Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Електронні сигарети

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.10.2016, 15:02 #2657358   #401
005bandit005
Учасник
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата
Допис від Taisa Переглянути допис
Хочу собі на пробу купити одноразову електронну сигарету, на скільки часу її вистачає ?
Яку краще купувати rozetka.com.ua/elektronnie-sigarety-batareinie-mody-atomaizery/c4627066/tip-90310=odnorazovye-elektronnye-sigarety
rozetka це не спеціалізований магазин, і вони не обізнані в тому, що продають, та й з часом тобі потрібно буде розхідники до нормальних сіг, і там всього не знайдеш.

У Тернополі на дружби 7 є магазин Vape shop, де є все для цієї справи.

одноразову електронну сигарету - не купляй її це далеке минуле)) купи краще нормального мода і будеш хепі

Востаннє редагував 005bandit005: 10.10.2016 о 20:11.
005bandit005 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vapeshopternopi (07.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2016, 20:22 #2667806   #402
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Якщо комусь буде цікаво, розкажу і я свою історію, зрештою навіть якщо цікаво не буде, все одно розкажу

Взагалі до останнього часу ставився досить негативно до електронних сигарет, через дві причини: 1 - смак паленого цукру, котрий видавали перші сигарети, котрі стали в нас доступні, років мабуть 4-5 тому, вони імітували звичайну сигарету та мали змінні картріджі, виглядало це все круто, але на смак було тупо паленим цукром, після того я ще спробував якусь із дуууже перших "егошок" і на тому склав враження, що це гівно; 2 - оцей такий пафосний антураж, котрий зараз панує навколо паріння, чи як модно говорити вейперства, всякі бородаті чувачки в вузьких штанішках, які дивляться на тебе як на гівно з роліків на ютубі, пропихаючи проплачені "обзори".

Але час йшов, мої улюблені цигарки Данхіл ставли все гіршими на смак, а останнім часом, наскільки я зрозумів, взагалі почали розсипатися в Україні, доза виросла до 1-1,5 пачки за день і в мене реально появилась задишка при бігові, або ходьбі на довгій дистанції. Курю близько 10 років, з них 1,5 року не курив взагалі, але тяга не пропала і одного разу тупо зірвався. До кидання десь років 4 назад курив до двох пачок чорного данхіла, що досить багато і ось зараз знову почав збільшуватися "апетит". Одним словом, вирішено було хочаб спробувати.

Повезло, бо друг якраз облишив спроби перейти на електронку і мені забезплатно дістався по суті новий комплект eGo AIO. Перед всіма тестами було добито останню пачку, вичищені всі нички, закуплено кілька кардинально різних рідни для проби. Ідея була така: купити рідину зі смаку табаку, як в моїх цигарках, з невеликою дозою нікотину, щоб в разі чого не зловити передоз, ну і щоб при невдачі, не перейти знову на дуже міцні сигарети.

Проблема в моєму плані виявилась зразу, табачний аромат дешевого сегменту давав смак ідентичний плавленому цурку... Я був тупо в шоці, але варіантів не було, вирішено було заливати цитрусовий мікс, він звісно віддалено нагадував якісь цитрусові, чи тим паче їхній мікс, але на смак був досить ок, свіженький, трохи кислий, два перших дні проходив з ним, постійно потягуючи і нервово натискаючи 5 разів кнопку, ховав до кишені.

Ще один нюанс, з яким я особисто зіштовхнувся - тяга. В електронних сигаретах, навіть на випарювачах із "сигаретною тягою" вона все одно не така як на звичних цигарках, тому спочатку доведеться таки трошки привикати.

Щодо варіантів тяги, то тут хочу зупинитися більш детально. Попаривши два тижні егошку, я захотів чого серйознішого, плюс більш строгого на вигляд. Тут я зробив другу помилку, послухавши і знайомих і обзорщиків і взагалі досить велику масу людей котрі називають себе вейперами, що найкраще це кальянна тяга, купа пару, купа навалу. Що мод меньше 200 ват це взагалі гімно і безпреспективна покупка, що баки гімно і тільки дріпки, для повного розкриття смаку і все таке. Для людини, котра тільки починає у всьому розбиратися, досвід її знайомих і огляди, ніби як поважних людей, на ютубі + інформація з профільних форумів є єдиним джерелом для якигось висновків. Отже я зробив свої, в результаті було роздобуто мод wismec reuleaux rx200s, до нього докуплено geekvape griffin 25 plus, плюс клептоновські спіралі, японавату, тобто абсолютно всі канонічні атрибути всіх людей, котрі називають себе вейперами і говорять це цілком серйозно.

