Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.06.2013, 16:06 #2220373   #201
zzzigorzzz
Учасник
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Тема вічна ))!
Колесо можна поміняти і самому, правда?
По темі до ДАРТ - блін понаставляють СТО і надають послуги,прикинь які сволочі,і супермаркет туди ж )),до бабки в село за молочком можна самому.
Що стосується ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ-у нас в країні ніхто нізащо не відповідає-ні СТО,ні СУПЕРМАРКЕТ.

p.s.Чим Тебе образили рієлтори?
zzzigorzzz зараз поза форумом  
Подякували 3:
pberit (07.06.2013), Romko_7 (07.06.2013), timka.org (10.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2013, 16:11 #2220376   #202
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата
Допис від zzzigorzzz Переглянути допис
Тема вічна ))!
Колесо можна поміняти і самому, правда?
По темі до ДАРТ - блін понаставляють СТО і надають послуги,прикинь які сволочі,і супермаркет туди ж )),до бабки в село за молочком можна самому.
Що стосується ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ-у нас в країні ніхто нізащо не відповідає-ні СТО,ні СУПЕРМАРКЕТ.

p.s.Чим Тебе образили рієлтори?
не не не, СТО надає послугу яка мені потрібна.
а рило навязує свою послугу тому кому вона не потрібна. і хоче свій процент через тупість наших людей.

це те саме що СТО тобі б спочатку пробило колеса, потім сказало що вони гарантують що більше тобі колеса ніхто не пробє, і навязують заплатити тільки їм за заміну ними ж пробитих коліс.

не обідили, але мішають.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2013, 17:01 #2220406   #203
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
не не не, СТО надає послугу яка мені потрібна.
а рило навязує свою послугу тому кому вона не потрібна. і хоче свій процент через тупість наших людей.

це те саме що СТО тобі б спочатку пробило колеса, потім сказало що вони гарантують що більше тобі колеса ніхто не пробє, і навязують заплатити тільки їм за заміну ними ж пробитих коліс.

не обідили, але мішають.
В чомусь ти правий на рахунок ріелторів, бо вони дійсно моніторять ринок постійно, і по суті знають всі варіанти які зараз є, а в великих містах ріелтори ще й між собою шарять данні, і в випадку "зделки" діляться комісією.

Але правий ти тіки частково, бо телефонів власників ти не можеш знайти не через злих ріелторів які їх труть з інтернетів і газет, а через те що власник сам йде до ріелтора продавати або здавати неруомість, і на то є купа обєктивних причин:

1. Шо б там хто не казав але для покупця - здебільшого ріелтори знають всі моменти в продажу нерухомості, і вони можуть їх побачити і попередити клієнта, в договорі так і прописано, і за то ви платити гроші (той хто купує) ріелтори можуть допомогти швидко і правильно оформити документи, так можна і самому, але то буде довго і геморно для продавця - а так як він не платить ріелтору, то чого йому напрягатись? Також ріелтори лідяться інфою, через то в них здорові бази практично всього що зараз є в наявності, це дозволить покупцю сказати точно що треба з якими параметрими і дивитись тільки то, а не 100 квартир по оголошеннях 90 з яких не підходять а 7 з тих шо підходять мають проблеми х документами, але ви ше про то незнаєте і можете або дати завдаток а потім дізгатись, а в кращому випадку просто потратити час на то. Також більша ймовірність що ріелтор першим знайде нову пропозицію на ринку яка тобі підійде ніж ти сам.

2. З точки зору продавця ріелтор це стіна яка пропускає тільки релевантних людей, тобто вам в 11 вечора не пордзвонить пяний Вася і не буде голосно розпитувати шо за квартира і вже починати торгуватись, ви не будете показувати ту квартиру 100 людям з яких тіки 5т-ро реально зацікавлені купити, ви будете користуватись рілторською базою кліжнтів практично всього міста(а це не тількт оголошення в газеті, це купа каналів продажі нерохумості) - що різко збільшує ваші шанси на продаж - і все це для продавця абсолютно безкоштовно! Чого він має це ігнорувати? Ну і з власного досвіду, ми як продавали квартиру - то я не пішов до ріелторів, а дав оголошення в РІА - в результаті на пряму ніхто не прийшов навіть подивитись, дзвонили в основному ріелтори, вони ж і привели кінцевого клієнта яким виявилась двоюрідна сестра одного з наших друзів Тому не треба казати шо вони їдять свій хліб даром.

