Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


німецька мова та виїзд до Німеччини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.05.2011, 20:19 #1639710   #1
xCeMeHx
 
Аватар для xCeMeHx
Типово німецька мова та виїзд до Німеччини

хотілося б почути поради освідчених людей в таких питаннях
хочу самостійно почати вчити німецьку мову. хоча б на елементарному рівні. англійську знаю добре, тобто проблем як таких з вивченям інозмених мов в прицнипі немає.
можливо хтось знає по яких книжках/учебніках починати вчити? а то в неті нарив дуже багато всього, та не дуже хочеться всьо підряд читати, бо ясне діло шо багато брєду там.

паралельно цікавить питання про виїзд в Німеччину) бажано на постійній основі. на сайтах посольства та інших загальні випадки я взнав. треба шоб була людина яка мене грубо кажучи візьме до себе і буде годувати. а чи є варіанти шоб обійти ту штуку. але шоб було офіційно)
xCeMeHx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2011, 18:55 #1640500   #2
cheesy
Типово Відповідь: німецька мова та виїзд до Німеччини

З мовою не поможу, але ось така інфа на рахунок працевлаштування: до вчора (http://world.globaltimes.cn/europe/2011-05/650598.html) навіть Руминам і ко було дуже важко влаштуватися на роботу тут в Німеччині, тому що їм потібно було здобувати дозвіл на роботу, який дається після довгого перегляду документів дуже прискіпливим жюрі. Більшості моїх друзів кілька разів відмовляли у дозволі, так як не підходили якісь умови. Впринципі все по системі "більшість роботи може виконита німець, то нафіг паритися та приймати ще імігрантів?" Тепер, після вчорашнього рішення скинути щит, східноєвропейці массово почнуть подавати на роботу, такщо конкурс зросте ще в рази.

Краще вивчити мову та влаштуватися в філіал німецької фірми в Україні.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2011, 20:11 #1640554   #3
xCeMeHx
 
Аватар для xCeMeHx
Типово Відповідь: німецька мова та виїзд до Німеччини

от шайзе.... а Україну як завжди та доля оминає......

та просто суть в тому шо основна мета того всього жити в Німеччині, а не просто працювати на німця.
xCeMeHx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2011, 20:21 #1640567   #4
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: німецька мова та виїзд до Німеччини

Цитата Краще вивчити мову та влаштуватися в філіал німецької фірми в Україні.
і получати 3000 грн
а не 3000 євро
класно
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2011, 21:50 #1640642   #5
saymon
Guest
Типово Відповідь: німецька мова та виїзд до Німеччини

Цитата:
Допис від xCeMeHx Переглянути допис
хотілося б почути поради освідчених людей
Порада №1, слово "освічених" пишеться без літери "д".

Бундес це мабуть найгірша країна по ставленню до емігрантів. Якщо ти не сертифікований ІТ спеціаліст/лікар нерохірург із 10-тирічним досвідом і не олімпійський чемпіон то про все що містить термін "офіційно" забуть відразу. В кращому випадку будеш негром як мінімум 10 років, а потім, якщо пощастить, піднімешся до рівня натяків на щось офіційне.
Інфа особисто не перевірена і грунтується на описах очевидців, але я би не ризикнув перевіряти.

Англійську ти вже знаєш, тепер вчи ще українську і пробуй щось тут робити. Або їдь кудись де українців мають за людей, наприклад в Португалію.
 
Подякували 3:
cheesy (03.05.2011), greeny (02.05.2011), Stanislav (05.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2011, 22:13 #1640674   #6
greeny
 
Аватар для greeny
Типово Відповідь: німецька мова та виїзд до Німеччини

Саймон 100% правий. Я сам був в Бундесі рік (2003-04) - стипендія для економістів германістів по програмі DAAD (поцікавишся якшо захочиш). І далі з ними підтримую звязки. Так от, офіційно туди попасти з бухти - барахти нереально. Якщо їхати по навчанню то працювати не вийде.. тобто вийде але тільки 90 днів. Неофіційного працевлаштування там не люблять бо штрафи за це платять великі. А їхати нелегалом то біда.. краще іспанцям дупи мити... І тим більше самому вивчити мову на нормальному рівні навіть розмовному буде ДУЖЕ важко!! І не забувай шо в різних частинах Німеччини мова тоже відрізняється...
Єдиний варіант як на мене то Au-pair. Але хлопцю важко по ній пройти... А ще краще по Ворк енд Тревел в Америку (якшо по віку підходиш).

