Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Холівар: Бодібілдінг(заняття спортом) VS Нічогонеробство (Бухання/куріння і взагалі звичайний спосіб життя) Флуділка.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.08.2010, 15:34 #1429209   #1
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Холівар: Бодібілдінг(заняття спортом) VS Нічогонеробство (Бухання/куріння і взагалі звичайний спосіб життя) Флуділка.

А це йому під силу?
Підпис: алік-бухарік

[MOD="ШТЕУД"]Далі тема Качки проти інших обговорюємо тут.
Пропозиції по назві теми приймаються.
Також тему можна доповнювати цікавими копіпастами роскриваючими всі за і проти забжа.[/MOD]
Долучені зображення
Тип файлу: gif image052-2.gif (1.4 КБ, 194 переглядів)

Востаннє редагував ШТЕУД: 15.08.2010 о 20:07.
mZiG зараз поза форумом  
Старий 15.08.2010, 16:16 #1429227   #2
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

95% по природі і суті життя такі форми не потрібні..я до цього.. і це не є нормальна фізична форма... згадайте "Динаміта"... погляньте на Шварца...

пісі.
ЦИКЛ КРЕБСА (Олексій)

Востаннє редагував mZiG: 15.08.2010 о 16:40.
mZiG зараз поза форумом  
Старий 15.08.2010, 16:34 #1429248   #3
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
95% по природі і суті життя такі форми не потрібні..я до цього.. і це не є нормальна фізична форма... згадайте "Динаміта"... погляньте на Шварца...
до чого тут шварц і дінаміт ? вони були проф. спортсмени бодібілдери. це просто тренований фізично розвинутий пацан який має не надто вилику вагу. згадай гімнастів вони щей не таки витворяти можуть.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 15.08.2010, 16:39 #1429252   #4
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
це не є нормальна фізична форма...
власне
mZiG зараз поза форумом  
Старий 15.08.2010, 16:57 #1429260   #5
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
95% по природі і суті життя такі форми не потрібні..я до цього.. і це не є нормальна фізична форма... згадайте "Динаміта"... погляньте на Шварца...

пісі до Олексія то був "Цикл Кребса" або "Цикл трикарбонових кислот"
красавчик, якшо впізнав чикл Кребса

95% такі форми не потрібні ? ))) в нього звичайна атлетична будова, в народі всіх прийнято називати качками, по секрету тобі скажу тілобудова в нього як в звичайного спринтера або гімнаста, або хорошого атлетичного боксера чи борця, тобто в людини в якої супутньо для покращення профільного результату розвинута тілобудова, це не є неймовірна тілобудова це звичайна атлетично розвинена людина, в силу своєї необізнаності багато хто просто недогадується які результати в про спорті і починають роздувати і драматизувати навіть от таких любителів.

За Арнольда, Шановний ти знущаєшся ти в курсі шо Арні зараз 63? Друже, як би це банально не звучало але ти від нього будеш виглядати набагато гірше в свої 63! Це цікава річ коли в нет закидають купу порівнянь його фото тоді і зараз, але ніхто не бере до уваги шо це було 25 і 63 роки життя, подумайте перш ніж наводити в приклад.
Динаміт, це дуууже окрема тема, я можу кинути зараз багато прикладів із спорту дійсно багато аргументів, але я знаю на перед шо всі хто називає таку форму непотрібною цього навіть не буде читати і не сприйме цього, це справа кожного і це їхне і твоє право, але на завершення я просто скажу один факт - переважно це звичайна заздрість, задрість без найменьшого уявлення як воно є насправді.

Додано через 3 хвилини
І як би це не звучало, але згадай мої слова в свої 62 роки, візми фото Шварца і порівняй себе біля дзеркала, думаю багато хто буде розчарований

Додано через 4 хвилини
найбільший любитель використовування гормону росту "Роккі" передає тобі привіт
Йому всього навсього 62, але більшості 95% цієї форми не потрібно, бо вони просто сидять біля телика на диванах...
http://www.youtube.com/watch?v=3CBv3...yer_embedded#!

