Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.05.2014, 16:10 #2401218   #2281
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Адам, будучи Сином Божим (не мав земних батьків), також бог. То й що? Але Адам не був Богом.
---- адам ні - він твориво не бог, Бог йому не говорив - "сьогодні тебе породив" як Ісусу Який був вічно з Отцем..... Ісус вище людей як і вище анголів .... Він остільки був ліпший понад Анголів, оскільки славніше за них успадкував Ім'я.
Кому бо коли з Анголів Він промовив: Ти Мій Син, Я сьогодні Тебе породив! І знову: Я буду Йому за Отця, а Він Мені буде за Сина! (Євр.1:4,5)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2014, 11:41 #2401444   #2282
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ---- адам ні - він твориво не бог, Бог йому не говорив - "сьогодні тебе породив"
А чому нащадкам Адама було сказано: "Я сказав: ви боги"?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2014, 12:37 #2401469   #2283
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А чому нащадкам Адама було сказано: "Я сказав: ви боги"?
----- Бо хоч і існують так звані боги чи на небі, чи то на землі, як існує багато богів і багато панів, та для нас один Бог Отець, що з Нього походить усе, ми ж для Нього, і один Господь Ісус Христос, що все сталося Ним, і ми Ним. Та не всі таке мають знання, бо деякі мають призвичаєння до ідола й досі, і їдять, як ідольську жертву, і їхнє сумління, бувши недуже, споганюється. (1Кор.8:5-7)

---- існує багато богів різних але існує відмінність між богами і Богом Правдивим і як цю різницю визначити вказує Писання
1. Бог Творець
.... Отак їм скажіть: боги, що неба й землі не вчинили, погинуть з землі та з-під неба цього!(Єр.10:11)

---- отже згідно наведеного вище тексту одною з основних ознак Істиного Бога, що відрізняє Його тих, що претендують бути богами - є те,що Він створив Небо і землю - тобто Він є Творцем бо тільки Йому можливе щоб з невидимого сталось видиме..... Вірою ми розуміємо, що віки Словом Божим збудовані, так що з невидимого сталось видиме. (Євр.11:3)

---- у 1Кор.8:5-7 як бачимо автор послання до коринтян робить різницю між просто богами та Істиним Богом однак ставить в один ряд Бога Отця і Ісуса Христа , тому що Писання говорить про Ісуса вживаючи слова з псалма 102:27 що стосуються Бога Отця тим самим визнаючи Ісуса за Бога Істиного ....А про Сина: Престол Твій, о Боже, навік віку; берло Твого царювання берло праведности. Ти полюбив праведність, а беззаконня зненавидів; через це намастив Тебе, Боже, Твій Бог оливою радости більше, ніж друзів Твоїх. І: Ти, Господи, землю колись заклав, а небо то чин Твоїх рук. Загинуть вони, а Ти будеш стояти, всі вони, як той одяг, постаріють. Як одежу, їх зміниш, і минуться вони, а Ти завжди Той Самий, і роки Твої не закінчаться! (Євр.1:8-12)
.......Бо то Ним (Ісусом) створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено! А Він є перший від усього, і все Ним стоїть.
(Кол.1:16,17)


---- 2. Бог вічний - не змінний ....а Ти завжди Той Самий, і роки Твої не закінчаться! (Євр.1:8-12) ........Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий! (Євр.13:8 ).....Отак їм скажіть: боги, що неба й землі не вчинили, погинуть з землі та з-під неба цього!(Єр.10:11) .... Бо кожне тіло немов та трава, і всяка слава людини як цвіт трав'яний: засохне трава то й цвіт опаде, а Слово Господнє повік пробуває! А це те Слово, яке звіщене вам в Євангелії. (1Петр.1:24,25)

