Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


енергозберігаючі технології

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.05.2016, 11:38 #2635708   #101
vector
Активний учасник
 
Аватар для vector
Типово Відповідь: енергозберігаючі технології

Цитата Ну і ще доддам, що провітрювачі бувають дорожчі і дешевші. В мене дорожчий. Його можна регулювати, тобто частково прикрити, або закрити повністю. Тому, "велика швидкість руху повітря, що викликає відчуття протягу" мені не загрожує, і ніколи не було. Та й лід у мене ніколи не намерзав "великими брилами" (взагалі, вперше про таке чую) на провітрювачі, що свідчить про те, що там відсутня точка роси
Причина відсутності намерзання, я вважаю у тому, що повітря йде шляхом найменшого опору,тобто із провітрювача до кухонної витяжки.Вмикаючи витяжку ви прискорюєте швидкість руху повітря, яке відповідньо зміщає "точку роси", яка на пряму залежить відтемператури зовнішньої.Тобто, якщо відрегулювати провітрювач на малу швидкість,(дуже малу) швидкість , та зменщити температуру на ззовні, ми добьємось замерзання конденсату, (відповідно у протилежному значенні можна запобігти утворенню конденсату, відкриваючи/закривабчи....) саме прикре те, що , мабуть добра віконна рама стала не доброю. Розмовляю із людьми, то в кого "погані вікна", то в них як правило не має проблем із провітрюванням.
Я років десять назад поставив провітрювач одної із відомих компаній,( ставиться в стіну), в кімнаті де жили його діти. Це багатодітна сімья, двох поверхові ліжка, дуже велике значення приділялось відсутністю діскомфорту .
клапан стояв над ліжком другого яруса, десь см біля 60-70. Всі проблеми які були в цій кімнаті, (пліснявілі, чорні кути,запах мочі, (бо діти пісялися)) всі питання вирішилися, бо клапан, автоматично прикриває доступ повітря, при значному зниженні зовнішньої температури.
Назву клапана не даю, щоб не розцінували за рекламу. Звісно віконні провітрювачі роблять свою роботу, а їхня ціна позволяє нехтувати їхніми мінусами. Перед любим вибором робіть дослід на те що Вам не хотять, або просто не говорять, "мінуси" (вуни є у всьому). Підіть до конкурентів, тих що можуть біль "докладніше" розповісти про "мінуси", та робіть висновки.
vector зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
колектори, опалення, сонячні батареї, термос



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:02.