Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.08.2015, 11:17 #2572096   #1
Verunchikkk
Учасник
Типово Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Доброго дня! Питання до тих хто професійно займається зйомкою дітей на вінєтки. За скільки грошей можна купити б/у фотоапарат, об’єктив і т.д для старту в цій галузі. Розумію, що це досить не дешево, але так як для Тернополя. Бо хочемо з чоловіком почати цю справу і з мінімальними витратами (орієнтовно 500$). З часом і краще придбається. Але в межах розумного та об’єктивного... Не всі мають можливість стартанути зі 100 000грн... А можливо я помиляюсь і треба саме таку суму... Бо так я чула знайомий хоче починати. Прошу поради, а не критики. Всі дуже розумні критикувати, але забуваєте, що всі колись не знали ту інформацію, яку знаєте. Я питаюсь в професіоналів, а не в критиків.

Востаннє редагував Verunchikkk: 31.08.2015 о 16:30.
Verunchikkk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 12:26 #2572117   #2
wisper
Banned
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Мінімум,що я б купив це canon 60d i canon 85mm 1.8
але думаю буде більше ніж 500
по цінах зорієнтуйтесь самі
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 13:23 #2572139   #3
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Хочу купити ракету, щоб полетіти в космос. Яку краще купити? Що що? На астронавта вчитися треба? Нахера, в мене ж ракета буде!
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 3:
Continental (31.08.2015), sokol1 (01.09.2015), zyxel (31.08.2015)
Сказали Фууу!: 2
оксана2009 (31.08.2015), Verunchikkk (31.08.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 15:30 #2572184   #4
Metuk
 
Аватар для Metuk
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата Можливо для початку ще й треба курси пройти...
ця фраза вбила.. таке враження, що фотограф це професія нажав на кнопку і все. Як і любій справі, треба спочатку вчитися, а тоді давати на форумі питання який фотік взяти
Metuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 15:47 #2572199   #5
wisper
Banned
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

як можна стати фотографом не купивши фотоапарат?
wisper зараз поза форумом  
Подякували 3:
dwd (31.08.2015), songo (31.08.2015), Stalk (31.08.2015)
Сказав(ла) Фууу!:
Verunchikkk (31.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 16:08 #2572206   #6
Stalk
Активний учасник
 
Аватар для Stalk
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

500$ трохи малувато но можна викрутитися яб радив любий кіт який виходить по грошах і фікс 50 1,8 вони копійчані. і з тим йти на курси чи майстер класи.А з часом вже самі будете бачити що вам потрібно для подальшої роботи!
Stalk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Verunchikkk (31.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 16:29 #2572212   #7
Verunchikkk
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата:
Допис від Metuk Переглянути допис
ця фраза вбила.. таке враження, що фотограф це професія нажав на кнопку і все. Як і любій справі, треба спочатку вчитися, а тоді давати на форумі питання який фотік взяти
Вибачте, але можливо я неграмотно виразилась, але я Вас не ображала. Я в курсі, що треба фотоапарат. Тому і питаю який саме для початку. Таке враження, що милостиню прошу.
Verunchikkk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 16:30 #2572213   #8
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Якшо знімати в школах (садках) то вам ще й світло потрібне. А якщо знімати в преміщенні з світлом то вам 85 мм і не потрібно, вам потрібна чуть прикрита діафрагма і світло. В такому випадку вам і КІТа хватить, для початку а там побачите чи хочете 50 мм чи 85.
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 17:03 #2572222   #9
Verunchikkk
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата:
Допис від Stalk Переглянути допис
500$ трохи малувато но можна викрутитися яб радив любий кіт який виходить по грошах і фікс 50 1,8 вони копійчані. і з тим йти на курси чи майстер класи.А з часом вже самі будете бачити що вам потрібно для подальшої роботи!
Дякую

Додано через 42 секунды
Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
Якшо знімати в школах (садках) то вам ще й світло потрібне. А якщо знімати в преміщенні з світлом то вам 85 мм і не потрібно, вам потрібна чуть прикрита діафрагма і світло. В такому випадку вам і КІТа хватить, для початку а там побачите чи хочете 50 мм чи 85.
Дякую Вам за відповідь.