Далі - якщо ви з ріелтором підписаои договір(як і продавець) - а потім без нього зробили продаж/покупку - він може зтягнути з вас свою комісію через суд, хіба просити знайомих щоб вони ходили і підписували договір, а самому вже по насиджених місцях. Але поперше не факт шо продавець погодиться без ріелтора продати, а ще то вже більше подібне на кидалово з вашого боку...

ПС. Звичайно можна і без ріелторів, но це буде набагато тяжче, геморніше і ризикованіше для непідготовлених людей, а якщо врахувати те що з ними можна торгуватись і збити ціну послуг до 500-1000 баксів - то як на мене за таку зручність можна і заплатити.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 4:
Mihas (06.06.2013), newkos (07.06.2013), Romko_7 (07.06.2013), Terror (06.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2013, 17:25 #2220414   #204
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ріелтори можуть допомогти швидко і правильно оформити документи, так можна і самому, але то буде довго і геморно для продавця - а так як він не платить ріелтору, то чого йому напрягатись?
як саме і в чому ріелтор допомагає швидко і правильно оформити документи?

рілу платять тільки ті, хто хоче купити вже прямо за тиждень і лінь розбиратись як і що можна купити-продати взагалі без ріелтора.

якщо подавцю лінь подавати оголошення і піднімати требку, а покупцю пошукати оголошення від власника - я що протів, нехай платять.

але коли комусь рила не треба, а рили починають розказувати що "домоможуть з оформленнями документів і будуть дивитись щоб все було правильно", залякують прлдавців що "без ріелтора ніяк і їх кинуть" - це зовсім інакше і за таке не гріх і не заплатиити рилу при першій же можливості.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2013, 17:28 #2220417   #205
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Також ріелтори лідяться інфою, через то в них здорові бази практично всього що зараз є в наявності, це дозволить покупцю сказати точно що треба з якими параметрими і дивитись тільки то, а не 100 квартир по оголошеннях 90 з яких не підходять а 7 з тих шо підходять мають проблеми х документами, але ви ше про то незнаєте і можете або дати завдаток а потім дізгатись, а в кращому випадку просто потратити час на то.
Тут не погоджусь. Як показує практика в різних АН (а їх зараз багато) є пропозиція на різні квартири (хоча іноді вони справді діляться інформацією між собою). Тому для ефективного пошуку все одно приходиться передивлятися оголошення, або ж по черзі обдзвонювати всі АН.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
дав оголошення в РІА - в результаті на пряму ніхто не прийшов навіть подивитись, дзвонили в основному ріелтори
Це вже обговорювалось. Ваше оголошення просто загубилось серед десятка оголошень про вашу ж квартиру від ріелторів. Хоча здебільшого власник дійсно сам звертається в АН.
Як на мене то послуги ріелторів цілком можуть мати місце, але й то за згодою клієнта. А зараз вони насильно монополізують ринок нерухомості і доводиться до них звертатись хочеш того чи ні. Я вже наводив приклад з агенціями пошуку роботи, які на щастя заборонили законодавством (ті агенції також перехоплювали контакти роботодавця, чудово розказували про простоту пошуку роботи, зменшення ризиків і т.п. аби тільки їм гроші платили). Сподіваюсь на ринку нерухомості також наведуть відповідний лад.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2013, 17:37 #2220420   #206
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

і продавцям оці дзвінки від рил і водіння через них хороводи надоїдають продавцям більше, чим якісь надумані "зграї неадекватних покупців".