Востаннє редагував ШТЕУД: 15.08.2010 о 19:15. Причина: Пізніше додано
olexiy зараз поза форумом  
Подякували 3:
"PATRIOT" (15.12.2010), andriy.te.ua (13.09.2010), tyzz (12.12.2010)
Старий 15.08.2010, 17:00 #1429271   #6
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
красавчик, якшо впізнав чикл Кребса

95% такі форми не потрібні ? ))) в нього звичайна атлетична будова, в народі всіх прийнято називати качками, по секрету тобі скажу тілобудова в нього як в звичайного спринтера або гімнаста, або хорошого атлетичного боксера чи борця, тобто в людини в якої супутньо для покращення профільного результату розвинута тілобудова, це не є неймовірна тілобудова це звичайна атлетично розвинена людина, в силу своєї необізнаності багато хто просто недогадується які результати в про спорті і починають роздувати і драматизувати навіть от таких любителів.

За Арнольда, Шановний ти знущаєшся ти в курсі шо Арні зараз 63? Друже, як би це банально не звучало але ти від нього будеш виглядати набагато гірше в свої 63! Це цікава річ коли в нет закидають купу порівнянь його фото тоді і зараз, але ніхто не бере до уваги шо це було 25 і 63 роки життя, подумайте перш ніж наводити в приклад.
Динаміт, це дуууже окрема тема, я можу кинути зараз багато прикладів із спорту дійсно багато аргументів, але я знаю на перед шо всі хто називає таку форму непотрібною цього навіть не буде читати і не сприйме цього, це справа кожного і це їхне і твоє право, але на завершення я просто скажу один факт - переважно це звичайна заздрість, задрість без найменьшого уявлення як воно є насправді.

Додано через 3 хвилини
І як би це не звучало, але згадай мої слова в свої 62 роки, візми фото Шварца і порівняй себе біля дзеркала, думаю багато хто буде розчарований

Додано через 4 хвилини
найбільший любитель використовування гормону росту "Роккі" передає тобі привіт
Йому всього навсього 62, але більшості 95% цієї форми не потрібно, бо вони просто сидять біля телика на диванах...
та розслабся Леха. Думаю мЗіг найшов цікаві буковки в неті і рішив виїбнутись. тільки він забуває що такі формули 95% відсоткам населння слоникслоникслоник не потрібні. незалежно від того чи вони качки чи бухарі чи бібліотечні задроти. сад бат тру
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякували 2:
"PATRIOT" (15.12.2010), olexiy (15.08.2010)
Старий 15.08.2010, 17:02 #1429272   #7
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
та розслабся Леха. Думаю мЗіг найшов цікаві буковки в неті і рішив виїбнутись. тільки він забуває що такі формули 95% відсоткам населння слоникслоникслоник не потрібні. незалежно від того чи вони качки чи бухарі чи бібліотечні задроти. сад бат тру
Блін а чо відяха не вставилась ?
olexiy зараз поза форумом  
Старий 15.08.2010, 17:51 #1429300   #8
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Я думаю, ви порузумнішаєте вже за років 3-5 зараз, це звичайне "ребятнічество" сам таким страдав...
Підтримувати нормульну фізичну форму це здорово... а от "мордувати" організм (на рівні з алкоголем, тютюном...) то для мене "ізлішество"... і даремно втрачений час...
На рахунок віку... мій дід ніколи не бігав за мега формами..але зараз в 74 круче виглядає за Шварца... і кепкує..
mZiG зараз поза форумом  
Старий 15.08.2010, 18:19 #1429317   #9
scorpik
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

так, що роблять активні дописувачі з теми http://forum.te.ua/showthread.php?t=96912 в цій темі?

пс. та так! через років 3-5 все стане на свої місця: в когось тестик впаде до мінімуму (читай трах раз в місяць), хтось буде сердечко лікувати, хтось буде свою піську в дзеркало розглядати, бо пивний животик заважає, хтось буде штани щороку на розмір більші купляти. А хтось буде й далі працювати на турніку, здорово себе відчувати, гарно виглядати і викликати заздрісну посмішку в людей, для яких "поїзд вже поїхав" ...
scorpik зараз поза форумом  
Подякували 3:
лось Бульвінкль (13.09.2010), olexiy (15.08.2010), tyzz (12.12.2010)
Старий 15.08.2010, 18:37 #1429334   #10
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Я думаю, ви порузумнішаєте вже за років 3-5 зараз, це звичайне "ребятнічество" сам таким страдав...
Підтримувати нормульну фізичну форму це здорово... а от "мордувати" організм (на рівні з алкоголем, тютюном...) то для мене "ізлішество"... і даремно втрачений час...
На рахунок віку... мій дід ніколи не бігав за мега формами..але зараз в 74 круче виглядає за Шварца... і кепкує..
Ти навіть не розумієш Це не в обіду. Це не юнацький максималізм, це звичайне розуміння чим я займаюсь, це частина мого життя, для когось цілком нормально жиріти а я це постійні тренування, а балачки для чого ти себе мучиш ну їй богу смішно, люди отримують задоволення для себе!

