якусь хворобу? Особливо спадкову, яка передасться твоїм дітям.
Дитино - не мели дурниць. Через кров НЕ МОЖЛИВО заразитись спадковою хворобою а тим більше передати її дітям. Вчи ази - дитино!
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mixasyk (01.06.2014)
Сказав(ла) Фууу!:
ozzy (14.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 20:25 #2185891   #44
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Через кров НЕ МОЖЛИВО заразитись спадковою хворобою а тим більше передати її дітям
Він мав на увазі не генетичні хвороби, а ті шо передаються через кров (спід, сифіліс, гепатити). Кров матері може дати такі хвороби дитині. НЕ важається спадковою, але ми його зрозуміли

Востаннє редагував Сомбра: 13.04.2013 о 20:38.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 21:22 #2185982   #45
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Він мав на увазі не генетичні хвороби, а ті шо передаються через кров (спід, сифіліс, гепатити). Кров матері може дати такі хвороби дитині. НЕ важається спадковою, але ми його зрозуміли
Та ні, він говорив про спадкові хвороби. Ось його слова:
"Особливо спадкову, яка передасться твоїм дітям".
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
ozzy (14.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 22:39 #2186098   #46
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Безкровна медицина - це фантазія.
Кров є однією із найважливіших складових людського тіла і замінити її неможливо.
Найсучасніші дослідження вчених йдуть в напрямку вирощування крові із стовбурових клітин крові людини.
Тобто, із стовбурових клітин крові конкретної людини намагаються (і не безуспішно) отримати такі елементи крові, як еритроцити. Ці еритроцити є "рідними" для організму людини, не піддаються атаці з боку імунної системи.
Якщо ці дослідження будуть доведені до впровадження, то можна буде виростити запас своїх еритроцитів перед операцією, а потім ввести людині після операції, для компенсації втрат.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 01:13 #2186212   #47
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Переливання крові.

СЄ перестаньте доводити шкоду донорства, вам заборонено переливати кров не через шкоду!
Якби ви повністю відкидали втручання лікарів в організм то я ще б якось це зрозумів - типу як бог дасть так і буде, а тут твердо вчепилися крові! Чому не доказуєте що краще штучне серце, а не від донора? Може те серце від бомжа/хворого снідом/герпесом чи чого ви там ще боїтесь? Але в тому випадку все ок, не страшно, а як тільки кров то все!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 08:09 #2186262   #48
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Бог створив нас так, що організм не сприймає все інороднє. В тому числі і кров. Він помилився?


13 років тому мені два рази вливали кров при пологах.Другий раз-йшлось про моє життя.
39 років тому при народженні, дитині повністю перелили кров.Змінили і резус і групу.Ця дитинка просто би не вижила.Несумістність з маминою групою крові була.тепер це мій чоловік.

Не уявляю, не хочу уявляти,що зараз би я з небес махала рукою своїй дочці, яка би знала мене по фотокарточці.
Не уявляю,що я могла б і не знати цю людину, яка зараз поруч з нами,яка піклується про нас, яка заповнила просто наш з дочкою світ)
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 4:
Freeboy (21.04.2013), frhfnthy (16.04.2013), k382 (14.04.2013), pberit (14.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 08:12 #2186263   #49
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Та ні, він говорив про спадкові хвороби. Ось його слова:
Ну не зовсім розбирається в генетиці чоловік.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 09:12 #2186288   #50
ozzy
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Ну не зовсім розбирається в генетиці чоловік.
Стець великий генетик.
ніхто не може дати 100% гарантії,так як кров не досліджена повністю.
ozzy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 10:01 #2186304   #51
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
СЄ перестаньте доводити шкоду донорства, вам заборонено переливати кров не через шкоду!
І це таки правда!
До 1925 року (якщо я не помиляюсь) донорство крові серед свідків Єгови вважалося доброю справою і заохочувалося керівництвом їхньої організації.
Потім керівники вирішили поміняти курс на протилежний, а рядові свідки, в більшості, слухняно і бездумно сказали "слухаємося!" і підкорилися новій ідеї.
Проте, навіть зараз в розмові з деякими свідками я чув від них, що вони не пожаліли б дати власну кров своїй дитині, якби бачили, що вона вмирає і врятувати її може тільки вливання крові. Тобто не всі свідки втратили глузд і сліпо повірили керівництву. А оті всі відмовки про "хвороби, інфекцію" є ширмою.
Спитайте такого свідка: "А якщо вам 100% гарантовано, що кров є чистою від інфекції і це є 100% генетично споріднена кров, то чи дозволите ви собі перелити її?".
Зазомбований керівниками свідок скаже: "Ні, нізащо!"
Такий свідок повністю орієнтується на думку керівництва і докази здорового глузду йому неприйнятні.
Наприклад:
Свідкові дозволено вливати його власну кров, зібрану під час операції. Організація сказала йому, що тут гріха нема.
Свідкові заборонено вливати свою власну кров, зібрану наперед, перед плановою операцією (така практика поширена в країнах із розвиненою медициною). Чому заборонено?
Свідок не знає. Заборонено і все!
"Жираф большой - ему видней!"
Якщо завтра свідкам скомандують, що вливати власну кров, зібрану наперед - можна і гріха в цьому нема - то свідки скажуть "так, слухаємося" і питання вирішене.
Те саме буде із еритроцитами, які вирощені із стовбурових клітин власної крові.

