Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.10.2012, 15:49 #2060599   #261
neutron
Противний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Якщо немає розводки кабелю по хаті виведеного в розетки і кабель вмикається в стаціонарний компютер або роутер, то краще на пряму без розетки. Лишнє зєднання ніколи не йде на користь.
Розетка якраз йде на користь, аж бігом: вода не затікає в комп.)))
А якщо серйозно, то у мене на роботі десятки компів, і всі підключено через розетки, і з жодним не було проблем через розетку.
neutron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 16:40 #2060630   #262
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від neutron Переглянути допис
Розетка якраз йде на користь, аж бігом: вода не затікає в комп.)))
А якщо серйозно, то у мене на роботі десятки компів, і всі підключено через розетки, і з жодним не було проблем через розетку.
А якщо кабель прокладено внутрішньо і вода там в принципі не може затікати? Запитаю по іншому. Які переваги розетки у випадку підключення кабеля в системний блок або роутер. Я бачу перевагу лише при користуванні ноутбуком. Ну і якщо кабелі розведені в стінах, то само собою повинна бути розетка.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 16:58 #2060647   #263
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
робили дофіга давно, років 5 тому і напряму кабель йде в системник!
Ладно проріжу ізоляцію кабеля в якомусь місці щоб не доходило до системника і буду надіятись що скоро пустять через підїзд.
Ті кабеля з надвору мене вже достали так нехило - мій йде в вікно я вже сам його закрепив шоб не теліпався по зовнішній стіні будинку ( бокова стіна, то при найменшому вітрі кабель стукав всю ніч по стіні). Мало того що мій закріплений то закріплено до мого вікна ще 2 кабеля які йдуть в нижні поверхи щоб також на стукали!
Коротше кажучи, 5 років тому ніхто сильно не запарювався як прокласти кабель а тупо збільшували кількість клієнтів!
Нащо різати? Піди в епіцентр чи електро і купи собі розетку RJ45, здається ціна біля 25 грн.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 17:27 #2060655   #264
neutron
Противний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
А якщо кабель прокладено внутрішньо і вода там в принципі не може затікати? Запитаю по іншому. Які переваги розетки у випадку підключення кабеля в системний блок або роутер. Я бачу перевагу лише при користуванні ноутбуком. Ну і якщо кабелі розведені в стінах, то само собою повинна бути розетка.
Може комусь і не перевага, а для мене - коли робиться ремонт, циклюється паркет, прибирається в кімнаті, переносяться громіздкі важкі меблі, тощо, зручно від"єднати кабель від розетки, щоб він не валявся по підлозі, і не заважав.
В мене вдома - також є розетка. Але кабель прокладений в стіні.
neutron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 17:33 #2060660   #265
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від neutron Переглянути допис
Може комусь і не перевага, а для мене - коли робиться ремонт, циклюється паркет, прибирається в кімнаті, переносяться громіздкі важкі меблі, тощо, зручно від"єднати кабель від розетки, щоб він не валявся по підлозі, і не заважав.
В мене вдома - також є розетка. Але кабель прокладений в стіні.
В стіні це вже інші речі. А до такої розетки як вище все рівно йде кабель який прокладений зовні по квартирі. І зовнішня розетка не що інше як лишнє зєднання. Якщо логічно подумати, то Бітер їх ставить не тому, що так треба. Думаю вони не хочуть відповідати за останню милю від розетки до компютера користувача. Зламався конектор - ідіть в магазин купуйте патчкорд. Пошкодився кабель - аналогічно. Ось де собака зарита) В цьому якраз перевага для провайдера, а якщо в провайдера ще й поганий сервіс і довго треба чекати на майстра, то і для користувача теж.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 18:39 #2060699   #266
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
В стіні це вже інші речі. А до такої розетки як вище все рівно йде кабель який прокладений зовні по квартирі. І зовнішня розетка не що інше як лишнє зєднання. Якщо логічно подумати, то Бітер їх ставить не тому, що так треба. Думаю вони не хочуть відповідати за останню милю від розетки до компютера користувача. Зламався конектор - ідіть в магазин купуйте патчкорд. Пошкодився кабель - аналогічно. Ось де собака зарита) В цьому якраз перевага для провайдера, а якщо в провайдера ще й поганий сервіс і довго треба чекати на майстра, то і для користувача теж.
це ж як потрібно старатись щоб його зламати ??? в мене до ПК від розетки 2-3 метри,мені зручно так як він стоїть в столику, не потрібно його постійно витаскувати щоб вийняти кабель,я 100500 раз виймав кабель і конектор не тріс,правда я його сам зламав але він там торчить норм без проблем як можна пошкодити кабель який іде всередині кімнати ?
я в ньому бачу виключно одні + хоча ''на вкус и цвет фломастеры разные''
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 19:17 #2060727   #267
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Елементарно. Випадки бувають. Декому вдається регулярно раз в місяць обривати кабель біля конектора. В основному це ті хто таскає туди-сюди ноутбук по хаті з дротом. Причому ламають якісний мідний кабель. Це вже від людини залежить. Ще одна причина - діти. А також домашні тварини. Ще є такі випадки, коли навмисне хтось з сімї врізав, щоб досолити іншому)
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 19:21 #2060730   #268
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Елементарно. Випадки бувають. Декому вдається регулярно раз в місяць обривати кабель біля конектора. В основному це ті хто таскає туди-сюди ноутбук по хаті з дротом. Причому ламають якісний мідний кабель. Це вже від людини залежить. Ще одна причина - діти. А також домашні тварини. Ще є такі випадки, коли навмисне хтось з сімї врізав, щоб досолити іншому)
ну вот і + ,кабель який іде від розетки легко замінити,а якщо взяти суцільний кабель і той самий ноут ,чи недоброзичливого родича-що тоді робити ????????
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 19:25 #2060732   #269
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Як у Вас ситуація з рахунками за колумбус?
Вчора пішов платити (підключився 26 вересня до пакету за 120грн), а мені зарядили 340грн до оплати )))
Поїхав до них на офіс, щось мудрували хвилин 5 а потім сказали, що з платежами розберуться до кінця місяця...
Ну я не заплатив, чекаю пока розберуться там в себе
alexandor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 21:09 #2060819   #270
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
ну вот і + ,кабель який іде від розетки легко замінити,а якщо взяти суцільний кабель і той самий ноут ,чи недоброзичливого родича-що тоді робити ????????
Як що. Якісну скрутку, або ж ту саму розетку. Проблем тут немає.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 01:10 #2060988   #271
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від alexandor Переглянути допис
Як у Вас ситуація з рахунками за колумбус?
Вчора пішов платити (підключився 26 вересня до пакету за 120грн), а мені зарядили 340грн до оплати )))
там в них щось з програмою для обліку... похоже порахувало по 120 грн за вересень і жовтень і ще 100 грн аванс за листопад за інтернет.
кароче з тебе до оплати полюбому за вересень (5 днів) і жовтень 240 грн...
(ЗІ. відключити можуть любого числа, але до оплати повністю за весь місяць).

