Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Питання до хлопців

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.02.2011, 11:18 #1579317   #161
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Андруха і сім самураїв, я так розумію, ви були присутні при пологах своїх дружин, при цьому гресії з їх боку в ваш бік не побачили.Припускаю, що у вас дружини просто дуже терплячі.Принаймі більшість знайомих, хто був в таких ситуаціях кажуть, що жінки матерять їх на чому світ своїть і клянуться, що більше з ними в ліжко не ляжутьХоча, знову ж таки, думаю, це залежить від того, наскільки важко пологи проходять і наскільки, як вище писав, терпляча і стримана дружина.
)
так, особливо продвинутим чоловікам протипоказано іти на спільні пологи, щоб уникнути ситуації типу
- ну як ти родиш? як ти родиш?? хто так родить?? вставай, дай я покажу!!...

нє, якшо серйозно - то пологи нічим не відрізняються від решти складних ситуацій в житті. ясно, шо набагато простіше в кожній важкій ситуації лишити жінку за дверима і почекати на коридорі.
не будьте стереотипними совками. насправді то дуже кльовий експіріенс і можливість взяти участь в чомусь дісно важливому і значущому.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
А я ,чомусь,не маю бажання,щоб при моїх пологаї був присутній чоловік,нехай собі на коридорі чекає і переживає.
Були випадки,коли чоловіки після спільних родів,надивившись на те все,почали відчувати відразу до жіночої цейсаме.
а чого ти не хочеш, шоб він і при зачатті чекав на коридорі?))

кажеш починали відчувати відразу?))) то для них навіть краще, бо після пологів жінці не до сексу))))
а так, вона відійде за місяць-два, і чоловік відновить сою ніжну і раниму психіку) природа рішає(с)))

Востаннє редагував сім самураїв: 16.02.2011 о 11:18. Причина: Пізніше додано
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 6:
@NYKey (17.02.2011), AHgpyxa (16.02.2011), cheesy (17.02.2011), Jane Doe (16.02.2011), Nobel (16.02.2011), Джалка (16.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 11:26 #1579330   #162
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис

а чого ти не хочеш, шоб він і при зачатті чекав на коридорі?))

кажеш починали відчувати відразу?))) то для них навіть краще, бо після пологів жінці не до сексу))))
а так, вона відійде за місяць-два, і чоловік відновить сою ніжну і раниму психіку) природа рішає(с)))
А,по-твоєму,процес зачаття і процес пологів ідентичні явища?Під час зачаття людина получає задоволення,насолоду,а от я ще,чомусь,ні від кого не чула про насалоду чи задоволення під час родів.Тому,оці твої слова про чекання в коридорі під час зачаття не доречні.
І,як будеш мінусувати,не забуть підписатись
Larochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 11:28 #1579333   #163
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Особисто моя думка, підкріплена подвійним досвідом, така- в період схваток чоловік просто необхідний- і масаж поясниці зробити, шо справді зменшує біль, і воду подати і підтримати- перевести- посадити-положити, короче, там без нього ніяк, а от в процесі самих родів,коли жінка вже на столі (сорі за фізіологізм)- чоловік вже не потрібен, тому що пологи вимагають такого нереального зосередження на собі і своїх відчуттях, діях і вказівках лікаря що ти просто не помічаєш чи є коло тебе ше чоловік, чи там стоїть бригада практикантів з роззявленими ротами. В самих пологах чоловік вже нічим допомогти не може, хіба підбадьорювати словами і тримати за руку, але, як на мене, то не зауважується навіть (при умові що пологи йдуть нормально, з природньою інтенсивністю), крім того, сама картина досить таки не для вразливих
Хай чоловік вийде за двері на ті 20 хвилин, а коли дитина народиться- тут же зайде, візьме на руки (хоча правильніше одразу викласти мамі на живііт) і відчує всі хвилюючі моменти

То тільки моя думка, яку нікому не хочу нав*язати.