Будуть питання пиши... бо не знаю шо ше додати...
greeny зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2011, 22:16 #1640675   #7
xCeMeHx
 
Аватар для xCeMeHx
Типово Відповідь: німецька мова та виїзд до Німеччини

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Порада №1, слово "освічених" пишеться без літери "д".

Бундес це мабуть найгірша країна по ставленню до емігрантів. Якщо ти не сертифікований ІТ спеціаліст/лікар нерохірург із 10-тирічним досвідом і не олімпійський чемпіон то про все що містить термін "офіційно" забуть відразу. В кращому випадку будеш негром як мінімум 10 років, а потім, якщо пощастить, піднімешся до рівня натяків на щось офіційне.
Інфа особисто не перевірена і грунтується на описах очевидців, але я би не ризикнув перевіряти.

Англійську ти вже знаєш, тепер вчи ще українську і пробуй щось тут робити. Або їдь кудись де українців мають за людей, наприклад в Португалію.
ну в плані пунктуації в тебе теж не все в порядку
а по темі, дякую і на тому) хоча всеодно буду старатись шось таки найти підходяще

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від greeny Переглянути допис
Саймон 100% правий. Я сам був в Бундесі рік (2003-04) - стипендія для економістів германістів по програмі DAAD (поцікавишся якшо захочиш). І далі з ними підтримую звязки. Так от, офіційно туди попасти з бухти - барахти нереально. Якщо їхати по навчанню то працювати не вийде.. тобто вийде але тільки 90 днів. Неофіційного працевлаштування там не люблять бо штрафи за це платять великі. А їхати нелегалом то біда.. краще іспанцям дупи мити... І тим більше самому вивчити мову на нормальному рівні навіть розмовному буде ДУЖЕ важко!! І не забувай шо в різних частинах Німеччини мова тоже відрізняється...
Єдиний варіант як на мене то Au-pair. Але хлопцю важко по ній пройти... А ще краще по Ворк енд Тревел в Америку (якшо по віку підходиш).

Будуть питання пиши... бо не знаю шо ше додати...
greeny
для чого їхати по ворк ен тревел, якшо в мене там рідний брат по зеленій карті живе??

Востаннє редагував xCeMeHx: 02.05.2011 о 22:16. Причина: Пізніше додано
xCeMeHx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 10:40 #1642676   #8
greeny
 
Аватар для greeny
Типово Відповідь: німецька мова та виїзд до Німеччини

Ну тов чому взагалі питання?? Їдь до брата! Може я і помиляюсь але думаю що в США зараз більше шансів заробити трохи грошей ніж в Німцях...
greeny зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 11:58 #1642781   #9
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: німецька мова та виїзд до Німеччини

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Порада №1, слово "освічених" пишеться без літери "д".

Бундес це мабуть найгірша країна по ставленню до емігрантів. Якщо ти не сертифікований ІТ спеціаліст/лікар нерохірург із 10-тирічним досвідом і не олімпійський чемпіон то про все що містить термін "офіційно" забуть відразу. В кращому випадку будеш негром як мінімум 10 років, а потім, якщо пощастить, піднімешся до рівня натяків на щось офіційне.
Інфа особисто не перевірена і грунтується на описах очевидців, але я би не ризикнув перевіряти.

Англійську ти вже знаєш, тепер вчи ще українську і пробуй щось тут робити. Або їдь кудись де українців мають за людей, наприклад в Португалію.
Не треба так категорично.Скрізь важко,не тільки в Німеччині.В мене он декілька близьких людей живуть в Німеччині,офіційно працюють,все як у нормальних людей.
Цитата Ну тов чому взагалі питання?? Їдь до брата! Може я і помиляюсь але думаю що в США зараз більше шансів заробити трохи грошей ніж в Німцях...
діло тут,мабуть,не в грошах,а в відношенні до цієї країни.
Я дуже люблю Німеччину,марю нею.От тягне туди і все!
Larochka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
xCeMeHx (05.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 14:57 #1642939   #10
greeny
 
Аватар для greeny
Типово Відповідь: німецька мова та виїзд до Німеччини

Легко за кордоном лише тим що поїхали офіційно, мають хоть яку небудь "їхню" освіту або документ про неї, і мають дозвіл на роботу... Якщо будь- якого параметра немає то їм всім важко... От тут і стоїть питання чи варто взагалі хотіти їхати кудись (чи то США чи Німці немає значення) якщо для нормального існування в тій країні в тебе немає всього необхідного....