Востаннє редагував engar: 01.06.2014 о 12:49.
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Новак (01.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2014, 16:45 #2401566   #2284
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ---- у 1Кор.8:5-7 як бачимо автор послання до коринтян робить різницю між просто богами та Істиним Богом однак ставить в один ряд Бога Отця і Ісуса Христа , тому що Писання говорить про Ісуса вживаючи слова з псалма 102:27 що стосуються Бога Отця тим самим визнаючи Ісуса за Бога Істиного ....А про Сина: Престол Твій, о Боже, навік віку; берло Твого царювання берло праведности. Ти полюбив праведність, а беззаконня зненавидів; через це намастив Тебе, Боже, Твій Бог оливою радости більше, ніж друзів Твоїх. І: Ти, Господи, землю колись заклав, а небо то чин Твоїх рук. Загинуть вони, а Ти будеш стояти, всі вони, як той одяг, постаріють. Як одежу, їх зміниш, і минуться вони, а Ти завжди Той Самий, і роки Твої не закінчаться! (Євр.1:8-12)
8 Про Сина ж каже: «Бог є престолом твоїм повіки, а жезл твого царства — це жезл праведності. 9 Ти полюбив праведність і зненавидів беззаконня, тому Бог, твій Бог, помазав тебе олією великої радості більше, ніж твоїх товаришів». 10 А також: «На початку ти, Господи, заклав основи землі; подібно й небеса є ділом рук твоїх. 11 Вони загинуть, а ти перебуватимеш завжди; всі вони зістаріють, наче вбрання. 12 Ти згорнеш їх, як накидку, як вбрання, і вони будуть замінені, ти ж не змінюєшся, роки твої ніколи не спливуть».http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...%B2%201%3A8-12
Не бачу, щоб Бог, якому молився Ісус ХрИстос, був в одному ряду і щоб Отець до когось молився, або когось називав своїм Богом. Ісус прямо сказав, що Бог йому (Ісус ХрИсту)дає об'явлення. Але ніде не сказано, що Христос дає Батькові об'явлення.Об'явлення 1:1.
19 А Ісус їм сказав: «Щиру правду кажу вам: Син нічого не може робити від себе, а лише те, що, як він бачить, робить Батько. Бо що робить Батько, те подібно робить і Син.http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...D0%B0%205%3A19
41 Я не хочу слави від людей, 42 але добре знаю, що ви не маєте любові до Бога. 43 Я прийшов від імені свого Батька, ви ж мене не приймаєте. Та якби хтось прийшов від свого імені, його би ви прийняли.http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...B0%205%3A41-43Тобто ХрИстос прийшов від Імені Батька і ви його від Імені Єгови не приймаєте, а якщо б ХрИстос прийшов від власного, подібно до Сатани- такий збунтований вам підходить!!!
49 Адже я промовляв не від себе. Батько, який послав мене, дав мені заповідь, що́ саме маю казати. 50 І я знаю, що його заповідь означає вічне життя. Тож усе, що я говорю, говорю так, як сказав мені Батько».http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%2012%3A49-50

Востаннє редагував Ychen: 01.06.2014 о 16:58.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2014, 18:58 #2401603   #2285
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Не бачу, щоб Бог, якому молився Ісус ХрИстос, був в одному ряду і щоб Отець до когось молився, або когось називав своїм Богом. Ісус прямо сказав, що Бог йому (Ісус ХрИсту)дає об'явлення. Але ніде не сказано, що Христос дає Батькові об'явлення
---- якщо людина щось, чи чогось не бачить це далеко не означає, що цього не існує.....

---- і зверніться до Бога з молитвою як молився Давид щоб зкинути пелену вчення вартової вежі....
..... Серце моє прихили до свідоцтв Твоїх, а не до користи. Відверни мої очі, щоб марноти не бачили, на дорозі Своїй оживи Ти мене! (Пс.119:36,37)
..... Відкрий мої очі, і хай чуда Закону Твого я побачу!(Пс.119:18 ) побачите те, що Отець щось дає Сину жодним способом не виключає рівності .....І тому то юдеї ще більш намагалися вбити Його, що не тільки суботу порушував Він, але й Бога Отцем Своїм звав, тим роблячись Богові рівним. (Iван.5:18 )

Цитата 43Тобто ХрИстос прийшов від Імені Батька і ви його від Імені Єгови не приймаєте, а якщо б ХрИстос прийшов від власного, подібно до Сатани- такий збунтований вам підходить!!!
49 Адже я промовляв не від себе. Батько, який послав мене, дав мені заповідь, що́ саме маю казати. 50 І я знаю, що його заповідь означає вічне життя. Тож усе, що я говорю, говорю так, як сказав мені Батько
....... Я прийшов у Ймення Свого Отця, та Мене не приймаєте ви. Коли ж прийде інший у ймення своє, того приймете ви. (Iван.5:43)

---- Ychen, я розумію, що все на що спираються "свідки" викривлено у змісті, однак не слід це робити із змістом моїх дописів,

---- так Ісус прийшов у Імя Свого Отця, однак це лише підтверджує те, що Ісусове Імя це і є те Імя Отця яке Ісус відкрив людству з метою спасіння, оскільки іншого немає.

