Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.02.2016, 21:35 #2614299   #4161
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А Ви не читали: що кожен визнає що я Господь (Єгова)? Ви не виняток.
--- по перше, адрес до цитати будь-те ласка вписуйте
--- по друге читав, але про яке Ім'я ? Ваш текст у дужках до уваги не береться .

..... Він зробив це для того, щоб перед Ісусовим ім’ям схилилось кожне коліно — ті, хто на небі, хто на землі і хто під землею, і щоб кожен язик відкрито визнав, що Ісус Христос — це Господь на славу Бога, нашого Батька. (ПНС фил. 2:10-11)

.... Ви ж в супереч вашому перекладу (ПНС) невірно цитуєте текст .... вкладаючи власний зміст.

Востаннє редагував engar: 10.02.2016 о 22:09.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2016, 21:36 #2614300   #4162
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А Ви не читали: що кожен визнає що я Господь (Єгова)?
Учень, Ви про це говорите?
Цитую Слово Боже:
Цитата 10 щоб перед Ісусовим Ім'ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних,
11 і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця!
(Фил.2:10,11)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2016, 21:59 #2614304   #4163
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

--- Ось і зразок, як Писання викривлюється так званими свідками Єгови з метою оправдовування власного вчення організації. Вони і власний переклад до уваги не беруть.

Востаннє редагував engar: 10.02.2016 о 22:13.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2016, 22:15 #2614306   #4164
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тільки не говоріть тим, так званим свідкам Єгови про "пройде декілька століть і...
це припущення а про кінець цієї злої системи не знає ніхто ані ангели ані син хіба не читали і про кінець світу мова не ішла взагалі бо світ прекрасний навіщо його нищити? насправді людське життя дуже коротке і тому нам здається що ми застанемо ті події . я собі пригадую в 1995 р. приблизно на небі зявилася комета і довший час її було видно у вечері то тоді один свідок Єгови з яким я працював говорив о дивіться які знаки на небі про це сказано у Біблії значить скоро прийде кінець. але я не вважаю що він помилися чи помилково пророкував хоча пройшло 20 років слово скоро може тривати і тисячу років он для Єгови тисячу років як один день. тут важливо вірити що Царство Єгови обовязково прийде.
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2016, 22:22 #2614308   #4165
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата тут важливо вірити що Царство Єгови обовязково прийде.
--- чи це є самим важливим згідно з Писанням ? якщо так то підтвердьте це текстом з Писань.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2016, 22:32 #2614309   #4166
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ну знаєте ви ім'я Єгова, що з того ?
о-о-о це дуже важливо щоб прославляти імя Бога а якби не знав то як можна прославити то чого не знаєш і ще імя дуже важливо знати щоб Бог не троївся бо якщо я знаю що Єгова є Бог тоді ніколи не назву Сина Єгова.чи може я помиляюся як ви думаєте?

Додано через 5 хвилин
Цитата чи це є самим важливим згідно з Писанням ? якщо так то підтвердьте це текстом з Писань.
це дуже важливо навіть у молитві Ісус вчив молитися про прихід Царства Божого ну а найважливіже звичайно святити імя Єгова.

Востаннє редагував musluvec: 10.02.2016 о 22:32. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2016, 22:38 #2614312   #4167
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
о-о-о це дуже важливо щоб прославляти імя Бога а якби не знав то як можна прославити то чого не знаєш і ще імя дуже важливо знати щоб Бог не троївся бо якщо я знаю що Єгова є Бог тоді ніколи не назву Сина Єгова.чи може я помиляюся як ви думаєте?
---- чи ви помиляєтесь?
---- звичайно, що не можна прославляти те чого не знаєш, то ж яке Ім'я прославляли апостоли ? Наведіть текст з Писання Нового Заповіту який б містив його.

Додано через 3 хвилини
Цитата це дуже важливо навіть у молитві Ісус вчив молитися про прихід Царства Божого ну а найважливіже звичайно святити імя Єгова.
---- звичайно вчив про прихід Царства , також важливо святити Ім'я, от яке в молитві Отче Наш його не вказано Але чи це саме важливіше про, що Він учив?

