Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Ремонт власними руками

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.11.2009, 10:11 #1126494   #1
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Ремонт власними руками

Колега розповів що за час відпустки вдома сам зробив євроремонт.
НА червень маю два тижні відпустки, маю ентузіазм і спонсорів, які фінансуватимуть подальший ремонт у випадку, якщо він вдасться у моїй кімнаті
Отож, можливо, хтось може поділитись досвідом чи лінками де можна підучитись робити єроремонт власними силами.
Наразі в планах:
1) у власній кімнаті забацати гіпсову стелю. При цьому потрібно щось придумати для обоїв, так як вони клеїлись недавно, а обдирання вапна зі стелі, думаю, дасть багато пилюки.
2) перекладання плитки у ванній та на кухні
3) безпосередньо євроремонт у двох інших кімнатах (зал+спальня батьків). При цьому зауважу - будинок ще радянської забудови, стіни кривуваті, доведеться рівняти (радили звичайною штукатуркою). В батьківській кімнаті постійно від вологості чорніє куток (це питання також якось треба вирішити).
Отож, чекаю порад.
Наразі наявні: трохи будівельного досвіду і шалений ентузіазм
@NYKey зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Igor_ko (01.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2009, 10:23 #1126513   #2
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

давайте поради, а не прогнози
ПС. ТА ж я за два тижні не збираюсь все повністю. Хоча б трошки почати, а там вже шось придумаємо
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2009, 10:40 #1126534   #3
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
давайте поради, а не прогнози
ПС. ТА ж я за два тижні не збираюсь все повністю. Хоча б трошки почати, а там вже шось придумаємо
Можу хіба порадити нормальну бригаду(якщо тре, пиши в ПП).
Тим більше власними руками без досвіду, наприклад, таке як плитку ставити, я б не наважився сам. Хіба з помічю майстра.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2009, 10:47 #1126540   #4
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

з вами все ясно.
В тему закликається ГСВ
Цитата Тим більше власними руками без досвіду
кажу ж, досвіду трохи є, правда сфера трохи інша - штукатурка, шпаклювання. Ше коли був молодим, то важко працював літом на будівництвах, спершу підсобником, а потім і трохи майтром
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2009, 15:13 #1126885   #5
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Якщо стелю у власній кімнаті плануєш гіпсокартоном,то навіщо обдирати вапно з неї? Друга справа що після шпаклювання гіпсокартону на стелі, під час перетирання буде трохи пороху,але якщо шпаклювання буде акуратним ,то не так страшно.Якщо шпалери рельєфні під фарбування ,то попилососиш зі щіткою,а якщо паперові,то здирай безжально і шпаклюй під водоемульсійне фарбування.Через декілька років,коли прийде черговий ремонт,похвалиш себе за те,що так зробив,бо треба буде лише перефарбувати.

Перекладання плитки вимагатиме обов"язкового вирівнювання стін.Якщо сам не потягнеш,то найми когось.А коли стіни рівні плитка ложиться без проблем.Поетапно можу проконсультувати.

Чорний куток.Обов"язково треба вияснити і усунути причину виникнення грибка.Як правило він з"являється в кутку з поганою вентиляцією і на стіні,що межує з вулицею.Треба спланувати перестановку меблів,щоб куток добре провітрювався завжди.Якщо будеш шпаклювати ту стіну ,то під грунт треба нанести спеціальну протигрибкову рідину (вона продається в будмаркетах)там написано ,що її треба розводити водою,але я так не робила.Якщо передбачається поклейка миючих шпалер ,то при розведенні клею водою додай тієї рідини,або в суміш для шпаклювання.Я таким способом позбулась грибка вже два роки пройшло - не видно.