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
Ваше оголошення просто загубилось серед десятка оголошень про вашу ж квартиру від ріелторів. Хоча здебільшого власник дійсно сам звертається в АН.
та нікуди власники не звертаються. подають оголошення - получають шквал дзвінків від рил, які переконують їх що без них не продадуть, що їх продавців кинуть, що їм допоможуть з оформленням документів, що мають клієнтів з грошима, що всі документи провірять по своїх каналах, що їм більше не треба подавати ніяких оголошень а вони все зроблять за них. а народ в нас тугий, свою квартиру продає один раз на 3 життя, вот і ведуться.

Востаннє редагував dart: 06.06.2013 о 17:37. Причина: Пізніше додано
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2013, 19:36 #2220495   #207
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

dart, CorwinAlex, я теж не хочу полатити грошей ні за шо, повірте

Але в мене є питання, чуваки, ви хоч раз в житті продали чи купили квартиру? Бо я і продавав і купував потім взамін! Можу сказати точно - продати без ріелтора тяжче, бо я спочатку сам так пробував - не получилось. То при тому що я вмію користуватись нетом, знаю як на РІА робити підсвічені оголошення і мені було не шкода 10грн в тиждень шоб моє оголошення було в топі.

На рахунок допомоги - в мене при продажі можна було оформити документи за пару місяців, а можна було за тижднь (при допомозі ріелтора за додаткові $ ), ми вибрали за місяць, бо покупця то влаштовувало, але хто спішить - опція є, і вона не дорога.

Далі, ріелтори ж нікого насильно до себе не тягнуть, ні покупця ні продавця - але просто вони реально зручні для продавця, можу сказати з власного досвіду, тому смислу продавати самому мало, тому ті хто купують(мають гроші ) змушені користуватись ріелторами, бо просто продавців які знідні б були продати самі дуже мало, або вони мають якійсь стрьомні пропозиції за які не хочуро братись ріелтори. Це ринок!

Доречі, ріелтори це ж не чисто наше ноу-хао, так працює система майже всюди, є вийнятки правда де продавець платить, вот наприклад в NYC буває що якщо хочеш зняти квартиру то можна заплатити 15% від річної вартості якщо є 2 ріелтора - ексклюзивний + той шо тобі шукає А є штати де ріелторам платять власники, тому тобі можуть не те шо на халяву знайти, а ше й дати місяць безкоштовно пожити тіки б ти заселився
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 3:
pberit (07.06.2013), Romko_7 (07.06.2013), timka.org (10.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2013, 20:25 #2220518   #208
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Ти попробуй продай хату, коли телефон обривається і постійно маєш показувати квартиру.Не дуже зручно коли ти працюєш, хіба безробітний. А так дав ключі і забувся. Економія часу і нервів. А покупці шукають в сраці меду, але після огляду 3-5 квартир опускаються на землю. Хто хоче найде сам, питання коли...
Terror зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dinara (07.06.2013), newkos (07.06.2013), pberit (07.06.2013), vanco2 (07.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2013, 21:50 #2220572   #209
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Ти попробуй продай хату, коли телефон обривається і постійно маєш показувати квартиру.Не дуже зручно коли ти працюєш, хіба безробітний. А так дав ключі і забувся. Економія часу і нервів. А покупці шукають в сраці меду, але після огляду 3-5 квартир опускаються на землю. Хто хоче найде сам, питання коли...
ой, на перегляди прям толпи ходять кижен робочий день в робочий час.
зібрати їх разом і раз в тиждень чи ввечері показувати.
рили надзвонюють гірше любих "табунів неадекватних" покупців.

якщо буде один варіант з комісією, а другий без - то покупець першим купить то що дешевше. варіант з ріелтором проходить тільки коли комусь дуже швидко хочеться купити квартиру. коли хтось хоче купити і не спішить - може виловити оголошення від хазяїна і зекономити.

знайти без рила реально, головне щоб що продавець що покупець не велись на всякі розводи і розкази.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 01:22 #2220652   #210
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
не, не надоїло перераховувати, бо особливо корупціонерів в нас розвелось дуже багато.
1. Перестань писати всюди це слово "надоїло" в Тернополі ніхто худоби не тримає і нікого не доїть, це дуже тебе "палить" коли ти в "карму" комусь понижаєш...
2. В тебе всі корупціонери, хто більше за тебе, невдаху, заробляє...

