Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Цегла чи піноблок.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.08.2010, 22:02 #1437348   #81
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Цитата:
Допис від skot Переглянути допис
Закінчив встановлення фундаменту. Хочу починати коробку. Звичайно обрав цеглу. В пошуках нормальних майстрів (ціна- якість)). Може хто знає приблизну ціну кладки куба в нашому регіоні?
в мене завтра закінчують коробку. мої майстри беруть 80 грн за куб, без підсобки. але то досить дешево. є ще бригади - вони забивають в метраж і підсобників - там від 140 і вище... але є нюанси - в результаті може дорожче вийти
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2010, 23:23 #1437421   #82
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
А як нарахунок ПОРОТЕРМУ, хтось вже будував з цієї цегли, як по грошах виходить,і звичайно як характеристики, така ж міцність як у звичайної цегли, чи ні. Наприклад мені на перший погляд здається що по теплозберігання має бути хорошим, а як насправді. Бачив з такої цегли збудований будинок навпроти фабрики ТЕРРА. А в Польщі дуже багато таких будинків. Може це якраз саме те, мікс блока з цеглою?
Напевно це проста цегла,тільки більшого розміру.В нас колись тоже з такої будували,тільки вона мала менше отворів і вони були більші.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2010, 19:59 #1437921   #83
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
в мене завтра закінчують коробку. мої майстри беруть 80 грн за куб, без підсобки. але то досить дешево. є ще бригади - вони забивають в метраж і підсобників - там від 140 і вище... але є нюанси - в результаті може дорожче вийти
де ж ти знайшов таких майстрів за 80грн.?
самі дешевші в Тернополі, що я нарив, то це 120грн. + підсобка.
skot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2010, 20:40 #1437981   #84
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Цитата:
Допис від skot Переглянути допис
де ж ти знайшов таких майстрів за 80грн.?
самі дешевші в Тернополі, що я нарив, то це 120грн. + підсобка.
Місця тре знати )) З сусіднього села. Та й вони на розхват. То з міста люди нічого не вміючи деруть ціни, а вже потім - якість...
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 17:21 #1450587   #85
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

[QUOTE=NikolayII;1424808]тепер у мене інша дилема, газоблок чи піноблок. піноблоки виробляють всі кому не лінь, і прослідкувати якість КОЖНОГО блоку практично не можливо. а от газоблоки АЕРОК ідуть з заводу, де постійний контроль якості. але на газоблок піде хмара арматури, бо по їхній технології арматура ложиться на перший, кожен четвертий і кожен ряд перед і після вікон дверей і перекриттів. і ложиться на спецклей.... може все ж таки перемацати кожен піноблок і бути спокійним?недавно бачив одного виробника, так у нього на одній палеті переломані на половину 6 блоків, і по кольору нагадують більше пісок ніж цемент, а ще взяв один сколотий кусочок, так спокійно розтер його між пальцями. напевне поганий блок...
Хто порадить як правильно вибрати піноблок і по яким характерним ознакам, тому, що це будинок, і зовсім не хочеться, щоб він розсипався...[/QUOTE

