Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Воля» (Odeko-Dilines)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.06.2010, 10:32 #1355336   #101
HalfElf
 
Аватар для HalfElf
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
І так завжди, коли якісь проблеми, то у них телефон постійно зайнятий. Так обурені люди і розійшлися.
Коли пропадає нет не в одної людина, а в багатьох, то всі пробують дозвонитися до провайдера. От і виходить, поки одному обуреному клієнту пояснюють, що сталося, десятки і сотні інших злються, що телефон постійно зайнятий. Ще й дзвонять різні люди, одні з розумінням поставляться до проблеми, подякують за відповідь, а хто накричить і обматюкає. При таких умовах праці пора диспетчерам молоко за шкідливість видавати

П.С. Спасибі за швидке (12 годин без нету, то що смертельно? без води людина набагато довше протримується) вирішення проблеми.
HalfElf зараз поза форумом  
Подякував(ла):
StealZ (02.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2010, 10:48 #1355355   #102
SharpKnife
 
Аватар для SharpKnife
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата Kyzmi4ok
Була проблема на головному обладнанні, адміни працювали пів ночі щоб це зробити, зявився
Це добре, але бажано щоб хтось іще відповідав людям на телефонні дзвінки. Принаймі у робочий час. Ігнорування проблем клієнтів то не дуже добре . Не всі люди стрілялки бавляться в мережі, дехто працює і саме тому треба знати на яку довгу затримку варто розраховувати.

Додано через 6 хвилин
Цитата Коли пропадає нет не в одної людина, а в багатьох, то всі пробують дозвонитися до провайдера. От і виходить, поки одному обуреному клієнту пояснюють, що сталося, десятки і сотні інших злються, що телефон постійно зайнятий.
Диспетчери просто вибивають вхідні дзвінки , бо спочатку йде довгий гудок, а потім короткі. Після цього телефонна трубка взагалі знімається, щоб не турбували.

Востаннє редагував SharpKnife: 02.06.2010 о 10:48. Причина: Пізніше додано
SharpKnife зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2010, 11:38 #1355433   #103
gujda
 
Аватар для gujda
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
Це добре, але бажано щоб хтось іще відповідав людям на телефонні дзвінки. Принаймі у робочий час. Ігнорування проблем клієнтів то не дуже добре . Не всі люди стрілялки бавляться в мережі, дехто працює і саме тому треба знати на яку довгу затримку варто розраховувати.

Додано через 6 хвилин

Диспетчери просто вибивають вхідні дзвінки , бо спочатку йде довгий гудок, а потім короткі. Після цього телефонна трубка взагалі знімається, щоб не турбували.
коли телефонний дзвінок вибиває або зайнятий, значить лінії всі зайняті.
gujda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2010, 11:39 #1355435   #104
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Дивний народ в нас, пропав інтернет, всі ломанулися звонити, ну це зрозуміло, але якшо навіть в абон відділі сидить 2 чоловік, то вони фізично не в змозі відповісти на 10 звінків за хвилину. Коли скидається виклик - то це настройка АТСки шоб не перегружати лінії. Мабуть повторюся ще раз, якщо ваш заробіток залежить від інтернету слід мати резервний канал, від будь-якого іншого провайдера, навіть лімітований, він може простояти рік часу, але виручить коли основний канал впаде.
LeoN зараз поза форумом  
Подякували 2:
gujda (02.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2010, 20:08 #1357320   #105
Beryla
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Після проблем з обладнанням якість інтернету значно погіршилась особливо в період з 19:00 до 00:00 сторінки ледь заватажуються це при пакеті 10/10 Мбіт. Просто ЖАХ.
Beryla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2010, 20:48 #1357372   #106
DFX
 
Аватар для DFX
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

взагалі щось непереносиме
в мене http://speedtest.net показує 512 кілобіт
DFX зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2010, 09:49 #1357752   #107
Frankenstein
Типово Re: Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від DFX Переглянути допис
взагалі щось непереносиме
в мене http://speedtest.net показує 512 кілобіт
Тариф який? В мене вчора аналогічно було, тариф "Літо 2010 Home №2".
Додзвонився на 514111, порадили написати, при можливості зняти декілька скріншотів з http://speedtest.net/. Прислав їм результати чотирьох замірів, де лише на одному була нормальна швидкіть.
Отримав відповідь - стандартна відписка.
Цитата Надана Вам швидкість відповідає обраному тарифному планові.
Усі технічні проблеми, які виникли 1 червня на магістральному обладнанні, усунені.
Обладання, до якого Ви підключені, працює справно.
Зараз пробую додзвонитися, про результат розкажу.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Мабуть повторюся ще раз, якщо ваш заробіток залежить від інтернету слід мати резервний канал, від будь-якого іншого провайдера, навіть лімітований, він може простояти рік часу, але виручить коли основний канал впаде.
Ось тільки це і виручає. Маю мінімальний лімітований пакет від Інтертелекому. На відміну від місцевих провайдерів, не було жодної проблеми за 2 роки використання.