Востаннє редагував dart: 24.10.2012 о 01:31.
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
alexandor (24.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2012, 19:48 #2066748   #272
kiti-cat
 
Аватар для kiti-cat
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від alexandor Переглянути допис
Як у Вас ситуація з рахунками за колумбус?
Вчора пішов платити (підключився 26 вересня до пакету за 120грн), а мені зарядили 340грн до оплати )))
Поїхав до них на офіс, щось мудрували хвилин 5 а потім сказали, що з платежами розберуться до кінця місяця...
Ну я не заплатив, чекаю пока розберуться там в себе
хм, теж якісь непонятки.

Кілька місяців тому переїхали на нову квартиру, де попередні мешканці користувались провайдером Колумбус. Вирішили змінити лише тарифний план але на більш дешевший (з 100 на 60 грн). Переписали конктракт на своє ім'я, при цьому заплативши за попередній місяць стару ціну, за новий - іншу. Приходить рахунок, а там борг. Якось не відразу звернули на це особливу увагу.
Пройшло быльше місяця. КП оплачуэмо 1 числа місяця (провайдер вже встиг нарахувати гроші за новий місяць). а там вже 240 грн боргу (wtf?!) І тут розумієш, що насправді вони в системі у себе нічого не змінювали.
Не знаю скільки ця проблема буде вирішуватись, покии теж не оплачували.

апд: прочитала тут трішки попередніх відгуків і бачу що не до мене одної проблеми з рахунками.
Вже і бажання немає з ними мати справу. Тим більше за такі гроші можна в Тернополі знайти швидший інтернет + хороший сервіс.

Востаннє редагував kiti-cat: 01.11.2012 о 19:56.
kiti-cat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2012, 15:42 #2068285   #273
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

перейшов на інакшого провайдера. в додачу до всіх негараздів на колумбусі виявилосось, що на біттернеті і потім відповідно також на колумбусі була обрізана швидкість на віддачу: було 30% від заявленої. це показувало і в спідтесті, і на торрентах. дзвонив, говорив, але вони придумали відмазку що сервер спідтесту забитий.
кароче на колумбусі сервісу 0, море косяків з їхньої сторони, цей провайдер тільки всякі відмазки і встигає придумувати.
та і що можна було очікувати від провайдера, в якого за 3 місяці далі крива програма для обліку і на їхньому сайті за стільки часу не приліпили меню для "інтернет".

Востаннє редагував dart: 04.11.2012 о 16:06.
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
frhfnthy (05.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 08:44 #2069425   #274
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Вчора вечером, сиджу дивлюся кабельне, дівчина шариться в неті... потім бац кабельне пропало, за дві секунди інтернет, так і сиділи без нічого, аж за книжки взялися, інтернет вже появився а кабельного ще так і нема
cadaver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 09:23 #2069462   #275
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

У мене також вчора вечером цифрові канали пропали.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 09:26 #2069466   #276
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
У мене також вчора вечером цифрові канали пропали.
А вже є? бо в мене і зранку ще не було
cadaver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2012, 08:56 #2070147   #277
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Проблем з цифрою не було, в той момент аналог показував? Проблема локальна, в таких випадках телефонуйте 26-80-32, 51-11-10
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2012, 09:02 #2070155   #278
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
Проблем з цифрою не було, в той момент аналог показував?
Ем, це ви стверджуєте що не було?
Бо в мене були проблеми, аналог в той час також не показував.
cadaver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2012, 09:31 #2070178   #279
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

стверджую, оскільки сам вечері дивися футбол через цифру Якщо не було і аналога, очевидно відсутній сигнал повністю. Причин може бути багато,починаючи від штекара, що випав з гнізда ТВ ( і таке буває ) але проблема локальна. Відповідно варто просто зателефонувати - приїдуть зроблять, причому безкоштовно і оперативно : сьогодні на сьогодні, максимум сьогодні на завтра, якщо дзвінок поступив пізно вечері.
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2012, 23:58 #2070734   #280
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
Проблем з цифрою не було, в той момент аналог показував? Проблема локальна, в таких випадках телефонуйте 26-80-32, 51-11-10
канешно що проблем не було, хіба хоть раз колумбус признав свої косяки.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:21.