Востаннє редагував Іра: 30.11.2009 о 15:22.
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
@NYKey (30.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2009, 16:26 #1126991   #6
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Цитата Якщо стелю у власній кімнаті плануєш гіпсокартоном,то навіщо обдирати вапно з неї?
так наразі мені пояснили технологію: обдирання всього вплоть до самих панелей, тоді заливання пінкою щілин між панелями, далі поклейка сітки і вже поверх неї нанесення гіпсу.
Цитата Перекладання плитки вимагатиме обов"язкового вирівнювання стін.Якщо сам не потягнеш,то найми когось.А коли стіни рівні плитка ложиться без проблем.Поетапно можу проконсультувати.
знову ж таки, в теорії знайомий з такою справою. Якщо є десь лінк, де підчитати можна, буду вдячний
Цитата Обов"язково треба вияснити і усунути причину виникнення грибка.Як правило він з"являється в кутку з поганою вентиляцією і на стіні,що межує з вулицею
куток якраз межує з вулицею. Меблями не заставлений, проте, майже постійно знаходиться в тіні (останнє, на мою думку, якраз і є причиною грибка)
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2009, 17:02 #1127034   #7
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Вибач, але ти взагалі перший пост читала?
"Бухаю", якщо це так можна назвати, лише по вихідних
Перекури - в міру втоми
Платити ніхто нічого не буде, ремонт збираюсь робити вдома
@NYKey зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KoRolevA KviTo4kA (30.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2009, 23:47 #1127411   #8
contras552
Banned
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Дещо скажу про наявність грибка. Це помилково називається грибком. А точніше -це пліснява. Від чого виникає пліснява в кутах? А від того, що кути стін, які межують з вулицею, є завжди холодними. А на холодних поверхнях завжди конденсується волога, бо виникає точка роси. А якщо стіна, чи будь-яка річ є постійно вологою, то вона рано чи пізно запліснявіє.
В мене була схожа ситуація, і ніяка хімія не допомогла. Тобто, вона помагає на деякий час, але стіни і далі мокріють, тому і пліснявіють. Оптимальний вихід один: утеплити стіну знадвору, щоб точка роси перенеслась в стіну. Інший вихід, недоцільний і неефективний, це краще опалювати приміщення, і\або забезпечити повітряний обдув мокрого кута.
Я в себе утеплив стіну знадвору пінопластом, і проблема мокрих кутів зникла сама по собі.

Також роблю ремонти вдома сам, тому можу дещо порадити. Задавай конкретні питання, дам відповідь.

Шпалери, я б обдер, пошпаклював би стіни, і пофарбував би емульсією. Вигідно тим, що наступний ремонт обійдеться малою кров"ю, тобто перефарбуєш тою ж емульсією, і все.
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
@NYKey (01.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2009, 10:03 #1127551   #9
scorpik
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Як зробити на пошпакльованій гіпсом поверхні фактурну основу: фон білий + зверху рожеві, нитчасті лінії?
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2009, 10:08 #1127557   #10
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
так наразі мені пояснили технологію: обдирання всього вплоть до самих панелей, тоді заливання пінкою щілин між панелями, далі поклейка сітки і вже поверх неї нанесення гіпсу.
Не бачу сенсу в такій складній і трудоємкій технології,це ж стеля.Якщо потрібно вирівняти,то гіпсокартон або натяжна стеля.Гіпсокартон простий і бюджетний варіант,правда втратиш 10 см.висоти.Потрібно дрелька з хорошим свердлом,краще перфоратор,бо стеля бетонна, шуруповерт,гіпсокартон ,2 види рейок,шурупи ,дюбеля і 1 не хілінький помічник, бо йому доведеться втримувати лист гіпсокартону поки інший прихопить в декількох місцях.
Цитата знову ж таки, в теорії знайомий з такою справою. Якщо є десь лінк, де підчитати можна, буду вдячний
Чудова інформація по вирівнюванні стін з "мультиками"
http://www.slk-ceramica.ru/printver.html
Але закладання кухні і навіть ванної кімнати плиткою до стелі не рекомендую.В ваннй і кухні багато пари (на кухні під час сезонної консерваціїї і витяжка не рятує),тому частина стін і стеля повинні бути пофарбовані хорошою фарбою,що "дихає",що дасть можливість стіні вбирати зайву вологу і в "сухі" періоди випаровувати її,тоді уникнеш проблем з чорними кутками.На кухні оптимально закладати плиткою лише робочу зону,від верхнього краю нижніх тумб до нижнього краю верхніх.В інших місцях кухні нема потреби в плитці.В ванній кімнаті,якщо закладатимеш плитку до стелі через пів року будеш мати чорну стелю.Можна закласти на дві третіх стіни,або в деяких місцях робити спад і підйом сходинками,дуже прикольно виглядає.
Цитата куток якраз межує з вулицею. Меблями не заставлений, проте, майже постійно знаходиться в тіні (останнє, на мою думку, якраз і є причиною грибка)
Світло там ні до чого.Головне - хороша вентиляція.Утеплити стіну багатоквартирного будинку,ще й на поверсі нереально.Якщо будинок панельний,можливо шви між панелями або повідлітали частково,або відійшли і погано прилягають, пропускаючи вологу з вулиці.Можливо з даху злив йде по твоїй стіні.Перевір ці причини і напосядь на ЖЕК ,щоб усунули,якщо не вийде доведеться самому щось думати.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Як зробити на пошпакльованій гіпсом поверхні фактурну основу: фон білий + зверху рожеві, нитчасті лінії?
Якщо я правильно зрозуміла ,то венеціанська штукатурка.Спеціальна суміш.Коштує дорого.Технологія нанесення вимагає великого досвіду.Наносити самостійно не рекомендую - викинете гроші на вітер.

