Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Пропозиція (продам) > Будівництво


[ Продано ] Таймер вкл/викл електроенергії (електронний)

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.04.2015, 05:56 #2529481   #1
Vikter
Типово [ Продано ] Таймер вкл/викл електроенергії (електронний)

Ціна: 199грн
Контакти: тел.0679368088
З подорожчанням енергоносіїв стає актуальним придбання таймерів вкл/викл електроенергії,які дозволяють суттєво знизити споживання не тільки електрики, а також газу та води(в системах електро-газо-водяного обладнання).Це дає можливість відключення та включення систем індивідуального опалення в нічний період,що дозволяє суттєво зекономити на витратах та прокинутись при комфортній температурі

Підійде для освітлення, рослин, акваріума, поливу, подачі води, сигналізації, вентиляції, вивісок,опалення та ін.

-Великий інформативний дисплей
-Пам'ять на 10 програмованих позицій вкл/викл по хвилинах,годинах,днях
-Вмонтований акумулятор дозволяє
до 100 год пам'яті програм(за відсутності живл.)
-Можливість програмування днів по групах
-Функція випадкового включення/виключення
(для створення ефекту присутності в будинку)
-Автоматичний літній/зимовий період



Робоча напруга: 230 В / 50 Г
Живлення: 230v-AC / 16a / 3680 Вт
Установка часу: 1 хвилина
Робоча температура: -10 + 40 градусів
Точність: + -1 хв. / нед
Батарея: NIMH1.2V> 100год

Ціна 265 199грн

тел.067 9368088

Востаннє редагував Vikter: 14.10.2015 о 07:15.
Vikter зараз поза форумом  
Старий 14.10.2015, 07:11 #2583551   #2
Vikter
Типово Відповідь: Таймер вкл/викл електроенергії (електронний)

Очікується надходження таймерів,бронь надсилати-в ПП
Vikter зараз поза форумом  
Старий 18.10.2015, 00:37 #2584640   #3
mhl
Типово Відповідь: Таймер вкл/викл електроенергії (електронний)

Цікаво, чи буде якась суттєва економія від цього девайсу (за скільки окупиться) коли в мене двотарифний лічильник (з 23 по 7 - 50%) і поставити, наприклад, на морозильну камеру виключення з 21 по 23 і з 5 по 6? Ідея в тому, що ввечері камера не включатиметься незадовго до зміни тарифу на дешевший (температура при цьому навряд чи суттєво підніметься), а буде споживати енергію вже після включення о 23. А якщо напруги не подати з 5 по 6, то температура теж трохи підніметься, і після включення о 6 камера до 7 встигне наморозити так, щоб не включатися якийсь час після 7 год.
mhl зараз поза форумом  
Старий 20.10.2015, 11:02 #2585214   #4
Vikter
Типово Відповідь: Таймер вкл/викл електроенергії (електронний)

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Цікаво, чи буде якась суттєва економія від цього девайсу (за скільки окупиться) коли в мене двотарифний лічильник (з 23 по 7 - 50%) і поставити, наприклад, на морозильну камеру виключення з 21 по 23 і з 5 по 6? Ідея в тому, що ввечері камера не включатиметься незадовго до зміни тарифу на дешевший (температура при цьому навряд чи суттєво підніметься), а буде споживати енергію вже після включення о 23. А якщо напруги не подати з 5 по 6, то температура теж трохи підніметься, і після включення о 6 камера до 7 встигне наморозити так, щоб не включатися якийсь час після 7 год.
)))))
Ну це вже глобальна економія ел.енергії..
Думаю,що можна й за 3-4 години до 23 виключати,якщо ніхто її відкривати не буде,треба експерементувати з термометром..)))
За скільки окупиться-не знаю,думаю й ви самі таке не прорахуєте,ну може приблизно.
Думаю багато не зекономите на цьому,краще пралку вмикайте в ночі,там більше зекономите..
Vikter зараз поза форумом  
Старий 05.05.2016, 18:16 #2633237   #5
DFX
 
Аватар для DFX
Типово Відповідь: Таймер вкл/викл електроенергії (електронний)

Є ще в наявності??
DFX зараз поза форумом  
Старий 08.05.2016, 16:19 #2633595   #6
Vikter
Типово Відповідь: Таймер вкл/викл електроенергії (електронний)

Вже продано(
Vikter зараз поза форумом  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:50.