----Ви далі опираєтесь прямій вказівці шанувати одинаково Сина як Отця.... Бо Отець і не судить нікого, а ввесь суд віддав Синові, щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його. (Iван.5:22,23) ці слова підтверджують твердження тексту ....І тому то юдеї ще більш намагалися вбити Його, що не тільки суботу порушував Він, але й Бога Отцем Своїм звав, тим роблячись Богові рівним. (Iван.5:18 )

----то Ісус, знавши те, що Отець віддав все Йому в руки....... (Iван.13:3)

----- оскільки все в руках Ісуса - Отець і не судить нікого, а ввесь суд віддав Синові, - тобто Отець уже не Суддя? бо написано ...Один Законодавець і Суддя, що може спасти й погубити...... (Як.4:12)
---- отже і суд,і та Імя чрез яке спасіння все в руках (владі) Ісуса

---- оскільки суд, спасіння, все у повноваженні Слова - Хто Є Ісус - то іншого шляху немає як Ісус .....як би ви не намагались принизити чи зневажити Ісуса тим самим самі перед собою закриваючи шлях до спасіння.... бо написано....Я ( Імя Ісуса) двері: коли через Мене хто ввійде спасеться, і той ввійде та вийде, і пасовисько знайде.(Iван.10:9).... Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене. Коли б то були ви пізнали Мене, ви пізнали були б і Мого Отця. (Iван.14:6,7)

----- виходячи з вище наведеного тексту ви,не вшановуючи Імя Ісуса не шануєте Імені Отця тим самим ставши противниками Богу Отцю.....Якщо писанням його ви не вірите, то як віри поймете словам Моїм?
(Iван.5:47)

Востаннє редагував engar: 01.06.2014 о 19:31. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2014, 20:13 #2401627   #2286
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ----Ви далі опираєтесь прямій вказівці шанувати одинаково Сина як Отця.... Бо Отець і не судить нікого, а ввесь суд віддав Синові, щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його. (Iван.5:22,23) ці слова підтверджують твердження тексту ....І тому то юдеї ще більш намагалися вбити Його, що не тільки суботу порушував Він, але й Бога Отцем Своїм звав, тим роблячись Богові рівним. (Iван.5:18 )
Не бачу тут ні прямої, ні непрямої вказівки. Те що вважали євреї, то Ісус ХрИстос з тим не погоджувався, щоб бути Богові рівним.
18 Коли юдеї почули це, то ще завзятіше шукали можливості його вбити, бо вважали, що він не лише порушував закон про суботу, але й прирівнював себе до Бога, називаючи його своїм Батьком.http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...D0%B0%205%3A18

Додано через 4 хвилини
Цитата що Ісусове Імя це і є те Імя Отця яке Ісус відкрив людству з метою спасіння, оскільки іншого немає.
Отець- Ісус ХрИстос (мабуть№1);
Син- Ісус ХрИстос (мабуть№2);
а дух святий також Ісус ХрИстос (мабуть №3), тобто три ХрИсти?Я в такі фентазії повірити не можу!!!


Матв. 4:10: «Каже до нього Ісус: «Відійди, сатано! Бож написано: Господеві [«Єгові», НС] Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!» (Ісус тут явно не мав на увазі, що поклонятися треба йому).
Ів. 8:54: «Ісус відповів [євреям]: «Як Я славлю Самого Себе, то ніщо Моя слава. Мене прославляє Отець Мій, про Якого ви кажете, що Він Бог ваш». (Єврейські Писання не залишають сумніву в тому, що євреї вважали себе поклонниками Бога Єгови. Ісус не сказав, що він сам є Єговою, а сказав, що Єгова є його Отцем. Тут Ісус чітко показав, що він та його Отець — це дві різні особи).
Пс. 110:1: «Промовив Господь [«Іегова», прим. в Сарн. (109:1)] Господеві моєму [Давидовому]: «Сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів за підніжка ногам Твоїм!» (У Матвія 22:41—45 Ісус пояснив, що то він був Давидовим «Господом», згаданим у цьому псалмі. Отже, Ісус є не Єговою, а тим, до кого тут звернені слова Єгови).
Фил. 2:9—11: «Тому й Бог повищив Його [Ісуса Христа], та дав Йому Ім’я, що вище над кожне ім’я, щоб перед Ісусовим Ім’ям [«в ім’я Ісусове», Кул.] вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних, і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос — то Господь, на славу Бога Отця! [У Лев. сказано: «щоби... всякий язик визнавав, що Господь Ісус Христос є в славі Бога Вітця». Подібно цей вірш звучить у перекладі Нокса (англ.), але в примітці зазначається: «...цей грецький вираз, мабуть, природніше було б передати як «на славу»; і саме так це місце перекладено в Хом., Дерк. та СМ]». (Зверніть увагу, що Ісуса Христа зображено тут відмінним від Бога Отця і підвладним йому).http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/1101989238

Додано через 5 хвилин
Цитата ----- оскільки все в руках Ісуса - Отець і не судить нікого, а ввесь суд віддав Синові, - тобто Отець уже не Суддя? бо написано ...Один Законодавець і Суддя, що може спасти й погубити...... (Як.4:12)
---- отже і суд,і та Імя чрез яке спасіння все в руках (владі) Ісуса
Бо віддав Отець (мав це) те, що в Сина не було (отримав).