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
от на чому реально можна і треба зекономити при купівлі нерухомості, так це на ріелторській комісії з нічого.
Можна! Якщо не маєш чим зайнятись...

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
ріелтори тільки массово завалюють своїми оголошеннями, щоб оголошення від власників було дуже важко знайти. і потім в нотаріуса чекають на свою "долю". ріелтори (рили) свої гарантії дають тільки на словах, насправді вони в документи по квартирі навіть не дивляться, і якщо потім будуть якісь проблеми - то рило ні за що не буде відповідати.

якщо є ріелтор, то він все одно при оформленні договру тільки сидить в нотаріуса, в нього вечно дзвонить телефон/телефони, що всім мішає зосередитись, потім бере свою комісію в 3-5 % і каже "щасливого новосілля". а ще рило, яке взяли "з вулиці", може комусь розказати що такий-то хоче купити, а такий продав свою квартиру і має зараз купу грошей.
Якщо ріелтор обіцяє якісь гарантії то вже щось не те, все проходить згідно стандартних законів України, нотаріус все перевіряє і т.д. Агенція суто отримує гроші за те що зводить клієнта те покупця.



Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
головна проблема -це вийти на хазяїна "на пряму". оголошення зазвичай завалені передруками від ріелторів.
я не бачу смислу платить комусь за завалювання оголошеннями, сидіння в нотаріуса і всування незапрошеної лишньої цепочки між продавцем і покупцем.
Цього місяця я і купив і продав квартиру. Справа в тому що коли продаєш, то дуже зацікавлений в послугах агенції бо для чого витрачати свій час на пошук клієнта? Дав їм свої дані, а вони на й шукають, профіт 100%, а от як купляєш то відповідно не знайдеш не агенцію... Все таки, стосовно того що вони нічого не роблять - 90% власників агенцій та й таки якісь юристи, роблять оцінку квартири, та й таки перевіряють документи, підготовлюють їх і т.д.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
newkos (07.06.2013), vanco2 (07.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 10:13 #2220755   #211
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Лишіть дарта в спокої. Його реально планкануло на ріелторів. Соплі на три сторінки розмазані. Аргументи не працюють. Такі люди нечасто купують і не продають квартири, бо не мають на це грошей (і з таким ставленням до життя ніколи не зароблять)
Proof зараз поза форумом  
Подякували 2:
pberit (07.06.2013), vanco2 (07.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 12:56 #2220858   #212
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Давайте ще раз уточнимо, а то дехто вже зовсім в романтику пішов. Ріелтором може назватись і вуйко з села, в якого знайшлось декілька телефонних номерів власників квартир на продажу. При купівлі, задачею ріелтора є показати вам квартиру, оформленням і перевіркою документів займається нотаріус (це вже інша професія). Так, нормальний ріелтор знає ринок і може підказати чи ця ціна адекватна чи ні, але не забувайте, що в першу чергу вони зважають на власні інтереси, а саме щоб ви купили ту квартиру у них (а не в іншій агенції). Тому і з'являється прикрашені описи квартири які до реальності іноді зовсім не відносяться. Так, для власника квартири набагато простіше звернутись в агенцію, але мені як клієнту було б простіше самостійно поспілкуватися з власником і підібрати те що мені підходить, а не те що мені намагається підсунути агенція. На жаль, присутність агенції зараз зовсім не опціональна, проте за їхні послуги від яких я б краще відмовився, доводиться платити саме мені.
vanco2, квартиру поки не купив (продавати відповідно немає що). Більше досвіду спілкування по оренді (але то трішки інша історія в якій з агенціями все печальніше). А послуги вони саме нав'язують і тут вже відписували як.

