Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.11.2013, 10:01 #2298504   #61
ківі
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
читав я тему. Але з точки зору автомобіліста, я б за таке вбив!!! Тому різання шин я ПІДТРИМУВАТИ НЕ БУДУ і крапка. От спускати - будь ласка! Всі 4! І запаску тоже
Sany, я теж за те, щоб спускати шини. А от бажання вбити за порізану шину не поділяю, навіть теоретично.

Але соль не в тому.

Спущена шина - водій попотів, накачав, і можливо зробив висновки.

Порізана шина - водій звертається в міліцію, міліція напрягається, починається кругообіг паперів.

Десяток порізаних шин - ставиться питання про погану працю ДАІ. А це і є кінцева мета. Бо поки все впирається в одиничні випадки, ДАІ буде когось для статистики штрафувати в центрі міста, розповідати про повноваження і кількість складених протоколів, але це нічого не змінить.

Акція спрямована не проти конкретного водія, а проти служб, які повинні навести порядок. А порядок буде тоді, коли 50% порушень правил стоянки закінчуватимуться штрафами. Все інше - пусті балачки.
ківі зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Unknown Artist (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 10:09 #2298510   #62
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Ок!

Єдине прохання!
Автомобілям з наклейками Форуму Файного Міста шини не різати, а ми в свою чергу обіцяєм не ставити авто де попало.

Дякую
Sany зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ківі (11.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 10:21 #2298515   #63
Din Explorer
кавайная котяка
 
Аватар для Din Explorer
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

а где наклейку взять?
Din Explorer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 10:24 #2298517   #64
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

http://forum.te.ua/showthread.php?t=...E3%EE%F2%E8%EF
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 10:41 #2298530   #65
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Єдине шо тішить, це те шо хоча б чітко зрозуміло, на кого в такому випадку писати заяву. І ше шо цікаво... А оці активісти не бояться шо іх вичислять, а це дуже просто робиться, і наприклад підпалять чи пошкодять якось двері в квартиру.... І т.д.... Агресія породжує агресію, і нічого доброго я в цьому не бачу...
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 10:44 #2298533   #66
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Наші люди мене завжди вражають....
Вони будуть витрачати зусилля щоб вирахувати когось, спіймати, поламати руки ноги, підпалити двері...
Лиш би тільки і далі ставити далі машину де хочеться і ср*ти всім на голови
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (11.11.2013), Unknown Artist (12.11.2013)
Сказав(ла) Фууу!:
D@nZeL (11.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 10:59 #2298539   #67
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Наші люди мене завжди вражають....
Вони будуть витрачати зусилля щоб вирахувати когось, спіймати, поламати руки ноги, підпалити двері...
Лиш би тільки і далі ставити далі машину де хочеться і ср*ти всім на голови
А мене завжди вражають наші дибілкуваті націоналісти і їх прихильники, які тільки і шукають як би комусь нападлити, а коли чують загрозу, що їм можуть нападлити в відповідь починають кричати які всі погані, злі, мажори, зазнались і крім знищити\побити\порізати впливу на них(як правило це більшість) немає, чомусь зразу згадується приказка "сила є - мозгів нетреба".
От ніяк неможу зрозуміти чим не підходить спускати шини всі ж дойшли до висновку, що це буде ефективніше, бо думку треба донести не до ДАІ(вони ітак то знають але законодавчо безсилі, інакше з радістю би строчили протоколи), а до самих водіїв.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 11:01 #2298541   #68
funof325
 
Аватар для funof325
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Наші люди мене завжди вражають....
Вони будуть витрачати зусилля щоб вирахувати когось, спіймати, поламати руки ноги, підпалити двері...
Лиш би тільки і далі ставити далі машину де хочеться і ср*ти всім на голови
Ну такий вже у наших людей менталітет, мене це також дратує і обурює і саме із цим нам, свідомим громадянам, потрібно боротись і на власному прикладі показувати як потрібно робити правильно.
funof325 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 11:47 #2298570   #69
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
а чим небезпечно спустити??? Поясніть мені будь ласка? На то шоб викрутити ніпель йде 2 секунди. І не треба розказувати шо це пальоно. В мене під під"їздом всі 4 хромовані шапочки зняли з сосків одного разу і я не замітив хто і коли. І не тільки в мене.
Які 2 секунди на ніпель???? Відлік часу (привернення уваги) починається як тільки ти підійшов до авто.Потім треба присісти.відкрутити ковпачок,тремтячими руками вставити фінтіклюшку якою можна буде скрутити золотнік.Потім ти його крутиш,крутиш,він починає шипіти.Потім звук Пуфффф,і золотнік вилітае з тиском і голосним шипінням-свистінням повітря яке виходитьь з колеса.Та це ж обісратись можна!!1111 А якщо в такому вигляді приймуть менти,то якось некошерно.І це тільки одне колесо.А ще залишається три!!!! А "мертва зона",це коли ти сидиш за авто.і не проглядаєш територію звідки може прийти покарання.Кароче,підбігти,ковирнути і тікати...тікати...ТІКАТИ допоки серце з грудей не вискочило це єдиний вихід для таких "борців".

