Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Ринок все ставить на свої місця.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.04.2018, 21:37 #2726302   #21
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата Ти зразу приводиш якісь цитати (які я ніколи не читаю) і докази, що то "не правильне" джерело
Я тебе заставляю читати мої цитати? Проходь стороною. або занеси мене в ігнор і не читай, а не гадь з-під тишка.
Ще раз ради справедливості питаю, де я писав:
Цитата Одну секундочку: ти не віфриш, що Україну масово покидає народ?
Тикни носом, якщо я не правий щоб і тебе не називав, як декого.))))

Цитата От мені цікаво що ти почнеш казати,
.......що набридло чути одну зраду від тих, вірніше посібників тих, хто вже "стояв у руля", але того часу щось путнього зробити не получилось, бо, як завжди ..."народ не той попався"..а зараз критикує теперішню владу. Не сперечаюсь, критикувати потрібно, коли є за що (щоб не розслаблялись,,)але не лити одні помиї... і те не так, і се не так, при цьому не кажучи, що треба робити, щоб змінити ситуацію.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2018, 21:37 #2726303   #22
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
При крававому комуністичному режимі в офіційних медичних закладах було можливо вилікуватися біз копійки коштів.
ПРИНЦИПОВО НАВІТЬ БЕЗ 1 КОПІЙКИ!!!
Звісно не від раку чи цукрового діабету, але дуже багато від чого.
Зараз БЕЗКОШТОВНО взагалі ні від чого неможливо вилікуватися за допомогою офіційної медицини. В аптеках такі ціни як років 20 тому були в модних бутіках.
Безкоштовного немає нічого. Від слова зовсім.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2018, 21:42 #2726304   #23
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата 7 мільйонів це катастрофа


Не знаю чому не хоче прописуватись по часі. Дивитись з 14.47

П.с. pP_8iH1mOlA?t=14m47s

Востаннє редагував aleko2007: 01.04.2018 о 21:48.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2018, 21:49 #2726305   #24
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Безкоштовного немає нічого. Від слова зовсім.
Звісно що нема. При СРСР був перерозподіл. Частину держава видавала у вигляді зарплати, а частину сама перерозподіляла на медицину яка була безкоштовна для громадян, на армію, на допомогу чорножопим друзям які вирішили обрати соціалістичний шлях розвитку.
Згадай що нам приХватчики казали перед тим, як роздирибанити усі заводи і параходи.
На заході люди більше получають і більше витрачають бо самі (а не держава) вирішують на що тратити кошти. (я ці промови в нашій Верховній Раді чудово памятаю )
А ми після економії на армії, на медицині і усіх пільгах. після того, як заводи і параходи після совкої безгосподарності
отримали ЕФЕКТИВНОГО приватного власника опустилися до останнього місця по доходам населення і масової втечі народу з цієї країни.
Ще подібний економічний феномен є на Росії і більше такого ніде нема.

Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2018, 21:54 #2726306   #25
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

До Алєко2007
Своїми словами можеш сказати?
Ніхто твої ролики ніколи не дивиться і нудні посилання на статті не читає.

quote=Petro Ford;2726303] Від слова зовсім.[/quote]
О, до речі, а це не калька?

Востаннє редагував Ingenue: 01.04.2018 о 21:57. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2018, 22:13 #2726309   #26
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата Це подібний економічний феномен є на Росії.
Якщо тобі буде цікаво, як на росії, то почитай: http://rusjev.net/2018/04/01/putin-p...inskogo-sayta/



Цитата На заході люди більше получають і більше витрачають бо самі (а не держава) вирішують на що тратити кошти. (я ці промови в нашій Верховній Раді чудово памятаю )
А ми після економії на армії, на медицині і усіх пільгах. після того, як заводи і параходи після совкої безгосподарності
Мені чомусь дуже запам'яталась ситуація зразу після розвалу совка. На посаду першого президента НЕЗАЛЕЖНОЇ України болотувався тоді бувший партійний працівник Л.М. Кравчук. Серед його передвиборчих обіцянок була і в тому числі — пересадити весь уряд на вітчизняні!!!! автомобілі. Зразу після обрання, але ще навіть перед іногурацією хтось з кореспондентів згадав його обіцянку і задав конкретне запитання — на якому автомобілі їздить він. Відповідь по пам'яті...але близько до прямої мови була така !!! : "....я не проти, щоб наша промисловість випускала автомобілі, які б відповідали світовим взірцям.." А потім пішли приватизаційні сертифікати, які за копійки зразу ж скуповувала стара партійна номенклатура, пізніше вже дерибан між ними, потім слідуючі покоління їх же дітей почало боротьбу за переділ роздерибаненого ...і т. д .Дехто "піднявся" на "польському базарі" дехто на шоп турах до Китаю..... але це вже була мізерна частина.

