Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.11.2013, 15:05 #2297534   #21
Unknown Artist
Учасник
 
Аватар для Unknown Artist
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
А ті дауни не думають, що авто просто нема де ставити?
чого мене має хвилювати що в вас нема де поставити авто? це ваша проблема. Дауни коли купували авто не подумали, що його тре десь паркувати?.

Аналогічно, якщо хтось купить собі вертоліт і поставить у подвір'ї, бо нема спеціального місця для посадки, то це не його проблеми?

П.С. Може хтось знає куди звертатись (міліція, ДАІ, муніципальна міліція, ЖЕК?), в таких випадках? І який туди телефон.
Unknown Artist зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (10.11.2013)
Сказав(ла) Фууу!:
marius (22.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 15:46 #2297541   #22
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Друже, в третьому житті коли купиш собі машину, можливо в тебе поміняється думка.

Ти розписуєш проблему ніби 99 жителів будинку які без машин а 1 має і ставить де хоче.

Насправді тут вже біля 50х50, і відстоювати свої права можуть не тільки ті хто без машин.
Socio зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (09.11.2013), Trafic (09.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 17:40 #2297578   #23
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Unknown Artist Переглянути допис
П.С. Може хтось знає куди звертатись (міліція, ДАІ, муніципальна міліція, ЖЕК?), в таких випадках? І який туди телефон.
чомусь після цього запитання мене зовсім не дивує що у тебе немає авто.Телефон у міліцію - 102
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 19:55 #2297647   #24
pvm
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

а коли швидка не змогла підїхати до будинку та людина померла....Як вам це????
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 20:54 #2297686   #25
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Unknown Artist Переглянути допис
чого мене має хвилювати що в вас нема де поставити авто?
Видно шо в тебе його немає і ніколи не було. Якби було, то б знав, шо таке коли нема стоянок, парковок, нема ні де зупинитися на деякий час, ні лишити авто наніч.
Машину всі стараються залишити напроти вікна, а не за кілометр, де її не видно і йти по неї далеко. Якшо до машини від дому добиратися пів години, то втрачається будь який сенс в ній. Коли вона ближче, то меньше переживать, шо якась п"яна шпана, чи срані робінгуди, про яких тема відірвуть дзеркало/поріжуть колеса/розіб"ють шкло.

Цитата:
Допис від Unknown Artist Переглянути допис
тре десь паркувати?
Тобі цього не зрозуміти. В профілі пише, шо 21 рік, а говориш як пенсіонерки біля під"їзду.
Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
а коли швидка не змогла підїхати до будинку та людина померла....Як вам це????
Те що померла людина - сумно. Були б парковки з охороною, машин біля під"їздів майже б не було. Тут не люди винні, а влада.
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 21:16 #2297703   #26
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
а коли швидка не змогла підїхати до будинку та людина померла....Як вам це????
завжди мона віднести хворого до машини. гірше, коли пожежникам нема місця
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 22:06 #2297745   #27
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від sredizemec Переглянути допис
завжди мона віднести хворого до машини. гірше, коли пожежникам нема місця
Тобто хворого до амбулаторії на носилках через весь двір нести можна, а тобі твій зад до стоянки пронести то ні?

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Машину всі стараються залишити напроти вікна, а не за кілометр, де її не видно і йти по неї далеко. Якшо до машини від дому добиратися пів години, то втрачається будь який сенс в ній.
Живу без авто і не відчуваю особливих незручностей. Не треба мені починати розповідати, яка то корисна штука, не маленький вже. Проте для людини яка цілий тиждень сидить в місті і може десь там колись на вихідні виїжає кудись - не бачу жодної потреби в машині під хатою.

