Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Ремонт вмятин магнітами

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.08.2010, 01:25 #1437450   #1
ztbneo
Типово Ремонт вмятин магнітами

Всім привіт. Хто стикався з подібним ремонтом, де в нас таке роблять ? недавно рекламу по радіо чув про таку технологію ремонту. Якщо бути конкретним, то потрібно порівняти невелику вмятину на (боковій поверхні )порогу авто, хто що може пораити, куди поїхати ?
ztbneo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2010, 08:28 #1437478   #2
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

Це ж який магніт треба мати, щоб вирівняти невелику вмятину, та ще й на порозі?
Думати треба! :'(
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sempron (26.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2010, 10:01 #1437511   #3
And_TC
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

така технологія є, читав про неї в якомусь автожурналі. чи роблять в тернополі не знаю. але дана технологія використовується для вмятин на крилах, дверках і т.д. на порозі такого не зробиш!
And_TC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2010, 20:03 #1437926   #4
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

роблять.. знайду номер - скину
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2010, 23:04 #1438138   #5
Vovan_82
 
Аватар для Vovan_82
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

Знаю що приварюють штир і витягують
Vovan_82 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2010, 08:35 #1438246   #6
Grig
 
Аватар для Grig
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

Чомусь не можу вставити відео напряму..
Ось технологія ремонту -
Grig зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2010, 03:03 #1439488   #7
Grig
 
Аватар для Grig
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

зараз всі машини роблять з "фольги"
Grig зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2010, 15:04 #1439695   #8
firm
 
Аватар для firm
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

Цитата:
Допис від Grig Переглянути допис
зараз всі машини роблять з "фольги"
особливо http://www.mercedes-benz.ua/dir/cars/g_class.html
купляють багато шоколадок чайка і виходить АВТО...
firm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2010, 21:46 #1439904   #9
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

Цитата:
Допис від Grig Переглянути допис
Чомусь не можу вставити відео напряму..
Ось технологія ремонту -
http://www.youtube.com/watch?v=zSz87hChfe8
Я б порадив спочатку самому визначити, що ти викладаєш? .... і яке воно має відношення до даної теми?
Тут дано переклад (паскудний правда) обладнання, яке використовується в твоєму відео. В самому низу видно насадку, якою комплектується даний інвертор. Якщо виникне бажання попутно можеш вияснити також ціну даного апарата (я навіть не шукав).
Якщо ж не згідний зі мною, то зверни увагу як легко водить майстер наконечником по капоту (на відео) і переконайся, що між наконечником і капотом відсутні магнітні!!! сили.
Йдеться про магнітну ІНДУКЦІЮ, а це - вже зовсім інакше.
http://translate.google.com/translat...e=windows-1252
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2010, 22:50 #1439930   #10
Grig
 
Аватар для Grig
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

Щиро вдячний за пораду, вибачте будь-ласка що я тут щось виклав. Напевне, ремонт вмятин магнітами це технологія приставляння магнітів.
Дякую тобі за те що ти паскудно переклав інфу про обладнання, було дуже цікаво перечитати. Ви знаєте, я й одразу насадки не побачив. Нахрена мені його ціна?
Згідний з вами на 100%, явище магнітної індукції немає ніякого відношення до ремонту вмятин магнітами.
Хренове відео, небуло часу шукати щось краще - і я чогось подумав що кому треба було, той зрозумів!
Ось тут
http://www.pdrtools.ru/pribor-dlja-vmjatin
Текст і відео на російській мові - гуглом можна не перекладати.
Чи може дійсно, навіщо я це тут то все виклав?
Думаю що в народі "ремонтом магнітами" може називатися все що завгодно але сперечатись ні з ким ні про що не хочу і доказувати також, є справи важливіші чим херньою на форумі страдати.
До речі на музичних інструментах дійно з тоненького метала так можна зробити - закинути всередину стальний шарік а зовні поводити потужним (неодімовим напр.) магнітом. На машині просто так не пройде.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від firm Переглянути допис
особливо http://www.mercedes-benz.ua/dir/cars/g_class.html
купляють багато шоколадок чайка і виходить АВТО...
Не варто придиратись до слова, адже більшість машин які їздять по нашим дорогам це не mercedes, і ця більшість робиться з такою товщиною кузовних деталей, що найдоречніше порівнювати їх з фольгою

Востаннє редагував Grig: 29.08.2010 о 22:58. Причина: Пізніше додано
Grig зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2010, 10:32 #1440120   #11
firm
 
Аватар для firm
Post Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

Цитата:
Допис від firm Переглянути допис

Не варто придиратись до слова, адже більшість машин які їздять по нашим дорогам це не mercedes, і ця більшість робиться з такою товщиною кузовних деталей, що найдоречніше порівнювати їх з фольгою

придиратись - непридиратись... Є безліч машин що не зроблені з фольги... А якщо ти хотів сказати про "Диво" "Заз" і китайців, то я взагалі нерозумію навіщо про такі машини згадувати... Трішки нерозумію нащо ТАКЕ купувати... навіть ВАЗ круче отого вищезгаданого...
firm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2010, 11:55 #1440212   #12
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

блін, нафіга на китайців наїзджати? і це ж не по темі чуваки... А ВАЗ то унітаз на колесах якшо порівнювати навіть з рядовим китайцем, і гемору з ним більше ніж з китайцем...в китайці хоч комфортно їздити і не відчуваєш себе як мавпа в клітці...
Volkmar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Grig (30.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2010, 15:45 #1440386   #13
Grig
 