Востаннє редагував CorwinAlex: 07.06.2013 о 13:07.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dart (07.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 15:46 #2220945   #213
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
Давайте ще раз уточнимо, а то дехто вже зовсім в романтику пішов. Ріелтором може назватись і вуйко з села, в якого знайшлось декілька телефонних номерів власників квартир на продажу. При купівлі, задачею ріелтора є показати вам квартиру, оформленням і перевіркою документів займається нотаріус (це вже інша професія). Так, нормальний ріелтор знає ринок і може підказати чи ця ціна адекватна чи ні, але не забувайте, що в першу чергу вони зважають на власні інтереси, а саме щоб ви купили ту квартиру у них (а не в іншій агенції). Тому і з'являється прикрашені описи квартири які до реальності іноді зовсім не відносяться. Так, для власника квартири набагато простіше звернутись в агенцію, але мені як клієнту було б простіше самостійно поспілкуватися з власником і підібрати те що мені підходить, а не те що мені намагається підсунути агенція. На жаль, присутність агенції зараз зовсім не опціональна, проте за їхні послуги від яких я б краще відмовився, доводиться платити саме мені.
vanco2, квартиру поки не купив (продавати відповідно немає що). Більше досвіду спілкування по оренді (але то трішки інша історія в якій з агенціями все печальніше). А послуги вони саме нав'язують і тут вже відписували як.
А я повторю ше раз Шо ріелтори є опціональними, і не обовязковими, просто багато продавців не хочуть продавати без ріелторів, і з тим нічого не поробиш бо то їх вибір...

Про дядька зо села який має пару телефонів і веде тебе показувати 2 квартири які тобі не підходять - все дуже просто - шлеш його в ліс, і йдеш в до нормального ріелтора, нащастя ріелтори беруть гроші тільки за завершені договори купівлі продажу, а показують вони безкоштовно і возять теж безкоштовно і деколи цей може займати тижні і місяці часу (то на рахунок того за шо вони беруть гроші).

Причому незнаю як в Вас, а з свого досвіду можу сказати шо ріелтори мені показували то шо я хотів, з тих варіантів шо були вибрав той шо підійшов найкраще + соргувався за комісію, + допомогли домовитись з власником шо я половину грошей дам вже а половину як продам свою хату, дивитись і вибирати зайняло 2є вихідних по пів дня - за 2 тижні знайшов. Свою квартиру я сам пробував продати десь 4 місяці - в результаті десь менше ніж за місяць ріелтори привели клієнта, хоча я б був і не проти продати без них...

Тому робота яку вони роблять - коштує тих грошей як на мене...
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 3:
newkos (07.06.2013), pberit (07.06.2013), Terror (07.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 16:00 #2220959   #214
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
1. Перестань писати всюди це слово "надоїло" в Тернополі ніхто худоби не тримає і нікого не доїть, це дуже тебе "палить" коли ти в "карму" комусь понижаєш...
ой, командир ще один висунувся. ще й на свою карму пофапуєш.
які корови, в селі твої корови недоїні лишились.
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
2. В тебе всі корупціонери, хто більше за тебе, невдаху, заробляє...
))хто б писав, ти перший про категорію корупціонерів і написав.


та частина рил, яка хоче і далі збивати комісію з своїх навязаних і непотрібних нікому послуг і яка не розуміє що все міняються - лишуться без роботи. ексклюзивні договори і заказчик сам домовляється наперед скільки він буде платити за обєкт який йому підійде - це майбутнє.