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Насправді тут вже біля 50х50, і відстоювати свої права можуть не тільки ті хто без машин.
Сьогодні був вгостях на Тарнавського. Виходжу ввечері з підїзду і впираюсь в "жопу" якогось древнього форда - якийсь геній припаркувався прямо перед дверима. Отак як дашок закінчується - так і задній бампер.
Проходжу далі - 3 машиени в рядочок акуратно стоять на тротуарі, 2 колесами на газоні, бо не влазяться, іншими двома на бордюрі. Пішоходу логічно про пройти.
І ще трохи далі бачу ще одного "розумника" який поставив машину напроти дверей підїзду.
Нормально?
Ну я бачу щзщо тут багато "розумників" таких. Відповідно пацани, які затіяли цю всю акцію, правилльно все роблять.
Можете собі скільки хочете розказувати про те, як вам заздрять, але якщо ви самі не хочете бути людьми - то комусь прийдеться роботи вас ними.
Чомусь більш ніж впевнений що після першого десятка порізаних коліс ви дуже швидко знайдете собі стоянки і гаражі.
switch зараз поза форумом  
Подякували 5:
Hurricane (10.11.2013), pberit (09.11.2013), riznyk (10.11.2013), SMB (14.11.2013), Unknown Artist (10.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 22:19 #2297755   #28
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Сьогодні був вгостях на Тарнавського. Виходжу ввечері з підїзду і впираюсь в "жопу" якогось древнього форда - якийсь геній припаркувався прямо перед дверима. Отак як дашок закінчується - так і задній бампер.
Проходжу далі - 3 машиени в рядочок акуратно стоять на тротуарі, 2 колесами на газоні, бо не влазяться, іншими двома на бордюрі. Пішоходу логічно про пройти.
І ще трохи далі бачу ще одного "розумника" який поставив машину напроти дверей підїзду.
Нормально?
Ну я бачу щзщо тут багато "розумників" таких. Відповідно пацани, які затіяли цю всю акцію, правилльно все роблять.
Можете собі скільки хочете розказувати про те, як вам заздрять, але якщо ви самі не хочете бути людьми - то комусь прийдеться роботи вас ними.
Чомусь більш ніж впевнений що після першого десятка порізаних коліс ви дуже швидко знайдете собі стоянки і гаражі.
ну раз ти так схвально ставишся до цієї акції, то потрібно було показати першому приклад, а то все на словах...
З всієї кількості машин, які по місту їздять, паркуються з порушеннями , такими, що дійсно приносять незручності іншим - лічені одиниці. І нема чого шукати в сраці меду. Краще толерантнішими до людей бути, а то тільки і чути які кругом гандони (шофера, пішоходи, роверісти, тощо)
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
Sany (10.11.2013), Unknown Artist (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 22:36 #2297773   #29
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

А я про всіх і не кажу.
Меседж адресований "розумникам".
На рахунок показати приклад - думаю це не мої методи, принаймі це хіба що вже на крайній випадок. Практика показує що іноді до таких баранів щось та доходить.

Я скажу чесно - я не міська людина, я привик житти в приватному будинку де я сам собі господар, і ніхто мені на голову не гадить. Ваш стиль життя в цих мурашниках мене реально смішить, зокрема і ці ваші парковки під вікнами, смішно читати ниття про потребу пройтись кілометр і т.д і т.п.
Рухатись більше треба, а не зводити все до заздрощів. Не міряйте всіх по собі. Якщо вас дуже жаба давить що в сусіда тачка за 70 штук а в вас старе корито - це не означає що хтось інший з такою ж заздрістю дивиться на ваше корито Люди різні є. В когось захоплення які тянуть на пів вашої машини в рік, в когось і могзів може бути побільше вашого - так що прислухатись треба до того зщо вам кажуть.
ПС: це не до і про андрейка сказано.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 00:04 #2297841   #30
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Звичайно такі методи не прийнятні, тут і спорити немає про що, як постійно чинитимемо самосуд то до добра не дійде. Але не потрібно тільки писати що от немає де паркуватись, а хто немає авто той якийсь тупий і не розуміє. Так само у нас в місті бракує місць для куріння, площадок для вигулу собак, смітників та туалетів - то що давайте курити де попало, смітити по всюди і справляти нужду де завгодньо? Думаю у великих містах з цим ще більша проблема але ніхто американця не буде слухати, штраф та й все.