Додано через 1 хвилину
Цитата Коли б то були ви пізнали Мене, ви пізнали були б і Мого Отця. (Iван.14:6,7)
А так Ви ні Сина не пізнали, ні Отця.

Востаннє редагував Ychen: 01.06.2014 о 20:43. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2014, 22:13 #2401664   #2287
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Отець- Ісус ХрИстос (мабуть№1);
Син- Ісус ХрИстос (мабуть№2);
а дух святий також Ісус ХрИстос (мабуть №3), тобто три ХрИсти?Я в такі фентазії повірити не можу!!!
---- цей ефект фентезі від впливу вчення вартової вежі, полиште цю ширму
---- погляньте на підставі Писання ....воно пояснює зрозуміло... Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті.(Iван.14:10)
---- отже, Є Один Бог, що явив себе в Особі Сина ...... ти ж не знаєш, (Ychen) , Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? (Iван.14:9)

Додано через 5 хвилин
Цитата Не бачу тут ні прямої, ні непрямої вказівки. Те що вважали євреї, то Ісус ХрИстос з тим не погоджувався, щоб бути Богові рівним.
18 Коли юдеї почули це, то ще завзятіше шукали можливості його вбити, бо вважали, що він не лише порушував закон про суботу, але й прирівнював себе до Бога, називаючи його своїм Батьком.http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...D0%B0%205%3A18
---- щодо причин обмеженого чи відсутнього бачення вони описані дописами вище.... там також рекомендації як їх позбутись
---- Син Бога може бути лише Богом..........


Цитата Бо віддав Отець (мав це) те, що в Сина не було (отримав).
------ в звичайних умовах у випадку відносин між людьми - так, но не у випадку з Ісусом - Хто є Слово і яке у Бога Було - Богом Є і явилось у тілі, оскільки Слово Бога - Бог так як Є невідємною частиною Самого Бога . Слово Царя має владу - Царя .....об'явивши нам таємницю волі Своєї за Своїм уподобанням, яке постановив у Самому Собі, (Еф.1:9) Цією постановою і є Ісус- Слово.

- хоч у людей закон мідян і персів був вище самого царя .

---- Неможливо Бога відділити від Його Слова і навпаки .

Додано через 5 хвилин
Цитата А так Ви ні Сина не пізнали, ні Отця.
----- мова не про мене ........ поки, що не виявлено якогось відношення вчення вартової вежі до Писань, отже, ваші твердження немають жодного авторитету....

Додано через 9 хвилин
Цитата Матв. 4:10: «Каже до нього Ісус: «Відійди, сатано! Бож написано: Господеві [«Єгові», НС] Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!» (Ісус тут явно не мав на увазі, що поклонятися треба йому).
---- Ісус цитує Закон Мойсеєвий який мав виконати у тілі відновивши образ втрачений людиною після гріхопадіння. Однак Ісус сказав, що до Отця ніхто не приходить до Отця як не через Нього то невже може поклоніння до Отця дійти якщо не поклонитись Ісусу тобто не через двері ......хто так поклоняється Писання визначає досить чітко.........Поправді, поправді кажу вам: Хто не входить (не поклоняється через Ісуса) дверима в кошару, але перелазить деінде, той злодій і розбійник. то хто є свідки які минують Імя Ісуса намагаються потрапити до Отця?
(Iван.10:1).......на томість апостоли славили і вклонялись через Ісуса.......єдиному мудрому Богові, через Ісуса Христа, слава навіки! Амінь.(Рим.16:27)

Додано через 5 хвилин
Цитата Фил. 2:9—11: «Тому й Бог повищив Його [Ісуса Христа], та дав Йому Ім’я, що вище над кожне ім’я, щоб перед Ісусовим Ім’ям [«в ім’я Ісусове», Кул.] вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних, і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос — то Господь, на славу Бога Отця! [У Лев. сказано: «щоби... всякий язик визнавав, що Господь Ісус Христос є в славі Бога Вітця». Подібно цей вірш звучить у перекладі Нокса (англ.), але в примітці зазначається: «...цей грецький вираз, мабуть, природніше було б передати як «на славу»; і саме так це місце перекладено в Хом., Дерк. та СМ]». (Зверніть увагу, що Ісуса Христа зображено тут відмінним від Бога Отця і підвладним йому).http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/1101989238
---- ну так перед яким Імям ви поклоняєтесь?яке проповідуєте?

Востаннє редагував engar: 01.06.2014 о 22:13. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 08:28 #2401739   #2288
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ---- отже, Є Один Бог
То Хто є цим Єдиним Богом, якому поклоняється Ісус ХрИстос?
17 Ісус же промовив до неї: «Не тримайся за мене, бо я ще не пішов до Батька. Піди до моїх братів і скажи їм: «Я йду до Батька свого й Батька вашого, до Бога свого й Бога вашого».http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%B0%2020%3A17

Додано через 1 хвилину
Цитата А так Ви ні Сина не пізнали, ні Отця.
Додано через 8 хвилин
Цитата ---- Син Бога може бути лише Богом..........
А інші Божі сини також є Богом?
"І сталося одного дня, і поприходили Божі сини, щоб стати при Господі. І прийшов поміж ними й Сатана." (Йова 1:6).Тоді згідно логіки Вашої особистої віри виходить що і Сатана є Богом!!!Я в такі дурниці не вірю.

