Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


Android OS

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.03.2012, 11:17 #1892569   #1
saymon
Guest
Типово Android OS

Вчора прийшло сповіщення, так мол і так, ваша версія 3.х.х може бути оновлена. На даний момент мене і 3 версія всім влаштовує, тому питання в наступному: чи є потреба оновлюватися, всетаки мажорна версія.
Про новинки в 4 версії читав, але цікаво практичний досвід. Хтось вже оновився? Як зі зворотньою сумісністю софту? І в загальному, які враження? Підводні камені?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2012, 22:44 #1893005   #2
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

на смарті варто оновлюватись, а от з ханікомба - хз.
що за девайс? )
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2012, 23:40 #1893024   #3
saymon
Guest
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Планшет Archos 101 G9

Оновитися до 4,0,4 тіпа як рекомендується виробником, але за софт переживаю. Впринципі нічого важливого нема, але обідно буде як перестане працювати.
Мінорні версій обновляв не задумуючись, єдиний помічений косяк це злітала калібровка, за 30 секунд виправлялося повторною процедурою калібрування, а от мажорну версію якось сикотно, ібо досвіду в дроідах нуль, як відкотитися до старшої версії не знаю, прошити теж не вмію, сиди потім розбирайся.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2012, 12:00 #1894093   #4
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Я б обновив) всетаки нове то нове і не бета версія... Тай хром під андроїд вже можна буде поставити)
Рекавері робиться просто
Все решта прочитай на 4pda на останіх сторінках люди вже обновилися і пишуть про проблеми, але несумісності софту вроді немає...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (12.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2012, 12:10 #1894101   #5
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

ну я поюзав 4й ондроєд на трансформері - досить непогана річ.
з софтом проблем не найшов.
плюсів відносно ханікомба кагбе на око не помітив )
Jony зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (12.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2012, 18:49 #1894446   #6
saymon
Guest
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Глянув на 4ПДА.

Цитата после установки сэндвича у кого то стал хуже работать MX Player? у меня он почему то начал подлагивать
Цитата Скажите, у всех на четверке экран после поворота не возвращается больше в альбомное сомтояние? Только после отключения автоповорота.
Цитата После обновления перестал работать 3g стик,кто сталкивался?
Цитата Сразу после обновления поимел такую проблему, вчера весь вечер пытался подключиться.... все время пытался получить ip. сегодня вроде все ок, после выключения роутера....
Цитата Всем доброй ночи =) Вчера обновился на мороженку... Все ок, кроме того, что при чтении djvu файлов в парочке программ, система висла, и спасал софт ресет. Но это не беда, больше таких проблем нет пока что. Куда более важный нюанс - в скайпе перестал работать микрофон.
Цитата У кого нибудь есть на четверке проблеммы с тачскрином? Зависание, плохая чувствительность, малая скорость прокрутки?
Цитата После неудачной попытки перейти на сандвич, планшет виснет в режиме загрузки на переливающейся надписи АРКОС.

При попытке откатиться на 3,2,80 через рекавери меню - выдает error 221.
При обновлении ПО на сандвич через рекавери меню - наблюдаю тот же экран загрузки.
Цитата Возможно это предрассудки, но после обговления до 4 стал хуже прием GPS, народ как у вас с этим дела обстоят?
Цитата GPS нормально, только уже второй раз получаю ребут при включении 3G+GPS и старте Навителя.
Ну його нафіг
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2012, 18:53 #1894451   #7
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Оновлюватись завше тре... Нове = Добре... Тіки не треба оновлюватись прямо в сію секунду як вийшло оновлення.. Блідінг Едж це звичайно круто, но багато фейлів... Місяць почекати є сенс тобі
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2012, 23:08 #1894757   #8
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

а ще перед оновленням скинути всі кеші
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2012, 15:49 #1896856   #9
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

В загальному чув багато негативних відгуків про 4.0. Навіть сам Гугл незадоволений своїм 4-м дроїдом і планують випустити 5.0 вже восени, щоб можна було конкурувати з Він 8.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2012, 11:45 #1918503   #10
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

порівняно з 2.* та 3.*
4вірка в рази краща. По всім параметрам (енергоспоживання, швидкодія), софту і т.д.

Юзаю 4.0.4 і на смарті і на планшеті (Sensation XE + Motorolla Xoom)

реально - небо та земля порівняно з попередніми версіями. Однозначно юзати ВАРТО
Developer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2012, 18:30 #1923466   #11
saymon
Guest
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Планшет вже проданий

Прикольна, місцями, штука але в загальному користі від нього 0. Можливо десь за років 2 буде потрібен, наприклад меню в забігайлівках переглядати, або маршрути по визначних місцях прокладати. Ну, чи ще щось кльове придумають.
 
Подякував(ла):
Erleke (19.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2012, 19:49 #1923564   #12
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

та навіть і вдома реально зручніше нетбука а тим більше ноута чи в ліжку повалятися і полазити в неті\побавитися\подивитися кіно, чи на балконі посидіти на свіжому повітрі - красота
крім того вдома є 2 компа та ноут, але жінка найбільше часу проводить саме з планшетом, він легенький та зручний.