Додано через 9 хвилин
Додзвонився. Як це не дивно, але швидко.
Нічого нового вони не сказали. Тільки додали, що немає поки що цілодобової підтримки (про що сам знаю), і ввечері вони перевірити не можуть.

Востаннє редагував Frankenstein: 04.06.2010 о 09:49. Причина: Пізніше додано
Frankenstein зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2010, 11:59 #1357959   #108
DFX
 
Аватар для DFX
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата Тариф який? В мене вчора аналогічно було, тариф "Літо 2010 Home №2".
Додзвонився на 514111, порадили написати, при можливості зняти декілька скріншотів з http://speedtest.net/. Прислав їм результати чотирьох замірів, де лише на одному була нормальна швидкіть.
Отримав відповідь - стандартна відписка.
тариф "Літо 2010 Home №3".
DFX зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2010, 12:34 #1358012   #109
Frankenstein
Типово Re: Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від DFX Переглянути допис
тариф "Літо 2010 Home №3".
Мої співчуття. Взагалі, якщо набереться хоча б десяток незадоволених клієнтів, які готові відірвати зад від стільця, то Ділайнс можна змусити дещо зробити.
Frankenstein зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2010, 14:41 #1358145   #110
Kyzmi4ok
Don't worry!
 
Аватар для Kyzmi4ok
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
Диспетчери просто вибивають вхідні дзвінки , бо спочатку йде довгий гудок, а потім короткі. Після цього телефонна трубка взагалі знімається, щоб не турбували.
Дай Бог щоб ти колись посидів за телефоном з 9 до 18 в той період коли щось стається з нетом або після гарнесенької двох денної грози, от тоді я би хотів почути твої вислови і все що ти думаєш про клятий інтернет. Це коли від дзвінка до дзвінка проходить максимум 6 секунд, трубка в той час не кладеться просто пальцем зажимаєш пімпочку на яку лягає трубка 6 секунт і вона відпускається і кажеш АЛЬО... і так цілий день. Вас просто напросто взагалі не хвилює робота провайдера, вам треба вже і тепер бо ви платите гроші... а те що на офісах та в рем бригадах працюють такіж люди як і ви то вам насрать... а шо вас може обходити коли рем бригада під час ливню сидить на криші та шукає проблему, чи в мороз на даху скручує вісім дротиків до купи, їх ніхто не питає може вам зимно, чи може ви мокрі, чи може випєте чаю в мене поки зробите ремонт, нєє давай нехай валять і роблять нет бо я маю мля.. до стрийка звонити який в америці сидить і батони гріє. Моїх два знайомих під час вчорарашнього ливню робили скрутки на будинку, змокли до трусів, сігарети в пачці порозпливались, а шо зробиш люди хочуть нету.
Сам колись працював таким, і попадали люди які пропонували і каву і чай і 50 грам вина(ремонтникам не можна пити в робочий час) і дехто міг нагодувати...і т.д... дай Бог їм здоровя. Хто працював в тій галузі сам певно знає як то буває.

П.С. Робіть висновки, та майте трохи терпіння і зрозуміння.

Востаннє редагував Kyzmi4ok: 04.06.2010 о 14:47.
Kyzmi4ok зараз поза форумом  
Подякували 8:
contras552 (04.06.2010), Dexter (04.06.2010), HalfElf (04.06.2010), LeoN (04.06.2010), motorolkin (08.06.2010), newkos (15.06.2010), StealZ (04.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2010, 19:21 #1358420   #111
Frankenstein
Типово Re: Все про інтернет Dilines


Нет слов, одни выражения... Тариф "Home №2" (4/4). Сейчас на язык просится только "б**дилайнс" .

Додано через 4 хвилини
Kyzmi4ok, їх ніхто не примушував туди йти працювати... Мені так само часом доводилося відповідати на дзвінки/ICQ/Skype після пожежі в одеському дата-центрі... І не 8 годин, а значно більше. При цьому паралельно пробував дізнатися, що трапилося... І не жалівся.

P.S. А монтажників "Ділайнсу" колись кавою пригощав, навіть виніс їм наверх до обладнання . Але тоді вони гарно працювали, самому хотілося щось їм добре зробити.