Додано через 3 хвилини
Цитата ---- Неможливо Бога відділити від Його Слова і навпаки .
А от Ви Біблію, Слово Бога, відділюєте від Правдивого Бога Єгови для своїх власних цілей і трактувань!

Додано через 4 хвилини
Цитата Хто не входить (не поклоняється через Ісуса) дверима в кошару, але перелазить деінде, той злодій і розбійник. то хто є свідки які минують Імя Ісуса намагаються потрапити до Отця?
А що то Ви тут додали, що в дужках, до тексту Біблії? (Об'явлення 22:18,19).

Додано через 6 хвилин
Цитата ---- ну так перед яким Імям ви поклоняєтесь?яке проповідуєте?
Перед Ім'ям ми не поклоняємось, а Особі що стоїть за цим Ім'ям, так як вчить Ісус ХрИстос:"Отче наш,що єси на небесах!Нехай святиться Ім'я Твоє..." (Матвія 6:9).http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...%D1%8F%206%3A9 Про це саме Ім'я проповідував Ісус ХрИстос, наголосивши про Ім'я в молитві (молитва є актом поклоніння).То кого треба слухатись Ісуса ХрИста, чи Ваші особисті фентезі???

Додано через 22 хвилини
Цитата ---- погляньте на підставі Писання ....воно пояснює зрозуміло... Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті.(Iван.14:10)
10 Хіба не віриш, що я перебуваю в єдності з Батьком, а Батько — в єдності зі мною? Те, що я вам кажу, кажу не від себе, це Батько, який перебуває в єдності зі мною, виконує свої діла. 11 Вірте мені, що я перебуваю в єдності з Батьком, а Батько — в єдності зі мною; якщо не вірите моїм словам, то вірте хоча б ділам. 12 Щиру правду кажу вам: хто вірить у мене, той виконуватиме такі самі діла, як я, навіть ще більші, бо я йду до Батька. 13 І все, що тільки попросите в моє ім’я, я зроблю, аби Батько був прославлений через Сина.http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%2014%3A10-13
20 Того дня ви зрозумієте, що я перебуваю в єдності зі своїм Батьком, ви — в єдності зі мною, а я — в єдності з вами.http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%B0%2014%3A20 Бачите, якщо учні перебувають: "в Мені, і Я в вас" (Івана 14:20), то згідно Вашої логіки, а саме що Отець і Син- це одне і те ж, то учні, Отець, Син також одне і те ж, учні також Всемогутні, бо це єдне й те ж. Це вже не Троїться в очах, а гірше мільйониться.

Востаннє редагував Ychen: 02.06.2014 о 08:43. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 08:43 #2401768   #2289
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата 10 Хіба не віриш, що я перебуваю в єдності з Батьком, а Батько — в єдності зі мною? Те, що я вам кажу, кажу не від себе, це Батько, який перебуває в єдності зі мною, виконує свої діла. 11 Вірте мені, що я перебуваю в єдності з Батьком, а Батько — в єдності зі мною; якщо не вірите моїм словам, то вірте хоча б ділам. 12 Щиру правду кажу вам: хто вірить у мене, той виконуватиме такі самі діла, як я, навіть ще більші, бо я йду до Батька. 13 І все, що тільки попросите в моє ім’я, я зроблю, аби Батько був прославлений через Сина.http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%2014%3A10-13
20 Того дня ви зрозумієте, що я перебуваю в єдності зі своїм Батьком, ви — в єдності зі мною, а я — в єдності з вами.http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%B0%2014%3A20
Вже говорив вам не раз,ваш підтасований переклад залишіть для себе.



Не
pisteжeiw
веришь
чti
что
¤gЖ
Я
¤n
в


patrЬ
Отце
kaЬ
и
х

patЇr
Отец
¤n
во
¤moЫ
Мне
¤stin;
есть?