Востаннє редагував Джалка: 16.02.2011 о 13:41.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 9:
@NYKey (17.02.2011), AHgpyxa (16.02.2011), andrey_ko (16.02.2011), cheesy (17.02.2011), Niusa (17.02.2011), сім самураїв (16.02.2011), Romko_7 (07.03.2011), дядя Вітя (17.02.2011), ШТЕУД (16.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 11:55 #1579361   #164
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: Питання до хлопців

був на 2 родах... звичайно ж не своїх дітей!!!
Зреліще не з приємних, але ж так на світ з"явились всі ми...
А чоловікам, мабуть, варто це побачити... так хоч будуть знати як ті діти беруться, а не тільки як робляться!!!
Dentist зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (17.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 12:34 #1579392   #165
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Тільки мені від балачок про пологи в темі "Питання до хлопців" якось не по собі?
nadan зараз поза форумом  
Подякували 3:
cheesy (17.02.2011), Dinara (16.02.2011), Джалка (16.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 12:37 #1579399   #166
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Dentist Переглянути допис
був на 2 родах... звичайно ж не своїх дітей!!!
Зреліще не з приємних, але ж так на світ з"явились всі ми...
А чоловікам, мабуть, варто це побачити... так хоч будуть знати як ті діти беруться, а не тільки як робляться!!!
Дентіст,а ти мужній,якщо після першого разу,ще й на 2 згодився
Я тебе на свої роди запрошу,замість чоловіка

По темі,питаннячко одне назріло:ваша жінка хоче дитини,а ви,біологічно,не можете їх мати.Ваші дії:
1.всиновите.
2.штучне запліднення жіки.
3.будеме всіляко переконувати жінку,що діти не потрібні,вам і удвох добре.
4.ваш варіант.
Larochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 12:49 #1579414   #167
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Питання в догонку: Ви дітей можете мати а ваша кохана дівчина ні?
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 12:51 #1579415   #168
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Питання в догонку: Ви дітей можете мати а ваша кохана дівчина ні?
Деметра,не гони коней,ще жодної відповіді ми не почули на моє запитання,а ти вже своє сунеш
Larochka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Demetra (16.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 12:53 #1579420   #169
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
Деметра,не гони коней,ще жодної відповіді ми не почули на моє запитання,а ти вже своє сунеш
Вибач, просто цікаво чи здатні хлопи на жерви. Більше вперед гнати не буду
Demetra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Larochka (16.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 14:13 #1579509   #170
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
По темі,питаннячко одне назріло:ваша жінка хоче дитини,а ви,біологічно,не можете їх мати.Ваші дії: 1.всиновите. 2.штучне запліднення жіки. 3.будеме всіляко переконувати жінку,що діти не потрібні,вам і удвох добре. 4.ваш варіант.
Насолодитися статевим життям з нею, а потім варіант 2. Всиновлення це не воно: своїх дітей виховувати важко, а чужих - тим більше. У варіанті 2 дитина хоча б на 50% її, і якщо дівчина кохана - так легше. Ну і безпліддя буває різним: інколи рятує штучне запліднення власним матеріалом, тоді все гуд.
Frenky зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nadan (16.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 19:56 #1579836   #171
contras552
Banned
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
По темі,питаннячко одне назріло:ваша жінка хоче дитини,а ви,біологічно,не можете їх мати.Ваші дії:
1.всиновите.
2.штучне запліднення жіки.
3.будеме всіляко переконувати жінку,що діти не потрібні,вам і удвох добре.
4.ваш варіант.
В такому випадку можливі варіанти 2 або 4.

Щодо варіанту 4, то можливі також, як мінімум, 3 варіанти:
1. Лікуватись. А вдруг, все получиться...
2. "Дзвінок до друга", або "допомога залу"
3. Одружитись на жінці, у якої вже є 1-2 дитини.