Востаннє редагував pberit: 10.11.2013 о 00:19.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Adriano_Chelentano (10.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 02:25 #2297851   #31
Unknown Artist
Учасник
 
Аватар для Unknown Artist
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата від Morfius
Друже, в третьому житті коли купиш собі машину, можливо в тебе поміняється думка.
Цитата від kurtq
Видно шо в тебе його немає і ніколи не було. Якби було, то б знав, шо таке коли нема стоянок, парковок, нема ні де зупинитися на деякий час, ні лишити авто наніч. Машину всі стараються залишити напроти вікна, а не за кілометр, де її не видно і йти по неї далеко. Якшо до машини від дому добиратися пів години, то втрачається будь який сенс в ній. Коли вона ближче, то меньше переживать, шо якась п"яна шпана, чи срані робінгуди, про яких тема відірвуть дзеркало/поріжуть колеса/розіб"ють шкло.
так, авто я не маю, поки ще не заробив на нього, хоча коли і зароблю - не факт що куплю. Боюсь перетворитись на не зовсім адекватну людину) Особливо вражає ставлення до авто. Більшість водіїв, чомусь, на ньому помішані і забувають що це засіб пересування, а частина тіла чи член сім'ї.
Я не кажу що різати шини правильно, чи ще якимось чином шкодити майну чужому. Але, це ваша проблема де поставити машину, а не моя (маю на увазі всіх жителів, яким належить будинок-ділянка на якій ви паркуєтесь). Чому ж я маю старждати? Замість того щоб її вирішувати якось, ви перекладаєте з хворої голови на здорову.
Говорю як пенісіонер, чи ні, а не подобається, що такі власники вважають себе "особливими особами", на яких закон і мораль не розповсюджується.. Чому ви хочете, щоб хтось дотримувався закону, коли самі його ігноруєте, за першої зручної нагоди?
В Японії, здається, перш ніж купити авто, тре мати місце для стоянки (можу і брехати, не відповідаю за достовірність).
ПС. Комент до репутації (той, що негативний) повеселив=)

Додано через 21 хвилину
Ще додам - зазвичай ніхто не звертає уваги на авто, як б воно не було припарковане, якщо виправдана необхідність. У мене ж в дворі, прямо перед під'їздом є шмат асфальту на ~4-5 машин і збоку кусень газону. Так кожного дня за будь-якої погоди і стану інших місць, які майже завжди вільні, один або два представники homosapiens (один постійний клієнт, інші зазвичай міняються), паркується іменно на грунті. Може його в дитинстві кинули, чи що з ним сталось я не знаю, але невже людина, якій вистачило розуму заробити на автомобіль не розуміє що земельна ділянка з бардюром, при порожньому місці поруч - не місце для стоянки?

Востаннє редагував Unknown Artist: 10.11.2013 о 02:25. Причина: Пізніше додано
Unknown Artist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 08:16 #2297868   #32
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Друже, в третьому житті коли купиш собі машину, можливо в тебе поміняється думка.
У мене дві машини, але я на боці пішоходів.

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Якшо до машини від дому добиратися пів години, то втрачається будь який сенс в ній.
Усе вірно, користуйся громадським транспортом, а машиною тільки при гострій потребі. Мені дуже подобається їздити тролейбусами, хоча й за бензин не плачу.

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Коли вона ближче, то меньше переживать, шо якась п"яна шпана, чи срані робінгуди, про яких тема відірвуть дзеркало/поріжуть колеса/розіб"ють шкло.
Ну і що? Лишання під вікном від цього не застереже. Відірвуть зеркало - поставиш інше. Нічого страшного. Моїй от хтось вночі дверку погнув, так розвертався, хоча під вікном на стоянці стояла, не на газоні чи тротуарі і нічо, де знайдеш? Порівняв і їжджу далі, це ж усього навсього машина.

Різання шин то є трохи радикально, простіше спускати. Проблеми з парковками є всюди. І практика інших країн показує, що покращення інфраструктури тільки збільшує кількість авто і проблеми не вирішує. Он на Мазепи рагулі з "Мрії" як паркуються, часом не пройти, хоча біля Фуршету є величезна стоянка, але то ж треба 200 метрів пройтись. У нас же ж як - заробляєш 2-3тисячі, то вже потрібне авто, а як нещасних 5-7 - то вже дорогу іномарку в кредит. А чи потрібне те авто, чи потягнеш утримання, стоянку - ніхто не задумується, якось буде. Відсотків 70 використовують авто тільки для поїздок на роботу-з роботи і тільки у малої частини з них у тому є реальна потреба. Звідси і пробки і решта проблем.