Востаннє редагував Frankenstein: 04.06.2010 о 19:22. Причина: Пізніше додано
Frankenstein зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2010, 19:22 #1358430   #112
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines


кабельне 4мб, при включеному торенті
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2010, 20:54 #1358513   #113
Frankenstein
Типово Re: Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
кабельне 4мб, при включеному торенті
Краще виключати всі програми, які можуть займати канал. Або хоча б обмежити по максимум швидкість для них. В мене при перевірці максимум що може бути підключене - QIP, і то тільки тому, що не хочеться заново 7 аккаунтів підключати (ну не зберігаю я паролі там, не довіряю - просто немає альтернативи).
Frankenstein зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2010, 20:56 #1358515   #114
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Шановний Kyzmi4ok, скажи будь-ласка чи вас (працівників ділайнесу) там насильно тримають???? Пішли на таку роботу - виконуйте свої обов*язки, а не чаї-кави ганяйте.
Щодо оператора вирішується елементарно - поставте якиїсь автовідповідач "тири пири проводяться роботи", це краще ніж тупий ігнор або підняв-кинув слухавку.
Якщо розуміти вас,по-людськи - звичайно терпимо оці грози ремонти і т.д., тоді і провайдер нехай розуміє потреби своїх клієнтів: пропав нет на день нема питань, відмінусували певну суму і все, "всєго то дєлов".
А по темі те що в мене пакет згідно договору 14 мегабіт а реально половина 7,5 мб\с це що також мої проблеми? Вибачте, ні - ви там працюєте ви і займайтесь цим а не на форумі бідкайтесь як вас робота "косить". І нас (мене) зовсім не колише хто там мокне, скручує дроти і лазить по кришах, та як і їх самих не хвилюють мої чи когось іншого робочі будні, так що давай без ля-ля, я тє прошу


Звичайно без обід тільки

Востаннє редагував Nick.: 04.06.2010 о 22:52.
Nick. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ольвія (10.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2010, 21:54 #1358574   #115
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Re: Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від Frankenstein Переглянути допис
Краще виключати всі програми, які можуть займати канал. Або хоча б обмежити по максимум швидкість для них. В мене при перевірці максимум що може бути підключене - QIP, і то тільки тому, що не хочеться заново 7 аккаунтів підключати (ну не зберігаю я паролі там, не довіряю - просто немає альтернативи).
Я просто показав, шо в мене все відповідно договору, навіть на такому брехливому спідометрі як "спідтест". При тому шо метод підключення далеко не передовий та не швидкісний. Хоча обладнання недавно мінялися і скоро перейду на езер.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2010, 12:13 #1359172   #116
Frankenstein
Типово Re: Все про інтернет Dilines

Це в кого як. Мені SpeedTest завжди показує реальні цифри (або дуже близькі), назвати брехливим не можу.
А по суті - отримав відповід від адміна Ділайнсу. Зробив замір в той самий час, коли виникають проблеми, переконався, що вони таки є, і обіцяв савм заявку на ремонт подати.
За його словами, проблема в нас на будинку. Цьому вірю, бо таке вже бувало.
Frankenstein зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2010, 19:41 #1359514   #117
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

ставте автовідповідач коли якась поломка, і не скидайте дзвінки, це неповага до клієнтів, а на щот що" кожен дзвонить і говорить одне і те саме, і вимагає нету негайно" виж самі знали на що йшли коли вирішили працювати оператором - це ваша робота обяснити людині що як і до чого якщо не хочете кожен раз обяснювти то ставте авовідвідач з певним повідомленям і буде вам щастя і клієнти не будуть жалітися...
domendh зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ольвія (10.06.2010), Pavel_ (05.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2010, 05:09 #1360752   #118
йцук
Banned
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

ну і де ?
йцук зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2010, 17:58 #1365094   #119
Frankenstein
Типово Re: Все про інтернет Dilines

Не писав декілька днів, щоб подивитися, що вони зроблять. Схоже, що проблему таки усунули - з понеділка все стабільно працює, швидкість відповідає тарифу.
Frankenstein зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2010, 23:33 #1388781   #120
Freak
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

вчора пропав інет зранку...позвонив зробили після того швидкість стає не більше 0/50 мб хоча пакет 4\4
зараз вночі стала трошки більша бо видимо канал звільнився чи шо


звонив за швидкість почали парити мені шо це торент винний я його видалив перегрузив модем перезагрузив пк..позвонив знову і опятьже парять шо у мене швидкість відповідає тарифному плану...ну як відповідає якшо спідтест видавав 0.50 мб при виключеному навіть квіпі. записали на ремонт в понеділок...цікаво шо вони зроблять :\

Востаннє редагував Freak: 02.07.2010 о 23:42.
Freak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:39.