=®mata
Слова́

которые
¤gЖ
Я
lЎgv
говорю
кmЭn
вам
Ћpѓ
от
¤mautoи
Меня Самого

не
lalЗ:
говорю;
х


же
patЇr
Отец
¤n
во
¤moЬ
Мне
mЎnvn
остающийся
poieЭ
делает


¦rga
дела́
aйtoи.
Его.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 08:55 #2401775   #2290
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Вже говорив вам не раз,ваш підтасований переклад залишіть для себе.
Вибачте це переклад Огієнка (не Ваш власний), ще раз цитую Івана 14:20- "Того дня пізнаєте ви, що в Своїм Я Отці, а ви в Мені, і Я в вас".Згідно Вашої особистої логіки, а саме що: Отець і Син єдно й те саме, то учні згідно поданого вірша Огієнка також єдно й те саме, бо перебувають в Ісусі ХрИсті, а ХрИстос в Отці. Ці учні також є Богом?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 09:09 #2401784   #2291
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Вибачте це переклад Огієнка (не Ваш власний), ще раз цитую Івана 14:20- "Того дня пізнаєте ви, що в Своїм Я Отці, а ви в Мені, і Я в вас".Згідно Вашої особистої логіки, а саме що: Отець і Син єдно й те саме, то учні згідно поданого вірша Огієнка також єдно й те саме, бо перебувають в Ісусі ХрИсті, а ХрИстос в Отці. Ці учні також є Богом?
Будеш мені підморгувати після того,як покажеш,що Ісус говорить слова не від себе,а від учнів,що в ньому перебувають.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 10:44 #2401794   #2292
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата То Хто є цим Єдиним Богом, якому поклоняється Ісус ХрИстос?
17 Ісус же промовив до неї: «Не тримайся за мене, бо я ще не пішов до Батька. Піди до моїх братів і скажи їм: «Я йду до Батька свого й Батька вашого, до Бога свого й Бога вашого».http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%B0%2020%3A17
---- Бог Отець, явлений в Ісусі....

Додано через 25 хвилин
Цитата А інші Божі сини також є Богом?
"І сталося одного дня, і поприходили Божі сини, щоб стати при Господі. І прийшов поміж ними й Сатана." (Йова 1:6).Тоді згідно логіки Вашої особистої віри виходить що і Сатана є Богом!!!Я в такі дурниці не вірю.
----- вірити Писанню чи не вірити це ваша справа ..... Хто цурається Мене, і Моїх слів не приймає, той має для себе суддю: те слово, що Я говорив, останнього дня воно буде судити його! Бо від Себе Я не говорив, а Отець, що послав Мене, то Він Мені заповідь дав, що Я маю казати та що говорити. (Iван.12:48,49)

---- і звичайно, не ви перший учень хто визнав Писання за дурниці ...... Оце Він говорив, коли в Капернаумі навчав у синагозі. А багато-хто з учнів Його, як почули оце, гомоніли: Жорстока це мова! Хто слухати може її? А Ісус, Сам у Собі знавши це, що учні Його на те ремствують, промовив до них: Чи оце вас спокушує? (Iван.6:59-61)

......Але є дехто з вас, хто не вірує. Бо Ісус знав спочатку, хто ті, хто не вірує, і хто видасть Його. І сказав Він: Я тому й говорив вам, що до Мене прибути не може ніхто, як не буде йому від Отця дане те. Із того часу відпали багато-хто з учнів Його, і не ходили вже з Ним. (Iван.6:64-66)

----- щодо Синів то у Бога лише Один Син - Слово - Бог

Додано через 2 хвилини
Цитата А що то Ви тут додали, що в дужках, до тексту Біблії? (Об'явлення 22:18,19).
--- я кщо б додав було б без дужок
--- виходячи з того, що ви зробили з містом всієї Біблії вам краще не цитувати цей текст.........

Додано через 9 хвилин
Цитата Перед Ім'ям ми не поклоняємось, а Особі що стоїть за цим Ім'ям, так як вчить Ісус ХрИстос:"Отче наш,що єси на небесах!Нехай святиться Ім'я Твоє..." (Матвія 6:9).http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...%D1%8F%206%3A9 Про це саме Ім'я проповідував Ісус ХрИстос, наголосивши про Ім'я в молитві (молитва є актом поклоніння).То кого треба слухатись Ісуса ХрИста, чи Ваші особисті фентезі???
---- стиль фентезі притаманний вченню вартової вежі
---- в цих словах реальність...... Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім'я, що вище над кожне ім'я, щоб перед Ісусовим Ім'ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних, і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця! (Фил.2:9-11)

----- Отже поклоніння перед Ісусовим Іменем приносить славу Отцю, то тому ви викривлюєте Писання щоб не приклонитись перед Ним і не прославити Отця? Той хто противиться Ісусу Христу не визнаючи Його за Господа і вклоняється Йому - мабуть знаєте як називається Писанням? ....А кожен дух, який не визнає Ісуса, той не від Бога, але він антихристів, про якого ви чули, що йде, а тепер уже він у світі. (1Iван.4:3)