Додано через 2 хвилини
Цитата Ніхто твої ролики ніколи не дивиться і нудні посилання на статті не читає.
При цьому кажучи, що я не правий))))

Востаннє редагував aleko2007: 01.04.2018 о 22:13. Причина: Пізніше додано
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2018, 22:17 #2726312   #27
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
При цьому кажучи, що я не правий))))
Це зрозуміло без додаткових картинок і роликів.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2018, 22:22 #2726313   #28
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата Це зрозуміло без додаткових картинок і роликів.
Та ти прямо Ванга, читаєш думки на відстані ))))

Ану тут вгадай:

aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ternopil1 (02.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2018, 23:25 #2726316   #29
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Бо ніхто не рахує скільки коштів треба було вкласти щоб виростити і вивчити нормального спеціаліста і грамотну людину, часто з вищою освітою.
Ніколи не розумів комуністів, які сприймають людину як деякий вирощений продукт, який оцінюється сумою нібито вкладених в нього грошей.

Я народився в Україні, освіту здобув теж тут, живу і буду жити теж тут. Але абсолютно не почуваю себе в цьому винуватим.

Саме смішне в тому, що про відтік кадрів найбільше люблять розказувати топ-чинуші, діти яких вчаться і живуть за кордоном, самі вони мають подвійне-потрійне громадянство (на всякий пожарний) а самі у своєму житті не працювали майже зовсім.

Україна у всій своїй красі.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (02.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 05:16 #2726324   #30
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Я на хвилинку прикинув в голові своїх знайомих, однокласників, сусідів. Третина однокласників працює не в Україні. Серед сусідів теж практично в кожній 3 сім'ї хтось закордоном. По глухих селах взагалі плачевна ситуація - залишились одні старі і діти.
Так я і не заперечую шо виїзджають, просто я не вважаю шо то погано

В мене такий погляд на ці речі, світ глобалізується, і в середньостроковій перспективі розділення доходів, рівня життя і достатку буде не територіальне, а за культурним розвитком і навиками.
Тобто ті хто, наприклад, хороші інженери - вони будуть і в африці отримувати багато, а якщо ти чорноробочий - тобі і в США буде тяжко кінці з кінцями звести (хоча в принципі так є і зараз, але як на мене буде тільки поглиблюватись).

Ну і Україна, це далеко не перща країна яка таке переживає і переживала, от на початку століття була массова міграція з європи в Америку, прямо зараз вже років 10 йде міграція з країн нових членів євросоюзу в західну європу, почитайте як колись Ірландія мігрувала Та випадків купу.
Ну і якщо ти хороший спеціаліст, або принаймні на шляху до того - то тобі це тільки на руку, не важливо чи ти збираєшся залишатись в Україні чи теж будеш пробувати попрацювати де інде. А якщо ти чорноробочий без освіти і амбіцій, то тобі в будь-якому випадку лишається тільки нити і закликати до того шо "всьо атабрать і паділіть"

Востаннє редагував vanco2: 02.04.2018 о 05:22.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 07:16 #2726326   #31
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Тю. Так ніхто з цим не сперечається. Мова про те, що це стає вже проблемою для нас. Держава Україна витрачає ресурси на підготовку працівника, який потім їде закордон.
Це не було проблемою поки не було настільки масовим
Я хз. так прикинув собі що в моєму конкретно випадку на мене витратила держава і не можу пригадати, ну можливо ще до класу третього щось тратилась а далі за все було заплачено з кишені батьків/моєї...
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 07:32 #2726328   #32
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Я хз. так прикинув собі що в моєму конкретно випадку на мене витратила держава і не можу пригадати, ну можливо ще до класу третього щось тратилась а далі за все було заплачено з кишені батьків/моєї...
Серйозно? Твої батьки платили зарплату вчителям, за ел. енергію і опалення школи, оплачувати кожен візит педіатру і т. д.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (02.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 08:31 #2726329   #33
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так я і не заперечую шо виїзджають, просто я не вважаю шо то погано

В мене такий погляд на ці речі, світ глобалізується, і в середньостроковій перспективі розділення доходів, рівня життя і достатку буде не територіальне, а за культурним розвитком і навиками.
Тобто ті хто, наприклад, хороші інженери - вони будуть і в африці отримувати багато, а якщо ти чорноробочий - тобі і в США буде тяжко кінці з кінцями звести (хоча в принципі так є і зараз, але як на мене буде тільки поглиблюватись).