Востаннє редагував Verunchikkk: 31.08.2015 о 17:03. Причина: Пізніше додано
Verunchikkk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 17:20 #2572228   #10
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата:
Допис від Metuk Переглянути допис
ця фраза вбила.. таке враження, що фотограф це професія нажав на кнопку і все. Як і любій справі, треба спочатку вчитися, а тоді давати на форумі питання який фотік взяти
взагалі люди різні бувають.
я не профі і ніколи не хотів робити фото професією, просто знімаю для себе. Так от дружина моя, хоч знає технічну сторону куди слабше мене - часто ловить кадри, куди кращі ніж у мене вдаються. Краще вміє спіймати цікаву композицію, барви, тіні.
Так що...
А "профі" деякі знімають доволі нудну банальщину на "кітах", і тим не менше за це їм платяться реальну гроші Тому якщо в люди є художній смак - вона може робити кадри на голову кращі за тих профі, хоч технічну сторону підтягувтиа все рівно доведеться.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 18:35 #2572253   #11
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата
Допис від Verunchikkk Переглянути допис
Тому і питаю який саме для початку
Для початку, для розуміння компоновки кадру можна знімати навіть на айфон. Якщо людина питає, який потрібен фотопапарат - значить людина слабо розбирається в фотозйомці. А якщо людина слабо розбирається в фотозйомці, то треба спочатку питати де недорого можуть навчити фотосправи, а там вже навчать і фотоапарат вибирати.

Кожен думає, що купить фотік і вже буде ніїбаццо фотограф.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (31.08.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 20:00 #2572284   #12
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата
Допис від Verunchikkk Переглянути допис
Я в курсі, що треба фотоапарат. Тому і питаю який саме для початку.
Отак порадити тяжко ,"який саме для початку".Починати можна хоч з древнього canon 350d чи nikon D40.І по ціні разом з обєктивом вкладетесь в 500уо.В мене nikon D80+три різних обєктива,поки влаштовує.
А як брати повноформатний фот,то тоді не вкладетесь.Дуже багато залежить від обєктива.І майже все залежить від вміння як тим всім користуватись.

Курси курсами,але інтернети тоже можуть помогти.
Читайте цей сайт,де пише коротко,але зрозуміло.
http://radojuva.com.ua/o-fotografii/
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 20:34 #2572304   #13
wisper
Banned
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата Кожен думає, що купить фотік і вже буде ніїбаццо фотограф.
Яке має відношення людина яка знімає портрети на вінєтки до фотографа,я не розумію. А для того,аби робити вінєтки,так,достатньо купити фотоапарат і чим ліпшийй,тим краще. З сьогоднішніми лінзами і тушками тільки сліпий і безрукий не зробить портрет.

Курси справа корисна і підштовхне,це точно. Але ніхто за тебе не зробить десятки тисяч фото,на яких і прокачається вміння.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 22:21 #2572335   #14
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
З сьогоднішніми лінзами і тушками тільки сліпий і безрукий не зробить портрет
Якщо ти не розумієш, де ти засвітив лице, а де дав лишню тінь - лінзи і тушки не сильно поможуть.

До речі, про портрети.
Дуже багато "профі" фотографів настільки зайняті дотриманням правил зйомки, що зовсім забувають основну мету - подати людину гарно. В результаті часто бачу фотографії, де ідеально слідували правилу золотого січення, шикарно зробили тіні, не одну годину сиділи в фотошопі... А плече одне вище другого. Або негарна бородавка по самому центрі. Ось і ще одне необхідне вміння для портретника - підказати людині, як вона виглядає краще, з якої сторони більш фотогенічна, яка повинна бути постава і т.д.

А через те, що багато хто думає як ти - портрети виходять ще тим гавном.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (01.09.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 22:25 #2572337   #15
wisper
Banned
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата А через те, що багато хто думає як ти - портрети виходять ще тим гавном.
Ще тим гавном портрети виходять для тих хто дуже вумний,хто дивиться попроще,тому всьо нормально.