Востаннє редагував Іра: 01.12.2009 о 10:08. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Подякували 2:
@NYKey (04.12.2009), scorpik (01.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2009, 12:38 #1127753   #11
scorpik
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Еніке, моге тут щось почерпнеш:
http://www.vse-pro-remont.org.ua/
http://www.snop.dp.ua/index.php

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Якщо я правильно зрозуміла ,то венеціанська штукатурка.Спеціальна суміш.Коштує дорого.Технологія нанесення вимагає великого досвіду.Наносити самостійно не рекомендую - викинете гроші на вітер.
Дякую за поради, Іра
А як можна зробити поферхню фактурною без всіляких складних маніпуляцій та навиків?
scorpik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
@NYKey (04.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2009, 13:12 #1127790   #12
contras552
Banned
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Доповню ще про плитку. Іра все правильно написала про плиитку в кухні і ванній. Але...

В мене кухня закладена плиткою майже доверху по всіх стінах. Залишив між стелею і плиткою на стіні проміжок десь в 30 см. В батьків точно так само покладена плитка у ванній. Під час сезонної консервації пара не конденсується на плитці, у ванні теж сухо. Тут величезне значення має планування кухні і ванни, тому в кого як. Плюс є ще хороша вентиляція і витяжка. У мене кухня, а у батьків ванна (приватні будинки) спроектовані таким чином, що їхні стіни завжди теплі, відповідно не утворюється на поверхні стін точка роси. Тому і пара не конденсується на стінах, а виходить через витяжку і вентиляцію.

Плюсом закладення всіх стін майже до верху плиткою є те, наступний ремонт на стінах не доведеться робити через кілька десятків років. Ну, хіба стелю час від часу фарбувати емульсійною фарбою. А догляд за такими стінами взагалі простий-кілька разів на рік протер плитку, і все, блистить, як нова.

Так, що не у всіх однаково веде себе плитка на стінах. Все залежить від умов.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2009, 13:37 #1127808   #13
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
А як можна зробити поферхню фактурною без всіляких складних маніпуляцій та навиків?
Класний спосіб ( мій винахід,може вже і був,але для себе я придумала сама).По стартовій перетертій і загрунтованій шпаклівці наносиш шар фінішної 3-4 мм.товщиною,таку площу,яку зможеш обробити за 10 - 15 хв .Береш гладілку(я її так називаю,така плоска пластинка з ручкою) і притуляєш до мокрої шпаклівки і різко відриваєш,получається так звана "шуба".Даєш "шубі " висохнути і на слідуючий день перетираєш наждачкою, спочатку грубою,а потім мілкою.Виходить малюнок,як губка.В залежності від того, наскільки зітреш такий і за глибиною буде рельєф.Обов"язково грунтувати перед фарбуванням.Мінус такого методу,це те,що фарби йде більше.Ліпити до мокрої шпаклівки можна що хочеш - починаючи від рук і всі інші частини тіла ,в міру розпущенності.Не знаю,як евро,а ексклюзивна стіна точно буде.Можна комбінувати рельєфні ділянки з гладкими . Цей спосіб перший,що нагадала,згадаю ще - напишу.

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Плюс є ще хороша вентиляція і витяжка.
Якщо мова йде про приватний будинок,то тут можна все,якщо про квартиру в багатоповерхівці,то мусиш враховувати і такі "тонкощі",як дебільне планування . В мене в душовій постійно стоїть запах сусідської кухні,я знаю все,що готують вони на сніданок ,обід і вечерю по запаху.Як можна було умудритися трубу з витяжки кухонної встромити в вентиляцію моєї душової кімнати?