Після перших кількох тяг, я реально був в шоці, бо та кількість пари, що виходила робила перебування в кімнаті майже нереальним, смак був досить потужним, але тільки на видисі, бо зробити нормальну "сигаретну" тягу на такому сетапі не виходило, та й не повинно виходити. В результаті, пари - маса, розхід жижі - величезний (порівняно з егошкою, звісно). Але мінуси для мене були критичні: смак тільки на видисі, котрий робиш дуже швидко, мале насичення нікотином, тобто я банально не "накурююся" плюс швидкі передози, коли тобі вже хреново від нікотину, а ти все ще не накурився.

Для людей, котрі захочуть зараз сказати, що я дно і поняття немаю, відповім наступне: пробував одну і дві спіралі, вата була вкладена також по різному, для тесту, пробував режими варівата і термоконтролю, рідини були 50/50 і 70/30, з вмістом нікотину 1,5 / 3 / 6. Передози вилітали і на 1,5.

Плюс до того, такий сетап важить більше 300 грам, зібраним, не дуже добре влазить навіть в зимову куртку. А як він літає в машині на крутих поворотах, це взагалі окрема історія

Одним словом, трохи офігівши від того, що комплект для "навальчику", котрий сумарно, якщо купляти по повних цінах тягне близько 100 баксів тупо, навіть близько не дає мені того ефекту, що срана егошка за 400 грн, я почав шукати заміну егошки, але з норм функціоналом, дизайном і місткістю, бо ці конкретні вимоги, я вже чітко сформулював для себе.

Так в мене зявився Joyetech evic aio, на простих і зрозумілих випарювачах з нержавійки на 0,6 ома. Він має цікавий вигляд, змінний акум, більш-менш місткий бак, нормальне регулювання подачі повітря, підтримку більшості доступниз на даний момент функцій + можливість встановлення зовнішнього атомайзера на 510 конекторі. Але найголовніше для мене, одним баком на потужності 18-22 вата я накурююсь цілий день, при тому маючи класичну сигаретну тягу, відчуття смаку спочатку, а не при видисі і чесно кажучи досить непогану генерацію пари, як для такої потужності.

Якщо комусь буде цікава арифметика, то в мене десь отак:
- змінний випарювач 1шт на тиждень/два, в залежності від інтенсивності паріння - від 45 до 60 грн, грубо 50 грн
- зараз до 15 мл рідини в тиждень, але також плаває показник, я парю рідину котра вартує 70 грн за 15 мл
= до 500 грн в місяць (4 випарювачі 200грн + 4 банки рідини 280грн) це досить грубо, але більше точно не виходить.
Вартість девайсу, батарейки, доставок і так далі, не рахую, бо мені воно вийшло не зовсім по ринкових цінах, та й в кожного воно буде різне.

Пачка моїх цигарок на момент кидання коштувала 32,5 грн що по дуже мінімалістичних підрахунках, за місяць виносило 32,5 * 31 = 1007 грн, а то і більше.

Для мене особисто варіант економії, займав останнє місце, я реальну різницю порахував тільки зараз під час написання цього посту

Звісно можна купляти жижки по 300-500 грн за 10-30 мл, але я поки до них не дойшов, парю pink-fury, польска контора, смаки дуже класні, пробував манго, кактус, апельсин, каву, всі дуже сподобались, кактус взагалі виділився особливо, більше двох тижнів на ньому сидів.

На сам кінець хочу сказати одне, для людей котрі не можуть, чи не хочуть кидати курити цигарки, але пробують якось мінімалізувати шкоду від такого захоплення, однозначно варто хочаб спробувати елетронні сигарети. Просто не думати, що це якесь дійство для вибраних, чи це дуже складно і дорого, що обовязково відростити бороду і вживати такі слова як вейпанг, койли, атоми, танки, дріпки, або взагалі починати ходити у вузьких штанах.

Так Вам доведеться самому зрозуміти, що підходить конкретно Вам,можливо обпектися, як це зробив я, або взагалі розчаруватися в цьому напрямку і знову повернутися назад, до звичайних цигарок. Але спробувати, я вважаю варто!

Я не курю цигарок вже близько місяця, надіюся більше до них не повератися, я не буду розказувати про безпеку, чи шкоду від електронних сигарет, як на мене, зараз занадто мало даних зібрано по "парильщикам" та по тому, як на них вплинули випари, але я свою мету, відмовитися від тютюнового диму, досягнув, чого і всім бажаю.