Ну і Україна, це далеко не перща країна яка таке переживає і переживала, от на початку століття була массова міграція з європи в Америку, прямо зараз вже років 10 йде міграція з країн нових членів євросоюзу в західну європу, почитайте як колись Ірландія мігрувала Та випадків купу.
Ну і якщо ти хороший спеціаліст, або принаймні на шляху до того - то тобі це тільки на руку, не важливо чи ти збираєшся залишатись в Україні чи теж будеш пробувати попрацювати де інде. А якщо ти чорноробочий без освіти і амбіцій, то тобі в будь-якому випадку лишається тільки нити і закликати до того шо "всьо атабрать і паділіть"
Тобто робочі майданили, щоб їм було важко звести кінці з кінцями?
Наскільки пригадую, однією з претензій, було саме те, що доводиться по світу тинятись.
Що розпадаються сім’ї.
Ти дивишся виключно зі своєї дзвінниці, бо пощастило, постарався, чи мав хист, аби потрапити у сферу діяльності, що користується попитом.
Можна не паритись де жити, з любого куточка світу отримаєш зп в ує.
Але мільйони людей не те, що не вміють заробити в інтернеті, досі його, як слід, не освоїли і вже не зможуть.
Не всім дано бути інженерами та айтішниками.
І ті що копають ями, мішають бетон, розробляють курятину, прибирають чужі квартири, хотіли б прийти ввечері до свого дому, своєї дружини, чоловіка, дітей, а не на койкомісце в бараку.

Додано через 23 хвилини
Якщо це нормальне явище, не треба було називатись патріотами, махати вітчизняними прапорами, заливати про світле майбутнє для всіх.
Треба було так і казати, що шукаєте, де глибше і вимагаєте можливостей туди легально звалити.
Що кожен сам за себе і хай вигрібає, як зможе.

Востаннє редагував Ingenue: 02.04.2018 о 08:55. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 08:47 #2726333   #34
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так я і не заперечую шо виїзджають, просто я не вважаю шо то погано

В мене такий погляд на ці речі, світ глобалізується, і в середньостроковій перспективі розділення доходів, рівня життя і достатку буде не територіальне, а за культурним розвитком і навиками.
Тобто ті хто, наприклад, хороші інженери - вони будуть і в африці отримувати багато, а якщо ти чорноробочий - тобі і в США буде тяжко кінці з кінцями звести (хоча в принципі так є і зараз, але як на мене буде тільки поглиблюватись).

Ну і Україна, це далеко не перща країна яка таке переживає і переживала, от на початку століття була массова міграція з європи в Америку, прямо зараз вже років 10 йде міграція з країн нових членів євросоюзу в західну європу, почитайте як колись Ірландія мігрувала Та випадків купу.
Ну і якщо ти хороший спеціаліст, або принаймні на шляху до того - то тобі це тільки на руку, не важливо чи ти збираєшся залишатись в Україні чи теж будеш пробувати попрацювати де інде. А якщо ти чорноробочий без освіти і амбіцій, то тобі в будь-якому випадку лишається тільки нити і закликати до того шо "всьо атабрать і паділіть"
А ще завдяки трудовій міграції будуть країни з молодими енергійним працездатним населенням і країни-доми перестарілих. І ти ж розумієш, що останні не матимуть шансів вийти на +/- нормальний рівень бо їм постійно треба буде всі ресурси витрачати на годування пенсіонерів.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (02.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 08:51 #2726334   #35
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А ще завдяки трудовій міграції будуть країни з молодими енергійним працездатним населенням і країни-доми перестарілих. І ти ж розумієш, що останні не матимуть шансів вийти на +/- нормальний рівень бо їм постійно треба буде всі ресурси витрачати на годування пенсіонерів.
Яке йому діло до цього?
Якщо це особисто його не торкнеться.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 09:04 #2726337   #36
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

А-а-а, мені Ingenue вже другий пост відплюсувала. Я перетворююсь з порохобота в зрадофіла???
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (02.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 09:18 #2726339   #37
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата А-а-а, мені Ingenue вже другий пост відплюсувала. Я перетворююсь з порохобота в зрадофіла???
Думаєш, що це щоб тобі догодити..? Ні, це лише щоб Ванко "насолити"
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 09:27 #2726340   #38
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А-а-а, мені Ingenue вже другий пост відплюсувала. Я перетворююсь з порохобота в зрадофіла???
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Думаєш, що це щоб тобі догодити..? Ні, це лише щоб Ванко "насолити"
Мені ніколи не шкода подяки, якщо є за що.
Навіть багато з тих, хто мене недолюблюють- це можуть підтвердити.
Тобі не лайкою, бо ще нічого мудрого за всі роки тут від тебе не чула .

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А-а-а, мені Ingenue вже другий пост відплюсувала. Я перетворююсь з порохобота в зрадофіла???
Ану помацай, крила ростуть, чи роги?)

Востаннє редагував Ingenue: 02.04.2018 о 15:29. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 09:29 #2726343   #39
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата Тобі не лайкою,
Якось постараюсь пережити ))))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 09:35 #2726350   #40
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Якось постараюсь пережити ))))
У мене не було мети тебе цим добити, живи собі, звісно.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:21.