Востаннє редагував engar: 10.02.2016 о 22:40. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2016, 22:41 #2614315   #4168
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
це припущення а про кінець цієї злої системи не знає ніхто ані ангели ані син хіба не читали
От і я думаю: "Як так сталося, що організацію так званих "свідків Єгови" заснувала людина, яка не читала цих слів в Біблії?" Тому Рассел і вичисляв цю дату, помилявся і знову вичисляв і т.д. За ним і його послідовники те саме робили.
І ці люди самі себе назвали і "свідками Єгови" і "вірним і мудрим рабом Єгови" і "єдиноправильними представниками Єгови на Землі".
При цьому ігноруючи цілком конкретне записане слово Ісуса Христа і чинячи всупереч.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
бо світ прекрасний навіщо його нищити?
Світ був прекрасним, поки до нього не увійшов гріх і гріхом смерть. Тепер цей світ знаходиться під прокляттям Єгови і конче буде знищений, про що однозначно сказано в Новому Завіті.
А для тих, хто буде достойний воскресіння з мертвих і життя наступного віку, у цьому, наступному житті, приготовлений Богом новий світ (Царство Єгови, або ж Царство Ісуса Христа), в якому є досить осель для всіх людей. А люди отримають духовні нетлінні тіла, стануть подібні до анголів і вже не будуть мати потребу їсти/пити, женитися/заміж виходити. Чи Ви теж не читали цих слів Ісуса Христа? (Лук.20:34-36)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 04:30 #2614332   #4169
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- по перше, адрес до цитати будь-те ласка вписуйте
Цитата береться в дужки, а коли наводиться суть сказаного, то це може бути вираженням суті.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 04:57 #2614333   #4170
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Наведіть текст з Писання Нового Заповіту який б містив його.
нажаль сатана дуже постарався і стер імя з грецького писання але не у всіх місцях і не у всіх перекладах в огієнка перекладі (обявлення19:1-6)
Цитата Але чи це саме важливіше про, що Він учив?
навіщо ви виставляєте пріоритети? все що вчив Ісус важливо але по біблії на першому місці перша заповідь.
Цитата також важливо святити Ім'я, от яке в молитві Отче Наш його не вказано
я ж написав вище яким імям Бог наззвав себе.тут питання втому що ви не хочете бачити і святити

Цитата І ці люди самі себе назвали і "свідками Єгови" і "вірним і мудрим рабом Єгови"
ви вважаєте що Бог їм не допомагав? прочитайте що сказав Гаманеїл у діях апостолів.
Цитата єдиноправильними представниками Єгови на Землі".
це називається наклеп.

Цитата Світ був прекрасним,
він для мене і зараз прекрасний
Цитата Тепер цей світ знаходиться під прокляттям Єгови і конче буде знищений
це ви так вважаєте? у мене інша думка якщо би Єгова знищить своє твориво тоді Він не був би всемогутнім можна було би подумати що якесь творіння змінило задум Бога.а те що земля проклята через людину легко виправляється освятив і все он навіть ксьондзи ходять по хатах кожного року і кроплят , які тут проблеми?

Цитата А люди отримають духовні нетлінні тіла,
дехто і отримає таке тіло але не я то точно бо я люблю бути людиною земною це їсти пити і сексом займатися, якщо цього не буде готовий померти, а ви хіба не любите всього цього?
а про того бога який все це хоче знищити я знаю і звуть його сатана диявол херувим осеняющий і т.д. відіїдіть від цього бога і не вірте йому щоб вам з ним не померти.