Востаннє редагував kolibryks: 10.11.2013 о 08:31.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 7:
Don Kihot (10.11.2013), Hurricane (10.11.2013), riznyk (10.11.2013), Romko_7 (21.11.2013), SMB (14.11.2013), Unknown Artist (10.11.2013), VT (11.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 08:49 #2297875   #33
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Впринципі я категорично проти такої акції, але з другої сторони розумію шо дійсно багато оленів паркуються як небудь коли дійсно є вільні місця. Але для організаторів цього ідіотизму нагадаю, якщо випадково(або ні) хтось зніме на камеру як ви ріжете шини, то за це можете бути притягнуті до кримінальної відповідальності... І чесне слово якби в мому дворі порізали хоч одне колесо отакі "робін гуди", я не пошкодував би сил і часу на судову тяганину.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 09:57 #2297891   #34
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Додано через 21 хвилину
Ще додам - зазвичай ніхто не звертає уваги на авто, як б воно не було припарковане, якщо виправдана необхідність. У мене ж в дворі, прямо перед під'їздом є шмат асфальту на ~4-5 машин і збоку кусень газону. Так кожного дня за будь-якої погоди і стану інших місць, які майже завжди вільні, один або два представники homosapiens (один постійний клієнт, інші зазвичай міняються), паркується іменно на грунті. Може його в дитинстві кинули, чи що з ним сталось я не знаю, але невже людина, якій вистачило розуму заробити на автомобіль не розуміє що земельна ділянка з бардюром, при порожньому місці поруч - не місце для стоянки?

Так зроби їм зауваження , чи страшно?
Perestroika зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Unknown Artist (10.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 10:11 #2297895   #35
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
якщо випадково(або ні) хтось зніме на камеру як ви ріжете шини, то за це можете бути притягнуті до кримінальної відповідальності
Проблема у тому, що поняття "різати шини" - це не тільки впритул ножем. Можуть просто вночі прозкидати цвяхи/саморізи і т.п. по території. І шукай потім.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 10:15 #2297897   #36
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Чомусь більш ніж впевнений що після першого десятка порізаних коліс ви дуже швидко знайдете собі стоянки і гаражі.
Я чогось думаю, що будуть шукати, тих що разіли колеса. А як найдуть, то "робінгуди" будуть до старості на дядю карячитись, шо відробити ті "добрі вчинки". Наприклад - ОДНЕ зимове колесо до мої машини коштує 1350 гривень. А якщо поріжуть 10 таких коліс і їх злапають наші доблесні органи правопорядку, то це вже серйозний реальний срок, можуть до 5-ти років впаяти.

Цитата:
Допис від Unknown Artist Переглянути допис
Чому ви хочете, щоб хтось дотримувався закону, коли самі його ігноруєте, за першої зручної нагоди?
Мені пофігу, в мене гараж біля будинку є. Я просто розумію тих водіїв, в яких немає гаража.

Цитата:
Допис від Unknown Artist Переглянути допис
ПС. Комент до репутації (той, що негативний) повеселив=)
Я ніяких коментів нікому не ставив.

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Ну і що? Лишання під вікном від цього не застереже.
Та чого, по перше сигналку свою чути. Якщо гопота краде мігнітолу, чи ще щось - можна злякати, крикнути, кинути чимось, вибігти, набити писок. Потім, хтось в бік заїде, то можна побачити з вікна, хто тікатиме з місця пригоди, щоб потім знайти для відшкодування затрат на ремонт.

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Усе вірно, користуйся громадським транспортом, а машиною тільки при гострій потребі.
Я скрізь їду тільки на авто. Чи то по роботі, чи на відпочинок, чи закордон. Якось до автобусів душа не лежить.
kurtq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (10.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 10:56 #2297919   #37
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

ну бляха.. дійсно є такі двори де взагалі нема де поставити авто... зазвичай це старі 5-поверхівки на східному і на дружбі... То що тоді робити???

і, як писав хтось вище, нашо різати якшо можна поспускати.
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 11:18 #2297935   #38
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
думаю, що будуть шукати, тих що разіли колеса.
Так-так, українці дуже солідарні і дуже гарно вміють відстоювати свої права Надійся...

