Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Пропозиція (продам) > Одяг та взуття


Жiноче взуття

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.02.2018, 10:30 #2720919   #1
baaliv
Учасник
Типово Жiноче взуття

Ціна: 100
Контакти: baaliv@i.ua
Доброго времени суток! Меня зовут Вика я из Днепра. Предлагаю закупиться качественной женской кожаной обувью по оптовым ценам. Обувь можно посмотреть здесь:

сапоги
ботинки
туфли
босоножки
аксессуары

Поставщик принимает заказы от 5 пар различных моделей.

Востаннє редагував baaliv: 10.02.2018 о 10:38.
baaliv зараз поза форумом  
Старий 17.02.2018, 16:51 #2721699   #2
OlgaFirst
Учасник
Типово Відповідь: Жiноче взуття

Мне не нравится так покупать обувь, так как я уже участвовала в с.п. и не такая качественная там обувь как уверяют.Мне проще заказать ее в проверенном магазине итальянской обуви. Мне нравится бренд MOA у них отличные кроссовки как для мужчин и для женщин, да и цены сейчас очень упали!
OlgaFirst зараз поза форумом  
Старий 21.02.2018, 11:08 #2722035   #3
KiyMi
Учасник
Типово Відповідь: Жiноче взуття

Цитата
Допис від OlgaFirst Переглянути допис
Мне не нравится так покупать обувь, так как я уже участвовала в с.п. и не такая качественная там обувь как уверяют.Мне проще заказать ее в проверенном магазине итальянской обуви. Мне нравится бренд MOA у них отличные кроссовки как для мужчин и для женщин, да и цены сейчас очень упали!
Там 5 моделей взуття і якогось незвичайного та і ціни такі собі, Nike або Adidas за тими ж цінами, що Вам подобається не розумію...

Востаннє редагував KiyMi: 21.02.2018 о 12:38.
KiyMi зараз поза форумом  
Старий 24.02.2019, 02:11 #2748747   #4
Jekaterina
Учасник
Типово Відповідь: Жiноче взуття

Ребят, купил недавно себе кроссовки по скидке в 40% на этом сайте https://born2be.com.ua/muzhskaya-sportivnaya-obuv. Очень доволен покупкой, рекомендую всем, кто ищет себе качественную и недорогую одежду. Уверен, любой здесь сможет найти для себя отличные шмотки, поскольку здесь огромный выбор эксклюзивных товаров. Podmigivanie
Jekaterina зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
---ANDRE--- (27.02.2019), MoRZE (24.02.2019)
Старий 06.03.2019, 16:32 #2749703   #5
burtseva
Banned
Типово Відповідь: Жiноче взуття

я собі теж недавно купила кросівки але на https://sneakerstudio.com.ua. якість просто супер. навіть не знаю чи я б собі знайшла подібні за ту ж саму ціну в магазині. звісно ж не всі наважуються купляти взуття через інтернет але потрібно ламати стереотипи -- якщо платформа трастова, проблем ніяких не буде
burtseva зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (06.03.2019)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:40.