Востаннє редагував musluvec: 11.02.2016 о 05:15.
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 07:51 #2614346   #4171
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
нажаль сатана дуже постарався і стер імя з грецького писання але не у всіх місцях і не у всіх перекладах
Сатана стирав слова із рукописів грецьких Писань НЗ?
А чого не постирав із Писань Старого Завіту?
Ще які слова він постирав з рукописів?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
ви вважаєте що Бог їм не допомагав?
Я вважаю, що Бог не допомагав Расселу і його послідовникам вичисляти дату Армагедону. Це видно і по наслідках (їхні дати не справдилися) в т.ч. Про те, що вони чинили це всупереч словам Ісуса Христа Ви вже сказали.
Бог буде допомагати людям і називати їх "вірними і мудрими рабами", якщо вони чинять всупереч слову Ісуса Христа і вчать інших робити те саме?
Відповідь, як на мене, очевидна.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
це називається наклеп.
Свідки Єгови відкрито називають себе єдиноправильними представниками Єгови на Землі, а всіх інших (в т.ч. і християн, як-от православних, католиків, протестантів) - релігійною організацією Сатани.
У нас навіть є на форумі член цієї організації, під ніком Учень, який називає себе офіційним представником Єгови на землі (ну і тут, на форумі).


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
він для мене і зараз прекрасний
Для Вас світ може бути прекрасним, але це не відміняє того, що після гріхопадіння перших людей, Бог назвав його проклятим. Також в Біблії чітко говориться, що "увесь світ лежить у злі". І ми, християни, очікуємо нової землі і нового неба. Нового - означає "чистого, недоторканого" (див. переклад слова з давньогрецької), а не переробленого старого. Також Біблія говорить, що цей світ близький до знищення і той день прийде як злодій вночі, коли "з гуркотом небо мине, а стихії, розпечені, рунуть, а земля та діла, що на ній, погорять...". Також говориться, що "небо, палючися, зникне, а розпалені стихії розтопляться" (2Петр.3:10-13)
Слово "стихії" тут - це і є сили природи, матеріальні основи, на яких стоїть Всесвіт.



Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
у мене інша думка якщо би Єгова знищить своє твориво тоді Він не був би всемогутнім можна було би подумати що якесь творіння змінило задум Бога
Неможливо перешкодити Богу, Який знає все наперед є всемогутнім і всюдиприсутнім. Можна лише перешкодити Йому спасти себе, якщо впертися і наполягати, що "мені спасіння не потрібне!".
У Бога є задум і в цьому задумі Ісус Христос є Жертовним Ягням, ще від закладин світу. Ще тоді Ісус знав про те, що Йому потрібно буде зробити, щоб врятувати людей.
Також у цьому задумі є наступний, вслід за теперішнім, світ, де людство буде далі продовжувати пізнання Бога-Отця, на новому і більш високому рівні, коли "всі побачать Бога і будуть знати Який Він є". А теперішній світ зберігається на день Суду і буде знищений вогнем.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
дехто і отримає таке тіло але не я то точно бо я люблю бути людиною земною це їсти пити і сексом займатися
Той, хто любить світ, в тому нема любові Божої. (1Iван.2:15-17)
Хто буде любити цей світ більше, ніж своє життя, той і загине разом із ним.
Вибирати Вам.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 09:46 #2614380   #4172
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Той, хто любить світ, в тому нема любові Божої. (1Iван.2:15-17)
От тому людина не бажає з Вами щось мати, щоб не втратити Любов.

Додано через 1 хвилину
Цитата називає себе офіційним представником Єгови на землі (ну і тут, на форумі).
Ми, по офіційному запиту, навіть довідку з печаткою можемо дати.

Востаннє редагував Ychen: 11.02.2016 о 09:47. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 11:02 #2614409   #4173
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ми, по офіційному запиту, навіть довідку з печаткою можемо дати.
Від кого?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 12:21 #2614459   #4174
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я зрозумів своє призначення і свою мету в житті, сенс свого життя.
Когда вы узнали имя Бога, это принесло вам спасение, или вы его имели до того как узнали имя Бога?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
то по барабану які хто імена дає Богові тут сутєво яке Він відкрив імя людям і це імя ЄГОВА і немає більше ніякого імені.
Где написано, что Бог открылся людям под именем Иегова?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Від кого?
От Иеговы, то есть от раба, который является наместником Бога на земле - "каналом Бога".