Додано через 19 хвилин
Цитата Бачите, якщо учні перебувають: "в Мені, і Я в вас" (Івана 14:20), то згідно Вашої логіки, а саме що Отець і Син- це одне і те ж, то учні, Отець, Син також одне і те ж, учні також Всемогутні, бо це єдне й те ж. Це вже не Троїться в очах, а гірше мільйониться.
----- та ні тут все значно простіше ефект мультиплікації у ваших очах викликаний синдромом похмілля від вчення вартової вежі , скористайтесь порадою апостолів....Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!(1Кор.15:34)

----- не слід порівнювати людей чи ангелів і ісуса оскільки просто люди рожені у тілі, анголи - духи - створені , Ісус - вічний був у Отця ще до створення землі і лише прийняв тіло зійшовши на землю ....Тому то, входячи в світ, Він говорить: Жертви й приношення Ти не схотів, але тіло Мені приготував.(Євр.10:5)

----- жодні людині чи ангелу не було сказано що він є Онороджений (один в своєму роді) Син ..... Він остільки був ліпший понад Анголів, оскільки славніше за них успадкував Ім'я. Кому бо коли з Анголів Він промовив: Ти Мій Син, Я сьогодні Тебе породив! І знову: Я буду Йому за Отця, а Він Мені буде за Сина! (Євр.1:4,5)......Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був. (Iван.1:1


-

Востаннє редагував engar: 02.06.2014 о 10:57. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 13:07 #2401931   #2293
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Будеш мені підморгувати після того,як покажеш,що Ісус говорить слова не від себе,а від учнів,що в ньому перебувають.
Будеш мені підморгувати, якщо покажеш, що Отець говорить слова не від себе, а від Ісуса, який в зухвалості повчав Батька Розуму!

Додано через 1 хвилину
Цитата ---- Бог Отець, явлений в Ісусі....
То як ХрИстос поклонявся тому, що було не на Небі, а в ньому сиділо?

Додано через 1 хвилину
Цитата ---- і звичайно, не ви перший учень хто визнав Писання за дурниці ..
Не видавайте свої дурниці за Писання- Ви ж не писання!

Додано через 1 хвилину
Цитата ----- щодо Синів то у Бога лише Один Син - Слово - Бог
А що будете робити з Йова 1:6?

Додано через 51 секунду
Цитата --- виходячи з того, що ви зробили з містом всієї Біблії вам краще не цитувати цей текст.........
Це не Вам вирішувати.

Додано через 3 хвилини
Цитата щоб перед Ісусовим Ім'ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних
Вклонялося, а не поклонялося- це різні слова. А у Вас щось виходить вклонялось по тексту Ви вміло перекручуєте в поклонялось!!! Спритно відціджуєте, як в 1 ст., ради ідей власних!

Додано через 2 хвилини
Цитата ----- жодні людині чи ангелу не було сказано що він є Онороджений
То Ким Однороджений народжений, хто цей Батько, що дав Початок ( Єгова- перкладається Першопричина)???

Востаннє редагував Ychen: 02.06.2014 о 13:14. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 15:53 #2402030   #2294
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Не видавайте свої дурниці за Писання- Ви ж не писання!
----- всі мої посилання на тексти з Писання , на відміну від вас значна частка яких з трактувань вартової вежі

Додано через 2 хвилини
Цитата Вклонялося, а не поклонялося- це різні слова. А у Вас щось виходить вклонялось по тексту Ви вміло перекручуєте в поклонялось!!! Спритно відціджуєте, як в 1 ст., ради ідей власних!
----- то лише у вартові вежі в цих поняттях різниця , а по змісту - однаково....

Додано через 27 хвилин
Цитата То Ким Однороджений народжений, хто цей Батько, що дав Початок ( Єгова- перкладається Першопричина)???
---- не знаю як у вартові вежі хто там кого родить , але за звичай народжує жінка , отже у випадку із Сином Божим трохи інший процес у цьому плані оскільки під народженням образно вважається що явлений , а не створений .

----- Так як Бога ніхто ніколи не бачив то Його Образ можна лише явити (не створити) оскільки Бог його мав вічно.
----- І явити цей Божий Образ можна виключно через Його Слово яке перебувало у Бозі а оскільки є невідємною частиною Бога то є Богом.

---- За цим Образом була Богом створена людина .....І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, (Бут.1:26) ,І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх. (Бут.1:27) однак цей Образ святості було втрачено людьми через гріх і перед Словом було поставлена задача - зійшовши на Землю зодягнувши тіло ...... Тому то, входячи в світ, Він говорить: Жертви й приношення Ти не схотів, але тіло Мені приготував.(Євр.10:5) ..... І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу як Однородженого від Отця.(Iван.1:14) щоб явити Образ Бога за яким була створена людина - тому Словом (Ісусом) у тілі було явлено зразок вічного життя який люди мали наслідувати у власному житті щоб відновити Образ Божий .......Дітки мої, я знову для вас терплю муки породу, поки образ Христа не відіб'ється в вас! (Гал.4:19).......Він є образ невидимого Бога, роджений перш усякого творива. (Кол.1:15) ......Він був сяєвом слави та образом істоти Його, тримав усе словом сили Своєї, учинив Собою очищення наших гріхів, і засів на правиці величности на висоті. (Євр.1:3) ..........А хто каже, що в Нім пробуває, той повинен поводитись так, як поводився Він. (1Iван.2:6) .......І живу вже не я, а Христос проживає в мені. А що я живу в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина, що мене полюбив, і видав за мене Самого Себе. (Гал.2:20)