Аватар для Grig
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

Цитата:
Допис від firm Переглянути допис
придиратись - непридиратись... Є безліч машин що не зроблені з фольги... А якщо ти хотів сказати про "Диво" "Заз" і китайців, то я взагалі нерозумію навіщо про такі машини згадувати... Трішки нерозумію нащо ТАКЕ купувати... навіть ВАЗ круче отого вищезгаданого...
Так так, ВАЗ, він же "відро з гайками", в сто раз круче за "Диво"...
Вот я, дурень, іжджу на корейському "Диві" 2003 року випуску, зараз 150 тисяч, і машині хоть би що, крім дрібного ремонта ходової і заміни розхідників нічого не робив. ВАЗ канешно круче, не знаю чим думав коли купляв свою... Таксісти які на українських (!) ДЕУ по 300-500 тисяч накатують тоже дурні...
Вот продам свою і куплю собі ВАЗа...
Трішки не розумію людей які говорять що ВАЗ круче китайців і корейців...
Подивився на вік свого опонента - тепер розумію... які там машини..

Востаннє редагував Grig: 30.08.2010 о 16:08.
Grig зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2010, 16:47 #1440425   #14
tanais
 
Аватар для tanais
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

Це все байки я навіть сам пробував витянути вмятини на своїй машині ну не магнітами а присосками типу такого..

Все це туфта,єдиний спосіб вирівнення деталей кузова без покраски це гачками
но даже він поріг не вирівняє.......,потрібно різати,вирівнювати а потім шпаклювати і красити....
tanais зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2010, 20:51 #1440559   #15
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

не знаю чи в нас таке роблять
 
Подякував(ла):
Grig (30.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2010, 23:28 #1440680   #16
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

Люди добрі! Чи читаєте ви назву теми? Людина конкретно запитала: Чи можливо відремонтувати вмятину на порозі магнітами? І, якщо можливо, то хто таке робить? (я так мислю, що малось на увазі Тернопіль).
Хтось знає де таке роблять?
Sany-.....????
І тут, як кажуть....."Остапа понесло.". Викладають рекламне відео, тільки розміщене на різних сайтах, а фактично одного змісту. Міряються пісь..ми, яка машина з якої бляхи зроблена.....Тема розміщена в довідці, а не в флеймі.
Тепер по темі: Моя думка -- не можливо (враховуючи малу площу і наявність ребер жорсткості, а також відсутністю доступу до внутрішньої площини порога).В більшості випадків люди просто наносять грубий слой шпаклівки і фарбують. Якщо ж вмятина глибока то як писав Vovan 82 приварюють штир і витягують (правда краще "катюшу" і нею вибивати) після чого підрехтовують і...т.д. Різати ж поріг - то вже зовсім "варварство"
Якщо хто не згідний з моєю технологією ремонту то поправляйте (але обгрунтовано), бо я чогось можу не знати, так, як рихтовкою не займаюсь.
Шкода, що серед учасників форуму присутні багато студентів або випускників "бляхарні під мостом" і ніхто не може дати кваліфікованої відповіді: якщо метал від удару розтягнувся - то Кашпіровський тут не допоможе. І що потрібно, щоб повернути його до попереднього стану....зі всіма випливаючими наслідками :P

Востаннє редагував aleko2007: 11.09.2010 о 14:51.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2010, 10:59 #1440884   #17
firm
 
Аватар для firm
Post Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

Цитата:
Допис від Grig Переглянути допис
Подивився на вік свого опонента - тепер розумію... які там машини..
які там машини...
Mercedes w123 300TD '83
Mercedes w124 250 D '95
Merceses 308D maxi '93

Дійсно... грається солдатиками і заходить на форум побурувати... оце бешкетний 18-ричний хлопець
firm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2010, 12:14 #1441870   #18
ztbneo
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

Рішення знайшов, спробую описати як працює. Участок вмятини зачищається до голого металу, до нього кріпиться один електрод. Інший електрод являє собою інерційний молоток. Працює за принципом контактнолї зварки: притиснув електрод до металу, клацнув, молоток приварився до металу (струм може бути вище 100А), і товчеш.
Для порогів примінимо. Хтось тут писав про штирь який приварюється і тягнеться, ось це майже те саме тільки не пошкоджує і не перепалює металу, більш сучасно і набагато зручніше. Буду робити за день, про результати напишу.
P.S. до речі, по ходу нарив і вітчизняне обладнання яке вміє таке робити
http://www.start-drive.com.ua/article/a-106.html
ztbneo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2010, 10:58 #1447799   #19
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

Ну а гачками хтось робить у тернополі? Якісно і за розумну ціну?
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2010, 21:00 #1496869   #20
ServiceMagnit
Типово Відповідь: Ремонт вмятин магнітами

Всім привіт.Я являюсь працівником автосервісу "магніт" котрий займається ремонтом вм"ятин без покраски(м.Івано-Франківськ),на порозі вм"ятину нажаль не можливо відремонтувати гачками,поскільки там немає прямого доступу... це можливо тільки методом вварювання електродів(цим займаються покращики,рихтовщики) на машині можна вирівняти будь-яку вм"ятину окрім порогів та арок.можу надати консультацію за телефоном 094-922-86-65 або ася457-253-466

Востаннє редагував ServiceMagnit: 10.11.2010 о 21:06.
ServiceMagnit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:24.