Деякі рекомендації при покупці піноблока. Дивіться де купуете це хлів, підвал чи взагалі незнати що умови в якіх їх виробляють. Дивілься що купуете. В руки беріть не тижневий блок а той що простояв місяць. Постійте подивіться на заміс якщо дадуть на куб пінобетону 400кг цементу марки 500. Подивіться на якість піска який йде в розчин, він мае бути світлим без глини, найліпщий з капустинців там багато кварцу. Попитайте чи можуть дати паспорт піноблоку і згідно чого той паспорт виписують мае бути результати аналізів лаболаторії. Мусово накладну і паспорт на блоки. Блоки марки Д600- 700 в сухому стані плавають в воді. Цих рекомендацій буде досить щоб вибрати гарні блоки по якості. Сколи на кутах допустимі але дивіться чи це скол чи розсипалось бо цемент економлять. вага мае бути 26-27 кг розмруі 20-30-60
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2010, 22:33 #1455124   #86
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Деякі рекомендації при покупці піноблока. Дивіться де купуете це хлів, підвал чи взагалі незнати що умови в якіх їх виробляють. Дивілься що купуете. В руки беріть не тижневий блок а той що простояв місяць. Постійте подивіться на заміс якщо дадуть на куб пінобетону 400кг цементу марки 500. Подивіться на якість піска який йде в розчин, він мае бути світлим без глини, найліпщий з капустинців там багато кварцу. Попитайте чи можуть дати паспорт піноблоку і згідно чого той паспорт виписують мае бути результати аналізів лаболаторії. Мусово накладну і паспорт на блоки. Блоки марки Д600- 700 в сухому стані плавають в воді. Цих рекомендацій буде досить щоб вибрати гарні блоки по якості. Сколи на кутах допустимі але дивіться чи це скол чи розсипалось бо цемент економлять. вага мае бути 26-27 кг розмруі 20-30-60
Дякую за рекомендації, але я вже схилився до Київського газоблоку з заводу АЕРОК по 540 грн за куб з доставкою. не дуже хочу зв"язуватись з всякими непевними конторами по виробництву невідомо яких піноблоків. візьму напевне якісний товар і по більшості характеристик ліпше за піноблок. я вже дуже багато чого перещупав і перечитав і напевне вибрав стіновий матеріал. саме головне що він міцніший за піноблок в рази, і паропроникність в нього ліпша, а про утеплення я придумав теплоізоляційну штукатурку в 3 см. і ніякого пінопласту.
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2010, 20:16 #1455839   #87
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Цитата:
Допис від NikolayII Переглянути допис
Дякую за рекомендації, але я вже схилився до Київського газоблоку з заводу АЕРОК по 540 грн за куб з доставкою. не дуже хочу зв"язуватись з всякими непевними конторами по виробництву невідомо яких піноблоків. візьму напевне якісний товар і по більшості характеристик ліпше за піноблок. я вже дуже багато чого перещупав і перечитав і напевне вибрав стіновий матеріал. саме головне що він міцніший за піноблок в рази, і паропроникність в нього ліпша, а про утеплення я придумав теплоізоляційну штукатурку в 3 см. і ніякого пінопласту.
наскільки мені відомо, в стіні з газоблоку, вирубуєш двері за 15хв. сокирою. Ну і що ж це за матеріал!?
"МОЙ ДОМ- МОЯ КРЕПОСТЬ!"
skot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2010, 22:29 #1455998   #88
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Цитата:
Допис від skot Переглянути допис
наскільки мені відомо, в стіні з газоблоку, вирубуєш двері за 15хв. сокирою. Ну і що ж це за матеріал!?
"МОЙ ДОМ- МОЯ КРЕПОСТЬ!"
За 15 хв? НЕ впевнений. Робочі рубали двері в піноблоці. просили 70 гр. За годину попросили ще 50 або самі дорубуйте
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2010, 19:58 #1468084   #89
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Цитата:
Допис від skot Переглянути допис
наскільки мені відомо, в стіні з газоблоку, вирубуєш двері за 15хв. сокирою. Ну і що ж це за матеріал!?
"МОЙ ДОМ- МОЯ КРЕПОСТЬ!"
ХА-ХА, розсмішив!!!!!!!!!!!
Якщо хтось захоче до тебе зайти, то є вікна, які можна вибити навіть без сокири, двері, в яких замок протистоїть злоію від 15 до 40 секунд, також дах і т.д. якщо захочуть знайти спосіб, знайдуть. і будеш з МІЦНИМИ цегляними стінами але... а сукупну різницю в будівництві з цегли і газоблоку можна вкласти в будь-що інше)))
Тим більше якщо притримуватись технології, то кожен третій, також ряд під вікнами армуються арматурою, то ще і болгарку прийдеться брати!!!!!
З газоблоку будувати легше швидше і дешевше!!!
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2010, 15:48 #1472428   #90
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Добудовував ганок до хати, поки що лише перший поверх залитий. Будував з кримського ракушняка м25. Будували лише я і батько. висота 2,5 м три стіни - 11 м загальною довжиною. 1 двері 1*2 м грубо і вікно 1,4*1,8 м.
При тому що батько не муляр а я лише на підсобці. То на один поверх з залиттям перемичок над вікном і дверми, монтування опалубки, зварювання залізної основи під бетон і залиття бетону між поверхами пішло тиждень часу. повних 6 днів. З яких на саме будівництво десь половина часу.
Стіни міцні, теплоізоляція краща за цеглу. Ціна приблизно та сама що і цегли. А швидкість будування більша в рази.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Igor_ko (18.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2011, 17:23 #1690432   #91
digital
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
в мене завтра закінчують коробку. мої майстри беруть 80 грн за куб, без підсобки. але то досить дешево. є ще бригади - вони забивають в метраж і підсобників - там від 140 і вище... але є нюанси - в результаті може дорожче вийти
Які ціни на сьогодні? Шукаю майстрів.
digital зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2011, 18:45 #1690475   #92
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Цитата
Допис від digital Переглянути допис
Які ціни на сьогодні? Шукаю майстрів.
цегла не знаю, але недавно вони мурували з каменю септік - то 140 грн за куб. підсобники - 120 грн в день.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2011, 08:32 #1690786   #93
zap21mischa
 
