Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Послуги


Ремонт пылесосов Киев

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.05.2017, 21:38 #2693308   #1
Dizman
Учасник
Типово Ремонт пылесосов Киев

Ремонт пылесосов любых марок. Если у вас сломался пылесос, и вы не хотите переплачивать большим корпорациям за его ремонт, свяжитесь с нами. Сделаем все качественно и не дорого. Возможен заказ мастера на дом. Если же вы не хотите сидеть и скучно наблюдать за ремонтом вашего аппарата в квартире, можете отвезти его к нам, и спокойно заниматься своими делами до окончания ремонта. Тел 0681992916 Почта riki2553@mail.ru Если в момент вашего звонка никто не берет трубку, либо занято, можете оставить заявку на почте, и с вами свяжутся.
Dizman зараз поза форумом  
Старий 25.09.2017, 09:03 #2707403   #2
linika
Учасник
 
Аватар для linika
Типово Відповідь: Ремонт пылесосов Киев

Ми зверталися в оф. сервіс, але люди себе занадто люблять і не працюють, як інші сервіси, по суботах, або хоча б до 7-8 вечора. А в робочий час я не можу туди їхати.
linika зараз поза форумом  
Старий 25.09.2017, 09:34 #2707409   #3
trillia
Учасник
 
Аватар для trillia
Типово Відповідь: Ремонт пылесосов Киев

Знаю хороший сервіс-центр по ремонту техніки тут, здавали їм пилосос на ремонт. Хоча у випадках з великогабаритної технікою можна і додому майстра викликати. Після ремонту речі дають гарантію 6 міс.
trillia зараз поза форумом  
Старий 02.10.2017, 07:47 #2707989   #4
barskif71
 
Аватар для barskif71
Типово Відповідь: Ремонт пылесосов Киев

Цитата:
Допис від trillia Переглянути допис
Знаю хороший сервіс-центр по ремонту техніки тут, здавали їм пилосос на ремонт. Хоча у випадках з великогабаритної технікою можна і додому майстра викликати. Після ремонту речі дають гарантію 6 міс.
Після ремонту речі дають гарантію 6 міс на що?
barskif71 зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
ремонт бытовой техники, ремонт электроники



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:44.