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Я скрізь їду тільки на авто. Чи то по роботі, чи на відпочинок, чи закордон. Якось до автобусів душа не лежить.
І що? це якось має мене переконати що твої однодумці, яким "не пощастило" мати гараж можуть завалювати все довкола своїми "аксесуарами достатку". До речі, успішні мої, от вам приклад успішної людини - має дороге авто, всюди на ньому їздить, і МАЄ ГАРАЖ ПІД БУДИНКОМ. Тепер подивіться на себе в зеркало, перш ніж писати щось про заздрість тих, в кого немає авто


Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
бляха.. дійсно є такі двори де взагалі нема де поставити авто...
А тепер дивимся на ситуацію з іншого боку. Я от живу в багато-поверхівці на 5 підїздів. Грубо десь 100 квартир. Будинок ще не заселений до кінця, але подвір"я вже забите під завязку. тут хтось писав про 50/50, ну тобто можна очікувати що на цьому клаптику двору в перспективі будуть намагатись запаркуватись 50 авто, що фізично не реально.
Зрозуміло що ті, хто ну ніяк вже не втиснуться - змушені будуть шукати собі десь стоянки. І десь таки познаходять.
А тепер увага питання: чим ті хитровимахані, які будуть ставити машини на газони і тротуари кращі за тих, хто буде ставити машину за кілометр від дому і ходити пішки? Тільки тим що мають більше часу, раніше приїжають або менше їздять ну і просто лінивіші?
Заміть - мова вже не про пішоходів, які "на авто не можуть заробити", мова про "рівноправних" .
А тепер від зворотнього - якщо частина водіїв МОЖЕ ставити авто на стоянках і хордити до нього пішки - то що мішає іншим бути людьми, а не бидлом, і не впихувати свою машину будь-що під вікна на газон чи під двері підїзду?
Нука поясніть аргументовано, будь-ласка.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Unknown Artist (10.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 11:54 #2297950   #39
ківі
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

У Львові була історія. Водій Кока-коли запаркувався на велодоріжці. Спустили йому шини (писали, що порізали), зняли на відео і виклали в соцмережах. Громадськість загалом підтримала. При цьому викликали ДАІ, а шини спустили типу "щоб не втік".
Компанія Кока-кола публічно вибачилась, а на свої машини почепила наліпки з номером свого телефону і текстом "Я не порушую ПДР. Ви не згодні? - дзвоніть нам: тел."

Суть подібних акцій - привернення уваги до проблеми. В даному випадку проблем цілих три - бездіяльність ДАІ, рагулізм автовласників і організація місць для парковки (в тому числі у дворах).
Мажори - це не ті, хто має автомобіль, а ті, хто впевнений в своїй безкарності, і тому особливо нахабний.

Якщо служби, які повинні цим займатись, мишей не ловлять, це починають робити люди. В легкому варіанті - це громадська активність, в більш радикальному - самосуд. Самосуд не вигідний в першу чергу державним правоохоронним структурам. Десяток порізаних шин всіх автовласників не змінять, вони і далі паркуватимуться там, де їм зручніше. Але десяток скарг в міліцію, це десяток справ, по яких треба вести облік і звітність, а також - винесення питання на публіку і запитання начальства "шо у вас там бл*ть відбувається?!".
Тому такі акції в наших реаліях є певною мірою корисними.

А корінь цього лежить у відносинах "моє - наше". Тих, хто не розуміє, що таке "наше, спільне, громадська власність, наш дім", вчити можна тільки через поняття "моє", бо це вони розуміють одразу, що і показує ця тема.
ківі зараз поза форумом  
Подякували 2:
Unknown Artist (10.11.2013), WakS (10.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 12:06 #2297953   #40
Unknown Artist
Учасник
 
Аватар для Unknown Artist
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата від Perestroika
Так зроби їм зауваження , чи страшно?
Одному робив, правда в іншому місці. Припаркувався на стежці асфальтованій в дощ і йшов додому, я запитав як люди мають проходити? по болоті збоку? В результаті нічого не змінилось, він спокійно пішов собі додому. А згодом бачив там машину знову.
Та і як я вже писав, якщо людині вистачило розому заробити на авто, він напевно розуміє що порушує закон, але він собі просто дозволяє це робити.
Unknown Artist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:57.