Востаннє редагував contras552: 16.02.2011 о 23:26.
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Манюня (17.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2011, 09:51 #1580241   #172
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Питання до хлопців

напевно в обох випадках обрав би всиновлення.Швидше всього немовляти
@NYKey зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (17.02.2011), Vushenka19 (17.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2011, 12:07 #1580421   #173
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
1. змогли б ви пробачити зраду своїй коханій дівчині?
2. скільки разів в житті ви по-справжньому кохали? які у вас залишилися спогади?
3.що вас більш за все нервує в жінках?
4. чи легко признатися дівчині в коханні ?
5. влаштує вас, якщо жінка буде заробляти більше, і грубо кажучи, вас забезпечувати. чи будете намагатись виправити ситуацію чи ні ?
6. будете добиватися дівчину, яка вам дужжже симпатична, якщо у неї є хлопець?

бажано лаконічно
1. Так, але потім одразу вказав би на двері.
2. Один
3. Невміння поступитись, коли це необхідно. Елементарна неповага.
4. Ні.
5. Буде влаштовувати до тих пір, поки не буде цим потім "тикати". Це буде перший і останній раз. Зрештою нічого тут аморального чи неправильного не бачу.
6. Промацаю грунт. Якщо є шанси - то звісно що так.
regman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (17.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2011, 12:44 #1580464   #174
220vv
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
о, такі реліквії, по закінченню стосунків потрібно зібрати докупи і скласти в коробку, на якій маркером написати "Ухажор №11" (номер тупо наугад) і заховати подалі з очей- і своїх і свого хлопця, з яким зараз. І переглядати- ностальгувати виключно в паузах між кавалєрами

підтримую оригінальна відповідь )
220vv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2011, 15:09 #1580617   #175
Powergood
Активний учасник
Smile Відповідь: Питання до хлопців

В цей час, погляд в мене виник наступний:
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А що не так? Часу нема, бабло є. Все правильно.
Деколи дуже хочеться свободи від роботи, но дуже хочеться. Дивишся на своє життя і думаєш: та робота забирає найдорожче - твій час і так мало дає взамін(про невелику зарплату)..

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
..ви думаєте про..
Різні думки проскакують

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Хто перший має признаватись в коханні дівчина чи хлопець?
А для чого признаватися? Спочатку потрібно пофліртувати, подивитися чи протилежна стать ведеться а якщо не ведеться то точно смислу признаватися в коханні немає.
Нет, нет, покой Ваш не нарушу. Я обращаюсь к Вам несмело: Не обнажайте сразу душу. Начните постепенно. С тела.(Георгий Фрумкер)

Цитата:
Допис від LUNA Переглянути допис
Як ставитись до дівчат ,які вас дрбиваються?
Якщо мене близькі стосунки з даною дівчиною не цікавлять то краще навіть най не добивається.

Цитата:
Допис від LUNA Переглянути допис
Така ситуація.Ви одружені( жінка і дитина) але у вас є кахана(ка) і в певний момент дізнаєтись,що обидві вагітні.Ваші дії....
А що ж можливо зробити? Або продовжувати жити як ніби нічого не сталося або кидати одну і йти жити до іншої. Варіант з фільму Матч поінт - застрелити коханку щоб не зашкодила карєрі- ризикована і жорстока справа і не в кожного є ця карєра.

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Ви б погодились сидіти в декреті (Відсутність заробітків може трапитись з любим)
А чому б не посидіти

Цитата
Допис від john smith Переглянути допис
Для меня единственным критерием является ... МОИ интересы.
Погоджуюсь!

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Правила тут нідочого, а саме слово "дружба". Ти правий, що дружба провіряється часом, вогнем, водою і мідними трубами. Якраз своєрідним випробуванням, стала б і ситуація, описана в 1 пості. Друзі, не посваряться/поб"ють морди/призначать дуель через дівчину.
Так а смисл друзям воювати між собою, коли вибір ще залежить від дівчини. Люди не схильні до альтруїзму, в більшості випадків кожен із нас робить вибір згідно своїх інтересів.