Вчитись треба,це безумовно. Лише не пойму до чого ці повчання в цій темі? Людина порпосила порадити фот,а не вимахуватись.
wisper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Stalk (01.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 22:32 #2572347   #16
glazz
Активний учасник
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Яке має відношення людина яка знімає портрети на вінєтки до фотографа,я не розумію.
А шкода... В нас в 3-му класі прийшов фтограф з зенітом, посадив кожного на стільчик, за вуха повернув голову в композиційно правильний ракурс, сказав "Дивися сюди, посміхайся отак, не кліпай, не рухайся", відклацав на весь клас одну Свему на всіх і все в нього вийшло і все класно, досі маю згадку. А часом зайду до друзів і вони мені кажуть "Малий/мала вже в такому-то класі, во фотки класу" - а з тих фоток якісь страшні рожі дико вирячились... Тепер розумію, чому такі зміни...
Фотографувати дітей - це не тапки на продаж на OLX зняти, а автор теми хоче заробляти гроші, тому буде вчитися і здобувати досвід. Тут свої тонкощі, не залежні від марки фотоапарата, світлосильність лінзи при правильному фоні і світлі теж не критична.
Щодо практики фотографування - наявність власної дитини дуже помічна
Завтра спитаю "професіоналів", які з портретів живуть, напишу
glazz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 22:43 #2572354   #17
wisper
Banned
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Пацани,практика і навчання в любійі справі необхідні.
Але яке це має відношення до того,що попросила людина?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 23:23 #2572365   #18
glazz
Активний учасник
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

хай би людина зорієнтувала, щодо свого бачення, а то в мене знайомий недавно мильницю за 400$ придбав
Та й за 500$... А що ви купите за 500?
Нову дзеркалку чи бездзеркалку? Портретну лінзу? Серйозне світло?
А такі речі, як дешеві портретники бажано новими брати. А дешева пиха - це на рік часу, хоча вбивати дорогу на такі потреби нема сенсу. От і філософствуємо тут як можемо.
А брати б/в, а попробуй найди його живе.
Ну наприклад якийсь нікон з моторним автофокусом і ccd матрицею і портретник ту ж 50/1.8, і ще на 2 спалахи з трігером може вистачити.

Додано через 20 хвилин
Якщо щось нове з магазину, то наприклад nikon d5200 (китайстка пластмаса, але вважається нормальною) сама тушка зараз коло $400-450, але вона безмоторна, тобто фвтофокус тільки на лінзах з вбудованим мотором, що автоматично здорожчує вашу оптику рази в 2.

Востаннє редагував glazz: 31.08.2015 о 23:23. Причина: Пізніше додано
glazz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2015, 00:13 #2572391   #19
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

ОФТОП:
Думаю стати хірургом! Порадьте, будь ласка, скальпелі якої фірми краще брати для початку, і по чому можна взяти весь комплект апаратури б/к з кабінетом?

Якщо по темі, то починати потрібно було при курсі долара 5грн ) На даний час є більш вигідні сфери діяльності.

Крім того, фотографія дітей на вінєтки в Тернополі сьогодні не має жодного відношення до професійної фотографії (на що багато хто і сподівається).

Востаннє редагував Alpha_Draconis: 01.09.2015 о 00:19.
 
Подякував(ла):
Nemesis-T (01.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2015, 08:35 #2572438   #20
wisper
Banned
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата Думаю стати хірургом! Порадьте, будь ласка, скальпелі якої фірми краще брати для початку, і по чому можна взяти весь комплект апаратури б/к з кабінетом?
Це просто жесть. Ти справді думаєш,що цей баян зробив твій пост оригінальним?

Звичайно,порівнювати фотографа з хірургом,це дуже доречно. Співвідношення відповідальності,точності в роботі і кількості необхідних знань і навиків ідентичне. Я б навіть сказав,що фотографу набагато ваще.

Хочу таксувати. Порадьте яку ліпше машину для такого купити.
Хочу зайнятись клінінгом,яку краще хімію і пилосос купити.
Ну і на кінець,хочу стати валютчиком. Яку барсєтку порадите.
wisper зараз поза форумом  
Подякували 2:
Garko (01.09.2015), switch (01.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:16.