але тут вже залежить що кому треба
Developer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 09:23 #1944965   #13
linotex
 
Аватар для linotex
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Питання можливо не по темі.
Маю планшет Enot j117, бюджетна модель купив бу і всім задоволений потрібні мені функції виконує, АЛЕ мучить мене одне - немає рута. Що я тільки не попробував які тільки проги не ставив, вже щось 2-3 рази робив відкат системи і нічого. Прога каже у вас є рут а на справі ним навіть і не пахне. То може хтось стикався з таким і може хтось знає як правильно зробити рут і за одно показав як прошити планшет ібо з андроїдами тільки починаю знайомитися

Востаннє редагував linotex: 21.05.2012 о 09:35.
linotex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 09:37 #1944969   #14
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

ну купуючи такий ноунейм девайс людина свідомо йде на користування тим софтом без підтримки котрий йде у комплекті. Плюс комюніті в такого девайса навряд чи є (я маю на увазі розробницьке комюніті, і я глянув по девелоперським форумам - дійсно немає ніде і нічого), так що маєш що маєш на разі.

П.С. якщо доступний fastboot режим то думаю рута реально вручну отримати, але думаю що на такому девайсі навряд чи є фастбут режим. Для людей хто хоче отримувати з девайсів 200% перфомансу потрібно купувати девайси з найбільшим комюніті (ХТЦ, самсунг, ЛЖ, Соні, тощо)
Developer зараз поза форумом  
Подякував(ла):
linotex (21.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 09:42 #1944973   #15
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

1. Ставиш
2. Ставиш
3. Запускаєш ЕС браузер - Настройки - скролиш в самий низ і ставиш галочку Root-експлорер і дивишся чи зявиться запит від супрюзера на права.
Якщо є то все працює
Якщо ні - запостиш що тобі вилізло )))

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Developer Переглянути допис
ну купуючи такий ноунейм девайс людина свідомо йде на користування тим софтом без підтримки котрий йде у комплекті. Плюс комюніті в такого девайса навряд чи є (я маю на увазі розробницьке комюніті, і я глянув по девелоперським форумам - дійсно немає ніде і нічого), так що маєш що маєш на разі.

П.С. якщо доступний fastboot режим то думаю рута реально вручну отримати, але думаю що на такому девайсі навряд чи є фастбут режим. Для людей хто хоче отримувати з девайсів 200% перфомансу потрібно купувати девайси з найбільшим комюніті (ХТЦ, самсунг, ЛЖ, Соні, тощо)
Сам юзаю ХТЦ і рутав купу тих дівайсів - нікому не раджу звязуватись, хочете функціонал швидко, надійно і дешево - купуйте Huawei.

Востаннє редагував Jony: 21.05.2012 о 09:42. Причина: Пізніше додано
Jony зараз поза форумом  
Подякував(ла):
linotex (21.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 09:51 #1944985   #16
linotex
 
Аватар для linotex
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
1. Ставиш
Ставлячи це в мене в списку ні однієї програми не відображається пише Список приложений пуст

Додано через 58 секунд
Але щас попробую) в котрий раз...

Востаннє редагував linotex: 21.05.2012 о 09:51. Причина: Пізніше додано
linotex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 09:58 #1944993   #17
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

ми напевне різні ХТЦ юзаємо в девайсів хуавей комюніті набагато менша, відповідно менше кодерів котрі перепишуть ядра (а ядро то головне, важливіше за прошивку в цілому, в плані роботи всіх компонентів девайса та використання батареї). Я ж чітко написав, хто хоче дійсно використовувати девайс на повну - тому потрібні ті бренди що я написав, хто хоче юзати рідний софт\ядро - бере хуавеї і т.д.

Останні ХТЦ (починаючи з ВАН лінійки) анлочаться одною командою з фастбуту, хтц в плані анлока став дуже юзерфрендлі, хоча для мене не виникло проблем і з дезайр ХД2, та Сенсейшен.

А мій сенсейшен в мене зараз працює з андроід 4.0.4 та сенсом 4м з ядром переписаним повністю комюніті розробниками, завдяки ядру я при цілодобово включеному інтернеті, купі запущених сервісів, синхронізації 7ми акаунтів, аплоаді фото і відео автоматом в дропбокс і гугл одночасно і т.д. як правило до вечера маю ще 70 - 60% батареї, а ну і музика мінімум 2 години на день.

На стоковій прошивці телефон в моєму режимі використання не доживав і до вечору... а зараз можу 2 дні ходити запросто. Це - переваги популярного девайса з великим комюніті, прошивок варіантів 50+ різних 4 розробника ядер.
Developer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 10:01 #1944998   #18
linotex
 
Аватар для linotex
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
Якщо ні - запостиш що тобі вилізло )))
Ошибка! Функция не может бить виполнена на вашем устройстве!
Superuser нічого навіть не запитувався
linotex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 10:27 #1945020   #19
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Цитата:
Допис від Developer Переглянути допис
ми напевне різні ХТЦ юзаємо
ХТЦ є ХТЦ.
Купив дружині Huwei Honor и ппц прозів після всіх тих ХТЦ.
Теж 4й дроід, але ОФІЦІЙНИЙ! батарейка тримає 4 сутки і т.д. і т.п.

Цитата:
Допис від linotex Переглянути допис
Функция не может бить виполнена на вашем устройстве!
Значит девайс залочений. Шукай в інтернетах як зняти блокування.
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 10:30 #1945024   #20
linotex
 
Аватар для linotex
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
Значит девайс залочений. Шукай в інтернетах як зняти блокування.
Та те що він залочений я знав. Питаюся може хтось вміє/знає як знять це практично з будь якого девайсу крім поширених інструкцій в неті. Я тут запитався в останню чергу.
linotex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
android



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:31.