Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.12.2008, 16:17 #785606   #21
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Казка
99% майже нереально а більше 90 буває тільки при ідеальних умовах
блін введи в гуглі два слова - конденсаційний котел! ти побачиш цифру 107-109 ККД
Не тра лякатись що придумал Вічний двигун. Просто підрахунки тепловідбору рахуть "якось по свойму" - . Насправді там рідні 99% через конденсування пару відходящих газів. При конденсації виділяється відносто немала енергія адже змінюється агрегатний стан речовини. Дальше гугляй - напрямок тобі вказав.
І ще якщо б в якогось імпортного котла не було хоча б 91% ККД - про нього б ніхто можливо так і недізнався б. Лише рідні КЧМи Проскуровці і т.д. мають нижчі коефіцієнти ККД.

Востаннє редагував pomka: 31.12.2008 о 16:29.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 16:31 #785611   #22
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
а я взагалі буду електроопалення в будинку ставити...не хочу бавитися з газом (дорого і газ дорощає швидше за світло)...
А ти думаєш електрика в ціні на місці буде стояти? це раз, по друге йде її більше, і в загальному на газі всеодно економія, то що потратись зпочатку треба більше, але за кілька років відіб’єш. Ну а по-третє виключили наприклад світло зимою, чи буря була, дерево на проводи впало чи просто снігу багато нападало і проводи обірвало і шо дальше Здраствуй жопа новий год ?
songo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pomka (31.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 16:38 #785623   #23
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
порадь щось хороше...
пальці будуть боліти коли все надрукую. Є сейозні наміри поставити опалення - приходь - зможу багато що порадити. І не забудь будь-ласка креслення помешкання де має бути опалення. Вибір котла - це далеко не все що потрібно вибирати в опаленні - тому буду радий зустрічі.
Заходь 2-3 число або вже після 8 по вул. Танцорова 20. Роман.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 16:38 #785624   #24
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

а можна подумати сучасны котли газовы без свытла будуть робити...
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dinara (08.05.2009), fdever (27.05.2009), Vadimko (31.12.2008), vanco2 (14.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 16:41 #785625   #25
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
блін введи в гуглі два слова - конденсаційний котел! ти побачиш цифру 107-109 ККД
Не тра лякатись що придумал Вічний двигун. Просто підрахунки тепловідбору рахуть "якось по свойму" - . Насправді там рідні 99% через конденсування пару відходящих газів. При конденсації виділяється відносто немала енергія адже змінюється агрегатний стан речовини. Дальше гугляй - напрямок тобі вказав.
І ще якщо б в якогось імпортного котла не було хоча б 91% ККД - про нього б ніхто можливо так і недізнався б. Лише рідні КЧМи Проскуровці і т.д. мають нижчі коефіцієнти ККД.
І що, мені вирититим хто пиге КПД 107%?
Все що мені було цікаво я вже нагуглив, звичайні сучасні котли до 90%, а конденсаційні в ідеальних умовах(відповідна зовнішня температура, відповідна внутрішня температура і тп) більше 90, але не постійно, і не 99
Думаю пр розразунказх треба таки середє реальне значення кпд враховувати, а не епізодичне чи нафантазоване маркетологами
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 16:47 #785628   #26
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
І що, мені вирититим хто пиге КПД 107%?
Все що мені було цікаво я вже нагуглив, звичайні сучасні котли до 90%, а конденсаційні в ідеальних умовах(відповідна зовнішня температура, відповідна внутрішня температура і тп) більше 90, але не постійно, і не 99
Думаю пр розразунказх треба таки середє реальне значення кпд враховувати, а не епізодичне чи нафантазоване маркетологами
мдя.... це себто в європі вони дають 92 і 98 % відповідно а для нас вони можуть давати набагато менше?. О і дай силку де пише про імпортні котли до 90% ККД!
При яких умовах конденсатніки можуть давати найбільший ККД мені відомо і це майже не залежить від зовнішнії температури (якщо вона не вища 10-15 С на вулиці). І якщо система норм розрахована то вона може ПОСТІЙНО давити сталий високий ККД (окрім приготуання гар. води.)
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 16:49 #785632   #27
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
а можна подумати сучасны котли газовы без свытла будуть робити...
для такого випаду можна придумать якийсь акумулятор а от з електроопалення буде важче - там вже тра генератора!
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 16:50 #785634   #28
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Опалення на електроконвекторах в моїх родичів. Будинок в них схожий з моїм, нормально утеплений. В зимові місяці опалення натягує 1200-1500 квт. за місяць. Тарифікація в них по двойному тарифу - день/ніч.

В ліміт газу мінімальний все-рівно не впишуся. А по більших тарифах за газ ціна за опалення будинку в місяць буде доходити до 500-700 грн - це при нинішніх цінах.
А скільки 1500 кіловат електроенергії коштує?
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 17:10 #785654   #29
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

22 коп денний тариф і 17 коп нічний...
тобто за такий обсгя в середньому десь 300 грн. (враховуючи нічне і денне споживання)
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 17:42 #785670   #30
WakS
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від Andriy7 Переглянути допис
Скільки в середньому в місяць йде кубів або грошей на опалення 60 кв метрів (2 кімн квартира) в зимовий період.
В листопаді спалив 200 кубів.
WakS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andriy7 (31.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 17:55 #785673   #31
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