Востаннє редагував engar: 02.06.2014 о 15:53. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 17:53 #2402092   #2295
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Будеш мені підморгувати, якщо покажеш, що Отець говорить слова не від себе, а від Ісуса, який в зухвалості повчав Батька Розуму!
Хворе,я тобі і не підморгував.

І щодо теми,ноги головю керують,чи голова ногами?

Ти напевно дуже здивуєшся,але Ісус був людиною 33 роки,ти про це знав? Бо я так бачу шо ти не в курсі...
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 18:46 #2402112   #2296
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ---- не знаю як у вартові вежі хто там кого родить , але за звичай народжує жінка , отже у випадку із Сином Божим трохи інший процес у цьому плані оскільки під народженням образно вважається що явлений , а не створений .
То чому автори Писань написали Однороджений, а не так як Вам захтілось Одноявлений?

Додано через 1 хвилину
Цитата ----- то лише у вартові вежі в цих поняттях різниця , а по змісту - однаково....
Тоді перегляньте тлумачний словник.

Додано через 3 хвилини
Цитата ----- Так як Бога ніхто ніколи не бачив то Його Образ можна лише явити (не створити) оскільки Бог його мав вічно.
А люди були явлені, чи створені на образ і подобу Бога? Читай уважно Буття 1:26,27.

Додано через 7 хвилин
Цитата і засів на правиці величности на висоті. (Євр.1:3)
По правиці Кого?

Додано через 1 хвилину
Цитата роджений перш усякого творива. (Кол.1:15)
Роджений Ким?

Додано через 1 хвилину
Цитата Хворе,я тобі і не підморгував.

І щодо теми,ноги головю керують,чи голова ногами?

Ти напевно дуже здивуєшся,але Ісус був людиною 33 роки,ти про це знав? Бо я так бачу шо ти не в курсі...
А де відповідь?

Востаннє редагував Ychen: 02.06.2014 о 18:46. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 22:04 #2402228   #2297
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата То чому автори Писань написали Однороджений, а не так як Вам захтілось Одноявлений?
---- істина є не залежно від того, що мені чи вам хочеться, щодо авторів то вони вживали слово однороджений щоб образно пояснити суть явлення Сина Божого ......Коли Я говорив вам про земне, та не вірите ви, то як же повірите ви, коли Я говоритиму вам про небесне?(Iван.3:12)

Цитата Тоді перегляньте тлумачний словник.
---- краще глибше дивіться у зміст написаного за біблійним принципом трактування Писання - писання пояснюється виключно Писанням......

Цитата Роджений Ким?
---- Явлений Отцем - Ісус чиїм Образом Є?
---- ваш образ є відділений від вашого єства? Чи ви одно ціле ?
---- Єдина різниця, в тому, що Бога ніхто не бачив, тому і виникла потреба явити людству Свій Образ у тілі пославши Своє Слово - Ісуса на Землю .... Але, як написано: Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його! А нам Бог відкрив це Своїм Духом, усе бо досліджує Дух, навіть Божі глибини. Хто бо з людей знає речі людські, окрім людського духа, що в нім проживає? Так само не знає ніхто й речей Божих, окрім Духа Божого. А ми прийняли духа не світу, але Духа, що з Бога, щоб знати про речі, від Бога даровані нам, (1Кор.2:9-12).

Востаннє редагував engar: 02.06.2014 о 22:07. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 09:31 #2402363   #2298
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Дякую за спілкування, Engar!
Не переконливо- загальні фрази і узагальнюючі цитування цитат з Біблії.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 11:02 #2402381   #2299
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дякую за спілкування, Engar!
Не переконливо- загальні фрази і узагальнюючі цитування цитат з Біблії.
---- та нема за що, не ставив за ціль переконати, так як не в моїх повноваженнях це - виключно лише у волі Ісуса ....і Живий. І був Я мертвий, а ось Я Живий на вічні віки. І маю ключі Я від смерти й від аду. (Об.1:18 ) Однак і Він не всіх переконав......

---- я виконавши Його волю лише доніс інформацію необхідну для вашого спасіння, за вами вибір, що нею робити .
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 13:20 #2402420   #2300
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Дякую за турботу, але я це вже зробив.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:55.