Востаннє редагував leading: 11.02.2016 о 12:21. Причина: Пізніше додано
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 15:22 #2614532   #4175
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Когда вы узнали имя Бога, это принесло вам спасение, или вы его имели до того как узнали имя Бога?
Я став досить успішною людиною, в першу чергу з релігійної точки зору- я став вільним від байок, окрім того я вибрав шлях дотримання Божих законів при ведені бізнесу (бізнес має бути чесним)- тому мене Держава Україна уповноважила здійснювати приведення бізнесу до європейського рівня. Для цього все готово (я це вам відповідально заявляю)- залишилось тільки це виконувати, або карати відповідними органами осіб, які займаються підривною діяльністю і ведуть чорний бізнес. До речі релігійні діячі повинні знати, що їхнє ведення бізнесу і зловживання церковним становищем не залишиться поза увагою також: здійснив комерційну послугу в ім'я релігії- взяв бабло за поховання...., прошу вибий чек на касовому апараті, чи по перерахунку і сплати податок за цей бізнес, або працюй на користь громади безоплатно по мірі можливостей, якщо щось вийшло за межі безоплатної можливості- взяв бабла, заплати податок за релігійний бізнес.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 15:24 #2614534   #4176
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата здійсним комерційну послугу в ім'я релігії- взяв бабло за поховання, прошу вибий чек на касовому апараті, чи по перерахунку і сплати податок за цей бізнес, або працюй на користь громади безоплатно по мірі можливостей, якщо щось вийшло за межі безоплатної можливості- взяв бабла, заплати податок за релігійний бізнес.
Пі. А свідки сплачують податки з внесків?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 16:00 #2614545   #4177
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Податок з внесків не передбачено сплачувати. Такі внески повинні бути добровільними пожертвами. Якщо ж здійснюється комерціалізація релігійних послуг, то це ведення комерційної діяльності. Наприклад члени громади (частина громади- конфесія) зобов'язані надати будь-яку релігійну послугу безоплатно. Людина може добровільно пожертвувати за цю послугу і за інші зовсім нічого, а може пожертвувати добровільно навіть будучи зовсім сторонньою і не належати до громади (конфесії). Тоді це буде добровільною пожертвою. Якщо ж потрібно заплатити за поховання, наприклад, то це платна послуга, вона не безкоштовна. Добровільна пожертва передбачає на вибір: можу взагалі нічого не пожертвувати, а можу більше пожертвувати, і релігійний діяч немає жодного права відмовити в похованні, чи ще в чомусь людині за відсутності оплати. Якщо він це вимагає- це хабарництво і корупція в рядах громади, А ЗА ТАКЕ ПЕРЕДБАЧЕНА КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 16:03 #2614546   #4178
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Якщо ж потрібно заплатити за поховання, наприклад, то це платна послуга, вона не безкоштовна.
Ти шо з дуба впав чи шо?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 16:07 #2614547   #4179
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

"Не виноватая я, он сам ко мне пришол" !!!
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 21:05 #2614619   #4180
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Цитата береться в дужки, а коли наводиться суть сказаного, то це може бути вираженням суті.
--- так ж суті немає у вашім висказуванні ..... тому наводьте адрес цитати

Додано через 10 хвилин
Цитата нажаль сатана дуже постарався і стер імя з грецького писання але не у всіх місцях і не у всіх перекладах в огієнка перекладі (обявлення19:1-6)
---- ви неуважні до змісту питання мене не цікавить сатана та його дії бо написано ....... Я пильную Свого слова, щоб справдилось воно. (Єр.1:12)

--- про Єгову ні слова в оригіналі ?

---- повторюсь вкажіть текст де апостолами святилось Ім'я Єгови , на землі, не на небі, про небо пізніше поговоримо .

Додано через 8 хвилин
Цитата я ж написав вище яким імям Бог наззвав себе.тут питання втому що ви не хочете бачити і святити
---- неправда, ви не вказали текст з писання Н.З. де б вживалось апостолами з метою освячення Ім'я Єгова

Додано через 4 хвилини
Цитата навіщо ви виставляєте пріоритети? все що вчив Ісус важливо але по біблії на першому місці перша заповідь.
--- звичайно, все важливе але після найважливішого, знов неуважні не порядковий номер в декалозі, а наважливіше у проповіді Ісуса та апостолів, і не я виставляю пріоритети, а Писання

Востаннє редагував engar: 11.02.2016 о 21:22. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:17.