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Питання:
Як часто (або в яких ситуаціях) ви починаєте ніяковіти перед дівчиною до такого рівня, що не можете зробити крок на зустріч? "ніяковіти" можна замінити на переживати, боятися, бути невпевненим, етцетера -залежно від рівня цього стану. Якщо такі ситуації виникали, то як ви(вона) їх вирішували? Або як би ви хотіли, шоб вони вирішувались?
В мене таке буває правда я всерівно можу себе замотивувати і заговорити з цікавою мені дівчиною. От відносно недавно познайомився в маршрутці і нічого. Кажуть щоб не боятися - потрібно пробувати, пробувати..

Цитата:
Допис від LUNA Переглянути допис
Перед "великим святом" Що обирете день Валентина з дівчиною чи поїздку ну наприклад до родичів яких не бачили рік?
Вибір очевидний - день Валентина явно не для поїздок до родичів, які можна організовувати в інші дні, крім того кому цікаво сидіти з родичами в черовий раз? Привітати можна по телефону.

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
питання № 11 (номер тупо наугад )
як ставитесь до подарунків/фото/откриток і т.д. що залишились у вашої дівчини від колишнього?
Наприклад, підписана книга - ну ж не викинеш...
фотографії юних років не палити ж...
а?
Таке як фото - дійсно краще десь заховати від гріха подалі, а от про інші речі я вважаю вистачить розуму просто не розказувати - звідки вони в тебе. Для чого нагадувати про своїх колишніх

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
По темі,питаннячко одне назріло:ваша жінка хоче дитини,а ви,біологічно,не можете їх мати.Ваші дії
4. The End буде цим стосункам - швидше за все. Не хочу перешкоджати нікому на шляху до мрії.

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Питання в догонку: Ви дітей можете мати а ваша кохана дівчина ні?
Я особисто б погодився жити без дітей. Україна не пропаде без мене
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 17.02.2011, 22:20 #1581052   #176
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
erazel, при чому тут солідарність.
Приклад з особистого життя. Початок осені в мене були трошки проблеми з серцем. (напружене літо, без відпустки, нерви). Просто вночі не міг заснути, відчував як серце страшенно калатає. Жінка відправила в іншу кімнату, щоб хоч нормально виспався, бо з нами немовля місячне в кімнаті. Так от, лежачи самому набагато гірше було в спокою зі своїми болячками, ніж з жінкою і синочком поряд. Власне, подушку під руки і назад до жінки ))
Людина в своїх болячках, страхах намагається наблизитись до своїх близьких, рідних і це реально допомагає.
хто зна. я навпаки стараюсь усамотнитись і мені це більше допомагає. )

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
ок, давайте трошки інтекактиву

Питання:

Як часто (або в яких ситуаціях) ви починаєте ніяковіти перед дівчиною до такого рівня, що не можете зробити крок на зустріч? "ніяковіти" можна замінити на переживати, боятися, бути невпевненим, етцетера -залежно від рівня цього стану. Якщо такі ситуації виникали, то як ви(вона) їх вирішували? Або як би ви хотіли, шоб вони вирішувались?
за останні роки практично ніколи не було таких ніяковінь і всіх синонімів цього терміну. та хз то було давно і які тоді були фактори ніяковіння не пригадаю. Напевне тоді я просто не вмів віджигати )))

Востаннє редагував Distemper: 17.02.2011 о 22:20. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 01:37 #1581193   #177
cheesy
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
3. Невміння поступитись, коли це необхідно. Елементарна неповага.

cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
@NYKey (18.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 09:50 #1581293   #178
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Ну і як правильно? Він тільки сказав як не можна. А як можна? Руками не можна, в лице не можна... Ногами в живіт шо лі?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 10:07 #1581310   #179
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Та нє, ногою по жопі. По нашому то копняк називається.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 13:41 #1581521   #180
Oleych
 
Аватар для Oleych
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Ось питання:
Як ви ставитесь до ініціативи жінок в стосунках? Коли вам відкрито говорять про свою симпатію або просто роблять перші кроки. Вам це льстить чи ви вважаєте, це занадто нав"язливим?
Oleych зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:53.