Востаннє редагував dart: 07.06.2013 о 16:08.
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
v.igor (29.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 16:35 #2220985   #215
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Свою квартиру я сам пробував продати десь 4 місяці - в результаті десь менше ніж за місяць ріелтори привели клієнта, хоча я б був і не проти продати без них...
Хм, цікаво, тут в темі відписувалися люди які шукали квартиру в обхід ріелтора і нічого не вийшло. В неті можна ще більше відгуків про це знайти, включаючи цілі спільноти обходу ріелторів. В живу взагалі намагаються пробити через знайомих чи бува десь хтось не продає квартиру. І це все в умовах, коли попит перевищує пропозицію. До того ж середня зарплата українця значно нижче за комісійні ріелтора. Проте ви самі відписали що напряму ніхто вашу квартиру йти не дивився. Вас це зовсім не насторожило?
П.С. Я не сперечаюся з вашим досвідом, просто причина чому вам не вдалось напряму вийти на клієнта схоже вас не дуже цікавила.
П.П.С. Судячи по пресі, останнім часом власники почали самостійно продавати квартиру напряму, просто додаючи до ціни комісійні ріелтора. Хто ж відмовиться від лишньої 1000$.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 16:55 #2220999   #216
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
П.П.С. Судячи по пресі, останнім часом власники почали самостійно продавати квартиру напряму, просто додаючи до ціни комісійні ріелтора. Хто ж відмовиться від лишньої 1000$.
Ну продаєте ви квартиру, дали оголошення на РІА, до вас почали дзвонити агенції з пропозицією привести до вас реального клієнта і ви відмовитесь? Чому, з принципів? Нехай я квартиру не продам але і тим баригам не дам заробити? Та вам байдуже скільки наварить собі агенція, вам потрібно продати квартиру і ви її продаєте. А хочете на 1000у.о більше так і кажете її, а може агенції вдасться її продати?
Не всі люди читають РІА, є такі що й інтернету не мають, прийдеться ще й платні оголошення в газету давати, ходити оголошення по стовпам клеїти і т.д, а питання для чого?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 17:07 #2221005   #217
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

pberit, тобто поваги до покупця, який платить за те що ви б мали робити, а робить агенція, у вас зовсім немає? Продавайте тоді свою квартиру наче ви агенція, якщо приходить інший ріелтор, то домовляйтесь з ним про поділ комісійних. Або зразу домовляйтесь з ріелтором, що б вам заплатив певний відсоток за продажу. А що, як дерти з покупця, то вже по повній, все-одно витрачає 50000 у.о. від втрати ще 3000 за прослойку не збідніє.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 17:20 #2221010   #218
ТЕхнічна культуРА
 
Аватар для ТЕхнічна культуРА
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Тернопільщина в зоні йододефіциту ->менша стійкість людей до стресів ->быльше бажання жити окремо ->більший попит на нерухомість.
http://talnivska.com.ua/novosti/chto...dodeficit.html
Ті області які навколо Тернопільської і Чернігіська також позначені червоним, але в них більше таких природних ресурсів, які діють заспокійливо: ліси. гори, озера/ставки/ річки.
ТЕхнічна культуРА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 17:58 #2221030   #219
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
П.С. Я не сперечаюся з вашим досвідом, просто причина чому вам не вдалось напряму вийти на клієнта схоже вас не дуже цікавила.
Задумувався, в голову прийшло тіки те що покупці теж йдуть до агенцій, а не шукають самі.

Я давав всюди оголошення, а неті платив шоб рекламка була виділена, оголошення висіло не далі ніж 2-3 сторінка в пошуку - в резултаті напряму а не з агенцій до мене подзвонило може 3є людей, поцікавились ціною і навіть не приходили дивитись.

Всі хто приходив були приведені агенціями, чого так - я незнаю.

Коли шукав хату - теж через агенцію, бо до власників додзвонитись напряму було тяжко, знайшов пару штук але в них квартири по різних причинах не підходили. Та шо в кінці купив, доречі, продавалась тіки через агенцію...

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
П.П.С. Судячи по пресі, останнім часом власники почали самостійно продавати квартиру напряму, просто додаючи до ціни комісійні ріелтора. Хто ж відмовиться від лишньої 1000$.
Судячи по якій пресі? Щось я такого ніде не бачив
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
CorwinAlex (07.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 20:01 #2221104   #220
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від ТЕхнічна культуРА Переглянути допис
Тернопільщина в зоні йододефіциту ->менша стійкість людей до стресів ->быльше бажання жити окремо ->більший попит на нерухомість.
http://talnivska.com.ua/novosti/chto...dodeficit.html
Ті області які навколо Тернопільської і Чернігіська також позначені червоним, але в них більше таких природних ресурсів, які діють заспокійливо: ліси. гори, озера/ставки/ річки.
все набагато простіше. в доброї половини жителів сіл тернопільскої області працездатного віку (а їх всіх жителів сіл аж 500 тисяч) закладена программа: поїхати на заробітки, купити квартиру або в рай центрі, або в тернополі.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:06.