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від switch Переглянути допис

Шо ви всі так переполошились? Та ведіть себе як люди і ніхто вас не чіпатиме Самі он в сусідній темі викладаєте фотки мудаків з їхніми "паркуваннями", а тут щось всім так страшно стало
Повір чоловіче,відморожених значно більше чим ти собі уявляєш.І це необовязково типаж хлопця який на лобі набиває "смерть ворогам",носить ножик,страшну майку зі свастикою чи фото гітлера,і повішавши чорну шмату на лице стріляє грізним поглядом.В житті все не так як в кіно

Востаннє редагував Кара Божа: 11.11.2013 о 11:48. Причина: Пізніше додано
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 2:
D@nZeL (11.11.2013), paravozz (11.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 13:51 #2298617   #70
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Які 2 секунди на ніпель????
О бач як ти гарно все розписав.
Різати колеса це швидше, ефективніше і безпечніше.
А ти потім витрясай грошенята на нові шини і наївно вір що менти вичислять і спіймають цього "месника"
Так-так... Партизанські методи - вони такі.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 14:15 #2298636   #71
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
О бач як ти гарно все розписав.
Різати колеса це швидше, ефективніше і безпечніше.
А ти потім витрясай грошенята на нові шини і наївно вір що менти вичислять і спіймають цього "месника"
Так-так... Партизанські методи - вони такі.
Якщо хочеш щоб було безпечніше,не світи себе у контактах,газетах і інтервю. А то зараз люди почнуть колеса один одному різати,а в голову то обіжені будуть бити тебе (трощити твоє майно),хоч ти в той час ні слухом ні духом,сидів собі тихенько дома,грізну свастику на папері вимальовував) .Не тільки жадібність фраєра губить,а й хвалькуватість та довгий язик))
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 2:
D@nZeL (11.11.2013), riznyk (11.11.2013)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 14:17 #2298637   #72
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Проблема у тому, що поняття "різати шини" - це не тільки впритул ножем. Можуть просто вночі прозкидати цвяхи/саморізи і т.п. по території. І шукай потім.
А тебе не лякає той факт, що на цвях і саморіз може наїхати та сама "швидка" якій кілька постів тому проїзд обіцяли розчистити і та людина, до якої розчищали проїзд помре поки шофер буде колесо міняти?
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Кара Божа (11.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 14:17 #2298638   #73
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Але якщо себе не піарити,то хто ж знатиме наскільки ти рішучій та страшний
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 14:22 #2298644   #74
funof325
 
Аватар для funof325
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Гаразд, добре, давайте ще будемо за крадіжку руку відрубувати, за брехню - примушувати лизати розпечену сковорідку, а за подружню зраду - голяком возити по місту в металічні клітці.
funof325 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 14:26 #2298649   #75
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від ківі Переглянути допис
Sany, про агресію не треба. Достатньо тему з початку переглянути, щоб побачити, від кого вона виходить.

Особливо кумедно виглядає, коли пишуть про неприпустимість пошкодження чужого майна (незаконно) і пропонують в отвєтку тілесні ушкодження як то ламання рук.
Та просто все. Є ситуація. Є методи її вирішення. Є протидія. Якщо методи протизаконні - будь готовий до такої - ж протидії.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 14:28 #2298650   #76
mhl
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

А може давайте дочекаємось якихось реальних подій, і тоді вже будемо обговорювати? А то ще нічого не було, ніхто колеса нікому не різав, а вже срач в темі на 4 сторінки.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 14:34 #2298657   #77
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від ківі Переглянути допис
Sany, я теж за те, щоб спускати шини. А от бажання вбити за порізану шину не поділяю, навіть теоретично.

Але соль не в тому.

Спущена шина - водій попотів, накачав, і можливо зробив висновки.

Порізана шина - водій звертається в міліцію, міліція напрягається, починається кругообіг паперів.

Десяток порізаних шин - ставиться питання про погану працю ДАІ. А це і є кінцева мета. Бо поки все впирається в одиничні випадки, ДАІ буде когось для статистики штрафувати в центрі міста, розповідати про повноваження і кількість складених протоколів, але це нічого не змінить.

Акція спрямована не проти конкретного водія, а проти служб, які повинні навести порядок. А порядок буде тоді, коли 50% порушень правил стоянки закінчуватимуться штрафами. Все інше - пусті балачки.
До ДАІ інфа тупо не дійде. Порізана шина - хуліганка. ДАІ хуліганкою не займається.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від funof325 Переглянути допис
ЯА спущене колесо заставить задуматися: навіщо я зараз маю пихтіти біля насоса, коли можна було поставити машину за 50 метрів далі.
А ви впевнені що 50 метрів далі є це місце?

Востаннє редагував Petro Ford: 11.11.2013 о 14:34. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 14:37 #2298659   #78
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Був в Києві в п'ятницю. Роботи там для хлопців непочатий край. Наприклад на вул. Банкова

Порше не їде. Порше запарковане. І в радіусі кількох км таке всюди.Цікаво, чи порізали б вони колеса тому порше? Чи мустангу. Мабуть ні, воно ж не мішає пішоходам
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 15:21 #2298681   #79
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від funof325 Переглянути допис
Гаразд, добре, давайте ще будемо за крадіжку руку відрубувати, за брехню - примушувати лизати розпечену сковорідку, а за подружню зраду - голяком возити по місту в металічні клітці.
думаю нам зараз це дуже навіть згодилось би.
А то дуже вже всі навчилась жити "по закону" в обхід совісті.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 15:54 #2298697   #80
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від funof325 Переглянути допис
Гаразд, добре, давайте ще будемо за крадіжку руку відрубувати, за брехню - примушувати лизати розпечену сковорідку, а за подружню зраду - голяком возити по місту в металічні клітці.
Значить руку рубати - варварство, а різати шини - саме воно?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:24.