П.С. Пост абсолютне імхо написане з розумінням, що всім пофіг, а ті кому не пофіг будуть проти
П.П.С. Нелюбов до хіпстерів, вейперів, чи інших груп не агресивна, скоріше просто через надмірну пафосність вони викликають розлратування, або ж це просто комплекси
LeoN зараз поза форумом  
Подякували 2:
Muspell (30.01.2017), ternopil1 (10.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2016, 21:11 #2667813   #403
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Маю декілька питань:
скільки рідини парив на Єгошці?
скільки тримає батарея цього девайсу?
чи є можливість заміни спіралі випаровувача?
ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2016, 22:13 #2667817   #404
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата:
Допис від ternopil1 Переглянути допис
Маю декілька питань:
скільки рідини парив на Єгошці?
скільки тримає батарея цього девайсу?
чи є можливість заміни спіралі випаровувача?
1 -15 мл рідини стало на два тижні, вміст нікотину 6мг/мл.

2 - егошки, чи того шо в мене? відповідь дам по двох:
егошка, наніч доводилося заряджати, на сильному холоді/морозі то до вечора могла і не дожити, але інтенсивність паріння була ну просто дуже різна, це були перші два тижні, тому статистика дуже розпливчаста в мене.
евік, той, що в мене зараз - то на акумі LG HG2 на 3000 mah, спокійно два дні живе, при тому, виключаю девайс тільки якщо планую не парити більше пів години, тобто майже завжди в режимі очікування

3 - до обох варіантів, що я описував йдуть змінні випаровувачі серії BF, вони одноразові і коштують не багато, їх є купа видів, різняться типом затяжки MTL - сигаретна, DL - кальянна, а також опором і типом встановлених спріалей. Я маю ще BF RBA - розбірний випарювач, з можливістю встановлення як вертикальної, так і горизонтальної спіралі, таке щастя вартує в районі 100 грн, ну і плюс розхідники. Але при його розмірі, я просто не уявляю, як його комфортно намотати, плюс тяга там, особисто для мене залегка, тобто не сигаретна, хоча смак вроді ок. Тобто, якщо нема бажання купляти випарювачі, то є теоретична можливість обслуговувати самостійно, чи буде це зручно, це вже інше питання. Ну і я не впевнений на 100% про сумісність RBA з егошкою.
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ternopil1 (10.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2016, 22:52 #2667822   #405
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата 2 - егошки, чи того шо в мене?
Егошки. Зараз шукаю їй альтернативу. Головна умова - невисокий розхід рідини, перспектива "пити" по 15-20мл. на день, як на надпотужних девайсах мене мало тішить.
Зараз випарюю 3-3.5 мл. на день.
ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2016, 08:16 #2667841   #406
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата:
Допис від ternopil1 Переглянути допис
Егошки. Зараз шукаю їй альтернативу. Головна умова - невисокий розхід рідини, перспектива "пити" по 15-20мл. на день, як на надпотужних девайсах мене мало тішить.
Зараз випарюю 3-3.5 мл. на день.
Ну хз, особисто я стояв перед тим самим вибором, тому в мене було два основні кандидати:

- eGo Pro AIO
- eVic AIO

Перший девайс, та сама егоха, але якась більш людськіша, є версії зі змінним акумулятором 18650, тобто можна не залежати від вбудованого акума, бак достатньо великий, ну мені на день мало би вистачити, якщо брати в виконанні "нержавійка" вигляд досить ок. Ціна питання 599 грн + податки + доставка + напиво

Другий, такий я собі придбав, плюси я описував, а вот мінуси також є. Він плюється рідиною майже на всіх випарювачах крім 0,6 ома, але я парю саме такі, тому мені супер Плюс заправка через верхні отвори не зручна, треба відкривати як егошку повністю і потім трошки давати часу, щоб стекла жижа з повітрепроводів. Але я роблю це раз на день, то не критично. Зате можна виставити потужність, на якій парити, або температуру. Я парю на 18-20 ват, при рекомендованих 15-28, батарейки на два дня спокійно, споживання жижі порівняно з егошкою виросло в два рази десь, по грошах мені не дуже суттєво, тому просто насолоджуюся.