про багатотарифний лічильник:
якщо конвектори то мінімум зручнсті адже основна температура приміщення повина бути нагрітою вночі (бо дешевше вночі) а так як втебе конвектори то про ніяке накопичення енергії неможе бути. відповідно потрібно вночі терпіти високу температуру (а вночі хочеться прохолодніше (не для всіх ) ) і відповідно вдесь А особливо ввчечарі коли збираєшся посидіти біля телевізора буде неприємна прохолода бо ж економія. І на рахунок конвекторів - повітря буде сухе ( адже конвектори сильно висушують приміщення ( це можна оспорити - просто мені говорили!).
І ще
Цитата В зимові місяці опалення натягує 1200-1500 квт. за місяць
тоді по
Цитата 1кВ ел енергії = 1 Кв тепла (закон збереження енергії)
1 куб газу = 10 Кв телпа (середній показник)
газ котел має 92% ККД (окрім конденсаційних - вони мають 99%)
получається що в зимовий місяць газу вони повинні напалити не більше 180 куб.* 5 зимових місяців = 1000 кубів + 1/2 на літні місяці = 1500 а це ще по 47 коп ( по мому)
...тоді
180* 0,48 = 90 грн. коли твоя електрика 300+ грн.

В кращому випадку втрачати більше 200 грн і відчувати дискомфорт по температурі! Моя думка варто переглянути підлючення газу. А на рахунок конвектора то можна замість повноцінного опалення можна також поставити газові конвектори і зекономити вищезгадані 25 тис грн.!
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 20:22 #785752   #32
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

витрати по газу у двохкімнатній квартирі 55 кв. м. при підтриманні температури 20-22 С - від 220 до 300 кубів в місяць в зимовий період
Alfasoft зараз поза форумом  
Подякували 3:
Andriy7 (01.01.2009), Dinara (08.05.2009), pomka (01.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2009, 09:33 #785851   #33
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Alfasoft Переглянути допис
витрати по газу у двохкімнатній квартирі 55 кв. м. при підтриманні температури 20-22 С - від 220 до 300 кубів в місяць в зимовий період
незнаю скільки то в кубах але наші працівники оплачуть 40-70 грн/міс макс за газ в зимовий період!
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2009, 10:03 #785855   #34
Rusl
 
Аватар для Rusl
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Alfasoft Переглянути допис
витрати по газу у двохкімнатній квартирі 55 кв. м. при підтриманні температури 20-22 С - від 220 до 300 кубів в місяць в зимовий період
Якщо в те стоять старі вікна і вони виходять в поле де дме холодний вітер то можна погодитись.
В мене в 2-х кімнатній квартирі зимою накручує максимум 100 кубів газу - це 30 грн. по старих розцінках (ціна газу з грудня піднялась десь до 40-45 коп.). А літом в середньому 20-30 кубів на газову плитку і підігрів води.
Rusl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andriy7 (01.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2009, 10:14 #785861   #35
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

pomka який ККД газовий конвекторів? який розхід газу в порівнянні з газовими котлами на одну і ту саму площу опалення?
+ відлякує те, що на кошний конвектор в кімнаті потрібно довбати дирку на вулицю...

В нас на залізниці на деяких станціях таке опалення (скажу вигляд не найкращий).
Враховуючи, що в мене 7 кімнат - то буде 7 дирок в стінах...
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2009, 11:28 #785887   #36
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Rusl Переглянути допис
Якщо в те стоять старі вікна і вони виходять в поле де дме холодний вітер то можна погодитись.
В мене в 2-х кімнатній квартирі зимою накручує максимум 100 кубів газу - це 30 грн. по старих розцінках (ціна газу з грудня піднялась десь до 40-45 коп.). А літом в середньому 20-30 кубів на газову плитку і підігрів води.
вікна тут ні причому... такий розхід зумовлений іншими причинами:
1) маленька донечка, для якої потрібно підтримувати вищезазначену мною температуру
2) щоденне купання донечки
Alfasoft зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2009, 14:09 #785944   #37
Andriy7
Banned
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Rusl Переглянути допис
Якщо в те стоять старі вікна і вони виходять в поле де дме холодний вітер то можна погодитись.
В мене в 2-х кімнатній квартирі зимою накручує максимум 100 кубів газу - це 30 грн. по старих розцінках (ціна газу з грудня піднялась десь до 40-45 коп.). А літом в середньому 20-30 кубів на газову плитку і підігрів води.

Який котел стоїть? хто ставив опалення?
Andriy7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2009, 16:52 #786008   #38
Rusl
 
Аватар для Rusl
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від Andriy7 Переглянути допис
Який котел стоїть? хто ставив опалення?
котел Комбітек від фірми Сенйор діваль. Працює вже третій рік - проблем наразі ніяких.
А ставили мені з фірми назва вроді "Вода і тепло" шо знаходиться на Шота Руставеллі - навпроти церкви
Rusl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2009, 18:24 #786046   #39
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Хочу ставити автономне опалення і таке питання - зараз дають дозвіл на автономне чи ні і скільки зараз коштує (приблизно, на 36 кв.м. (однокімнатна) )? У мене квартира у старій 9-поверхівці.
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2009, 18:42 #786055   #40
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Хочу ставити автономне опалення і таке питання - зараз дають дозвіл на автономне чи ні і скільки зараз коштує (приблизно, на 36 кв.м. (однокімнатна) )? У мене квартира у старій 9-поверхівці.
дозволів зара недають, тим більше взимку. Чекає весни і "дива"
Кинь на мило babooo@bk.ru план квартирки і отримаєш розрахунок - буш більш-менш орінтуватись!
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:05.