За діда, викладай фото! Я дууже люблю простоту і факти, а це звичайна неправда, неповірю доки не побачу фото. До твого відома арні досі займається фітнесо і відвідує тренажерні зали ))))
Прихований текст: Розкажи це їм))) 

Якшо бажаєш наведу тобі ше більше прикладів, статтей, фото, навіть із інших видів спорту, просто бодібілдинг вами сприймається взагалі як шось жахливе цеж інваліди правда ?
olexiy зараз поза форумом  
Старий 15.08.2010, 18:55 #1429345   #11
scorpik
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

я проти порівняння нас з нашими дідами! По стільки років навряд чи проживемо (дуже мала ймовірність), це раз, а по-друге, порахуйте скільки разів вони лікувались в лікарні за все своє житиття, і скільки разів ви вже там були за таке порівняно коротке

Ітого лозунг даной теми: "Спорт - могіла, водка - сіла!!!"
scorpik зараз поза форумом  
Старий 15.08.2010, 19:06 #1429348   #12
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

ви так і нічого не втямили )
Я не проти нормальної фізичної форми, я проти гори нікому, окрім власника, непотрібної маси мэзів...
mZiG зараз поза форумом  
Старий 15.08.2010, 19:17 #1429351   #13
scorpik
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
ви так і нічого не втямили )
Я не проти нормальної фізичної форми, я проти гори нікому, окрім власника, непотрібної маси мэзів...
ну тут вже хозяїн - барін. Хтось витрачає бабки на м"ясо, спортдобавки, вітаміни та свій час на спортзал, а хтось підтримує національного виробника - тернопільський пивзавод, від споживання продукції якого, засрана вся набережна нашого озера.
scorpik зараз поза форумом  
Старий 15.08.2010, 19:18 #1429355   #14
Earl
 
Аватар для Earl
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
я проти гори нікому, окрім власника, непотрібної маси мэзів...
Правильно! А чо вони... Забороніть їм!
Earl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (15.08.2010)
Старий 15.08.2010, 19:29 #1429360   #15
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
ви так і нічого не втямили )
Я не проти нормальної фізичної форми, я проти гори нікому, окрім власника, непотрібної маси мэзів...
шо цікаво таку думку зазвичай висувають люди не надто фізично розвинуті.
і ти сам написав дурницю. в житті ми в першу чергу потрібні самі собі відповідно якщо власнику гори мязів, ця гора мязів подобається. БІНГО, результат досягнутий. І повір ще багатьом людей це далеко не байдуже, правда в основному в плані заздрості
тут варто ще раз згадати що в основному ГОРИ мязів мають напівпрофесійні і професійні спортсмени яких не так вже і багато. звичайні ж відвідувачі спортзалів мають просто непогану фігуру (ну невелику гірку мязів) і ім вистачає.

хоча взагалі ця тема вже ітак переварена неодноразово. і тут все просто. кожен поступає як йому подобається. на сіх пропоную тему закрити. ібо нічого нового ніхто не скаже.
2 Олексій. вроді ссилку поправив на відео.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 15.08.2010, 19:30 #1429362   #16
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
, а хтось підтримує національного виробника - тернопільський пивзавод, від споживання продукції якого, засрана вся набережна нашого озера.
А споживаючи цей продукт ... заср..ти набережну неможливо, апріорі.

І якщо пішла така жара... пропоную, з ланцюга харчового "м'ясо-людина" виключити, тварин... і вживати "Премікс" напряму
mZiG зараз поза форумом  
Старий 15.08.2010, 19:30 #1429365   #17
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
ви так і нічого не втямили )
Я не проти нормальної фізичної форми, я проти гори нікому, окрім власника, непотрібної маси мэзів...
НУ зараз ти взагалі поміняв думку )))) То тобі неподобався той хлопчина, бо то нікому непотрібне, то вони себе мучать, то гора м'язів (якої в того хлопчини немає).