Аватар для zap21mischa
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Пару років тому в знайомого вимурували курятник із піноблоків а цього року зносили бо він хоче построїти гараж і кухеньку так думали що легко буде валити ніфіга два дні валили різали болгаркою по кусках з цеглою таких проблем би не було!
zap21mischa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 13:13 #1700117   #94
HotUkrainianBoy
 
Аватар для HotUkrainianBoy
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Цікавить почути думки на рахунок будівництва гаражу з сендвіч панелів!?! З очевидних плюсів це вартість самого будівництва, швидкість по-будови, низькі тепло втрати! а мінуси ну поки що не надибав!
HotUkrainianBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 23:55 #1700513   #95
contras552
Banned
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Цитата:
Допис від HotUkrainianBoy Переглянути допис
Цікавить почути думки на рахунок будівництва гаражу з сендвіч панелів!?! З очевидних плюсів це вартість самого будівництва, швидкість по-будови, низькі тепло втрати! а мінуси ну поки що не надибав!
Я як на рахунок міцності\надійності. Чи може в них можна вирізати диру ножовкою, і заходь в гараж, роби що хочеш?...
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2011, 20:02 #1705047   #96
Skinny)
Активний учасник
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Я недавно натрапляв на таку цікаву інфу, що на ці всякі блоки фірми дають гарантію на 20 чи 30 років, не більше. Якось насторожило...
Skinny) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2011, 20:49 #1705086   #97
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Цитата
Допис від Skinny) Переглянути допис
Я недавно натрапляв на таку цікаву інфу, що на ці всякі блоки фірми дають гарантію на 20 чи 30 років, не більше. Якось насторожило...
Джерело інфи? Чому цифра не 5-10? Якесь не зрозуміле. Всякі блоки то які. Гарантію на шо? на руйнування?
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2011, 00:07 #1705281   #98
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Якщо вибирати між піноблоком.та газоблоком,то останній кращий.Їх виготовляють на заводах,вони проходять термообробку. Піноблокам довіряти можна хіба заводським,але зачасту такі штуки роблять вуйки у гаражі.Запінив суміш,розіляв по формах,підсохло і йди ся будуй.Скільки воно простоїть,ніхто незнає.Навіть сам вуйкокорпорейшн.
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2011, 04:48 #1705868   #99
123ua123
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

ПІНОБЛОК
1 розмір піноблока 60 на 30 см (14 грн) а розмір цегли цегли за 1.4 грн?
2 1 піноблок це - 14 рядів цегли - економія на клею та матеріалу
3 вага піноблока та цегли обинакова
4 теплоємність піноблока краща
і головне НЕ ПЛУТАЙТЕ ПІНОБЛОКИ ТА ПІНОПЛАСТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
123ua123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2011, 16:28 #1706173   #100
contras552
Banned
Типово Відповідь: Цегла чи піноблок.

Цитата
Допис від 123ua123 Переглянути допис
1 піноблок це - 14 рядів цегли ...
Шо за брєд?
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:07.