Востаннє редагував Іра: 01.12.2009 о 13:37. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2009, 16:19 #1127837   #14
scorpik
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Класний спосіб
.........................
..Можна комбінувати рельєфні ділянки з гладкими . Цей спосіб перший,що нагадала,згадаю ще - напишу.
Скинь фото
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2009, 19:58 #1128093   #15
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Скинь фото
Прийде старша дитина - попорошу щоб організувала. Доповню тему про рельєф.Гладілкою можна легенько загладжувати рельєф зразу після нанесення - теж гарно виходить . Зараз на ринку є рельєфні фарби це та сама водоемульсійка ,тільки густіша.Наноситься пульвелізатором,пензликом,губкою,рельєфним валиком,гумовим тампоном,жорсткою серветкою.Результат - від ефекту велюру до каменю.Вся родзинка в тому ,як фарбувати. Основний фон робимо фарбою бажаного відтінку,після повного висихання берем фарбу на 2 - 3 тони темнішу.Робота для двох - один наность темнішу фарбу,другий вслід - змиває її мокрою губкою для миття посуду.Треба слідкувати,щоб не було потьоків від води.Темніша фарба залишається в рельєфних заглибинах і ефективніше дивиться.Не забувайте ,що рідка фарба ,коли висохне ,на 2-3 тони буде світліша.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2009, 23:00 #1128344   #16
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

там ше є відеоінциклопедія з відеоуроками для дебілів то я по ній двері в сральнік вану і спальню сам без допомоги міняв...
до того думав шо в мене руки зо сраки ростуть...
правда сука треба купити васервагу взяв за 14 гриень в епіцентрі "експерт" називається і купу бальонів з пінов
зараз планую тамбур для себе і сусідів з газобетону вимурувати за зиму тре зробити одвірки, бо дверне полотно з спальні залишилось ...
а потому планую госп-блок з щитовою на маминих 6 сотих, а потому шветську утеплену екструзійним пінополістиролом плиту і до пенсії маю перебратись у свій котедж за містом...
Але то всьо плани які треба перетворити у дії і справи і навіть якшо ти будеш мати самі детальні інструкції відео уроки чи навіть знайдеш людей які спонсоруватимуть...
всеодно потрібно сісти задуми скласти в проект, ше краще намалювати все детально програмку пораджу "гугл скетчап" гарантую навчишся...
потім попроекту рахуєш обєми робіт і кількість матеріалу .... потому шуруєш помагазинах базарах і оголошеннях в газетах скуповуєшся...
короче ставиш ціль розбиваєш на маленьків невисокі сходинки і тупо як танк преш до цілі незвертаючи ні нащо і нінакого...
старий я в тебе вірю тобі все получиться



а ше краще напросись в якусь бригаду алоголіків помошніком оголошень купа в газетах від них є... то вони тобі за пляшку такий майстер клас влаштують задовбешся вкалувати причому потренуєшся на чужих квартирах

Igor_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
@NYKey (04.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2009, 09:27 #1128597   #17
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Скинь фото
Вибачайте за якість.Не знаю чи правильно я завантажила фото.
http://forum.te.ua/attachment.php?at...1&d=1259742251

Востаннє редагував Іра: 10.11.2010 о 15:32.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2009, 12:20 #1128760   #18
Ioan
 
Аватар для Ioan
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Нарахунок вологості в кутах кімнати, утеплення стін ззовні частково помогло, переконався в тому коли пошпаклював стелю а кут постійно лишався вологим, причиною того всього були сквозняки в середині бетонної перегородки, тоді я просвердлив отвір в куті і через нього залив цілий балончик пінки в бетонну порожнину, аналогічно з протилежної сторони плити

П.С не рекомендую ставити підвісну стелю, поперше мороки повно, подруге якщо сусіди заль"ють, або стеля протиче буде купа проблем. Саме краще оприскати стелю водою тоді краска легенько здирається шпетелем, потім грунтування стелі (Церезіт СТ17 супер), шпаклювання пів метровою кельмою (шпаклівка ABS фінішна ), шліфування сіточкою 300, грунтовка (Колорит грунт) , фарба (Колорит Люкс)
Ioan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2009, 13:22 #1131434   #19
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Ремонт власними руками

Цитата а ше краще напросись в якусь бригаду алоголіків помошніком оголошень купа в газетах від них є... то вони тобі за пляшку такий майстер клас влаштують задовбешся вкалувати причому потренуєшся на чужих квартирах
нельзя мені
але ж кажу, за молодості трохи попрацював, то зелене поняття маю
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:04.