Свідок в цих питаннях повністю покладається на Керівну раду Організації - посередника між свідком і Богом.
Цей Посередник фактично регламентує життя свідка. Не Бог, а люди. Сьогодні ці люди кажуть "так" переливанню крові, а завтра "ні", свідок же вважає все це правдою, словом Божим.
Зробили себе рабам людей, тому і такі наслідки.

Вражає те, що свідок навіть не знає людей, які входять в Керівну раду, якій він вірить, як Богові!
Свідки просто вірять людям, наче Богові! Невідомим людям! Оце вражає!

Востаннє редагував Новак: 14.04.2013 о 10:06.
Новак зараз поза форумом  
Подякували 4:
Don Kihot (27.04.2013), frhfnthy (16.04.2013), Ingenue (14.04.2013), pberit (14.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 11:09 #2186332   #52
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Ну не зовсім розбирається в генетиці чоловік.
Свідки взагалі не розбираються ні в генетиці, ні в фізиці - повні дилетанти. Проте завжди з розумним виглядом залякують людей як от зараз.

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від ozzy Переглянути допис
Стець великий генетик. ніхто не може дати 100% гарантії,так як кров не досліджена повністю.
А то ви в нас геній генетики? Маєте докази передачі спадкових хвороб через кров? То давайте, цікаво буде послухати.
А якщо серйохно, то не треба бути великим вченим, щоб знати таку просту річ - спадкові хвороби не передаються через кров! І справа тут не у вивчені самої крові а в розумінні того, що таке спадкова хвороба. Ви наприклад знаєте що таке спадкова хвороба? Чи такий же дилетант як і свідки?

Додано через 21 хвилину
Цитата
Допис від ozzy Переглянути допис
Стець великий генетик.
Вас батьки і в школі не вчили, що звертатись по прізвищу ознака не вихованості і бескультуря? Це ви вже не вперше собі дозволяєте. Ви теж належите до секти свідків? Бо їм це не дивно.

Востаннє редагував Андрій Іванович: 14.04.2013 о 11:09. Причина: Пізніше додано
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 19:47 #2186672   #53
ozzy
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Свідки взагалі не розбираються ні в генетиці, ні в фізиці - повні дилетанти. Проте завжди з розумним виглядом залякують людей як от зараз.
ппц.я в шоці.неупередженість візитна картка Стеця.

Додано через 16 хвилин
Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
А то ви в нас геній генетики? Маєте докази передачі спадкових хвороб через кров? То давайте, цікаво буде послухати.
А якщо серйохно, то не треба бути великим вченим, щоб знати таку просту річ - спадкові хвороби не передаються через кров! І справа тут не у вивчені самої крові а в розумінні того, що таке спадкова хвороба. Ви наприклад знаєте що таке спадкова хвороба? Чи такий же дилетант як і свідки?
Стець,тобі ніхто не дасть гарантії по тій простій причині,шо кров малодосліджена.
не раз вже попеклися з переливанням.і боки всерівно ше будуть.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Вас батьки і в школі не вчили, що звертатись по прізвищу ознака не вихованості і бескультуря? Це ви вже не вперше собі дозволяєте.
ні.такого мене не вчили.

Цитата Ви теж належите до секти свідків? Бо їм це не дивно.
яка тобі різниця?для хрЕстиян я всерівно вже є штунда.

Востаннє редагував ozzy: 14.04.2013 о 19:47. Причина: Пізніше додано
ozzy зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 20:10 #2186694   #54
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від ozzy Переглянути допис
ппц.я в шоці.неупередженість візитна картка Стеця.
Синку - не хами, в мене діти старші за тебе.
Я обєктивний щодо свідків - вони результат промивки мізків в їх секті, тому нічого не знають і не думають.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від ozzy Переглянути допис
Стець,тобі ніхто не дасть гарантії по тій простій причині,шо кров малодосліджена. не раз вже попеклися з переливанням.і боки всерівно ше будуть.
Бачу що ти сам також дилетант. Якби хоч трохи знав що таке спадкові хвороби, то таких дурниць не говорив би і не посилався б на не вивченість крові. Це що ти говориш - тупо!

Додано через 57 секунд
Цитата
Допис від ozzy Переглянути допис
ні.такого мене не вчили.
От я й бачу що ти хам і культури тебе нікому не вдалося навчити!

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від ozzy Переглянути допис
яка тобі різниця?для хрЕстиян я всерівно вже є штунда.
Головне щоб для Бога ти не був втрачений. А то бачу ти від нього далеко відійшов.