І в нас важко... а кому зараз не легко? Криза як не як...
greeny зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 18:36 #1643155   #11
xCeMeHx
 
Аватар для xCeMeHx
Типово Відповідь: німецька мова та виїзд до Німеччини

Larochka
а як вони туди виїжджали?
xCeMeHx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 19:13 #1643195   #12
Mihas
 
Аватар для Mihas
Типово Відповідь: німецька мова та виїзд до Німеччини

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Порада №1, слово "освічених" пишеться без літери "д".

Бундес це мабуть найгірша країна по ставленню до емігрантів. Якщо ти не сертифікований ІТ спеціаліст/лікар нерохірург із 10-тирічним досвідом і не олімпійський чемпіон то про все що містить термін "офіційно" забуть відразу. В кращому випадку будеш негром як мінімум 10 років, а потім, якщо пощастить, піднімешся до рівня натяків на щось офіційне.
Інфа особисто не перевірена і грунтується на описах очевидців, але я би не ризикнув перевіряти.

Англійську ти вже знаєш, тепер вчи ще українську і пробуй щось тут робити. Або їдь кудись де українців мають за людей, наприклад в Португалію.
О боже, тільки про Португалію не пиши там зара кризис такий шо ого-го - цигани йома йо))))))) (знаю бо родичі там живуть). Хоча не спорю - люди вони прості і з українцями добре ладять.
Ладно тут тема про німців. В мене друзі живуть і працюють в Німеччині. Таку тему як робота повязана із вищою освітою не зачіпаю, бо це смішно ))
А на рахунок звичайної роботи там також важко знайти, особливо для хлопців (от дівчата прибирають то мають 10 євриків в годину).
Друг майже пів року без роботи був, вже хотів вертатись, але родичі знайшли йому просту роботу з часом(плюс через знайомих підробляє по темі будівництва)
Хіба якшо там спец по будівництву, незнаю каменяр, муляр, кароче робочі специ то може знайдуть роботу і то потрібні знайомства. А самі німці педанти і дисципліновані дуже.
Попасти туда тоже проблемно...є схема поїхав - приїхав))
Зара всьуда кризис, із роботою сутжно для самих європейців, а що вже говорити про емігрантів.
От в Англії розказував пацан колись мали і по 100 фунтів в день, а зара наполовину менше і туда важко попасти через різні обмеження для іноземців.

Кароче дуже добре якшо їхати до когось(родичів) і вони там пробивають через знайомих роботу.
А так і намахати можуть і з мінусом дехто приїджає
Mihas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 08:41 #1643634   #13
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: німецька мова та виїзд до Німеччини

Цитата:
Допис від xCeMeHx Переглянути допис
Larochka
а як вони туди виїжджали?
Одна через Au-pair поїхала,там так і залишилась,вийшла заміж і все ок,а інша одружена пара через Польщу.Ньюансів я не випитувала.
Larochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 01:14 #2205219   #14
Rohas
Учасник
Exclamation Відповідь: німецька мова та виїзд до Німеччини

Доброго вечора краяні ! допоможіть будь-ласка мені зрозуміти як можна виїхати до німетчини якщо в мене з родичів ніхто не був переселенцем або біженцем туди! які документи потрібно і куди звернутись! будьласка! дуже вдячний!
Rohas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2014, 09:51 #2363146   #15
VV33
Учасник
Типово Відповідь: німецька мова та виїзд до Німеччини

Якщо є вільний доступ в інтернет, можна вчити онлайн (сайт укр. - http://deutschonline.at.ua/ або відеоуроки російською Ирина Шипилова - https://www.youtube.com/, мені здається, там досить зрозуміло, просто і коротко).

Щоб виїхати, в мережі видало:

"...поступивши в німецький ВНЗ. Процес цей трудомісткий, довготривалий, але реальний. Для кандидата на місце в німецькому університеті необхідно здати тест на знання німецької мови Test DaF або DSH, відучитися мінімум два роки на очному відділенні українського ВУЗу і підтвердити фінансову спроможність випискою з рахунку в розмірі 8000 євро (сума варіюється + - 500 євро).

Якщо Ви молоді (до 24 років) і активні, найкраще маєте педагогічну освіту і хоча б початкові знання німецької мови, то Ви можете стати Au-Pair у Німеччині. Ви проживаєте в німецькій родині, доглядаєте за дітьми і виконуєте легку роботу по дому. До того ж, Ви отримуєте кишенькові гроші в розмірі 260 євро на місяць. Така програма триває максимум 1 рік.

Схожий варіант Au-Pair, щоб виїхати до Німеччини - це вільний соціальний або екологічний рік (FSJ, FÖJ). Тут Ви працюєте в державній установі: будинку інвалідів, пенсіонерів або зоопарку, працюєте за кишенькові гроші на благо суспільства."
VV33 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:57.