Третім варіантом можна дивитися на більш "дорослі" варіанти, але тут я не порадник.
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ternopil1 (11.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2016, 20:20 #2668136   #407
VillisRey
Активний учасник
 
Аватар для VillisRey
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Я нещодавно спробувала, ну таке, наче маленький кальян. Тільки голова не болить від неї.
VillisRey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2017, 13:08 #2677534   #408
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Електронні сигарети











saymon зараз поза форумом  
Подякували 2:
Avanko (11.02.2017), yura15 (07.03.2017)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 22.02.2017, 14:23 #2679455   #409
MoRZE
Guest
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Приїхав з Китаю боксмод Hugo Vapor Hugo133, включається з п'ятого-десятого разу, якщо вже включився - дисплей гасне при натисканні на Fire. Акумулятори нові, заряджені. Куди можна віднести на ремонт, чи в Тернополі таким ніхто не займається?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2017, 16:49 #2679479   #410
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Спробуй поюзати цей форум, там ніби є люди, які займаються ремонтом. В Тернополі навряд чи хто таке робить.
https://ekurilka.ua/forum.php
ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2017, 22:52 #2679520   #411
005bandit005
Учасник
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата:
Допис від MoRZE Переглянути допис
Приїхав з Китаю боксмод Hugo Vapor Hugo133, включається з п'ятого-десятого разу, якщо вже включився - дисплей гасне при натисканні на Fire. Акумулятори нові, заряджені. Куди можна віднести на ремонт, чи в Тернополі таким ніхто не займається?


Ремонт електроних сигарет https://ekurilka.ua/showthread.php/2...D0%BD%D1%82%21

Востаннє редагував 005bandit005: 13.09.2017 о 22:16.
005bandit005 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2017, 23:24 #2679527   #412
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата:
Допис від MoRZE Переглянути допис
Приїхав з Китаю боксмод Hugo Vapor Hugo133, включається з п'ятого-десятого разу, якщо вже включився - дисплей гасне при натисканні на Fire. Акумулятори нові, заряджені. Куди можна віднести на ремонт, чи в Тернополі таким ніхто не займається?
Шо за акуми? на чому заряжались? другі акумулятори ставити не пробував?

А те що дисплей гасне,коли на драйв жмеш - так там може така функція стояти.З понтом економна,шоб включений екран батарею не жер.Мультіки на екрані можна в меню собі по різному наставити..хоч, шоб постійно світило.
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2017, 02:01 #2679539   #413
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Кожен поважний вейпер незадумуючись розстелить свій світшот на пролитий смузі, біля барбершопу, щоб його бойфренд не забруднив свій гіроскутер.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2017, 10:55 #2708739   #414
Lolk
Banned
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата:
Допис від MoRZE Переглянути допис
Приїхав з Китаю боксмод Hugo Vapor Hugo133, включається з п'ятого-десятого разу, якщо вже включився - дисплей гасне при натисканні на Fire. Акумулятори нові, заряджені. Куди можна віднести на ремонт, чи в Тернополі таким ніхто не займається?
десь замикає. Ти правильно поставив батарейки?
Lolk зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
korabel (04.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2017, 19:20 #2708922   #415
buch
Banned
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Краще зкури звичайну цигарку.
buch зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (12.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2017, 09:54 #2708959   #416
MoRZE
Активний учасник
 
Аватар для MoRZE
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата
Допис від Lolk Переглянути допис
Ти правильно поставив батарейки?
Я на дебіла схожий? Якби акумулятори не так стояли, він би не включався.
Був заводський брак, звернувся до майстра, якого радили в пості 411 - все вже працює.
MoRZE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2017, 15:56 #2711310   #417
yura15
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Де і які рідини купляєте? Цікавлять преміум. Купляв на олх, може в когось є перевірені продавці?
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2017, 20:46 #2711480   #418
005bandit005
Учасник
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата
Допис від yura15 Переглянути допис
Де і які рідини купляєте? Цікавлять преміум. Купляв на олх, може в когось є перевірені продавці?
Замовляю тут.
Це той магазин що на Дружби 7
Vape shop
https://e-cigareta-shop.com/products...factory-liquid
005bandit005 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2018, 20:12 #2732072   #419
005bandit005
Учасник
Типово Відповідь: Електронні сигарети

шукав колбу до Торнадо кілька днів по Тернополі і надибав новий вейп шоп на Руській напроти Неотеку біля Премєр тура.
Ніби попав в супермаркет електронних сигарет ))
005bandit005 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Splendid (08.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2019, 16:02 #2759572   #420
Fyji
Учасник
Типово якщо IQOS на законодавчому рівні прирівняють до тютюнових виробів

Цікаво, хтось перейде на звичайні сигарети, якщо IQOS на законодавчому рівні прирівняють до тютюнових виробів? Адже ціна виросте через додатковий акциз, плюс не можна буде вільно палити, наприклад, в ресторані. Що скажете?
Fyji зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:13.