Востаннє редагував Андрій Іванович: 14.04.2013 о 20:10. Причина: Пізніше додано
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
ozzy (14.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 20:23 #2186707   #55
ozzy
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Синку - не хами, в мене діти старші за тебе.
Стець,ти не авторитет для мене.наобот.
Цитата Я обєктивний щодо свідків - вони результат промивки мізків в їх секті, тому нічого не знають і не думають.
ая.хрЕстияни всі ходячи до церкви автоматично розуму набираються.

Цитата Бачу що ти сам також дилетант. Якби хоч трохи знав що таке спадкові хвороби, то таких дурниць не говорив би і не посилався б на не вивченість крові. Це що ти говориш - тупо!
та понятно.досвічений психіатр Стець розбирається.

Цитата От я й бачу що ти хам і культури тебе нікому не вдалося навчити!
принаймі на пишу,шо всі хрЕстияни дауни і не думають.точно була би дурість.

Цитата Головне щоб для Бога ти не був втрачений. А то бачу ти від нього далеко відійшов.
)))і я про тебе таке думаю,Стець)))
ozzy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 20:35 #2186714   #56
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від ozzy Переглянути допис
Стець,ти не авторитет для мене.наобот.
Ну такий маленький хамчик як ти, тим більше не є авторитетом.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від ozzy Переглянути допис
ая.хрЕстияни всі ходячи до церкви автоматично розуму набираються.
Принаймі в Церкві Христовій розумовий і духовний розвиток людей ніхто не обмежує, так як в секті свідків!

Востаннє редагував Андрій Іванович: 14.04.2013 о 20:35. Причина: Пізніше додано
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
ozzy (15.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 20:36 #2186722   #57
k382
Учасник
 
Аватар для k382
Типово Відповідь: Переливання крові.

Здоровим про переливання крові нічого сперечатись. Не забувайте скільки життів було врятовано таким чином.
На сьогодні (зокрема в Україні) це є чи не єдиним доступним методом порятунку людини при масивних крововтратах.
Звичайно, якщо пацієнт при свідомості або його родичі сильно пручаються від переливання крові іншої людини, то їхнє право, написали відмову і побігли по аптеках шукати синтетичні замінники. Все наче просто, але не при всіх станах кровозамінники є супер альтернативою. Тим більше, в умовах України і Тернополя: 1. як швидко вони знайдуть цей препарат і доставлять до пацієнта. 2. і чи знайдуть взагалі. А це все, панове, питання часу. При шоках від крововтрати, час йде без перебільшення на секунди.

Так що на сьогодні ми маємо або переливання людської крові, або її замінників (окремі навіть здатні переносити кисень).
Є інший варіант - аутогемотрансфузія. Наприклад, віруючий протягом певного часу здає власну кров (резервує), яку потім в разі потреби йому і перелиють. А якщо такий завбачливий пацієнт потрапить в клініку іншого міста, а то й країни?...

Що до противників переливання, теж мають свою правду. Імовірність переливання пацієнту інфікованої крові (гепатит С, ВІЛ) вкрай мала, але вона є. Припустим, імовірність 1:10 000-100 000 вкрай мала, але ж ніхно не хоче виграти цю злощасну лотерею...

Словом, в екстренних ситуаціях не стоїть питання бризгливості, імовірності інфікування, віри чи крові лютого ворога. Є лише одне - жити чи не жити. Все решта вирішується по ходу.

П.С. Кожен має мати найдрібніший шанс на життя, і не дати його - один з найбільших гріхів.

Востаннє редагував k382: 14.04.2013 о 20:47.
k382 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Андрій Іванович (14.04.2013), ozzy (15.04.2013), pberit (15.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 20:38 #2186723   #58
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Переливання крові.

балачка про переливання крові, а ви особистими образами кидаєтесь.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 20:41 #2186724   #59
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від ozzy Переглянути допис
та понятно.досвічений психіатр Стець розбирається.
Так я розбираюсь і в біології, тому знаю, що спадкові хвороби через кров не передаються.
Але якщо ти великий генетик, то я і тебе вислухаю. Давай розказуй, як кров від генетично хворої людини може заразити іншу людину, та ще й так, щоб це відбилося на дітях? Зможеш? Чи ти просто тріпло?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від ozzy Переглянути допис
принаймі на пишу,шо всі хрЕстияни дауни і не думають.точно була би дурість.
Я не казав що всі свідки дауни, а дилетанти, тому що сама секта обмежує їх розум і здатність мислити.

Востаннє редагував Андрій Іванович: 14.04.2013 о 20:41. Причина: Пізніше додано
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
ozzy (15.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2013, 17:06 #2187458   #60
Van Helsing
 
Аватар для Van Helsing
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Так я розбираюсь і в біології, тому знаю, що спадкові хвороби через кров не передаються.
Але якщо ти великий генетик, то я і тебе вислухаю. Давай розказуй, як кров від генетично хворої людини може заразити іншу людину, та ще й так, щоб це відбилося на дітях? Зможеш? Чи ти просто тріпло?
Андрій Іванович, не було тверджень, що таке можливо.
Факти доводять, що медики неодноразово шкодили переливанням через незнання.
Van Helsing зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ozzy (15.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:44.