Взагалі я ніколи не чув випадків шоб якийсь бодібілдер чи інший спортсмен валявся на вулиці п'яний, в обпісяних штанах, чи в наркотичному неадекваті, чи кидався на людей в пошуках дози спортивної добавки чи м'яса, чи навіть якихось страшних анаболіків, чи наприклад робив на п'яну голову дітей-дибілів, ну взагалі якусь асоціальну поведінку...
Хлопці і дівчата ставлять перед собою цілі в житті, і стараються їх досягнути при цьому не заважаючи нікому, і навіть якшо вони наводять якусь шкоду своєму здоров'ю то вони не заважають вам ні на грам. Давайте краще будем перейматись проблемами дійсно реальнішими, куріння, наркоманія, алкоголізм, надлишкова вага, а ті люди самі про себе подбають.
olexiy зараз поза форумом  
Подякували 7:
"PATRIOT" (15.12.2010), andriy.te.ua (13.09.2010), scorpik (15.08.2010), sl@yes (31.08.2010), tyzz (12.12.2010), Ікебан (16.08.2010), ШТЕУД (15.08.2010)
Старий 15.08.2010, 19:32 #1429366   #18
scorpik
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
А споживаючи цей продукт ... заср..ти набережну неможливо, апріорі.

І якщо пішла така жара... пропоную, з ланцюга харчового "м'ясо-людина" виключити, тварин... їжте "Премікс" напряму
бо олухи з курячими мізками бутилки бросають, де щойно закінчили її пити, кронштенй?
премікси не в щот. Тільки натуральний продукт!
scorpik зараз поза форумом  
Старий 15.08.2010, 19:38 #1429372   #19
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Взагалі я ніколи не чув випадків шоб якийсь бодібілдер чи інший спортсмен валявся на вулиці п'яний, в обпісяних штанах, чи в наркотичному неадекваті, чи кидався на людей в пошуках дози спортивної добавки чи м'яса, чи навіть якихось страшних анаболіків, чи наприклад робив на п'яну голову дітей-дибілів, ну взагалі якусь асоціальну поведінку...
Згадай про АРАКСи і ЮМАКСи їм подібних (забув, ти був тоді надто юним )...
http://www.kp.ru/daily/24418/589774/ http://www.google.com.ua/search?q=%D...ient=firefox-a
От де кури в голові.


"...Здесь очень легко попасть в западню. Вроде бы, все идет отлично; "масса" растет, как на дрожжах, сила увеличивается, вы становитесь выносливее. Но на самом деле, вы впускаете в свое тело врага - страшную разрушительную силу! За поверхностным благополучием скрывается полный биохимический разлад! И постепенно он начинает подтачивать организм по всем направлениям. Среди последствий приема стероидов:
Сгущение крови и закупорка артерий
Изменение липидного (жирового) состава крови, то есть, риск сердечных заболеваний
Нарушение углеводного обмена (риск диабета)
Повышенное кровяное давление
Нарушения психики
Риск заболеть раком печени и простаты
Сексуальные расстройства
Импотенция и бесплодие "
http://www.fittoday.ru/page-al-seks_i_bodibilding.html

Лан качайтесь... тіко з розумом, а я залишаюсь з своїм "ІМХО" БОДІБІЛДІНГ-одни з видів "егоїстичного ізлішевства" не передбаченого Природою...ФІТНЕС - так!

Востаннє редагував mZiG: 15.08.2010 о 19:52.
mZiG зараз поза форумом  
Старий 15.08.2010, 19:48 #1429375   #20
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Згадай про АРАКСи і ЮМАКСи їм подібних...
http://www.kp.ru/daily/24418/589774/ http://www.google.com.ua/search?q=%D...ient=firefox-a
От де кури в голові.
До чого тут АРАКСИ І ЮМАКСИ, Господи, ваша проблема шо ви навіть гопніка якшо він в спортивному костюмі називаєте "качком"! Ті люди до спорту відношення не мали взагалі ніякого
Це був раз, друге кинув ти ссилку на пошук, ти хоть дивися шо ти найшов, там НЕМА НІЧОРТА, одна мега новина де в заголовку говорять шо сиділи в барі спортсмени, правда виявляється як почитати звичайна гопота, толком нічого не вказано про них просто спортсмени аби увагу до статті привернути і все, чим ті спортсмени займались крім алкоголізму так і не понятно, але фурору статті додало назва яка страшна стала, і в гуглі зразу можна найти ))))
olexiy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tyzz (12.12.2010)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:48.